TUFO Moraviaman triatlon, 20. 6. 2015 - 3,8-180-42,2, celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Vabroušek Petr (1973) CZE TITAN TRILIFE --- 8:44:19,2 0:52:50,59 (7) 0:01:18,5 (5) 4:40:31,1 (4) 0:01:43,4 (29) 3:07:55,7 (4)
2. Ekl Tomas (1983) CZE IRON STARS BEROUN --- 8:47:51,8 0:57:39,79 (31) 0:01:09,8 (2) 4:41:57,6 (5) 0:01:32,6 (18) 3:05:32,1 (2)
3. Krpec Lukáš (1979) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 8:49:02 0:49:08,69 (3) 0:01:19,4 (8) 4:40:19 (3) 0:01:08,2 (2) 3:17:06,8 (17)
4. Urbánek Michal (1977) CZE Tri LAMY Brno --- 8:50:52,4 0:55:00,99 (14) 0:01:08,9 (1) 4:37:52,4 (1) 0:01:18,7 (7) 3:15:31,5 (13)
5. Jakubíček Jan (1982) CZE Author Xterra Team --- 8:53:57 0:50:58,49 (5) 0:01:18,5 (6) 4:51:31,6 (10) 0:01:00 (1) 3:09:08,453 (5)
6. Slatinský Lukáš (1983) CZE HISPORT Team --- 8:53:58 0:48:40,59 (2) 0:01:36,5 (18) 4:48:07 (8) 0:01:30,9 (14) 3:14:03,1 (11)
7. Teplý Ondřej (1978) CZE HISPORT Team --- 8:54:32,1 0:56:41,09 (29) 0:01:13,6 (3) 4:47:06,6 (7) 0:01:56,7 (38) 3:07:34,2 (3)
8. Hradecký Jan (1983) CZE Triathlon Team Tábor --- 8:57:46,6 0:48:38,69 (1) 0:01:33,5 (16) 4:55:14,3 (15) 0:01:39,6 (24) 3:10:40,6 (7)
9. Škabrada Jan (1973) CZE CK SP Kolo Loap Specialized --- 9:04:00,2 0:55:38,69 (23) 0:02:25,7 (56) 4:39:36,6 (2) 0:01:58,6 (42) 3:24:20,7 (28)
10. Jílek David (1987) CZE Individuální --- 9:05:06,8 0:54:12,59 (9) 0:01:19,2 (7) 4:44:03,6 (6) 0:02:27,2 (79) 3:23:04,3 (24)
11. Krupička Martin (1985) CZE Iron Sport ELPO --- 9:11:18,8 0:55:03,29 (15) 0:01:27,1 (11) 4:56:31,4 (16) 0:01:21,1 (9) 3:16:56 (15)
12. Kopřiva Petr (1981) CZE BKP --- 9:12:51,3 0:55:17,69 (17) 0:02:02 (33) 4:52:27,5 (12) 0:01:40 (25) 3:21:24,2 (23)
13. Merva Milan (1985) CZE BKP --- 9:15:10,5 0:54:17,49 (11) 0:01:17,5 (4) 4:52:26,9 (11) 0:01:14 (4) 3:25:54,7 (31)
14. Polesný Martin (1980) CZE TRI-SPACE --- 9:15:19,5 0:53:41,29 (8) 0:02:02,3 (35) 4:52:54 (13) 0:01:26,2 (12) 3:25:15,8 (30)
15. Lukosz Petr (1982) CZE --- --- 9:15:53,6 1:04:14,49 (70) 0:03:08 (104) 4:48:30,9 (9) 0:03:02,6 (135) 3:16:57,7 (16)
16. Bavor Jan (1984) CZE Hradec Králové --- 9:21:41,8 1:01:26,39 (59) 0:01:42,3 (20) 4:59:23,8 (22) 0:01:40,2 (26) 3:17:29,2 (18)
17. Hron Jan (1981) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 9:23:14,7 0:57:08,89 (30) 0:03:26,4 (126) 5:10:40,3 (41) 0:01:24,1 (10) 3:10:35,1 (6)
18. Králík Jindřich (1975) CZE SK CYKLO-MACNER --- 9:24:09,6 0:55:35,19 (22) 0:01:48,4 (24) 4:53:02,2 (14) 0:01:31,2 (15) 3:32:12,7 (44)
19. Kulich Michal (1980) SVK SK Delfín Nitra --- 9:24:26,6 0:58:04,39 (34) 0:02:01,5 (31) 5:06:20,3 (30) 0:01:32,8 (19) 3:16:27,7 (14)
20. Uhlíř Radek (1967) CZE TriSK ČB --- 9:24:50,8 0:56:34,69 (28) 0:01:55,2 (27) 4:59:01,1 (21) 0:01:19,1 (8) 3:26:00,8 (32)
21. Procházka David (1975) CZE IRON STARS BEROUN --- 9:26:48,2 0:54:17,09 (10) 0:01:37,7 (19) 4:58:54,7 (20) 0:01:31,5 (16) 3:30:27,3 (40)
22. Šimon Jan (1991) CZE INFINITYSPORT / inTrenér.cz --- 9:26:59,3 0:50:53,69 (4) 0:01:32,6 (15) 5:05:01 (27) 0:01:48,1 (34) 3:27:44 (36)
23. Klika Petr (1979) CZE NOVIS TK Praha --- 9:32:58,4 1:08:05,09 (105) 0:02:48,5 (80) 5:09:07,5 (34) 0:02:15,5 (64) 3:10:41,9 (8)
24. Bursa Radomír (1972) CZE TITAN TRILIFE --- 9:33:47 1:07:14,59 (98) 0:02:06,9 (42) 5:10:37 (39) 0:01:47,2 (33) 3:12:01,4 (9)
25. Houska David (1973) CZE SC Meran --- 9:35:03,4 1:00:42,89 (54) 0:01:25 (10) 5:07:04,7 (31) 0:02:23,4 (74) 3:23:27,5 (26)
26. Volejník Michal (1988) CZE Hisport team --- 9:35:40,3 0:55:26,79 (20) 0:01:51,4 (26) 5:05:12,2 (28) 0:02:36,3 (99) 3:30:33,7 (41)
27. Křeček Tomáš (1972) CZE IRON STARS BEROUN --- 9:37:12,3 1:09:32,59 (122) 0:01:57,5 (30) 5:03:53,5 (26) 0:02:17,4 (67) 3:19:31,4 (20)
28. Sajner David (1980) CZE IRON STARS BEROUN --- 9:43:24,1 0:59:03,79 (40) 0:01:29,3 (14) 4:56:43,4 (17) 0:02:12,5 (57) 3:43:55,2 (67)
29. Zlatuška Petr (1975) CZE --- --- 9:44:43,1 0:55:13,09 (16) 0:02:34,4 (68) 5:09:42,7 (35) 0:01:31,9 (17) 3:35:41,1 (52)
30. Mikula Miroslav (1968) CZE IRON STARS BEROUN --- 9:45:28,3 1:15:14,69 (181) 0:03:00 (88) 5:18:40,7 (59) 0:03:08,7 (146) 3:05:24,3 (1)
31. Oslík Milan (1977) CZE Kanoistika Chomutov --- 9:46:23,6 0:55:35,09 (21) 0:01:27,4 (13) 5:07:30 (33) 0:01:37,8 (22) 3:40:13,4 (62)
32. Pokorný Radim (1971) CZE VZS Ostrava --- 9:46:23,8 0:56:03,29 (26) 0:02:37 (71) 5:05:57,3 (29) 0:01:38,2 (23) 3:40:08,1 (61)
33. Lištinský Ján (1980) SVK Hrom do piecky! --- 9:48:48,8 0:57:41,59 (32) 0:03:08,1 (105) 5:13:32,7 (44) 0:02:14,5 (61) 3:32:12 (43)
34. Vicher Jaroslav (1987) CZE KESBUK --- 9:49:08,4 1:08:42,29 (111) 0:03:23,7 (123) 5:13:58,4 (46) 0:02:18,8 (69) 3:20:45,3 (21)
35. Lácha Pavel (1969) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 9:49:53,6 1:08:35,59 (109) 0:01:27,2 (12) 5:02:19,2 (23) 0:02:03 (47) 3:35:28,7 (51)
36. Svoboda Milan (1983) CZE --- --- 9:50:12,3 1:16:16,79 (191) 0:02:13,3 (46) 5:17:14,9 (53) 0:02:10,5 (52) 3:12:16,9 (10)
37. Krejčová Petra (1979) CZE TriSK ČB --- 9:50:22,8 0:59:07,39 (42) 0:01:46,7 (22) 5:23:19,5 (74) 0:01:11,1 (3) 3:24:58,2 (29)
38. Beňo Ladislav (1976) CZE TRiSK České Budějovice --- 9:50:58,5 1:01:30,79 (60) 0:02:14,4 (49) 5:17:46,9 (56) 0:03:02,8 (136) 3:26:23,7 (35)
39. Zatloukal Vít (1970) CZE Pupkani KV --- 9:51:21 1:04:21,59 (74) 0:02:43 (76) 5:03:21,3 (25) 0:01:58,8 (43) 3:38:56,4 (58)
40. Takacs Balazs (1979) HUN FOOTOUR Sport Club --- 9:51:30,1 1:06:56,69 (92) 0:05:01,6 (201) 5:07:20,7 (32) 0:01:56,9 (39) 3:30:14,3 (38)
41. Student Martin (1974) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 9:54:52,4 0:59:06,99 (41) 0:02:09,5 (44) 5:10:03,4 (36) 0:01:14,7 (5) 3:42:17,9 (65)
42. Kervitcer Jan (1978) CZE Kerteam --- 9:56:05,3 1:06:13,89 (81) 0:03:55,6 (153) 5:17:13,6 (52) 0:02:41,4 (103) 3:26:00,9 (33)
