Xtreme Triathlon Brušperk, Mistrovství MSK v terénním triatlonu, 13. 6. 2015 - 0,8-28-4, celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo MTB 2. depo Běh
1. CZE Individuální --- 1:29:05,98 0:11:27,81 (3) 0:00:36,92 (1) 1:00:48,44 (3) 0:00:29,23 (5) 0:15:43,58 (4)
2. CZE --- --- 1:31:31,01 0:12:25,45 (7) 0:00:45,8 (6) 0:59:39,41 (1) 0:00:35,24 (14) 0:18:05,11 (19)
3. CZE Individuální --- 1:31:42,13 0:14:44,76 (38) 0:01:11,2 (41) 1:00:03,59 (2) 0:00:39,01 (22) 0:15:03,57 (2)
4. POL MAKRak --- 1:32:04,34 0:11:23,21 (2) 0:01:22,51 (65) 1:03:47,48 (7) 0:00:46,99 (36) 0:14:44,15 (1)
5. CZE Stevens - Bolatice --- 1:32:43,63 0:13:48,9 (23) 0:00:42,79 (3) 1:00:51,7 (4) 0:00:30,44 (6) 0:16:49,8 (12)
6. CZE JulboWay --- 1:33:17,87 0:12:31,71 (8) 0:00:38,33 (2) 1:03:27,01 (5) 0:00:34,62 (10) 0:16:06,2 (6)
7. CZE JulboWay --- 1:33:37,19 0:13:05,12 (16) 0:00:46,98 (7) 1:03:55,79 (8) 0:00:39,24 (26) 0:15:10,06 (3)
8. CZE Triatlon klub Ostrava --- 1:36:44,8 0:11:46,24 (4) 0:00:55,12 (20) 1:05:17,39 (11) 0:00:38,89 (21) 0:18:07,16 (20)
9. CZE MTB Ondřejník --- 1:37:26,76 0:14:37,52 (35) 0:00:54,94 (19) 1:03:42,46 (6) 0:00:43,14 (32) 0:17:28,7 (15)
10. CZE --- --- 1:37:35 0:13:40,88 (22) 0:01:39,99 (84) 1:05:07,18 (10) 0:01:01,65 (75) 0:16:05,3 (5)
11. CZE MRX Jump sport --- 1:40:35,01 0:16:34,31 (57) 0:01:19,94 (60) 1:05:34,63 (13) 0:00:40,27 (28) 0:16:25,86 (9)
12. CZE --- --- 1:40:38 0:10:35,05 (1) 0:00:56,5 (22) 1:10:03,2 (29) 0:00:25,54 (2) 0:18:37,71 (27)
13. CZE Triatlon klub Ostrava --- 1:41:29,9 0:15:39,81 (45) 0:00:57,27 (24) 1:07:42,59 (17) 0:00:31,72 (7) 0:16:38,51 (11)
14. CZE SK Jiří Team Ostrava --- 1:41:56,56 0:14:06,33 (25) 0:00:52 (12) 1:06:17,32 (14) 0:00:38,47 (17) 0:20:02,44 (45)
15. CZE Novatop Lapierre --- 1:41:58,54 0:12:45,86 (10) 0:00:56,75 (23) 1:08:41,6 (22) 0:00:34,97 (13) 0:18:59,36 (29)
16. POL CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM --- 1:42:00,28 0:16:09,64 (50) 0:01:08,95 (38) 1:05:18,48 (12) 0:00:39,41 (27) 0:18:43,8 (28)
17. CZE VZS Ostrava --- 1:42:21,71 0:12:11,77 (6) 0:01:20,33 (62) 1:10:34,63 (30) 0:00:39,21 (25) 0:17:35,77 (16)
18. CZE SK Bag bike --- 1:42:32,79 0:15:53,67 (46) 0:01:23,65 (66) 1:04:45,59 (9) 0:00:59,95 (70) 0:19:29,93 (37)
19. CZE Triatlon Team Opava z. s. --- 1:42:52,48 0:12:46,99 (11) 0:00:53,1 (16) 1:08:04,29 (18) 0:00:47,41 (38) 0:20:20,69 (47)
20. CZE --- --- 1:43:21,31 0:11:58,44 (5) 0:01:17,74 (57) 1:09:55,4 (27) 0:00:49,76 (43) 0:19:19,97 (34)
21. CZE Continental Frenštát --- 1:44:02,27 0:14:29,69 (30) 0:01:16,41 (54) 1:08:09,32 (19) 0:00:47,99 (40) 0:19:18,86 (32)
22. CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 1:44:13,27 0:13:14,56 (19) 0:01:22,37 (64) 1:09:43,79 (25) 0:00:46,9 (35) 0:19:05,65 (30)
23. CZE SK Fuga --- 1:45:00,05 0:14:33,32 (32) 0:01:07,97 (36) 1:12:35,31 (39) 0:00:27,94 (3) 0:16:15,51 (8)
24. CZE Ostrava --- 1:45:01,86 0:15:55,83 (47) 0:01:28,8 (72) 1:10:01,64 (28) 0:00:58,65 (65) 0:16:36,94 (10)
25. CZE --- --- 1:45:15,56 0:16:51,7 (64) 0:00:45,55 (5) 1:08:27,12 (21) 0:00:55,89 (54) 0:18:15,3 (22)
26. CZE --- --- 1:45:43,33 0:14:59,02 (40) 0:01:13,58 (44) 1:09:14,05 (23) 0:00:38,65 (19) 0:19:38,03 (41)
27. CZE --- --- 1:46:20,18 0:17:45,47 (73) 0:01:24,02 (67) 1:06:56,28 (15) 0:01:01,69 (76) 0:19:12,72 (31)
28. POL --- --- 1:46:30,98 0:14:26,7 (29) 0:01:15,93 (52) 1:12:22,9 (38) 0:00:20,78 (1) 0:18:04,67 (18)
29. CZE Novatop Lapierre --- 1:46:51,75 0:12:33,96 (9) 0:01:03,07 (33) 1:12:53,2 (41) 0:00:49,85 (45) 0:19:31,67 (39)
30. CZE AVA --- 1:47:37,71 0:17:19,87 (70) 0:01:30,44 (75) 1:09:22,94 (24) 0:00:54,94 (50) 0:18:29,52 (25)
31. CZE AK Emila Zatopka Koprivnice --- 1:47:38,22 0:14:35,69 (33) 0:00:52,99 (14) 1:11:56,12 (33) 0:00:42,03 (30) 0:19:31,39 (38)
32. CZE SK Bagbike --- 1:47:44,7 0:16:20,86 (54) 0:01:01,88 (30) 1:10:58,8 (31) 0:01:07,3 (86) 0:18:15,86 (23)
33. CZE --- --- 1:48:12,32 0:14:11,86 (26) 0:01:02,9 (32) 1:12:13,73 (37) 0:00:42,63 (31) 0:20:01,2 (44)
34. CZE BKP --- 1:48:26,89 0:13:14,15 (18) 0:00:49,45 (8) 1:13:24,12 (43) 0:00:34,92 (12) 0:20:24,24 (48)
35. CZE Triatlon klub Ostrava --- 1:48:32,96 0:14:23,9 (27) 0:01:14,44 (47) 1:14:27,31 (47) 0:00:47,61 (39) 0:17:39,7 (17)
36. CZE JulboWay --- 1:48:45,5 0:13:01,21 (15) 0:00:57,28 (25) 1:16:46,73 (57) 0:00:47,28 (37) 0:17:13 (13)
37. CZE Pepa team FM --- 1:49:10,12 0:16:43,62 (60) 0:01:17,59 (56) 1:11:59,38 (34) 0:00:56,45 (57) 0:18:13,08 (21)
38. SVK --- --- 1:49:13,64 0:13:53,78 (24) 0:01:13,94 (45) 1:08:25,42 (20) 0:01:02,67 (78) 0:24:37,83 (81)
39. CZE --- --- 1:49:34,04 0:18:18,53 (81) 0:00:53,09 (15) 1:09:54,39 (26) 0:01:09,04 (91) 0:19:18,99 (33)
40. CZE Velmor --- 1:49:45,01 0:14:36,92 (34) 0:01:59,54 (98) 1:13:57,7 (45) 0:00:37,87 (15) 0:18:32,98 (26)
41. CZE --- --- 1:50:48,28 0:15:15,77 (41) 0:01:06,29 (34) 1:12:01,98 (35) 0:00:49,83 (44) 0:21:34,41 (58)
42. CZE --- --- 1:51:01,96 0:16:37,15 (58) 0:01:35,53 (79) 1:14:10,48 (46) 0:01:13,73 (97) 0:17:25,07 (14)
43. CZE AK šnek --- 1:51:27,37 0:16:48,06 (63) 0:01:27,57 (71) 1:12:13,36 (36) 0:00:44,76 (33) 0:20:13,62 (46)
