Aquatlon Praha, Podolí, 5. 4. 2015 - 0,4-5, celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Kalus Jiří (1993) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:20:18,3 0:04:35,4 (4) 0:15:42,9 (1)
2. Powada Jakub (1993) CZE JulboWay --- 0:20:27,4 0:04:21,6 (1) 0:16:05,8 (4)
3. Plojhar Tomáš (1998) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:21:03,3 0:05:02,6 (15) 0:16:00,7 (3)
4. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 0:21:04,9 0:04:30,1 (3) 0:16:34,8 (7)
5. Krátký Štěpán (1995) CZE OT SK SPORTPRESTIŽ --- 0:21:30,8 0:04:58,4 (11) 0:16:32,4 (5)
6. Řenč Tomáš (1990) CZE LABE TRI CLUB --- 0:21:33,9 0:05:00,6 (13) 0:16:33,3 (6)
7. Semerád Martin (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:21:46 0:05:04,6 (21) 0:16:41,4 (8)
8. Paták Pavel (1971) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:21:46,6 0:04:42,1 (5) 0:17:04,5 (10)
9. Schoval František (1988) CZE Elab --- 0:21:58,6 0:06:00,7 (53) 0:15:57,9 (2)
10. Jasenský Lukáš (1992) CZE TITAN TRILIFE --- 0:22:02 0:05:03,1 (17) 0:16:58,9 (9)
11. Andrš Martin (1988) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:22:32,2 0:04:58 (10) 0:17:34,2 (15)
12. Hric Juraj (1999) SVK ŠK Iglovia --- 0:22:35,2 0:05:04,5 (20) 0:17:30,7 (14)
13. Dietrich Jakub (1996) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:22:39,2 0:04:47 (8) 0:17:52,2 (17)
14. Žoha Jan (1988) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:22:42 0:05:34,8 (41) 0:17:07,2 (11)
15. Zahradník Štěpán (1997) CZE TriSK ČB --- 0:22:47,1 0:04:27 (2) 0:18:20,1 (23)
16. Nekoranec Matěj (1997) CZE TITAN TRILIFE --- 0:22:58,4 0:05:50 (51) 0:17:08,4 (12)
17. Jirků Petr (1997) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:23:08,7 0:05:14,4 (27) 0:17:54,3 (18)
18. Baťková Pavlína (1984) CZE HISPORT Team --- 0:23:21,6 0:05:04,3 (19) 0:18:17,3 (21)
19. Teplý Ondřej (1978) CZE HISPORT Team --- 0:23:28,5 0:06:10,5 (58) 0:17:18 (13)
20. Urban Filip (1998) CZE Hopman Team Žatec --- 0:23:32,7 0:04:43,7 (6) 0:18:49 (28)
21. Nejedlý Jakub (1999) CZE SK Slavia Praha --- 0:23:39,3 0:05:02,9 (16) 0:18:36,4 (26)
22. Kesl Jiří (1995) CZE USK Akademik Cheb --- 0:23:44,3 0:06:01,5 (55) 0:17:42,8 (16)
23. Srch Jiří (1998) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:23:45,7 0:05:24,3 (37) 0:18:21,4 (24)
24. Váňa Jan (1996) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:23:53 0:05:04,9 (22) 0:18:48,1 (27)
25. Preiss Přemysl (1998) CZE SBR TT Ústí nad Labem --- 0:24:08,6 0:05:06,3 (23) 0:19:02,3 (32)
26. Libnar Vojtěch (1999) CZE --- --- 0:24:12,2 0:06:04,5 (57) 0:18:07,7 (19)
27. Peřinka Filip (1988) CZE Individuální --- 0:24:15,3 0:06:03,3 (56) 0:18:12 (20)
28. Fairaislová Iveta (1998) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:24:17,9 0:04:55 (9) 0:19:22,9 (37)
29. Poláčková Pavlína (1996) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:24:19,8 0:05:16,1 (29) 0:19:03,7 (33)
30. Rautenkranc Miroslav (1964) CZE SK Triatlon Vysoké Mýto --- 0:24:21,9 0:05:49,6 (49) 0:18:32,3 (25)
31. Zábojníková Klára (1999) CZE TITAN TRILIFE --- 0:24:25,5 0:04:58,7 (12) 0:19:26,8 (38)
32. Hraše Zbyněk (1974) CZE --- --- 0:24:26,6 0:05:12,5 (24) 0:19:14,1 (36)
33. Nagy Jiří (1990) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:24:36,2 0:05:23,6 (36) 0:19:12,6 (35)
34. Walter Jan (1992) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:24:50,3 0:05:54 (52) 0:18:56,3 (29)
35. Materna Jan (1971) CZE CYKLOADAM RACING --- 0:25:08,1 0:06:01,2 (54) 0:19:06,9 (34)
36. Rypl Martin (1998) CZE SK NIKE Jilemnice --- 0:25:14,3 0:05:04,1 (18) 0:20:10,2 (44)
37. Vítová Linda (1993) CZE HISPORT Team --- 0:25:14,6 0:05:13,8 (26) 0:20:00,8 (42)
38. Zikmund Martin (1998) CZE TITAN TRILIFE --- 0:25:28,5 0:05:18,8 (33) 0:20:09,7 (43)
39. Pekárek Lukáš (1997) CZE Lawi Sport Team z.s. --- 0:25:47,9 0:07:28 (72) 0:18:19,9 (22)
40. Zelená Eliška (1998) CZE Individuální --- 0:25:54,4 0:04:46,7 (7) 0:21:07,7 (53)
41. Fencl Marek (1997) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:26:00 0:05:30 (40) 0:20:30 (45)