43. Nosek Dalibor (1977) SVK TRIATLON TEAM TRNAVA --- 9:56:28,3 1:04:21,59 (75) 0:01:56,2 (28) 5:13:23,2 (43) 0:02:44,3 (111) 3:34:03,1 (48)
44. Beňa Marek (1976) CZE Zapro team --- 9:56:38,8 1:03:56,09 (68) 0:02:38 (72) 5:10:39,6 (40) 0:01:27,5 (13) 3:37:57,7 (57)
45. Rataj Pavel (1979) CZE ERHOLUNG BOLATICE --- 9:58:01,5 0:59:49,29 (48) 0:02:32,8 (66) 5:30:12 (99) 0:02:12,2 (56) 3:23:15,3 (25)
46. Švarc Petr (1966) CZE TRI KLUB Příbram --- 9:59:30,8 1:09:16,89 (114) 0:03:06,4 (101) 5:30:03,2 (98) 0:02:02,4 (45) 3:15:02 (12)
47. Kundrát Jan (1987) CZE Valašské Meziříčí --- 10:01:05,9 1:08:40,29 (110) 0:01:48,9 (25) 5:17:58,2 (57) 0:01:44,2 (31) 3:30:54,4 (42)
48. Suchánek Miloslav (1974) CZE Outdoor Challenge --- 10:06:36,3 0:59:34,59 (43) 0:03:29,2 (129) 5:19:16,2 (60) 0:02:59,5 (131) 3:41:16,9 (64)
49. Cibulka Stanislav (1981) CZE IRON STARS BEROUN --- 10:10:28,3 0:55:22,99 (19) 0:03:41,6 (142) 4:58:23 (18) 0:03:37,4 (176) 4:09:23,4 (135)
50. Stehlík Pavel (1974) CZE VP AGRO, spol. s r.o. --- 10:13:04,8 1:00:47,79 (55) 0:02:50,4 (82) 5:33:15,2 (106) 0:01:34,2 (20) 3:34:37,3 (49)
51. Krejčí Ivo (1981) CZE 3atlon Team Uničov --- 10:15:12,9 1:06:17,69 (85) 0:03:24,1 (124) 5:11:30 (42) 0:02:57,2 (129) 3:51:04 (87)
52. Rouček Petr (1981) CZE --- --- 10:16:19 0:54:42,29 (13) 0:04:35 (192) 5:36:25,5 (119) 0:03:19,7 (155) 3:37:16,6 (56)
53. Král Pavel (1978) CZE USK FM / TCV Jindřichův Hradec --- 10:16:37,9 0:55:45,69 (24) 0:01:47,7 (23) 5:20:26,3 (65) 0:01:16,1 (6) 3:57:22,2 (101)
54. Foltas Marcel (1969) CZE JulboWay --- 10:17:17,7 1:09:07,99 (113) 0:03:11 (106) 5:15:06,1 (48) 0:02:19,3 (71) 3:47:33,4 (77)
55. Starý Jan (1988) CZE TC Batalion --- 10:17:55,5 1:08:09,89 (106) 0:02:31,8 (65) 5:17:29,8 (55) 0:02:10,2 (51) 3:47:33,9 (78)
56. Bílek Jan (1980) CZE RESOLUTION TEAM --- 10:18:10,6 1:07:49,39 (100) 0:02:29,4 (60) 5:10:14,6 (37) 0:02:07 (50) 3:55:30,3 (97)
57. Šolc Filip (1985) CZE SkiŽabiny --- 10:19:27,7 1:04:16,79 (73) 0:02:12,6 (45) 5:20:42,5 (67) 0:02:15,8 (65) 3:50:00,1 (83)
58. Houska Petr (1981) CZE RESOLUTION TEAM --- 10:20:24,5 0:59:47,99 (46) 0:02:52,1 (84) 5:20:08,6 (62) 0:03:17,5 (154) 3:54:18,4 (93)
59. Hrabě Pavel (1983) CZE Plzeň --- 10:22:34,5 0:59:35,99 (44) 0:03:11,5 (109) 5:27:48,2 (93) 0:02:27,5 (80) 3:49:31,4 (81)
60. Zedníček Ivan (1965) CZE SK Horolezci havířov --- 10:22:53,5 1:19:09,49 (203) 0:02:46,1 (79) 5:23:56,4 (75) 0:02:04,3 (49) 3:34:57,3 (50)
61. Wiebauer Tomáš (1977) SVK www.sansport.sk --- 10:23:19,8 0:59:43,89 (45) 0:02:26 (57) 5:27:17,5 (90) 0:02:33,8 (94) 3:51:18,7 (88)
62. Pazdera Miroslav (1972) CZE Zapro team --- 10:24:00,2 1:13:50,49 (169) 0:01:57,4 (29) 5:16:14,9 (50) 0:01:42,5 (28) 3:50:15 (85)
63. Krásný Petr (1975) CZE Triatlon Mladá Boleslav --- 10:24:47,1 0:58:31,19 (36) 0:02:24,7 (54) 5:20:30,2 (66) 0:03:47,3 (186) 3:59:33,8 (108)
64. Januška Jiří (1975) CZE Elab --- 10:25:18,5 1:20:10,19 (210) 0:02:45,3 (77) 5:26:46,7 (87) 0:02:02,6 (46) 3:33:33,8 (46)
65. Goričanec Igor (1985) CZE TK Medimurje --- 10:25:47,9 0:58:58,39 (39) 0:03:12,8 (111) 5:59:05,6 (193) 0:03:24,8 (164) 3:21:06,4 (22)
66. Cibira Frantisek (1982) SVK --- --- 10:26:00,6 1:07:56,99 (102) 0:03:35,5 (137) 5:16:34,1 (51) 0:03:02 (134) 3:54:52,1 (95)
67. Strnad Tomáš (1969) CZE 3D Fitness RT --- 10:26:32,7 1:11:03,89 (132) 0:02:01,9 (32) 5:20:19,6 (64) 0:01:41,4 (27) 3:51:26 (90)
68. Beran Petr (1971) CZE --- --- 10:26:38,5 1:07:11,59 (97) 0:04:13 (170) 5:35:01,3 (111) 0:03:52,3 (191) 3:36:20,4 (54)
69. Rouček Pavel (1973) CZE KL Sport Děčín --- 10:27:35,1 0:59:50,09 (49) 0:04:38 (195) 5:35:12,7 (112) 0:03:34,3 (172) 3:44:20,1 (69)
70. Pokorný Martin (1965) CZE SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 10:27:46,6 1:01:08,79 (56) 0:01:24,4 (9) 5:21:42,5 (70) 0:02:14,5 (62) 4:01:16,5 (114)
71. Sedláček Roman (1964) CZE ACTIVITY LANŠKROUN --- 10:28:07,1 1:12:14,99 (146) 0:02:13,6 (47) 5:20:50 (68) 0:02:38,4 (102) 3:50:10,2 (84)
72. Weimann Jakub (1973) CZE --- --- 10:28:55,1 1:11:40,09 (136) 0:10:16,4 (282) 5:38:16,8 (127) 0:02:23,6 (75) 3:26:18,3 (34)
73. Kudrna David (1977) CZE TJ Slavoj Čáslav --- 10:29:14,4 1:10:58,79 (130) 0:04:14,1 (176) 5:31:43,2 (102) 0:01:51,7 (35) 3:40:26,7 (63)
74. Liška Jan (1983) CZE BKP --- 10:29:29,8 0:58:55,19 (38) 0:03:19,9 (120) 5:31:29,1 (101) 0:02:57 (128) 3:52:48,7 (92)
75. Plhoň Patrik (1980) CZE Auto RZ Boskovice --- 10:30:28,3 1:13:35,09 (168) 0:03:14,9 (115) 5:38:00,7 (126) 0:02:24 (76) 3:33:13,7 (45)
76. Krejčí Ivo (1957) CZE 3atlon Team Uničov --- 10:30:58,7 1:12:46,89 (157) 0:05:05 (204) 5:24:49,8 (78) 0:03:36,9 (175) 3:44:40,2 (71)
77. Rebro Juraj (1970) SVK P´art of Heart --- 10:31:06,4 1:06:15,39 (83) 0:03:15,2 (117) 5:33:18,8 (108) 0:03:20,6 (158) 3:44:56,5 (72)
78. Racek Tomáš (1981) CZE --- --- 10:31:39,6 1:07:52,49 (101) 0:02:04,2 (38) 5:20:10,3 (63) 0:02:42 (104) 3:58:50,7 (106)
79. Dvořák Petr (1974) CZE --- --- 10:34:00,5 1:06:30,99 (88) 0:04:11,6 (167) 5:26:14,2 (86) 0:02:30 (87) 3:54:33,8 (94)
80. Gábor Zoltán (1976) SVK Kolon Bocegaj --- 10:35:12,7 1:08:16,49 (107) 0:06:22,6 (236) 5:35:31,1 (115) 0:05:47,3 (245) 3:39:15,3 (59)
81. Pavlík Miroslav (1964) CZE SK Oceláci Ostrava --- 10:36:35,1 1:26:26,79 (255) 0:02:13,8 (48) 5:14:03,5 (47) 0:02:03 (48) 3:51:48,1 (91)
82. Podstata Martin (1975) CZE SK Horoušánky --- 10:36:41 1:09:20,59 (115) 0:07:04 (250) 5:33:04,7 (105) 0:03:13 (151) 3:43:58,8 (68)
83. Šenkýř Martin (1975) CZE Sri Chinmoy Marathon Team --- 10:37:21,9 1:11:58,89 (143) 0:05:09,8 (208) 5:25:15,7 (80) 0:04:10,8 (206) 3:50:46,8 (86)
84. Drábek Tomáš (1978) CZE UniCredit Triathlon Team --- 10:38:03,2 1:12:22,49 (150) 0:03:02,3 (96) 5:35:34,9 (116) 0:04:07,1 (201) 3:42:56,5 (66)
85. Odstrčilík Roman (1975) CZE Triatlon Holešov --- 10:38:36,8 1:22:44,19 (229) 0:03:13,5 (112) 5:33:46,9 (109) 0:02:19,8 (72) 3:36:32,5 (55)
