MODEL Triatlon Opava, 18. 7. 2015 - 1,5-44-10, celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Ospalý Filip (1976) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:56:31 0:16:56 (2) 0:00:20 (2) 1:03:30 (1) 0:00:34 (10) 0:35:11 (1)
2. Dvořák Ladislav (1982) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:58:26 0:17:10 (5) 0:00:22 (4) 1:04:15 (2) 0:00:32 (5) 0:36:07 (2)
3. Krátký Štěpán (1995) CZE OT SK SPORTPRESTIŽ --- 2:01:44 0:17:03 (4) 0:00:20 (3) 1:05:23 (4) 0:00:25 (1) 0:38:33 (7)
4. Řenč Tomáš (1990) CZE LABE TRI CLUB --- 2:02:09 0:17:01 (3) 0:00:24 (5) 1:06:24 (6) 0:00:37 (14) 0:37:43 (6)
5. Vabroušek Petr (1973) CZE TITAN TRILIFE --- 2:03:12 0:19:56 (17) 0:00:30 (16) 1:04:52 (3) 0:00:46 (33) 0:37:08 (3)
6. Krpec Lukáš (1979) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 2:05:10 0:19:10 (11) 0:00:31 (17) 1:05:28 (5) 0:00:31 (4) 0:39:30 (10)
7. Majer Jan (1994) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 2:05:15 0:19:03 (10) 0:00:25 (7) 1:07:36 (10) 0:00:40 (24) 0:37:31 (4)
8. Urbánek Michal (1977) CZE Tri LAMY Brno --- 2:06:42 0:19:23 (12) 0:00:31 (18) 1:06:52 (7) 0:00:45 (30) 0:39:11 (8)
9. Powada Jakub (1993) CZE JulboWay --- 2:09:13 0:16:08 (1) 0:00:20 (1) 1:07:12 (8) 0:00:34 (9) 0:44:59 (26)
10. Procházka Tomáš (1989) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 2:09:20 0:21:14 (24) 0:00:31 (20) 1:07:19 (9) 0:00:47 (38) 0:39:29 (9)
11. Schoval František (1988) CZE Elab --- 2:10:18 0:21:19 (26) 0:00:27 (12) 1:10:14 (16) 0:00:36 (13) 0:37:42 (5)
12. Cívela Petr (1992) CZE JulboWay --- 2:13:20 0:19:00 (8) 0:00:26 (8) 1:08:22 (11) 0:00:36 (12) 0:44:56 (25)
13. Szurek Sławomir (1971) POL --- --- 2:13:58 0:22:12 (29) 0:01:00 (56) 1:10:10 (15) 0:00:39 (22) 0:39:57 (11)
14. Kopřiva Petr (1981) CZE BKP --- 2:14:38 0:20:10 (19) 0:00:31 (19) 1:09:32 (12) 0:00:39 (21) 0:43:46 (19)
15. Šimon Jan (1991) CZE INFINITYSPORT / inTrenér.cz --- 2:16:04 0:19:02 (9) 0:00:37 (27) 1:09:38 (13) 0:00:43 (29) 0:46:04 (34)
16. Kubičík Tomáš (1993) CZE TTC Olomouc --- 2:18:57 0:20:07 (18) 0:00:33 (24) 1:12:06 (20) 0:00:37 (16) 0:45:34 (31)
17. Vítová Linda (1993) CZE HISPORT Team --- 2:19:59 0:19:31 (13) 0:00:24 (6) 1:14:44 (31) 0:00:32 (6) 0:44:48 (23)
18. Dlabaja Roman (1970) CZE TITAN TRILIFE --- 2:20:33 0:20:57 (21) 0:00:29 (15) 1:13:15 (27) 0:00:45 (31) 0:45:07 (27)
