Aquatlon České Budějovice, 7. 3. 2015 - 0,4-5, celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Linduška František (1994) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:20:05,3 0:04:37 (5) 0:15:28,3 (1)
2. Kalus Jiří (1993) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:20:13,7 0:04:34,2 (4) 0:15:39,5 (3)
3. Plojhar Tomáš (1998) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:21:05 0:05:06,9 (16) 0:15:58,1 (4)
4. Šimeček Michal (1997) CZE TriSK ČB --- 0:21:14,3 0:04:37,7 (6) 0:16:36,6 (5)
5. Sommer Vojtěch (1996) CZE SK Slavia Praha --- 0:21:44,2 0:04:43,2 (8) 0:17:01 (9)
6. Edlman Tomáš (1990) CZE --- --- 0:21:48,9 0:06:19,8 (45) 0:15:29,1 (2)
7. Jasenský Lukáš (1992) CZE TITAN TRILIFE --- 0:21:59,9 0:05:04,2 (14) 0:16:55,7 (8)
8. Houra Tomáš (1996) CZE SK Slavia Praha --- 0:22:01 0:05:21,3 (26) 0:16:39,7 (6)
9. Hron Jan (1981) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:22:40 0:05:59,3 (39) 0:16:40,7 (7)
10. Zahradník Štěpán (1997) CZE TriSK ČB --- 0:22:55,6 0:04:33,4 (3) 0:18:22,2 (18)
11. Zadražil Lukáš (1997) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:23:13,6 0:05:04,2 (15) 0:18:09,4 (16)
12. Toul Filip (1980) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:23:14,7 0:05:14,3 (21) 0:18:00,4 (13)
13. Zikmund Martin (1998) CZE TITAN TRILIFE --- 0:23:15,6 0:05:14,8 (22) 0:18:00,8 (14)
14. Nekoranec Matěj (1997) CZE TITAN TRILIFE --- 0:23:19,3 0:05:50,7 (38) 0:17:28,6 (11)
15. Rudolfová Jitka (1986) CZE ENERGY TEAM --- 0:23:28,4 0:05:10,8 (18) 0:18:17,6 (17)
16. Váňa Jan (1996) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:23:32,4 0:05:01 (11) 0:18:31,4 (21)
17. Baťková Pavlína (1984) CZE HISPORT Team --- 0:23:39,7 0:05:12,9 (20) 0:18:26,8 (20)
18. Jirků Petr (1997) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:23:55 0:05:19,1 (23) 0:18:35,9 (22)
19. Beňo Ladislav (1976) CZE TriSK ČB --- 0:24:01,1 0:06:33,5 (51) 0:17:27,6 (10)
20. Korous Martin (1974) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:24:04,6 0:06:33 (50) 0:17:31,6 (12)
21. Dlabaja Roman (1970) CZE TITAN TRILIFE --- 0:24:07,4 0:06:02 (40) 0:18:05,4 (15)
22. Král Pavel (1978) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:24:24,8 0:05:37 (34) 0:18:47,8 (23)
23. Knedla Dennis (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 0:24:27,5 0:05:32,9 (31) 0:18:54,6 (27)
24. Srch Jiří (1998) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:24:29,2 0:05:33,2 (32) 0:18:56 (28)
25. Dvořák Šimon (1999) CZE TriSK ČB --- 0:24:31,4 0:04:27,3 (2) 0:20:04,1 (35)
26. Koranda David (1983) CZE TriSK ČB --- 0:24:35,6 0:05:46,6 (37) 0:18:49 (24)
27. Vosejpka Jan (1999) CZE Triguns --- 0:24:38,1 0:05:45,2 (36) 0:18:52,9 (26)
28. Kostohryz Jakub (1984) CZE TriSK ČB --- 0:24:45,8 0:06:20,1 (46) 0:18:25,7 (19)
29. Preiss Přemysl (1998) CZE SBR TT Ústí nad Labem --- 0:24:51,3 0:05:01,2 (12) 0:19:50,1 (32)
30. Krejčová Petra (1979) CZE TriSK ČB --- 0:25:05,7 0:06:15,8 (43) 0:18:49,9 (25)
31. Rudolf Tomáš (1972) CZE ENERGY TEAM --- 0:25:15,7 0:05:20,7 (24) 0:19:55 (33)
32. Klimková Adriana (1997) CZE TRIKLUB OLOMOUC 2005, z.s. --- 0:25:16,6 0:05:02,8 (13) 0:20:13,8 (37)
33. Brantlová Jana (1995) CZE Velosport Domažlice --- 0:25:24,7 0:05:26,4 (27) 0:19:58,3 (34)
34. Dostálová Sabina (1990) CZE Individuální --- 0:25:47,6 0:04:59,6 (10) 0:20:48 (44)
35. Kolomazník Jan (1999) CZE Zlínský plavecký klub --- 0:25:48,6 0:05:11,8 (19) 0:20:36,8 (42)
36. Vaverová Lucie (1990) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:25:49,1 0:06:20,5 (47) 0:19:28,6 (30)
37. Skuhrová Tereza (1994) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:25:56,8 0:05:32,8 (30) 0:20:24 (40)