86. Sanitrnik Michael (1977) CZE --- --- 10:38:44,3 1:09:41,79 (125) 0:05:08,8 (206) 6:00:22,6 (197) 0:04:09 (205) 3:19:22,2 (19)
87. Petlach Richard (1978) CZE BIKE TRIATLON MORKOVICE --- 10:39:54,8 1:13:28,29 (166) 0:02:17 (51) 5:36:52,7 (121) 0:02:53,9 (122) 3:44:23 (70)
88. Matucha Tomáš (1979) CZE Austerlitz Adventure --- 10:40:18,9 1:13:17,39 (163) 0:04:47,9 (198) 5:28:53,7 (94) 0:04:00 (198) 3:49:20 (80)
89. Kurka Vít (1962) CZE Sportovní klub Triatlon klub Opava --- 10:41:29,8 1:04:15,69 (72) 0:03:34,4 (133) 5:22:30,4 (72) 0:02:53,7 (120) 4:08:15,7 (134)
90. Mařík Jiří (1972) CZE 3D Fitness RT --- 10:43:10,5 1:12:02,69 (144) 0:03:27,2 (127) 5:18:30,4 (58) 0:01:46,5 (32) 4:07:23,8 (128)
91. Nemčík Marek (1975) SVK Moraviaman team Otrokovice --- 10:43:44,8 1:02:28,59 (66) 0:02:31,4 (64) 5:13:48,8 (45) 0:02:53,1 (119) 4:22:03 (170)
92. Řezníček Vladislav (1964) CZE Sokol Bouzov --- 10:44:19 1:10:11,99 (128) 0:04:33,2 (190) 5:22:58,4 (73) 0:03:04,1 (141) 4:03:31,4 (120)
93. Tošner Michal (1978) CZE KOS Slavie VŠ Plzeň --- 10:46:07,8 1:07:03,29 (95) 0:03:56,7 (154) 5:27:09,8 (89) 0:03:59,7 (197) 4:03:58,4 (123)
94. Stoszek Jan (1976) CZE VZS Ostrava --- 10:46:19 0:58:29,39 (35) 0:03:35,8 (139) 5:55:45,8 (185) 0:02:43,4 (107) 3:45:44,7 (73)
95. David Pavel (1972) CZE Lokomotiva Nymburk --- 10:46:35,5 1:11:41,79 (139) 0:01:35,2 (17) 5:31:52,9 (103) 0:03:15,4 (153) 3:58:10,3 (104)
96. Olivík Vojtěch (1989) CZE TITAN TRILIFE --- 10:48:38,8 1:06:56,89 (93) 0:02:03,1 (37) 6:03:46,4 (208) 0:02:12,8 (58) 3:33:39,7 (47)
97. Gustavsson Andreas (1979) SWE Kalmar RC --- 10:49:17,4 1:08:30,59 (108) 0:02:02,1 (34) 5:24:09,1 (77) 0:02:37 (100) 4:11:58,7 (146)
98. Gregořica René (1990) CZE ERHOLUNG BOLATICE --- 10:49:53,8 1:02:32,79 (67) 0:01:45,1 (21) 4:58:24,6 (19) 0:03:06,6 (145) 4:44:04,8 (226)
99. Šima Miloš (1973) SVK Elektroinštala --- 10:50:11,1 1:10:54,29 (129) 0:03:07 (103) 5:35:28,1 (114) 0:02:46,3 (113) 3:57:55,5 (103)
100. Stránský Jiří (1981) CZE ELEVEN team --- 10:50:17,2 1:06:32,69 (89) 0:03:00,4 (91) 5:27:01,3 (88) 0:03:04,4 (142) 4:10:38,5 (140)
101. Grym Martin (1974) CZE Triatlon klub Nadějkov --- 10:51:05,7 1:09:24,79 (118) 0:02:21,2 (52) 5:25:35,6 (84) 0:02:11 (53) 4:11:33,2 (143)
102. Žemla Pavel (1989) CZE --- --- 10:52:40,1 1:00:12,59 (51) 0:05:52,5 (227) 5:43:12,8 (139) 0:03:28 (169) 3:59:54,3 (110)
103. Kavalír Jan (1976) CZE HISPORT Team --- 10:52:57,1 1:01:15,59 (58) 0:03:34,6 (135) 5:40:04,5 (130) 0:02:19 (70) 4:05:43,5 (124)
104. Černý Martin (1983) CZE TITAN TRILIFE --- 10:53:42 1:13:29,59 (167) 0:02:57,4 (86) 5:03:00,1 (24) 0:03:26,9 (167) 4:30:48,1 (194)
105. Lácha Radek (1971) CZE RESOLUTION TEAM --- 10:54:34,5 1:15:08,79 (178) 0:02:04,7 (39) 5:27:42,3 (92) 0:01:35,2 (21) 4:08:03,6 (133)
106. Kolařík Miroslav (1978) CZE BKP --- 10:55:21,7 1:12:58,89 (160) 0:05:25,9 (216) 5:43:16,8 (140) 0:03:52,4 (192) 3:49:47,8 (82)
107. Harvey Kevin (1967) CZE --- --- 10:55:55 0:55:53,29 (25) 0:02:36,4 (69) 5:54:11,3 (180) 0:02:42,2 (106) 4:00:31,9 (111)
108. Kurečka Radomír (1976) CZE ApS Brno --- 10:57:07,9 1:06:57,69 (94) 0:03:15,1 (116) 5:41:08,6 (133) 0:02:28,6 (84) 4:03:18 (117)
109. Hájek Radek (1976) CZE --- --- 10:57:23,2 1:22:22,79 (227) 0:05:27,5 (218) 5:30:01,7 (97) 0:03:51,7 (189) 3:55:39,6 (98)
110. Zadák Jakub (1988) CZE --- --- 10:58:26,9 1:06:15,29 (82) 0:02:06,8 (41) 5:10:33,4 (38) 0:01:26 (11) 4:38:05,5 (215)
111. Zela Ondřej (1979) CZE Sokol Paršovice --- 10:58:41,3 1:23:13,69 (237) 0:02:45,3 (78) 5:29:20 (95) 0:02:42,1 (105) 4:00:40,3 (112)
112. Kropáček Jan (1983) CZE Slečinky Napajedla --- 10:58:44,8 1:19:03,89 (201) 0:03:11,2 (107) 5:35:53,2 (117) 0:03:48,5 (187) 3:56:48,1 (100)
113. Martínek Jan (1963) CZE TK Vyšehrad Praha --- 10:59:29,2 1:09:26,59 (120) 0:04:19,8 (182) 5:48:31,7 (159) 0:01:56,1 (37) 3:55:15,1 (96)
114. Dvořák Radek (1978) CZE Hrom do piecky! --- 10:59:49,9 1:22:36,09 (228) 0:06:02,4 (231) 5:52:53,9 (173) 0:08:02,3 (275) 3:30:15,3 (39)
115. Pivec Jiří (1969) CZE Zapro team --- 11:00:40,4 1:29:00,99 (266) 0:06:33,7 (241) 5:24:03,5 (76) 0:02:16,7 (66) 3:58:45,6 (105)
116. Pacheco Edinson (1983) COL SK Sever Brno --- 11:00:49,1 1:06:11,29 (80) 0:02:02,5 (36) 5:39:01,2 (129) 0:02:13,9 (60) 4:11:20,3 (142)
117. Daubner Jan (1975) CZE BKP --- 11:04:03,8 1:12:25,39 (151) 0:05:48,6 (226) 5:51:52,8 (166) 0:07:59,4 (274) 3:45:57,7 (74)
118. Samec Pavel (1976) CZE SK ŘEPICE --- 11:04:33,8 1:01:38,29 (61) 0:03:25,3 (125) 5:25:22 (81) 0:04:16,2 (210) 4:29:52,1 (192)
119. Trubelík Jiří (1976) CZE BIKE TRIATLON MORKOVICE --- 11:05:27,3 1:11:46,19 (141) 0:03:01,9 (94) 5:29:33,6 (96) 0:02:21,5 (73) 4:18:44,2 (164)
120. Stočesová Petra (1975) CZE IRON STARS BEROUN --- 11:05:57,8 1:18:13,99 (197) 0:03:21,9 (121) 5:42:37 (138) 0:01:59,5 (44) 3:59:45,5 (109)
121. Nagy Miroslav (1981) SVK --- --- 11:06:54,2 1:02:23,59 (63) 0:05:18 (211) 5:45:48,7 (149) 0:03:02,8 (137) 4:10:21,2 (138)
122. Bednář Petr (1980) CZE Individuální --- 11:06:58,2 1:01:08,79 (57) 0:02:16,1 (50) 5:25:30,8 (83) 0:02:30,9 (91) 4:35:31,7 (207)
123. Oppelt Michal (1983) CZE Individuální --- 11:09:00,7 1:06:43,59 (90) 0:03:05,3 (99) 5:41:52,2 (136) 0:02:11,9 (55) 4:15:07,8 (153)
124. Řehoušek Petr (1972) CZE RESOLUTION TEAM --- 11:09:38,5 1:07:56,99 (103) 0:03:02 (95) 5:30:25,3 (100) 0:04:15,1 (208) 4:23:59,2 (178)
125. Plachý Zdeněk (1974) CZE AC Mageo --- 11:09:47,5 1:04:15,49 (71) 0:03:13,8 (114) 5:43:31 (141) 0:03:05,5 (143) 4:15:41,8 (156)
126. Bláha Jan (1982) CZE --- --- 11:09:55,8 1:00:34,79 (53) 0:03:47,8 (147) 5:53:16,1 (177) 0:02:44,4 (112) 4:09:32,8 (136)
127. Špaček Karel (1957) CZE Individuální --- 11:10:55,5 1:22:21,49 (226) 0:04:10,8 (164) 5:16:06,2 (49) 0:04:34,8 (218) 4:23:42,3 (177)