19. Kuśka Adam (1992) POL WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA/ SULIS HOKO TEAM --- 2:20:34 0:23:32 (37) 0:00:49 (38) 1:15:25 (32) 0:00:38 (20) 0:40:10 (12)
20. Pátek Miroslav (1976) CZE TJ Lokomotiva Krnov --- 2:21:32 0:23:08 (34) 0:00:26 (11) 1:13:15 (28) 0:00:42 (27) 0:44:01 (20)
21. Baťková Pavlína (1984) CZE HISPORT Team --- 2:21:35 0:19:47 (15) 0:00:26 (9) 1:15:41 (34) 0:00:32 (7) 0:45:09 (28)
22. Kempa Jan (1979) CZE JulboWay --- 2:22:11 0:23:54 (42) 0:00:47 (36) 1:13:05 (25) 0:00:41 (26) 0:43:44 (18)
23. Chýlek Patrik (1973) CZE C.K.Continental Frenštát --- 2:23:28 0:29:02 (70) 0:00:41 (33) 1:09:45 (14) 0:00:57 (50) 0:43:03 (15)
24. Hajewski Tomasz (1976) POL Triathlon Dabrowa Gornicza --- 2:23:29 0:23:52 (41) 0:00:31 (21) 1:12:26 (23) 0:00:54 (46) 0:45:46 (32)
25. Svoboda Daniel (1974) CZE TEAM 2012 --- 2:24:13 0:24:54 (49) 0:00:58 (50) 1:10:23 (17) 0:01:07 (65) 0:46:51 (39)
26. Knedla Dennis (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 2:24:15 0:19:47 (14) 0:00:33 (23) 1:16:48 (43) 0:00:28 (3) 0:46:39 (37)
27. Malošík Jan (1985) CZE SK Fuga --- 2:26:08 0:24:35 (45) 0:00:47 (37) 1:13:07 (26) 0:00:25 (2) 0:47:14 (41)
28. Demčák Martin (1978) SVK 3NT - Trinity triathlon team --- 2:27:14 0:25:15 (50) 0:01:02 (57) 1:16:45 (42) 0:00:45 (32) 0:43:27 (17)
29. Pytlík Jiří (1991) CZE MK Seitl Ostrava --- 2:27:20 0:23:31 (35) 0:01:13 (67) 1:19:14 (52) 0:01:04 (61) 0:42:18 (13)
30. Bednář Petr (1980) CZE Individuální --- 2:27:35 0:22:20 (32) 0:00:54 (44) 1:13:34 (29) 0:01:11 (70) 0:49:36 (48)
31. Szabó Tibor (1988) SVK --- --- 2:27:39 0:22:17 (31) 0:00:39 (31) 1:11:19 (19) 0:00:51 (43) 0:52:33 (59)
32. Kokeš Vlastimil (1965) CZE TK DUKO Rýmařov --- 2:28:49 0:29:15 (73) 0:00:55 (46) 1:12:24 (22) 0:01:01 (58) 0:45:14 (29)
33. Jan Podowski (1966) POL Akuna 40 Latek Spla tychy --- 2:28:53 0:26:38 (54) 0:00:51 (40) 1:15:56 (37) 0:00:40 (25) 0:44:48 (24)
34. Zapletal Martin (1985) CZE SK Vyhlídka Šternberk --- 2:29:08 0:24:34 (44) 0:00:44 (34) 1:18:26 (48) 0:00:42 (28) 0:44:42 (22)
35. Pasuto Grzegorz (1979) POL IRONS triathlon team --- 2:29:27 0:27:03 (57) 0:01:57 (87) 1:16:17 (38) 0:01:38 (87) 0:42:32 (14)
36. Krejčí Ivo (1957) CZE 3atlon Team Uničov --- 2:29:48 0:28:54 (67) 0:00:58 (51) 1:12:47 (24) 0:00:50 (42) 0:46:19 (35)
37. Sás Ladislav (1972) CZE SK Vyhlídka Šternberk --- 2:30:07 0:28:32 (63) 0:00:39 (32) 1:16:49 (44) 0:00:57 (49) 0:43:10 (16)