44. CZE --- --- 1:51:27,83 0:13:33,03 (20) 0:00:50,87 (11) 1:16:28,47 (55) 0:00:56,43 (56) 0:19:39,03 (42)
45. CZE --- --- 1:52:34,24 0:14:44,77 (39) 0:01:02,33 (31) 1:11:32,72 (32) 0:00:57,48 (59) 0:24:16,94 (77)
46. CZE NAPOHODU! bike team Píšť --- 1:52:44,8 0:16:12,41 (51) 0:00:54,26 (18) 1:15:18,39 (51) 0:00:59,34 (69) 0:19:20,39 (35)
47. CZE www.ecolve.cz --- 1:52:59,94 0:24:03,61 (107) 0:01:20,3 (61) 1:07:08,36 (16) 0:01:07,12 (85) 0:19:20,54 (36)
48. CZE --- --- 1:55:04,2 0:17:06,37 (67) 0:02:10,02 (100) 1:12:35,88 (40) 0:01:43,69 (108) 0:21:28,24 (57)
49. CZE Tatran Kohoutovice --- 1:55:20,32 0:16:29,21 (56) 0:01:12,18 (43) 1:16:05,26 (54) 0:00:54,95 (51) 0:20:38,72 (51)
50. CZE Triatlon Team Opava z. s. --- 1:55:24,14 0:16:55,94 (65) 0:00:43,23 (4) 1:13:07,11 (42) 0:01:07,82 (88) 0:23:30,04 (72)
51. CZE Hukvaldy --- 1:55:26,61 0:14:39,76 (36) 0:01:26,2 (70) 1:20:28,98 (67) 0:00:31,86 (8) 0:18:19,81 (24)
52. CZE Fialové kobry --- 1:55:29,32 0:14:31,06 (31) 0:01:49,9 (89) 1:13:26,62 (44) 0:00:51,58 (46) 0:24:50,16 (83)
53. CZE TK DUKO Rýmařov --- 1:55:29,71 0:18:15,73 (78) 0:01:15,99 (53) 1:15:08,88 (49) 0:01:06,07 (82) 0:19:43,04 (43)
54. CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 1:56:23,11 0:16:13,99 (52) 0:00:55,34 (21) 1:15:21,12 (53) 0:00:55,47 (52) 0:22:57,19 (69)
55. CZE CzechTRI K. Team --- 1:56:48,99 0:12:54,78 (13) 0:00:50,05 (9) 1:21:27,39 (74) 0:00:41,77 (29) 0:20:55 (53)
56. CZE Profipotisk MTB racing team --- 1:58:04,84 0:14:24,69 (28) 0:01:15,3 (50) 1:15:13,59 (50) 0:00:53,91 (49) 0:26:17,35 (90)
57. CZE Novatop Lapierre --- 1:58:47,84 0:18:35,08 (87) 0:00:59,69 (26) 1:16:45,1 (56) 0:00:37,96 (16) 0:21:50,01 (62)
58. CZE Brno --- 1:59:15,02 0:18:26,3 (84) 0:00:52,79 (13) 1:17:37,54 (60) 0:01:04,97 (81) 0:21:13,42 (55)
59. CZE Valko-Partners --- 1:59:29,19 0:20:19,16 (103) 0:01:09,31 (39) 1:17:25,29 (59) 0:00:58,04 (61) 0:19:37,39 (40)
60. CZE VZS Ostrava --- 1:59:34,31 0:13:36,09 (21) 0:01:19,59 (59) 1:19:55,62 (65) 0:00:58,37 (63) 0:23:44,64 (74)
61. CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 2:00:31,38 0:19:22,09 (95) 0:00:50,52 (10) 1:17:06,98 (58) 0:00:58,51 (64) 0:22:13,28 (65)
62. CZE MTB Ondrejnik --- 2:01:04,61 0:16:01,23 (48) 0:00:53,29 (17) 1:15:04,12 (48) 0:01:16,25 (99) 0:27:49,71 (97)
63. CZE --- --- 2:01:04,67 0:19:04,38 (93) 0:01:39,92 (82) 1:17:59,25 (61) 0:00:32,83 (9) 0:21:48,29 (61)
64. CZE --- --- 2:01:14,36 0:16:37,31 (59) 0:01:15,08 (49) 1:22:12,65 (79) 0:00:28,93 (4) 0:20:40,39 (52)
65. CZE SK Jiří Team Ostrava --- 2:01:45,02 0:18:59,62 (91) 0:01:21,69 (63) 1:18:02,72 (62) 0:01:07,1 (84) 0:22:13,89 (66)