128. Jurčík Pavel (1965) CZE Zapro team --- 11:12:06,4 1:31:38,29 (272) 0:07:45,2 (260) 5:25:28,7 (82) 0:04:25,1 (215) 4:02:49,2 (116)
129. Malošík Jan (1985) CZE SK Fuga --- 11:12:18,9 1:04:24,69 (76) 0:02:05,9 (40) 5:53:12,9 (175) 0:02:32 (92) 4:10:03,5 (137)
130. Lacík Boris (1987) SVK --- --- 11:12:31,2 1:00:30,59 (52) 0:02:30 (62) 5:41:28,9 (134) 0:02:27 (78) 4:25:34,8 (181)
131. Procházka Libor (1977) CZE --- --- 11:12:48,1 1:09:21,49 (116) 0:03:35,5 (138) 5:44:47,2 (143) 0:02:50,8 (116) 4:12:13,2 (149)
132. Puščák Adam (1985) CZE nemrkat.cz --- 11:14:18 1:05:45,39 (78) 0:03:48,1 (148) 5:53:15,6 (176) 0:03:34,9 (174) 4:07:54,1 (131)
133. Kabatova Zuzka (1986) SVK --- --- 11:14:37,2 1:20:08,69 (209) 0:02:22,7 (53) 6:02:49,2 (204) 0:02:28,5 (83) 3:46:48,2 (76)
134. Křefký Manfred (1964) CZE NAPOHODU! bike team Píšť --- 11:15:42,7 1:11:37,19 (135) 0:04:14,9 (178) 5:35:20,3 (113) 0:03:26,1 (166) 4:21:04,3 (167)
135. Langpaul Richard (1977) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 11:15:52,1 1:06:52,89 (91) 0:03:03,4 (97) 5:21:24,9 (69) 0:02:30,6 (89) 4:42:00,4 (222)
136. tonder Martin (1973) CZE Děčín --- 11:16:03,4 1:10:08,39 (127) 0:03:51,5 (150) 5:51:58,9 (167) 0:03:54,2 (193) 4:06:10,5 (125)
137. Strakoš Vilém (1969) CZE SK Fuga --- 11:17:20,2 1:06:21,89 (86) 0:02:40,6 (73) 5:33:15,9 (107) 0:03:09,9 (147) 4:31:52 (196)
138. Návrat Radan (1974) CZE SK Fuga --- 11:19:48,9 1:16:40,39 (193) 0:05:23,2 (215) 5:55:16,4 (181) 0:03:33,5 (170) 3:58:55,5 (107)
139. Bažant Miroslav (1983) CZE Táborníci Perun --- 11:21:39,8 1:21:37,49 (222) 0:03:35,2 (136) 6:16:33,5 (240) 0:03:51,9 (190) 3:36:01,8 (53)
140. Farda Petr (1973) CZE Individuální --- 11:22:01,3 1:12:15,79 (147) 0:03:17,1 (119) 5:45:42 (148) 0:03:12 (149) 4:17:34,5 (159)
141. Císař Petr (1973) CZE --- --- 11:22:02,7 1:10:05,79 (126) 0:04:11,5 (166) 5:52:52,1 (172) 0:04:15,1 (209) 4:10:38,3 (139)
142. krajčirovič tomaš (1969) SVK Runshop running expert --- 11:22:22,8 1:15:37,59 (186) 0:03:16,2 (118) 5:47:19,7 (154) 0:02:59,5 (132) 4:13:09,9 (152)
143. Uhrmacher Lukáš (1985) CZE Slečinky Napajedla --- 11:22:29,7 1:12:20,09 (149) 0:04:13,6 (175) 5:45:10 (144) 0:05:26 (237) 4:15:20,1 (155)
144. Kövešlygety Petr (1980) CZE --- --- 11:22:47,9 1:18:56,49 (199) 0:04:13,2 (172) 5:46:03,9 (150) 0:02:37,1 (101) 4:10:57,3 (141)
145. Skřivánek Petr (1966) CZE LRS Vyškov --- 11:24:01,5 1:19:26,39 (206) 0:05:28,5 (219) 5:46:27,3 (151) 0:05:38,7 (243) 4:07:00,7 (127)
146. Duba Kamil (1978) CZE Triatlon Lipno --- 11:24:27,5 1:13:51,99 (170) 0:03:00 (89) 5:36:55,7 (122) 0:02:54,6 (123) 4:27:45,3 (186)
147. Bernard Pavel (1984) CZE --- --- 11:24:35 1:30:36,79 (267) 0:08:27,9 (268) 5:53:39,3 (179) 0:03:02,9 (138) 3:48:48,2 (79)
148. Zatloukal Tomáš (1969) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 11:25:01,6 0:56:04,79 (27) 0:03:31,5 (132) 5:53:04,1 (174) 0:02:30,5 (88) 4:29:50,8 (191)
149. Martinović Mladen (1976) CZE TK JARUN --- 11:25:24,2 1:26:53,79 (259) 0:05:11,3 (210) 6:09:19,4 (219) 0:04:32,1 (216) 3:39:27,7 (60)
150. Šmatera Petr (1961) CZE ASK TT-Ski Blansko --- 11:25:51,9 1:19:13,89 (205) 0:03:00,3 (90) 5:27:27,2 (91) 0:02:33,8 (95) 4:33:36,8 (199)
151. Mitták Marcel (1971) CZE Krásné Pole --- 11:25:53,3 1:20:44,29 (215) 0:07:50,2 (261) 5:50:19,3 (164) 0:03:24,2 (163) 4:03:35,4 (121)
152. Malovaný Miloš (1964) CZE Slečinky Napajedla --- 11:26:42,5 1:21:20,89 (219) 0:03:13,5 (113) 5:25:02,9 (79) 0:03:40 (179) 4:33:25,3 (198)
153. Mich Pavel (1970) CZE BIKE TRIATLON MORKOVICE --- 11:26:47,8 1:24:29,39 (247) 0:04:16,5 (179) 5:56:48,9 (190) 0:03:20,4 (157) 3:57:52,7 (102)
154. Racek Luboš (1968) CZE ACES Team K. Vary --- 11:26:58,8 1:26:42,19 (258) 0:04:38 (196) 5:45:32,5 (145) 0:03:27,4 (168) 4:06:38,8 (126)
155. Meseguer Oliver (1984) ESP --- --- 11:27:16,7 1:08:01,69 (104) 0:04:47,3 (197) 5:45:37,8 (147) 0:03:57,3 (195) 4:24:52,7 (180)
156. Sandecki Mark (1982) USA Biko Adventures --- 11:28:23,7 1:09:23,29 (117) 0:08:11,4 (265) 6:11:38,9 (226) 0:12:26,5 (287) 3:46:43,7 (75)
157. Krupička David (1977) CZE Individuální --- 11:28:38,3 1:06:17,29 (84) 0:02:29,8 (61) 5:40:45,1 (131) 0:02:55,8 (126) 4:36:10,4 (208)
158. Dytrt Aleš (1966) CZE 3D Fitness Race Team --- 11:29:38,5 1:23:10,99 (236) 0:04:08,7 (163) 5:32:43,4 (104) 0:03:22,3 (160) 4:26:13,2 (182)
159. Hejna Marek (1980) CZE Triatlon TJ Praha Háje --- 11:32:27,1 1:02:25,69 (64) 0:04:12,5 (168) 5:42:09,2 (137) 0:02:28,1 (81) 4:41:11,7 (217)
160. Kubita Viktor (1981) CZE SK FUGA --- 11:32:40,8 1:11:41,49 (138) 0:03:46 (144) 5:53:17,3 (178) 0:02:51,3 (117) 4:21:04,8 (168)
161. Bedenk Petr (1977) CZE IBB --- 11:33:36,7 1:09:26,69 (121) 0:03:59,5 (157) 6:05:18,4 (210) 0:03:03,8 (139) 4:11:48,4 (145)
162. Skácel Petr (1984) CZE SP SPORT team --- 11:34:40,7 1:06:28,09 (87) 0:04:34,6 (191) 5:36:59,8 (123) 0:04:43,7 (223) 4:41:54,6 (220)
163. Kokeš Vlastimil (1965) CZE TK DUKO Rýmařov --- 11:35:11,5 1:23:25,99 (239) 0:04:13,5 (174) 5:47:56,7 (158) 0:04:17,6 (212) 4:15:17,8 (154)
164. Janošek Tomáš (1981) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 11:35:14,8 1:05:35,09 (77) 0:02:30,3 (63) 5:19:53,5 (61) 0:03:19,7 (156) 5:03:56,3 (250)
165. fabrizio botanica (1976) ITA triathlon fossano --- 11:37:20,1 0:52:39,69 (6) 0:02:24,8 (55) 5:55:52 (186) 0:04:53,1 (227) 4:41:30,6 (219)
166. Giletta Paolo (1967) ITA TRI TEAM SAVIGLIANP --- 11:37:20,5 0:54:27,99 (12) 0:03:57,7 (155) 5:52:26,6 (171) 0:04:58,3 (229) 4:41:30 (218)
167. Outrata Jan (1978) CZE www.inf.upol.cz/tri --- 11:38:02,6 1:09:26,39 (119) 0:05:09,1 (207) 5:36:23,6 (118) 0:05:04,9 (230) 4:41:58,7 (221)
168. Kalenda Marek (1976) CZE Pupkani KV --- 11:38:56 1:19:43,19 (208) 0:02:42,8 (75) 5:52:20,6 (170) 0:03:50,6 (188) 4:20:18,9 (165)