38. Fanturová Lenka (1978) CZE VSK FTVS Praha --- 2:30:20 0:19:56 (16) 0:00:29 (14) 1:20:08 (57) 0:00:49 (40) 0:48:58 (46)
39. Pavlík Miroslav (1964) CZE SK Oceláci Ostrava --- 2:30:35 0:29:03 (72) 0:00:31 (22) 1:12:24 (21) 0:00:39 (23) 0:47:58 (44)
40. Foltas Marcel (1969) CZE JulboWay --- 2:30:58 0:28:55 (68) 0:01:16 (71) 1:14:20 (30) 0:00:54 (47) 0:45:33 (30)
41. Valošek Adam (1979) CZE SK Fuga --- 2:31:31 0:26:45 (56) 0:00:56 (48) 1:18:35 (49) 0:00:34 (11) 0:44:41 (21)
42. FLORA Michal (1992) CZE --- --- 2:32:04 0:17:21 (6) 0:01:00 (55) 1:23:40 (69) 0:00:37 (15) 0:49:26 (47)
43. Černý Martin (1983) CZE TITAN TRILIFE --- 2:32:15 0:28:18 (62) 0:01:17 (73) 1:11:12 (18) 0:01:15 (76) 0:50:13 (51)
44. Kurka Vít (1962) CZE Sportovní klub Triatlon klub Opava --- 2:32:29 0:26:37 (53) 0:01:14 (69) 1:16:22 (39) 0:01:07 (66) 0:47:09 (40)
45. Harabiš Zbyněk (1965) CZE TITAN TRILIFE --- 2:32:52 0:26:40 (55) 0:00:27 (13) 1:19:22 (54) 0:00:32 (8) 0:45:51 (33)
46. Šalmík Pavel (1972) CZE TK DUKO Rýmařov --- 2:33:38 0:24:49 (48) 0:01:04 (60) 1:15:54 (36) 0:01:05 (64) 0:50:46 (53)
47. Šrajbr Petr (1981) CZE TJ Lokomotiva Krnov --- 2:35:39 0:23:38 (39) 0:00:38 (30) 1:16:57 (45) 0:00:46 (34) 0:53:40 (63)
48. Schovalová Tereza (1994) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 2:36:04 0:20:16 (20) 0:00:26 (10) 1:23:02 (67) 0:00:47 (36) 0:51:33 (55)
49. Andrlová Veronika (1990) CZE Author Xterra Team --- 2:36:20 0:21:08 (22) 0:00:35 (26) 1:26:12 (79) 0:00:47 (37) 0:47:38 (43)
50. Prokop Evžen (1968) CZE TJ BIŽU JBC --- 2:36:51 0:22:13 (30) 0:01:11 (65) 1:23:03 (68) 0:00:37 (17) 0:49:47 (50)
51. Mrůzek Michael (1967) CZE --- --- 2:37:33 0:17:23 (7) 0:01:10 (64) 1:24:00 (71) 0:01:14 (75) 0:53:46 (64)
52. Vrchlavský Bohuslav (1962) CZE judo club havířov --- 2:38:10 0:27:04 (58) 0:01:13 (68) 1:19:16 (53) 0:00:56 (48) 0:49:41 (49)
53. Sochor Milan (1978) CZE PK Novy Jicin --- 2:38:22 0:27:52 (59) 0:00:54 (45) 1:21:54 (64) 0:01:04 (63) 0:46:38 (36)
54. Klement Pavel (1966) CZE Velmor --- 2:38:39 0:28:52 (65) 0:01:09 (63) 1:21:08 (61) 0:00:48 (39) 0:46:42 (38)
55. Škurek Viktor (1971) CZE Brantice --- 2:38:42 0:23:31 (36) 0:00:58 (49) 1:21:24 (62) 0:00:59 (54) 0:51:50 (58)
56. Mazur Marcin (1979) POL TKKF TRIATHLON Dąbrowa Górnicza --- 2:38:57 0:24:01 (43) 0:00:37 (28) 1:16:36 (40) 0:00:37 (18) 0:57:06 (73)
57. Wiórek Szymon (1983) POL AQUAAEROBIC LIVIO --- 2:39:14 0:26:32 (52) 0:00:56 (47) 1:20:10 (58) 0:01:11 (71) 0:50:25 (52)