66. CZE --- --- 2:01:49,55 0:19:25,89 (97) 0:01:45,09 (86) 1:15:19,63 (52) 0:01:19,17 (101) 0:23:59,77 (75)
67. CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc --- 2:01:55,63 0:12:53,79 (12) 0:01:14,32 (46) 1:31:01,6 (94) 0:00:38,64 (18) 0:16:07,28 (7)
68. CZE --- --- 2:02:21,48 0:18:15,9 (79) 0:01:37,29 (80) 1:19:57,32 (66) 0:00:51,98 (48) 0:21:38,99 (59)
69. CZE Běhny z !!! --- 2:02:23,47 0:17:30,8 (71) 0:01:24,76 (68) 1:20:54,07 (70) 0:00:38,65 (20) 0:21:55,19 (63)
70. CZE --- --- 2:02:27,15 0:15:26,14 (42) 0:01:08,88 (37) 1:21:13,8 (71) 0:01:07,38 (87) 0:23:30,95 (73)
71. CZE RUNGO --- 2:02:42,31 0:18:07,44 (77) 0:01:53,24 (92) 1:21:31,39 (75) 0:00:39,13 (23) 0:20:31,11 (49)
72. CZE NAPOHODU! bike team Píšť --- 2:02:55,09 0:16:44,96 (61) 0:01:01,32 (28) 1:22:01,58 (78) 0:01:03,89 (80) 0:22:03,34 (64)
73. CZE --- --- 2:03:23,58 0:14:41,29 (37) 0:02:20,68 (102) 1:24:49,9 (82) 0:00:58,71 (66) 0:20:33 (50)
74. CZE --- --- 2:04:51,67 0:18:18,48 (80) 0:01:39,96 (83) 1:18:44,13 (63) 0:00:34,82 (11) 0:25:34,28 (85)
75. CZE Mike Bike Cycling Team --- 2:05:15,52 0:20:41,19 (104) 0:01:10,47 (40) 1:20:29,65 (68) 0:01:31,13 (106) 0:21:23,07 (56)
76. CZE --- --- 2:05:41,07 0:19:57,07 (100) 0:02:24,39 (103) 1:21:15,44 (72) 0:00:51,95 (47) 0:21:12,22 (54)
77. CZE SDH Hájov --- 2:06:41,94 0:15:26,4 (43) 0:01:15,59 (51) 1:21:57,46 (77) 0:01:06,22 (83) 0:26:56,27 (95)
78. CZE Ostrava --- 2:06:48,82 0:18:24,85 (83) 0:01:50,76 (90) 1:19:07,29 (64) 0:01:08,43 (89) 0:26:17,49 (91)
79. CZE 3atlon Team Uničov --- 2:07:27,23 0:18:59,6 (90) 0:01:54,71 (94) 1:20:30,96 (69) 0:01:17,54 (100) 0:24:44,42 (82)
80. CZE --- --- 2:07:33,59 0:17:13,37 (68) 0:03:06,33 (107) 1:23:12,55 (80) 0:01:03,48 (79) 0:22:57,86 (70)
81. CZE AK šnek --- 2:07:52,55 0:16:46,68 (62) 0:01:32,09 (77) 1:24:25,01 (81) 0:00:58,32 (62) 0:24:10,45 (76)
82. POL CHOP ZE ZELAZA TRI TEAM --- 2:09:36,21 0:18:06,63 (76) 0:01:19,06 (58) 1:26:25,42 (86) 0:01:00,13 (72) 0:22:44,97 (68)
83. CZE LaS Bike --- 2:10:50,26 0:19:23,53 (96) 0:02:24,61 (104) 1:21:19,55 (73) 0:01:00,04 (71) 0:26:42,53 (94)
84. CZE Novatop Lapierre --- 2:10:51,84 0:17:02,52 (66) 0:01:17,38 (55) 1:29:43,84 (92) 0:01:01,92 (77) 0:21:46,18 (60)
85. CZE --- --- 2:11:12,78 0:19:56,34 (99) 0:02:28,16 (105) 1:21:54,74 (76) 0:01:27,43 (104) 0:25:26,11 (84)
86. CZE --- --- 2:11:26,8 0:16:18,77 (53) 0:01:55,68 (96) 1:26:18,81 (85) 0:01:14,84 (98) 0:25:38,69 (86)
87. CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 2:11:30,31 0:15:33,6 (44) 0:01:29,77 (74) 1:28:53,94 (90) 0:00:56,9 (58) 0:24:36,1 (79)