169. Tripes Stanislav (1987) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 11:39:32,5 1:15:05,09 (177) 0:03:28,4 (128) 5:49:38,7 (162) 0:02:25,9 (77) 4:28:54,5 (187)
170. Bláha Jan (1974) CZE --- --- 11:39:47,2 1:26:08,89 (252) 0:03:38,3 (140) 6:06:33,9 (214) 0:02:29,5 (86) 4:00:56,7 (113)
171. Vchlavský Bohuslav (1962) CZE judo klub Havířov --- 11:40:21,4 1:14:13,69 (172) 0:05:21,1 (213) 5:40:48,8 (132) 0:05:39,3 (244) 4:34:18,6 (203)
172. Kolac Mirjana (1983) CRO TK Medimurje --- 11:40:43,9 1:26:54,39 (260) 0:04:23,4 (186) 6:02:36,2 (203) 0:03:05,9 (144) 4:03:44,1 (122)
173. Hofreiter Bohdan (1968) CZE ACES Team Karlovy Vary --- 11:41:35,5 1:21:38,39 (223) 0:09:10,1 (275) 6:02:04,9 (201) 0:07:25,3 (267) 4:01:16,9 (115)
174. Blažek Petr (1977) CZE --- --- 11:42:05,2 1:23:26,89 (240) 0:08:32,5 (270) 5:46:30,3 (152) 0:05:28,6 (238) 4:18:07 (162)
175. Pytelka Richard (1982) CZE TJ Košutka - Volejbal --- 11:42:31,8 1:19:09,79 (204) 0:04:14,2 (177) 5:38:54,7 (128) 0:02:11,8 (54) 4:38:01,4 (213)
176. Vedral Jan (1984) CZE Krymlov --- 11:43:05 1:19:04,59 (202) 0:04:16,8 (180) 6:00:01,2 (194) 0:02:15 (63) 4:17:27,5 (158)
177. Nawrot Jacek (1962) POL Labosport --- 11:43:18 1:09:39,29 (123) 0:03:23,4 (122) 5:43:42 (142) 0:02:59,1 (130) 4:43:34,3 (224)
178. Komora František (1970) CZE --- --- 11:45:31,9 1:32:31,09 (274) 0:06:25,6 (238) 6:11:29,7 (224) 0:03:45,1 (183) 3:51:20,5 (89)
179. Kuchynka Aleš (1970) CZE Individuální --- 11:45:45,7 1:14:41,89 (175) 0:08:20,2 (266) 6:12:31,5 (229) 0:02:13 (59) 4:07:59,2 (132)
180. Petružela Ivan (1962) CZE Sportklub Louňovice --- 11:46:54,6 1:22:44,59 (230) 0:06:37,6 (242) 5:49:44,4 (163) 0:05:22,6 (235) 4:22:25,5 (173)
181. Klabačka Zdeněk (1974) CZE TTC Olomouc --- 11:47:36,3 1:22:48,69 (232) 0:04:53,1 (200) 5:47:02,3 (153) 0:03:25,8 (165) 4:29:26,5 (190)
182. Suchanek Petr (1985) CZE INFRAM a.s. --- 11:48:14,2 1:12:50,39 (158) 0:02:56,1 (85) 6:00:28 (198) 0:02:49,6 (115) 4:29:10,2 (189)
183. Vopat Milan (1961) CZE ProCorde --- 11:49:12,8 1:15:10,69 (179) 0:06:26,4 (240) 6:11:17,5 (222) 0:04:11,8 (207) 4:12:06,5 (147)
184. Špičák Roman (1993) CZE --- --- 11:49:16,9 1:26:35,29 (257) 0:08:23 (267) 6:12:00,8 (228) 0:05:56,1 (249) 3:56:21,8 (99)
185. Motl Jiří (1978) CZE --- --- 11:50:30 1:25:24,89 (249) 0:06:49,6 (247) 5:48:44,9 (161) 0:08:36,8 (276) 4:20:53,9 (166)
186. Hromádka Jiří (1980) CZE --- --- 11:51:39,8 1:11:11,69 (133) 0:02:59,4 (87) 6:09:56 (220) 0:05:22,9 (236) 4:22:09,9 (171)
187. Bogomolec Tihomir (1985) CZE Tk Međimurje --- 11:53:36,2 1:26:27,39 (256) 0:08:40,1 (272) 6:07:48,9 (216) 0:07:09,5 (264) 4:03:30,4 (118)
188. Venzara David (1976) CZE Pardubice --- 11:54:16,3 1:24:58,39 (248) 0:04:13 (171) 6:00:13,7 (196) 0:02:34,6 (96) 4:22:16,7 (172)
189. Gala Aleš (1989) CZE --- --- 11:54:16,9 1:18:40,09 (198) 0:05:11,2 (209) 5:52:03,8 (168) 0:04:00,1 (199) 4:34:21,8 (204)
190. Jandásek Michal (1979) CZE Facin Club --- 11:54:24,4 1:07:48,39 (99) 0:05:23,1 (214) 5:56:11,6 (188) 0:07:44,6 (272) 4:37:16,8 (211)
191. Horák Martin (1977) CZE CK SP Kolo Loap Specialized --- 11:54:29 1:30:38,99 (268) 0:13:10,9 (289) 5:37:05,3 (124) 0:09:20,5 (283) 4:24:13,4 (179)
192. Gottschier Patrik (1973) CZE TRIKV --- 11:54:30,6 1:15:43,69 (188) 0:08:02 (264) 5:55:23,1 (183) 0:06:14,3 (253) 4:29:07,6 (188)
193. Malát Jan (1966) CZE BBK Boršov --- 11:55:33,2 1:12:58,89 (161) 0:09:14,2 (277) 6:12:47,8 (230) 0:07:30,2 (270) 4:13:02,2 (151)
194. Plocek Lukáš (1990) CZE ChaBrusiči --- 11:56:08,1 0:59:47,99 (47) 0:03:00,6 (92) 5:55:41,8 (184) 0:04:07,6 (203) 4:53:30,2 (235)
195. Bařinka Antonín (1958) CZE TriChrti Kroměříž --- 11:57:23,9 1:09:40,49 (124) 0:04:28,1 (189) 6:11:25,3 (223) 0:04:35,9 (219) 4:27:14,2 (184)
196. Horák Zdeněk (1985) CZE CO Spartak Hluk --- 11:57:26,1 1:14:20,59 (173) 0:03:46,2 (145) 6:18:56,2 (244) 0:04:05 (200) 4:16:18,2 (157)
197. Zdráhal Jaroslav (1963) CZE TJ Sokol Osek nad Bečvou --- 11:57:37,4 0:59:52,19 (50) 0:04:08,6 (162) 5:37:25,8 (125) 0:03:47,1 (185) 5:12:23,8 (259)
198. Kalík Marcel (1976) CZE ASPOT Hulín --- 11:58:03,6 1:11:40,89 (137) 0:03:47,2 (146) 6:08:44,8 (218) 0:02:32,6 (93) 4:31:18,2 (195)
199. Bis Dalibor (1975) CZE Bullman team --- 11:58:07,4 1:11:22,09 (134) 0:03:11,4 (108) 6:13:01,2 (233) 0:02:54,6 (124) 4:27:38,2 (185)
200. Mejzlík Petr (1959) CZE TJ Spartak Třebíč --- 11:59:01,1 1:11:58,09 (142) 0:03:29,2 (130) 5:36:37,8 (120) 0:02:17,4 (68) 5:04:38,7 (251)
201. Flíčková Alice (1970) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 11:59:31,1 1:15:23,29 (183) 0:03:04,1 (98) 6:05:38,4 (211) 0:03:23,7 (162) 4:32:01,7 (197)
202. Hloušek Pavel (1969) CZE Modrausporam.cz --- 12:01:19 1:20:52,09 (217) 0:05:54,3 (228) 5:33:52,4 (110) 0:06:10,3 (251) 4:54:30 (236)
203. Kosatík Ladislav (1971) CZE --- --- 12:02:25,7 1:24:18,19 (244) 0:05:18,1 (212) 5:55:56,6 (187) 0:02:43,4 (108) 4:34:09,5 (201)
204. Prchlík Roman (1971) CZE SK Luštěnice 2012 --- 12:03:13,7 1:17:56,09 (196) 0:05:07,3 (205) 5:47:33,8 (156) 0:06:29,2 (256) 4:46:07,4 (228)
205. Klíma Jan (1977) CZE USK FM Jindřichův Hradec --- 12:04:14,4 1:21:25,89 (220) 0:05:38,9 (224) 6:05:18,3 (209) 0:05:07,3 (232) 4:26:44,1 (183)
206. Mroczek Marcin (1977) POL --- --- 12:05:23,1 0:55:18,29 (18) 0:02:08,5 (43) 5:17:15,6 (54) 0:01:58,2 (41) 5:48:42,6 (285)
207. Böhm Tomáš (1973) CZE --- --- 12:06:41,8 1:20:37,29 (213) 0:03:39,9 (141) 6:02:32 (202) 0:03:14,5 (152) 4:36:38,2 (209)
208. Pavuk Marian (1975) SVK ŠK AQUASPORT Levice --- 12:08:03,9 1:22:45,09 (231) 0:04:22,9 (185) 6:27:38 (254) 0:05:33,4 (240) 4:07:44,6 (129)
209. Tandlich Peter (1975) SVK Triaxx --- 12:08:25 1:11:44,39 (140) 0:03:29,7 (131) 6:10:03,8 (221) 0:05:04,9 (231) 4:38:02,3 (214)