58. Wegrzyk Stefan Marian (1964) POL KS TKKF "KARLIK" WODZISŁAW ŚL. --- 2:39:18 0:24:40 (46) 0:00:49 (39) 1:16:37 (41) 0:00:46 (35) 0:56:26 (72)
59. Pech Vladimír (1965) CZE --- --- 2:40:13 0:29:02 (71) 0:01:25 (76) 1:20:53 (60) 0:01:31 (81) 0:47:22 (42)
60. Návrat Radan (1974) CZE SK Fuga --- 2:40:52 0:29:20 (74) 0:01:35 (79) 1:20:05 (56) 0:01:10 (68) 0:48:42 (45)
61. Píchová Karolína (1990) CZE SK Fuga --- 2:42:26 0:23:33 (38) 0:00:46 (35) 1:24:23 (73) 0:01:03 (59) 0:52:41 (60)
62. Švec Luděk (1978) CZE TK DUKO Rýmařov --- 2:43:02 0:32:12 (82) 0:01:02 (58) 1:17:51 (47) 0:00:57 (51) 0:51:00 (54)
63. Hengerič Jan (1974) CZE Elab --- 2:44:08 0:24:42 (47) 0:01:05 (61) 1:15:49 (35) 0:01:04 (62) 1:01:28 (79)
64. Navrátil Jakub (1991) CZE Zapro AD Team --- 2:44:35 0:23:42 (40) 0:01:09 (62) 1:15:34 (33) 0:01:00 (57) 1:03:10 (82)
65. Fiala David (1970) CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 2:45:29 0:28:58 (69) 0:00:52 (41) 1:18:52 (51) 0:00:53 (44) 0:55:54 (69)
66. Žarlok Zdeněk (1958) CZE SK Jiří Team Ostrava --- 2:45:39 0:32:47 (87) 0:00:52 (43) 1:16:57 (46) 0:00:57 (52) 0:54:06 (65)
67. Surwiło Sandro (1985) POL TRIASS TYCHY --- 2:45:49 0:22:52 (33) 0:01:04 (59) 1:25:55 (77) 0:00:38 (19) 0:55:20 (66)
68. Podešva Pavel (1949) CZE TK DUKO Rýmařov --- 2:45:59 0:30:02 (78) 0:00:58 (52) 1:21:47 (63) 0:01:34 (86) 0:51:38 (57)
69. Bukała Marcin (1994) POL trenujtriathlon.pl --- 2:46:34 0:22:11 (28) 0:00:38 (29) 1:25:01 (74) 0:00:58 (53) 0:57:46 (74)
70. Škorvánek Jiří (1982) CZE Hukvaldy --- 2:46:46 0:27:58 (61) 0:00:59 (54) 1:20:48 (59) 0:00:59 (56) 0:56:02 (71)
71. Juna Radomír (1971) CZE TJ Krnov oddíl plavaní --- 2:46:54 0:21:21 (27) 0:01:53 (85) 1:18:41 (50) 0:01:44 (88) 1:03:15 (83)
72. Beer Werdan Pavel (1968) CZE --- --- 2:49:02 0:30:21 (79) 0:01:44 (83) 1:22:13 (65) 0:01:33 (84) 0:53:11 (62)
73. Doleček Igor (1983) CZE Moraviaman team otrokovice --- 2:50:06 0:32:15 (83) 0:00:58 (53) 1:19:50 (55) 0:01:32 (83) 0:55:31 (67)
74. Jaroš Milan (1968) CZE --- --- 2:50:33 0:28:53 (66) 0:01:12 (66) 1:26:55 (80) 0:01:58 (89) 0:51:35 (56)
75. Zatloukal Tomáš (1969) CZE MORAVIAMAN Team --- 2:52:47 0:21:14 (23) 0:01:38 (82) 1:25:53 (76) 0:01:32 (82) 1:02:30 (80)
76. Beneš Pavel (1986) CZE SK VEHA TEAM --- 2:52:50 0:29:50 (77) 0:00:52 (42) 1:22:25 (66) 0:01:13 (72) 0:58:30 (75)