88. CZE SK OB Ostrava --- 2:12:07,46 0:17:35,81 (72) 0:01:07,95 (35) 1:28:06,58 (89) 0:00:55,52 (53) 0:24:21,6 (78)
89. SVK HISPORT Team --- 2:12:37,87 0:18:01,47 (74) 0:01:41,83 (85) 1:26:04,79 (84) 0:00:58,87 (67) 0:25:50,91 (87)
90. CZE C.A.P. --- 2:12:38,61 0:19:15,35 (94) 0:02:13,7 (101) 1:24:54,83 (83) 0:01:37,76 (107) 0:24:36,97 (80)
91. CZE CREDO TEAM --- 2:15:29,89 0:16:23,08 (55) 0:01:00,33 (27) 1:27:28,04 (88) 0:01:09,11 (92) 0:29:29,33 (100)
92. CZE Ava --- 2:16:00,85 0:17:18,6 (69) 0:01:53,42 (93) 1:33:08,8 (99) 0:00:39,17 (24) 0:23:00,86 (71)
93. CZE AUSYS IT --- 2:16:51,49 0:19:04,09 (92) 0:01:28,93 (73) 1:26:34,15 (87) 0:01:01,49 (74) 0:28:42,83 (99)
94. CZE Bůčci --- 2:17:31,33 0:13:00,26 (14) 0:01:01,58 (29) 1:34:52,88 (100) 0:00:59,34 (68) 0:27:37,27 (96)
95. CZE VZS Ostrava --- 2:19:32,34 0:18:06,3 (75) 0:01:55,21 (95) 1:35:43,2 (101) 0:01:10,2 (95) 0:22:37,43 (67)
96. CZE SK Jiří Team Ostrava --- 2:19:42,52 0:18:28,71 (85) 0:01:57,75 (97) 1:29:26,16 (91) 0:01:30,45 (105) 0:28:19,45 (98)
97. CZE --- --- 2:21:25,19 0:18:21,41 (82) 0:01:25,88 (69) 1:30:45,2 (93) 0:01:08,55 (90) 0:29:44,15 (101)
98. CZE --- --- 2:21:59,95 0:18:30,54 (86) 0:03:10,83 (108) 1:32:13,52 (97) 0:01:25,73 (103) 0:26:39,33 (93)
99. CZE TIS --- 2:24:23,08 0:18:51,35 (89) 0:01:38,36 (81) 1:31:45,76 (96) 0:00:57,96 (60) 0:31:09,64 (104)
100. CZE --- --- 2:24:55,28 0:18:49,19 (88) 0:03:22,75 (109) 1:35:52,37 (102) 0:00:56,07 (55) 0:25:54,9 (89)
101. CZE PJR Frenštát p. R. --- 2:27:01 0:25:08,87 (108) 0:02:00,12 (99) 1:32:46,24 (98) 0:01:11,49 (96) 0:25:54,28 (88)
102. CZE --- --- 2:28:37,23 0:21:52,14 (105) 0:01:52,97 (91) 1:31:33,07 (95) 0:01:22,8 (102) 0:31:56,24 (106)
103. CZE --- --- 2:33:50,98 0:16:04,18 (49) 0:01:11,78 (42) 1:40:55,81 (104) 0:01:09,12 (93) 0:34:30,08 (107)
104. CZE --- --- 2:36:15,16 0:13:10,77 (17) 0:01:48,38 (88) 1:40:26,21 (103) 0:00:48,43 (42) 0:40:01,37 (109)
105. CZE TIS --- 2:48:03,13 0:31:00,18 (109) 0:01:33,1 (78) 1:42:49,29 (105) 0:01:00,56 (73) 0:31:40 (105)
106. CZE --- --- 2:51:16,07 0:20:02,74 (101) 0:01:15,03 (48) 1:52:46,57 (106) 0:00:45,34 (34) 0:36:26,39 (108)
107. CZE --- --- 3:03:08,97 0:22:35,27 (106) 0:01:32,05 (76) 2:11:51,12 (108) 0:00:48,34 (41) 0:26:22,19 (92)
108. CZE Kopřivnice --- 3:04:07,36 0:20:08,62 (102) 0:03:04,97 (106) 2:07:25,73 (107) 0:03:01,11 (109) 0:30:26,93 (103)
109. CZE --- --- 3:07:18,84 0:19:41,58 (98) 0:01:45,27 (87) 2:14:22,06 (109) 0:01:09,45 (94) 0:30:20,48 (102)