210. Šuranský Daniel (1971) CZE Speed Napajedla --- 12:09:51,2 1:12:16,89 (148) 0:04:36,7 (193) 5:45:35,3 (146) 0:03:55,6 (194) 5:03:26,8 (248)
211. Foret Miloslav (1967) CZE --- --- 12:10:49,7 1:14:36,59 (174) 0:05:27,4 (217) 6:03:10,3 (205) 0:02:29,2 (85) 4:45:06,3 (227)
212. Hrapkova Petra (1978) SVK Triaxx --- 12:11:36 1:23:39,69 (241) 0:05:59,3 (230) 6:11:58 (227) 0:06:34,2 (258) 4:23:24,9 (176)
213. Papcun Miroslav (1969) SVK --- --- 12:14:01,1 1:13:27,49 (165) 0:03:59,2 (156) 6:30:25,9 (256) 0:02:56,4 (127) 4:23:12,2 (175)
214. Vrátná Alena (1965) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 12:14:39,3 1:23:15,39 (238) 0:05:02,3 (203) 6:25:13,2 (250) 0:02:47,3 (114) 4:18:21,2 (163)
215. Kočíb Pavel (1975) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 12:16:51,6 1:15:14,19 (180) 0:03:06 (100) 5:58:53 (192) 0:03:38,1 (177) 4:56:00,4 (241)
216. Řehůřek Josef (1991) CZE MRX Bořitov --- 12:19:38,5 1:17:48,89 (195) 0:07:19,4 (254) 6:12:52,1 (232) 0:06:33,5 (257) 4:35:04,7 (205)
217. Řehůřek Jan (1979) CZE MRX Bořitov --- 12:19:38,7 1:32:40,49 (275) 0:04:17,3 (181) 6:03:37,9 (206) 0:03:34,7 (173) 4:35:28,4 (206)
218. Sladký Petr (1979) CZE TITAN TRILIFE --- 12:21:10 1:11:03,79 (131) 0:07:05,9 (251) 6:01:12,3 (200) 0:06:28,3 (255) 4:55:19,8 (239)
219. Rakovič Jakub (1988) CZE --- --- 12:22:11,5 1:15:54,69 (190) 0:02:51,4 (83) 6:43:31,4 (271) 0:01:53 (36) 4:18:01,1 (160)
220. Horák Tomáš (1981) CZE CO Spartak Hluk --- 12:22:14,9 1:47:13,49 (283) 0:04:12,9 (169) 6:03:40,9 (207) 0:05:53,5 (247) 4:21:14,2 (169)
221. Selucký Jiří (1965) CZE --- --- 12:23:29,2 1:31:18,59 (270) 0:07:12,6 (252) 6:25:59,4 (252) 0:07:11,1 (265) 4:11:47,6 (144)
222. Rakovič Matěj (1991) CZE --- --- 12:23:47,9 1:26:22,09 (254) 0:03:00,8 (93) 6:39:02,7 (267) 0:03:11,8 (148) 4:12:10,6 (148)
223. Navrátil Michal (1974) CZE DR.A.CY --- 12:27:06,6 1:30:39,79 (269) 0:03:48,8 (149) 5:41:47,7 (135) 0:05:10,9 (233) 5:05:39,5 (254)
224. Budina Zdeněk (1976) CZE 3D Fitness RT --- 12:27:26,5 1:25:42,69 (250) 0:04:52,5 (199) 6:15:45,9 (239) 0:03:40,7 (180) 4:37:24,8 (212)
225. Daněk Vladimír (1975) CZE Blažovice --- 12:28:11,8 1:16:20,29 (192) 0:06:42,8 (244) 6:01:08,1 (199) 0:04:33,9 (217) 4:59:26,8 (245)
226. Francová Blanka (1975) CZE Individuální --- 12:29:54,2 1:12:29,29 (154) 0:05:38,6 (223) 6:30:40,5 (257) 0:04:08,6 (204) 4:36:57,3 (210)
227. Feda Roman (1964) CZE Peklov --- 12:30:13,5 1:27:09,89 (262) 0:04:37,1 (194) 6:21:52,9 (247) 0:02:52,7 (118) 4:33:41 (200)
228. Rouš Jaroslav (1977) CZE Emerson --- 12:35:50,2 1:20:21,49 (211) 0:09:38,4 (280) 6:40:15 (269) 0:07:28,6 (269) 4:18:06,8 (161)
229. Vaculík Tomáš (1984) CZE SP SPORT team --- 12:37:33,3 1:19:34,99 (207) 0:05:32,6 (222) 6:13:04,1 (234) 0:03:20,6 (159) 4:56:01,1 (242)
230. Polaček Luděk (1975) CZE CTC Fort --- 12:37:37,1 1:22:59,99 (233) 0:03:42,8 (143) 5:56:21,7 (189) 0:03:57,4 (196) 5:10:35,3 (257)
231. Balák Lukáš (1994) CZE PKLo --- 12:39:32,2 0:58:54,19 (37) 0:02:27 (58) 6:38:19,3 (266) 0:03:41,3 (181) 4:56:10,5 (243)
232. Gontard Yann (1968) POL --- --- 12:40:26,4 1:12:10,89 (145) 0:08:30,2 (269) 5:52:06 (169) 0:11:03,7 (286) 5:16:35,7 (264)
233. Sobota Martin (1979) CZE Pupkani KV --- 12:41:11 1:23:01,29 (234) 0:05:30,7 (220) 6:06:01 (212) 0:05:33,5 (241) 5:01:04,6 (247)
234. Cernoch Jan (1978) AUS MORAVIAMAN team Otrokovice --- 12:41:44,7 1:12:56,39 (159) 0:03:51,8 (151) 6:18:01,4 (243) 0:01:57 (40) 5:04:58,2 (252)
235. Kožuch Vít (1978) CZE Zapro team --- 12:42:59,4 1:12:29,09 (153) 0:05:31,9 (221) 6:19:57,3 (245) 0:06:54,9 (261) 4:58:06,3 (244)
236. Pavlů Mirka (1975) CZE --- --- 12:45:11,8 1:34:44,89 (278) 0:03:06,5 (102) 6:14:31 (238) 0:02:30,8 (90) 4:50:18,7 (231)
237. Neubauer Petr (1974) CZE BBK Borsov nad Vltavou --- 12:45:30,1 1:20:47,79 (216) 0:07:15,6 (253) 5:51:49,2 (165) 0:10:17,2 (285) 5:15:20,4 (261)
238. Ivančević Tomislav (1978) CZE Triatlon klub Međimurje --- 12:45:39,4 1:02:05,69 (62) 0:07:19,5 (255) 6:52:56 (276) 0:09:03,3 (281) 4:34:15 (202)
239. Kozák Luděk (1973) CZE vorosenej xicht Buštěhrad --- 12:46:14,4 1:28:22,69 (265) 0:05:47,7 (225) 6:12:52 (231) 0:06:34,3 (259) 4:52:37,8 (234)
240. Rajnošek Zdeněk (1963) CZE Bratrstvo Žďárských vrchů --- 12:46:18,1 1:08:53,99 (112) 0:06:12 (234) 6:13:27,9 (236) 0:04:07,4 (202) 5:13:36,9 (260)
241. Kotouček Pavel (1972) CZE Orel Bořitov --- 12:47:06,2 1:24:28,69 (246) 0:03:59,9 (158) 6:20:37,9 (246) 0:02:53,8 (121) 4:55:06 (238)
242. Cisaár Miroslav (1969) SVK Neregistrovaný --- 12:47:27,2 1:14:52,39 (176) 0:05:55,8 (229) 5:47:21,6 (155) 0:04:18,2 (213) 5:34:59,3 (279)
243. Hronek David (1970) CZE CITY TRIATLON K. V. --- 12:48:05,4 1:12:26,99 (152) 0:02:36,4 (70) 6:00:04 (195) 0:03:45,4 (184) 5:29:12,7 (273)
244. Jirásko Lubomír (1971) CZE Individuální --- 12:49:30,5 1:15:32,49 (185) 0:04:21,7 (184) 5:57:18,2 (191) 0:02:43,7 (109) 5:29:34,5 (274)
245. Trnečka Martin (1986) CZE www.inf.upol.cz/tri --- 12:50:20,8 1:21:34,39 (221) 0:04:11,1 (165) 6:25:33,9 (251) 0:03:34,2 (171) 4:55:27,3 (240)
246. Šebela Miloslav (1980) SVK IRONic team --- 12:54:19,2 1:33:11,59 (277) 0:04:06,8 (161) 6:29:50,7 (255) 0:03:23,5 (161) 4:43:46,7 (225)
247. Gašparík Norbert (1973) SVK --- --- 12:55:03,6 1:40:06,19 (280) 0:07:29,4 (257) 6:11:32,6 (225) 0:05:47,3 (246) 4:50:08,2 (230)
248. Darmovzal Jan (1990) CZE --- --- 12:55:07,3 1:15:15,39 (182) 0:08:35 (271) 7:00:53,5 (279) 0:07:28 (268) 4:22:55,5 (174)
249. Gregoriades Zdeněk (1954) CZE Team Herbalife --- 12:56:35 1:52:10,59 (288) 0:10:36,5 (285) 6:32:10,7 (258) 0:08:49,8 (279) 4:12:47,5 (150)
250. Dyrc David (1972) CZE Pupkani KV --- 12:56:50,7 1:27:26,69 (264) 0:10:35,5 (284) 6:17:09,1 (241) 0:09:20,9 (284) 4:52:18,6 (233)
251. Neradil Tomáš (1974) CZE Aspot Hulín --- 13:02:48,8 1:22:00,39 (225) 0:03:34,5 (134) 8:11:08,7 (291) 0:02:36 (98) 3:23:29,3 (27)