77. Harmansa Piotr (1969) POL Gogolin --- 2:52:54 0:27:56 (60) 0:02:00 (88) 1:26:06 (78) 0:00:50 (41) 0:56:02 (70)
78. Zedníček Ivan (1965) CZE SK Horolezci Havířov --- 2:57:46 0:32:16 (84) 0:01:16 (72) 1:27:33 (82) 0:00:53 (45) 0:55:48 (68)
79. Bouřa Marek (1971) CZE HLS --- 2:59:39 0:31:33 (80) 0:01:35 (81) 1:24:11 (72) 0:01:08 (67) 1:01:12 (78)
80. Slupina Maciej (1984) POL DACHSER --- 3:00:22 0:25:45 (51) 0:01:19 (75) 1:33:35 (88) 0:00:59 (55) 0:58:44 (76)
81. Karafiát Jaroslav (1957) CZE --- --- 3:02:39 0:36:05 (89) 0:01:18 (74) 1:30:48 (86) 0:01:30 (80) 0:52:58 (61)
82. Duda Daniel (1979) CZE Hupnakolo_ El-diablo --- 3:04:44 0:29:50 (76) 0:01:33 (78) 1:25:12 (75) 0:01:34 (85) 1:06:35 (86)
83. Mielke Raphael (1966) DEU Milky Running team --- 3:05:42 0:28:47 (64) 0:01:53 (86) 1:27:24 (81) 0:01:03 (60) 1:06:35 (85)
84. Zeman Zbyněk (1954) CZE Individuální --- 3:06:29 0:32:25 (86) 0:01:30 (77) 1:28:35 (83) 0:01:27 (79) 1:02:32 (81)
85. Harvey Kevin (1967) CZE --- --- 3:06:57 0:21:18 (25) 0:00:34 (25) 1:29:05 (84) 0:01:11 (69) 1:14:49 (88)
86. Gorajek Robert (1968) POL trenujtriathlon.pl --- 3:07:23 0:29:31 (75) 0:01:35 (80) 1:29:13 (85) 0:01:16 (77) 1:05:48 (84)
87. Paleček Dušan (1957) CZE Praha - Satalice --- 3:08:43 0:32:20 (85) 0:02:34 (89) 1:33:08 (87) 0:01:13 (74) 0:59:28 (77)
88. Sommer René (1966) CZE Team 2012 --- 3:18:18 0:31:34 (81) 0:01:14 (70) 1:23:59 (70) 0:01:13 (73) 1:20:18 (89)
89. Endel Petr (1985) CZE --- --- 3:31:24 0:34:00 (88) 0:01:46 (84) 1:43:11 (89) 0:01:21 (78) 1:11:06 (87)
Maiwaelder Lukáš (1991) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- DNF 0:17:45 0:00:26 1:10:02 0:00:44 ---
Rybczyński Michał (1977) POL Asseco Active Team/TrenujTriathlon.pl --- DNF 0:28:44 0:01:24 1:36:47 0:01:14 ---
Veselský Petr (1994) CZE ASPOT Hulín --- DNF 0:22:17 0:00:57 --- --- ---
Kornes Janusz (1970) POL TKKF Triathlon Dąbrowa Górnicza --- DSQ 0:21:13 0:00:51 1:18:41 0:00:37 0:35:51
Paták Pavel (1971) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- DNF 0:17:00 0:00:25 --- --- ---
Zamazal Patrik (1972) CZE MOUNTAINTIME.CZ --- DNF 0:24:53 0:00:45 1:14:16 --- ---
Mikula Adam (1993) CZE JulboWay --- DNF 0:30:22 0:01:46 1:08:03 --- ---
Vrobel Lukáš (1977) CZE JulboWay --- DNF 0:20:55 0:00:40 1:11:04 0:00:43 ---
Tkáč Daniel (1979) CZE TITAN TRILIFE --- DNF 0:20:15 0:00:28 1:10:52 0:00:33 ---
Altschul Rudolf (1957) CZE Sportovní škola Krupka --- DNF 0:21:11 0:00:48 --- --- ---