38. Stehlík Pavel (1974) CZE --- --- 0:26:09,9 0:06:33,8 (52) 0:19:36,1 (31)
39. Pech Roman (1962) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:26:19 0:06:52,1 (54) 0:19:26,9 (29)
40. Bajerová Žaneta (1997) CZE TITAN TRILIFE --- 0:26:36,2 0:05:20,7 (25) 0:21:15,5 (46)
41. Klíma Petr (1996) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:26:51 0:06:18,4 (44) 0:20:32,6 (41)
42. Kracík Tomáš (1998) CZE Plavecký klub Písek --- 0:26:59,5 0:04:52,6 (9) 0:22:06,9 (51)
43. Kunclová Tereza (1998) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:27:07,4 0:06:07,1 (41) 0:21:00,3 (45)
44. Beneš Jonáš (1993) CZE Trisk CB --- 0:27:10,2 0:07:00,6 (55) 0:20:09,6 (36)
45. Šimůnková Simona (1997) CZE TriSK ČB --- 0:27:21,8 0:05:09,6 (17) 0:22:12,2 (53)
46. Pičmanová Zuzana (1999) CZE SK Slavia Praha --- 0:27:36,3 0:05:30,2 (29) 0:22:06,1 (50)
47. Zikmund Milan (1966) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 0:28:20,5 0:06:21,9 (48) 0:21:58,6 (48)
48. Bis Dalibor (1975) CZE Bullman team --- 0:28:23,6 0:07:42,7 (63) 0:20:40,9 (43)
49. Táborská Lenka (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:28:27,3 0:05:27,9 (28) 0:22:59,4 (55)
50. Šimeček Václav (1995) CZE --- --- 0:28:39,7 0:07:02,6 (56) 0:21:37,1 (47)
51. Heidrichová Anna (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:28:43,3 0:05:44,3 (35) 0:22:59 (54)
52. Pígl Marek (1997) CZE TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- 0:28:48,9 0:04:15,2 (1) 0:24:33,7 (63)
53. Flegl Vlastimil (1953) CZE Brtev --- 0:28:51,2 0:08:28,6 (68) 0:20:22,6 (39)
54. Hoštičková Věra (1990) CZE Novatop Lapierre --- 0:29:20,4 0:07:10 (57) 0:22:10,4 (52)
55. Rasocha Lukáš (1999) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:29:21,9 0:07:20,2 (59) 0:22:01,7 (49)
56. Gazda Martin (1968) CZE Jihočeský běžecký pohár --- 0:29:25,3 0:09:03,8 (71) 0:20:21,5 (38)
57. Svobodová Natalie (1996) CZE Plavecký klub Písek --- 0:29:30,7 0:05:33,9 (33) 0:23:56,8 (59)
58. Dobiáš Jan (1999) CZE TriSK ČB --- 0:29:33,5 0:04:40,8 (7) 0:24:52,7 (65)
59. Svačinová Nikola (1991) CZE Individuální --- 0:30:32,9 0:06:09,8 (42) 0:24:23,1 (61)
60. Hyláková Dana (1961) CZE Individuální --- 0:31:11,2 0:07:46,6 (65) 0:23:24,6 (56)
61. Trepková Vendula (1993) CZE Jindřichův Hradec --- 0:31:25,1 0:07:21,7 (60) 0:24:03,4 (60)
62. Uhlířová Zuzana (1999) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:31:32,2 0:06:41,2 (53) 0:24:51 (64)
63. Stuchlík Jiří (1975) CZE --- --- 0:31:38,5 0:08:06,6 (67) 0:23:31,9 (57)
64. Mejzlík Petr (1959) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:31:49,4 0:07:21,9 (61) 0:24:27,5 (62)
65. Marková Johana (1996) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:32:16,4 0:06:32,7 (49) 0:25:43,7 (66)
66. SMETANA Jiří (1953) CZE Čiko Č. Krumlov --- 0:32:31,3 0:08:55,3 (69) 0:23:36 (58)
67. Kostlánová Tereza (1998) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:34:22,5 0:07:16,7 (58) 0:27:05,8 (67)
68. Urbanová Radka (1991) CZE GLASSMAN TT --- 0:36:18 0:09:01,1 (70) 0:27:16,9 (68)
69. Bisová Zuzana (1975) CZE Krasotinky --- 0:37:14,3 0:07:46,1 (64) 0:29:28,2 (69)
70. Benešová Václava (1967) CZE TriSK ČB --- 0:38:44 0:07:36,6 (62) 0:31:07,4 (70)
71. Součková Zuzana (1954) CZE SK Slavia Praha --- 0:39:55,1 0:08:06,6 (66) 0:31:48,5 (71)
Zach Ondřej (1997) CZE TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- DNF 0:04:13,1 0:00:00
Tesárek Jakub (1999) CZE TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- DNF 0:05:00 0:00:00
Izsóf Gabriel (1987) HUN České Budějovice --- DNF 0:06:00,5 0:00:00