252. Dvorský Michal (1968) CZE Zapro team --- 13:06:52,3 1:13:26,49 (164) 0:04:26,9 (188) 6:23:19,3 (248) 0:04:44,8 (224) 5:20:54,9 (266)
253. Apfelthaler Stefan (1982) AUT --- --- 13:08:36,4 1:16:59,39 (194) 0:09:52,8 (281) 6:07:15,1 (215) 0:05:30,6 (239) 5:28:58,6 (271)
254. Bandrowski Tomáš (1974) CZE --- --- 13:11:22,9 1:23:53,29 (242) 0:06:18,1 (235) 6:06:31,1 (213) 0:04:42,6 (222) 5:29:57,9 (275)
255. Ozdowski Paweł (1985) POL --- --- 13:15:32,8 1:23:05,39 (235) 0:12:49,1 (288) 6:37:57,6 (264) 0:06:55,3 (262) 4:54:45,423 (237)
256. Plaček Ondřej (1981) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 13:18:28,1 1:14:05,39 (171) 0:09:10,3 (276) 7:01:29,9 (281) 0:04:55,4 (228) 4:48:47,2 (229)
257. Šedík Ivan (1976) SVK --- --- 13:18:49,2 1:24:09,69 (243) 0:06:24,4 (237) 6:35:30,5 (259) 0:04:23,3 (214) 5:08:21,4 (255)
258. Humajová Tereza (1984) CZE BKP --- 13:21:20,4 1:13:10,39 (162) 0:02:33,6 (67) 6:39:03 (268) 0:03:45 (182) 5:22:48,5 (267)
259. Uhlíř Dalibor (1980) CZE AT&T --- 13:24:13,5 1:20:38,79 (214) 0:02:41,3 (74) 6:27:14,1 (253) 0:04:36,1 (220) 5:29:03,3 (272)
260. Dikon Josip (1954) CZE TK Jarun --- 13:31:14,1 1:21:13,69 (218) 0:08:55,4 (273) 6:36:54,4 (263) 0:08:44,8 (278) 5:15:25,9 (262)
261. Bouřa Marek (1971) CZE HLS --- 13:41:31,9 1:27:09,19 (261) 0:06:40,4 (243) 6:36:00,7 (260) 0:06:44,1 (260) 5:24:57,6 (268)
262. Antoška Igor George (1972) SVK Trialon Team Trnava --- 13:48:21,7 1:15:38,69 (187) 0:06:05,2 (233) 5:55:20,7 (182) 0:04:42,2 (221) 6:26:35 (289)
263. Fiala David (1970) CZE --- --- 13:49:40,2 1:27:19,69 (263) 0:07:42,5 (259) 6:50:52,6 (273) 0:07:13,9 (266) 5:16:31,6 (263)
264. Chládek Petr (1980) CZE Individuální --- 13:50:15 1:41:08,79 (281) 0:09:17,1 (278) 6:51:17,8 (274) 0:08:43 (277) 4:59:48,4 (246)
265. Ovesný Filip (1983) CZE --- --- 13:55:49,5 1:12:29,79 (155) 0:06:48,3 (246) 6:43:31,2 (270) 0:04:52,5 (226) 5:48:07,8 (284)
266. Havlíček Michal (1971) CZE ACES TEAM KARLOVY VARY --- 13:56:44,5 1:15:43,69 (189) 0:06:44,7 (245) 6:53:20,1 (277) 0:07:47,6 (273) 5:33:08,5 (278)
267. Sankowski Jacek (1988) POL lextrans.org --- 13:57:21,4 1:18:57,59 (200) 0:05:02 (202) 7:39:36,7 (288) 0:02:43,8 (110) 4:51:01,4 (232)
268. Haftarczyk Grzegorz Haftarczyk (1971) POL Grzegorz Haftarczyk --- 14:01:20,8 1:32:04,09 (273) 0:04:05,6 (159) 6:51:54,4 (275) 0:05:35,3 (242) 5:27:41,5 (270)
269. Kurek Andrzej (1955) POL --- --- 14:03:35,3 1:50:24,69 (287) 0:11:30,8 (286) 7:13:18,6 (284) 0:09:00,4 (280) 4:39:20,9 (216)
270. Gassenbauer Vlastislav (1974) CZE all the vogue --- 14:07:24,9 1:54:04,19 (289) 0:17:22 (291) 6:13:12,1 (235) 0:06:10,8 (252) 5:36:35,9 (280)
271. Molek Lukáš (1988) CZE TJ Křesín --- 14:07:43,9 1:37:20,29 (279) 0:04:06,2 (160) 6:14:15,3 (237) 0:04:17 (211) 6:07:45,2 (288)
272. Malcharek Karel (1958) CZE Team 2012 - in Trenér --- 14:09:35,9 1:26:05,09 (251) 0:06:26 (239) 6:38:17,2 (265) 0:07:36 (271) 5:51:11,7 (286)
273. Kopečný František (1962) CZE TJ Sokol Osek nad Bečvou --- 14:19:11,6 1:26:20,39 (253) 0:07:01,9 (249) 6:54:49,5 (278) 0:05:57,5 (250) 5:45:02,4 (283)
274. Mahdalová Alena (1970) CZE TITAN TRILIFE --- 14:21:22,8 1:21:38,79 (224) 0:04:13,4 (173) 6:50:05,9 (272) 0:03:01,7 (133) 6:02:23,1 (287)
275. Kalouch Jaroslav (1964) CZE TT LOKO Beroun --- 14:24:46,9 1:57:07,99 (290) 0:07:25,1 (256) 6:36:53,7 (262) 0:06:18,1 (254) 5:37:02,1 (281)
276. Fazekas János (1968) HUN Vasemberek Klubja --- 14:32:39,9 1:49:45,29 (286) 0:06:56,9 (248) 7:01:18,8 (280) 0:02:35,6 (97) 5:32:03,4 (276)
277. Pecha Karel (1955) CZE --- --- 14:32:40,4 1:32:51,49 (276) 0:10:29,6 (283) 7:08:51,9 (282) 0:14:17,5 (288) 5:26:10 (269)
278. Breburdová Hana (1961) CZE MK Kladno --- 14:34:00,3 1:45:36,89 (282) 0:08:58 (274) 7:20:10,7 (286) 0:06:56,4 (263) 5:12:18,4 (258)
279. Motejzík Miroslav (1975) CZE Otto Bock/SBC TEAM --- 14:37:39,5 1:06:07,19 (79) 0:06:02,7 (232) 6:08:27,2 (217) 0:09:04,3 (282) 7:07:58,2 (291)
280. Kábele Ondřej (1980) CZE --- --- 14:38:54 1:20:27,79 (212) 0:14:37,9 (290) 7:43:27,7 (289) 0:14:54,9 (289) 5:05:25,8 (253)
281. Szabó Tibor (1962) SVK inQool.cz --- 14:43:26,4 1:24:20,29 (245) 0:12:46,1 (287) 7:11:08 (283) 0:17:30,7 (290) 5:37:41,4 (282)
282. Bajerová Ilona (1958) CZE Maraton tým Pavla Nováka --- 14:44:25,8 1:48:10,39 (284) 0:09:34,8 (279) 7:18:17,4 (285) 0:18:50,3 (291) 5:09:33 (256)
283. Elek Endre (1963) HUN Fftc --- 15:00:51,4 1:48:31,69 (285) 0:07:58,2 (263) 7:26:14,1 (287) 0:05:19,6 (234) 5:32:47,9 (277)
284. Fajt Jan (1951) CZE CTC Fort --- 15:08:56,8 1:31:30,39 (271) 0:07:35,3 (258) 6:24:03,3 (249) 0:04:47,9 (225) 7:01:00 (290)
285. Staša Petr (1991) CZE --- --- 15:23:24,7 2:05:52,39 (291) 0:04:24,4 (187) 8:06:20,9 (290) 0:03:03,8 (140) 5:03:43,3 (249)
Štumpa Tomáš (1985) CZE I8 --- DNS --- --- --- --- ---
Staněk Karel (1976) CZE Tršice --- DNS --- --- --- --- ---
Konečný Jaroslav (1969) CZE Tri LAMY Brno --- DNS --- --- --- --- ---
Dostál Jan (1977) CZE Trilife Zlín --- DNS --- --- --- --- ---
Plachý Hynek (1975) CZE TriAde Děčín --- DNS --- --- --- --- ---
Dvořák Tomáš (1976) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Lebl Jaroslav (1976) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Zemanová Andrea (1983) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Bouček Vladimír (1975) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Parlesák Ivan (1972) CZE Triade --- DNS --- --- --- --- ---
Bilina Petr (1971) CZE SK Petrovice u Sedlčan --- DNS --- --- --- --- ---
Čečrle Stanislav (1971) CZE SK Štěpánov --- DNS --- --- --- --- ---
Procházka Milan (1966) CZE TJ Spartak Třebíč --- DNS --- --- --- --- ---
Coufal Richard (1973) CZE Maňa říkala --- DNF 0:59:51,09 0:01:37,5 --- --- ---
Vlahek Zrinka (1984) CZE Triatlon klub Medimurje --- DNS --- --- --- --- ---