42. Wohlgemuth Lukáš (1984) CZE --- --- 0:26:00,9 0:06:12,9 (60) 0:19:48 (40)
43. Pivrnec Tomáš (1999) CZE OT SK SPORTPRESTIŽ --- 0:26:11,2 0:05:21 (35) 0:20:50,2 (48)
44. Harabiš Zbyněk (1965) CZE TITAN TRILIFE --- 0:26:20,3 0:07:18,9 (69) 0:19:01,4 (31)
45. Myšička David (1998) CZE --- --- 0:26:21,5 0:05:46 (48) 0:20:35,5 (46)
46. Skuhrová Tereza (1994) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:26:27,7 0:05:36,2 (43) 0:20:51,5 (50)
47. Langhammer Tomáš (1971) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:26:33 0:06:47,6 (63) 0:19:45,4 (39)
48. Janovská Kateřina (1981) CZE NeVrSport Team --- 0:26:48,4 0:05:35,8 (42) 0:21:12,6 (56)
49. Bláha Jakub (1999) CZE Individuální --- 0:27:12,6 0:05:14,5 (28) 0:21:58,1 (60)
50. Holeček Petr (1961) CZE TRI SPORT TEAM --- 0:27:19,8 0:06:29,5 (62) 0:20:50,3 (49)
51. Urban Tomáš (1999) CZE Hopman Team Žatec --- 0:27:24,9 0:05:16,5 (31) 0:22:08,4 (61)
52. Landsmannová Šárka (1975) CZE TriSK ČB --- 0:27:25 0:05:13,1 (25) 0:22:11,9 (65)
53. Bis Dalibor (1975) CZE Bullman team --- 0:27:26,1 0:07:26,4 (71) 0:19:59,7 (41)
54. Borčin Vladimír (1996) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:27:31,5 0:05:16,8 (32) 0:22:14,7 (67)
55. Urban Miroslav (1969) CZE Hopman Team Žatec --- 0:27:42 0:06:58,2 (64) 0:20:43,8 (47)
56. Heidrichová Anna (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:27:48,5 0:05:39 (44) 0:22:09,5 (63)
57. Táborská Lenka (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:28:08,9 0:05:19,3 (34) 0:22:49,6 (71)
58. Třebická Diana (1998) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:28:16 0:05:39,4 (45) 0:22:36,6 (68)
59. Rasocha Lukáš (1999) CZE ŠUTRI Prachatice --- 0:28:30 0:07:23,7 (70) 0:21:06,3 (52)
60. Goldmannová Magdaléna (1996) CZE SP Swimming --- 0:28:31,5 0:05:49,7 (50) 0:22:41,8 (70)
61. Hronová Markéta (1990) CZE CzechTRI K. Team --- 0:28:33,2 0:06:58,8 (65) 0:21:34,4 (57)
62. Dvořáček Martin (1984) CZE 24Fitcamp Herbalife --- 0:28:58,7 0:07:03,4 (66) 0:21:55,3 (58)
63. Pelešková Gabriela (1996) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:28:59,5 0:07:49,4 (73) 0:21:10,1 (55)
64. Rozporka Martin (1998) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:29:29,4 0:05:44,6 (46) 0:23:44,8 (72)
65. Svoboda Václav (1993) CZE Jeden na jednoho --- 0:29:51,7 0:07:10,9 (67) 0:22:40,8 (69)
66. Fialová Klára (1999) CZE SBR TT Ústí nad Labem --- 0:30:34,9 0:05:45,5 (47) 0:24:49,4 (74)
67. Daňková Anna (1999) CZE PK Pandora --- 0:30:38,6 0:05:16,4 (30) 0:25:22,2 (77)
68. Uxa Tomáš (1965) CZE TT LOKO Beroun --- 0:30:59,7 0:09:04,1 (79) 0:21:55,6 (59)
69. Ebert Andreas (1963) DEU Magic team Dresden --- 0:31:19,2 0:09:06,9 (81) 0:22:12,3 (66)
70. Reindlová Michaela (1998) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:31:22,4 0:06:11,7 (59) 0:25:10,7 (75)
71. Moflar Marek (1990) CZE --- --- 0:31:37,5 0:09:29 (82) 0:22:08,5 (62)
72. Novotný Tomáš (1979) CZE BKP --- 0:31:39,2 0:09:29 (83) 0:22:10,2 (64)
73. Mejzlík Petr (1959) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:32:04,9 0:07:18,5 (68) 0:24:46,4 (73)
74. Beringerová Kristýna (1996) CZE SP Swimming --- 0:33:24,6 0:05:02,2 (14) 0:28:22,4 (83)
75. Macháčková Petra (1997) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:33:54,6 0:06:25,9 (61) 0:27:28,7 (82)
76. Süsserová Lucie (1976) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:35:02,4 0:07:58,7 (75) 0:27:03,7 (79)
77. Kounovská Veronika (1999) CZE Cykloteam Ostrov --- 0:35:33 0:08:32 (77) 0:27:01 (78)
78. Matulová Martina (1995) CZE --- --- 0:35:51,4 0:08:46,5 (78) 0:27:04,9 (80)
79. Kališ Přemysl (1952) CZE TJ Znojmo --- 0:36:05 0:10:49,1 (84) 0:25:15,9 (76)
80. Urbanová Radka (1991) CZE GLASSMAN TT --- 0:36:17,1 0:09:06,4 (80) 0:27:10,7 (81)
81. Bisová Zuzana (1975) CZE Krasotinky --- 0:36:58,2 0:07:53,1 (74) 0:29:05,1 (84)
Trutna Jan (1999) CZE TJ Spartak Třebíč --- DNF 0:04:57,2 0:00:00
Vargová Pavlína (1999) CZE --- --- DNF 0:05:50 0:00:00
Kuřík Bronislav (1965) CZE Maják Jablonec nad Nisou --- DNF 0:07:58,7 0:00:00