Aquatlon Praha 11, 3. 10. 2021 - , muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Zikmund Tomáš (1999) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:20:58,8 0:04:19,5 (2) 0:16:39,3 (1)
2. Červenka Lukáš (1995) CZE TT LOKO Beroun --- 0:21:21,3 0:04:25,8 (5) 0:16:55,5 (2)
3. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE TEXACO – Prista Oil Team CZ 0:21:26,9 0:04:21,6 (4) 0:17:05,3 (3)
4. Korous David (2004) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:22:10 0:04:44,3 (6) 0:17:25,7 (4)
5. Schoval František (1988) CZE 2BWINNER TEAM --- 0:23:01,5 0:05:35,8 (15) 0:17:25,7 (5)
6. Hrdlička Matěj (2004) CZE ROAD2KONA --- 0:23:04,7 0:04:21,4 (3) 0:18:43,3 (10)
7. Hradecký Jan (1983) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:23:11,7 0:04:58,2 (8) 0:18:13,5 (7)
8. Palider Jan (1991) CZE Triatlon klub Ostrava --- 0:23:17,9 0:05:11,2 (12) 0:18:06,7 (6)
9. Stádník Jakub (2003) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:23:34,2 0:05:09 (11) 0:18:25,2 (8)
10. Jaroš Zbyšek (1974) CZE ArtSport Team --- 0:24:26,1 0:05:45 (18) 0:18:41,1 (9)
11. Strangmüller Jan (1976) CZE Harfasport team --- 0:24:41,7 0:05:02,3 (10) 0:19:39,4 (12)
12. Matula Michal (2000) CZE Mika training --- 0:25:03,5 0:04:59,4 (9) 0:20:04,1 (13)
13. Auf Jakub (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:25:22,1 0:04:55,5 (7) 0:20:26,6 (18)
14. Krátký Martin (1979) CZE --- --- 0:25:36,1 0:05:20 (14) 0:20:16,1 (16)
15. Houška Michal (1978) CZE ROAD2KONA --- 0:25:47,5 0:06:30 (26) 0:19:17,5 (11)
16. Teplý Ondřej (1978) CZE Café racers --- 0:25:54,1 0:05:39,5 (17) 0:20:14,6 (15)
17. Kafka Šimon (2004) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:26:11 0:05:15,3 (13) 0:20:55,7 (22)
18. Jahn Bohumil (1980) CZE Individuální --- 0:26:16,7 0:05:59,7 (21) 0:20:17 (17)
19. Koutný Roman (2003) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:26:26,6 0:05:38 (16) 0:20:48,6 (20)
20. Mígl Antonín (2005) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:26:26,8 0:06:21,6 (25) 0:20:05,2 (14)
21. Dvořák Vítězslav (1983) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:27:12,9 0:06:46 (29) 0:20:26,9 (19)
22. Mígl Vojtěch (2003) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:27:14,3 0:06:19,7 (24) 0:20:54,6 (21)
23. Heřman Tomáš (1976) CZE Individuální --- 0:27:20,1 0:05:47,2 (19) 0:21:32,9 (23)
24. Parez Jan (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:28:57,9 0:05:54,8 (20) 0:23:03,1 (25)
25. Fiala Aleš (1966) CZE SK Slavia Praha --- 0:29:16,9 0:06:33 (27) 0:22:43,9 (24)
26. Jakimič Viktor (2004) CZE LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 0:29:30,7 0:06:13,2 (23) 0:23:17,5 (26)
27. Lahoda David (2005) CZE SK Slavia Praha --- 0:29:38,9 0:04:14,2 (1) 0:25:24,7 (29)
28. Brožík Valdemar (1976) CZE --- --- 0:31:10,4 0:07:12,8 (31) 0:23:57,6 (27)
29. Holeček Petr (1961) CZE BET --- 0:31:54,7 0:06:37,2 (28) 0:25:17,5 (28)
30. Mužíček Josef (1957) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:34:02,5 0:06:13,1 (22) 0:27:49,4 (31)
31. Mejzlík Petr (1959) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:34:26,3 0:07:06 (30) 0:27:20,3 (30)
Malivojević Slobodan (1970) CZE --- --- DNF 0:05:57,3 ---