Melotík Zdeněk (1981) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Homonnai Ferenc (1975) HUN FFTC --- DNS --- --- --- --- ---
Cihelka Pavel (1972) CZE SG-Geosan --- DNS --- --- --- --- ---
Bubla Michal (1974) CZE SK Sever Brno --- DNS --- --- --- --- ---
Lovas Tomáš (1979) CZE ASPOT Hulín --- DNS --- --- --- --- ---
Šubr Petr (1965) CZE TJ Lázně Bělohrad --- DNS --- --- --- --- ---
Zezulka Dušan (1971) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Krutý Rudolf (1978) SVK --- --- DNS --- --- --- --- ---
Krejčí Miroslav (1964) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- DSQ 1:06:50,29 0:01:58,4 5:12:28,9 0:02:17 ---
Řepecký Jiří (1986) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Vesela Tereza (1991) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Brothánek Antonín (1972) CZE TC Dvořák České Budějovice --- DNS --- --- --- --- ---
Jíra Jaroslav (1971) CZE TT Cyklorenova Cvikov --- DNF 1:06:55,49 0:02:45,8 --- --- ---
Kroupa Evzen (1967) CZE BBK Boršov --- DNS --- --- --- --- ---
Tůma Jaroslav (1963) CZE SK E.GO Šindlovy Dvory --- DNS --- --- --- --- ---
Martinec Adam (1975) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Ondreičková Veronika (1990) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Traxler Arnošt (1955) CZE BKP --- DNS --- --- --- --- ---
Bezák Jozef (1956) SVK ELUN Bánovce nad Bebravou --- DSQ 1:17:26,29 0:04:21,5 5:50:35 0:03:33,9 ---
Červenka Dalibor (1970) CZE TT OSTRAVA --- DNF 1:36:06,89 0:05:16,7 --- --- ---
Slavata Tomáš (1980) CZE Author Xterra Team --- DNF 1:06:26,69 0:03:56,3 --- --- ---
Černík Vítězslav (1971) CZE individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Voves Jakub (1986) CZE ST Jana Voves --- DNS --- --- --- --- ---
Szabolcs Dankó (1979) HUN Ironteam SE --- DNS --- --- --- --- ---
Smažinka Dalibor (1973) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Szczepański Rafał (1975) POL Tribition Team --- DNS --- --- --- --- ---
Mensová Linda (1980) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- DNS --- --- --- --- ---
Opolecký Martin (1984) CZE Running Prague --- DNS --- --- --- --- ---
Matějka Martin (1981) CZE BKČS --- DNS --- --- --- --- ---
Steinbauer Jan (1974) CZE RESOLUTION TEAM --- DSQ 0:56:17,49 0:02:16,4 4:58:54,7 0:03:38,6 ---
Krejný Kamil (1977) CZE TT Cyklorenova Cvikov --- DNS --- --- --- --- ---
Mathy Jan (1979) CZE TT Cyklorenova Cvikov --- DNS --- --- --- --- ---
Vrábel Jozef (1973) SVK TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- DSQ 0:48:46,79 0:01:18,4 4:45:05,7 0:01:40,8 ---
Kvasnička Daniel (1978) CZE HKNMPSM --- DNS --- --- --- --- ---
Csapó Viktor (1982) HUN --- --- DNS --- --- --- --- ---
Šneberger Jan (1985) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- DSQ 0:52:45,29 0:01:19,4 4:45:35,6 0:01:12,8 ---
Ondruš Miroslav (1962) SVK Aktívcentrum Rajecká Lesná --- DNS --- --- --- --- ---
Haftarczyk Grzegorz Haftarczyk (1971) POL Grzegorz Haftarczyk --- DNS --- --- --- --- ---
Křivánek Josef (1979) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- DNS --- --- --- --- ---
Drienovsky Roman (1986) SVK --- --- DNS --- --- --- --- ---
Kostruh David (1967) CZE BKP --- DNS --- --- --- --- ---
Dlabka Ludvík (1960) CZE 3D Fitness RT --- DNS --- --- --- --- ---
Žilina Jan (1972) CZE ASPOT Hulín --- DNS --- --- --- --- ---
Novák Jaroslav (1974) CZE ASPOT Hulín --- DNS --- --- --- --- ---
Kramplová Tereza (1992) CZE TTC Olomouc --- DNS --- --- --- --- ---
Bielik Andrej (1980) SVK Sri Chinmoy Marathon Team --- DSQ 1:16:55,49 0:06:04,1 5:23:35,7 0:03:48,8 ---
Ehrlich Tomáš (1988) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Pletikosa Marko (1987) CZE AK Sljeme --- DNS --- --- --- --- ---
Tarča Jurij (1969) CZE TRIATLON TEAM OSTRAVA --- DNS --- --- --- --- ---
Šafařík Tomáš (1979) CZE Brno --- DNS --- --- --- --- ---
Tobolák Vlastimil (1965) CZE BKP --- DNS --- --- --- --- ---
Jandač Petr (1966) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Svoboda Daniel (1974) CZE BKP --- DNS --- --- --- --- ---
Honsová Hana (1979) CZE Activity Lanškroun --- DNS --- --- --- --- ---
Brázdil Jiří (1982) CZE Trilife --- DNS --- --- --- --- ---
Grošek Luboš (1980) CZE ASK TT-Ski Blansko --- DNS --- --- --- --- ---
Cogan Rudolf (1971) CZE TJ Nová Paka --- DSQ 0:54:15,09 0:01:21,6 --- --- ---
Kmeť Michal (1983) SVK --- --- DNS --- --- --- --- ---
Polanský Libor (1969) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Bayer Miloslav (1947) CZE HISPORT Team --- DNS --- --- --- --- ---
Konečný Jaroslav (1973) CZE DRACY --- DNS --- --- --- --- ---
Kuča Petr (1978) CZE DRACY --- DNS --- --- --- --- ---
Holub Michal (1985) SVK R-Bike, Dolný Kubín --- DNS --- --- --- --- ---
Bača Michal (1977) CZE VK Blesk --- DNS --- --- --- --- ---
Redou Anthony (1969) FRA VB Blesk --- DNS --- --- --- --- ---
Lovecek Daniel (1977) CZE VK Blesk --- DNS --- --- --- --- ---
Kozub Kamil (1976) CZE Sri Chinmoy Marathon Team --- DNS --- --- --- --- ---
Voráček Michal (1978) CZE Hrom do piecky! --- DNS --- --- --- --- ---
Bednář Radek (1986) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Kovařík Oldřich (1960) CZE TTC Olomouc --- DNF 1:11:21,99 0:03:53,5 5:49:29,6 0:03:01,7 ---
Soudek Lukáš (1983) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Hurník Pavel (1965) CZE Triatlon klub Ostrava --- DNS --- --- --- --- ---
Možný Milan (1971) CZE TTC Olomouc --- DNS --- --- --- --- ---
Procházka Jan (1989) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Hýzl Jaroslav (1969) CZE Krušnoman TT Litvínov --- DNS --- --- --- --- ---
Havlíček Tomáš (1983) CZE AXIOM OrBiTt --- DNS --- --- --- --- ---
Šubrt Michal (1971) CZE BKP --- DNS --- --- --- --- ---
Dedek Aleš (1975) CZE Zapro team --- DNS --- --- --- --- ---