SUPERSPRINT Triatlon Zlín-FINÁLE, 25. 9. 2021 - Finále (0,2-4,5-1,2), muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Červenka Lukáš (1995) CZE TT LOKO Beroun --- 0:20:26,6 0:03:03,5 (1) 0:00:24,1 (4) 0:11:15,6 (38) 0:00:28,2 (44) 0:05:15 (3)
2. Martin David (1998) CZE TITAN TRILIFE --- 0:20:31,1 0:03:09,6 (4) 0:00:23,4 (2) 0:11:09,7 (37) 0:00:26,5 (41) 0:05:21,6 (7)
3. Kříž Tomáš (2000) CZE TITAN TRILIFE --- 0:20:39,5 0:03:07,7 (3) 0:00:21,8 (1) 0:11:24,9 (40) 0:00:28,1 (42) 0:05:16,9 (4)
4. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 0:20:56,9 0:03:06,6 (2) 0:00:24,8 (7) 0:11:33,8 (41) 0:00:28,1 (43) 0:05:23,5 (8)
5. Hradil Pavel (1998) CZE TITAN TRILIFE --- 0:21:09,3 0:03:24,9 (9) 0:00:26,3 (11) 0:11:20,5 (39) 0:00:37 (50) 0:05:20,3 (6)
6. Michálek Filip (2001) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:21:20,7 0:03:23,5 (8) 0:00:27,2 (16) 0:11:44,5 (42) 0:00:40,9 (52) 0:05:04,4 (1)
7. Juránek Lukáš (2002) CZE X-team BaNo --- 0:21:23,4 0:03:14,4 (6) 0:00:24,5 (6) 0:12:04,6 (44) 0:00:25,1 (37) 0:05:14,6 (2)
8. Marek Jakub (2003) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:21:52,6 0:03:15,6 (7) 0:00:24 (3) 0:12:26,4 (51) 0:00:26,2 (39) 0:05:20,2 (5)
9. Lukeš Matěj (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:21:57,5 0:03:29,2 (12) 0:00:25,6 (9) 0:12:12,1 (47) 0:00:26,3 (40) 0:05:24 (9)
10. Kindl Marek (2004) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:22:09,3 0:03:31,5 (14) 0:00:26,2 (10) 0:12:02,8 (43) 0:00:34,5 (49) 0:05:34,2 (10)
11. Korous David (2004) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:22:23,8 0:03:29 (11) 0:00:27,5 (18) 0:12:11,9 (46) 0:00:25,8 (38) 0:05:49,4 (13)
12. Knejzlík Tomáš (2005) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:22:31 0:03:41,9 (20) 0:00:27 (15) 0:12:15,1 (49) 0:00:30,9 (46) 0:05:35,8 (11)
13. Bednarský Václav (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:22:48,3 0:03:51,4 (30) 0:00:26,8 (13) 0:12:11,4 (45) 0:00:31,5 (48) 0:05:46,9 (12)
14. Cihlář Jakub (2003) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:22:56,2 0:03:28,6 (10) 0:00:27,2 (17) 0:12:36,3 (52) 0:00:31 (47) 0:05:52,9 (14)
15. Chmátal David (2005) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:23:02,8 0:03:47,7 (25) 0:00:27,7 (20) 0:12:14,9 (48) 0:00:30,7 (45) 0:06:01,6 (15)
16. Jahoda Vojtěch (2004) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:23:12,8 0:03:45,5 (24) 0:00:28,6 (28) 0:12:18,6 (50) 0:00:38,2 (51) 0:06:01,7 (16)
17. Souček Jakub (2005) CZE Triatlon Plzeň --- 1:22:46,8 0:03:34,7 (15) 0:00:24,4 (5) 0:00:00 (1) 0:00:00 (1) 0:18:47,6 (18)
18. Strejc Michal (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 1:22:49,5 0:03:35,8 (16) 0:00:29,8 (32) 0:00:00 (2) 0:00:00 (2) 0:18:43,8 (17)
19. Hrdlička Matěj (2004) CZE ROAD2KONA --- 1:22:54,9 0:03:12,2 (5) 0:00:29 (29) 0:00:00 (3) 0:00:00 (3) 0:19:13,6 (19)
20. Března Matěj (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:23:46,5 0:03:48,9 (27) 0:00:27,8 (21) 0:00:00 (4) 0:00:00 (4) 0:19:29,7 (20)
21. Žirovnický Jan (2005) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:23:47,4 0:03:40,8 (18) 0:00:27,6 (19) 0:00:00 (5) 0:00:00 (5) 0:19:38,8 (23)
22. Knobloch Florian (2003) CZE VOKOLOPOLE --- 1:23:51,3 0:03:47,9 (26) 0:00:28,2 (24) 0:00:00 (6) 0:00:00 (6) 0:19:35 (21)
23. Kašpar Lukáš (2004) CZE Loko Trutnov --- 1:24:13,3 0:03:58,3 (31) 0:00:29,1 (31) 0:00:00 (7) 0:00:00 (7) 0:19:45,9 (24)
24. Kalivoda Lukáš (2003) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 1:24:19,1 0:04:13,4 (38) 0:00:28,2 (25) 0:00:00 (8) 0:00:00 (8) 0:19:37,4 (22)
25. Skořepa Adam (2004) CZE Spartak Trutnov --- 1:24:21,9 0:03:38,2 (17) 0:00:28 (22) 0:00:00 (9) 0:00:00 (9) 0:20:15,5 (28)
26. Korous Martin (1974) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:24:34,8 0:04:20 (42) 0:00:28 (23) 0:00:00 (10) 0:00:00 (10) 0:19:46,7 (25)
27. Auf Jakub (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:24:43,7 0:03:41,5 (19) 0:00:28,6 (26) 0:00:00 (11) 0:00:00 (11) 0:20:33,6 (29)
28. Hašlar Matyáš (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 1:24:48,8 0:04:14,3 (39) 0:00:32,3 (36) 0:00:00 (12) 0:00:00 (12) 0:20:02,1 (27)
29. Kahuda Jiří (2000) CZE Triatlon Plzeň --- 1:24:55,9 0:03:43,6 (23) 0:00:27 (14) 0:00:00 (13) 0:00:00 (13) 0:20:45,2 (33)
30. Kábrt Aleš (2005) CZE Loko Trutnov --- 1:24:56,2 0:03:50,6 (29) 0:00:25,5 (8) 0:00:00 (14) 0:00:00 (14) 0:20:40 (31)
31. Bíba Jan (1976) CZE Triatlon Plzeň --- 1:25:04,1 0:04:38,7 (43) 0:00:32,5 (37) 0:00:00 (15) 0:00:00 (15) 0:19:52,7 (26)
32. Stránský Jiří (2001) CZE Etriatlon Team --- 1:25:04,8 0:04:01,8 (34) 0:00:28,6 (27) 0:00:00 (16) 0:00:00 (16) 0:20:34,3 (30)
33. Nosek Kryštof (1998) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:25:23,8 0:03:29,8 (13) 0:00:44,3 (41) 0:00:00 (17) 0:00:00 (17) 0:21:09,6 (37)
34. Hašlar Přemysl (1975) CZE VOKOLOPOLE --- 1:25:26,7 0:04:09,8 (36) 0:00:31,8 (35) 0:00:00 (18) 0:00:00 (18) 0:20:45 (32)
35. Štourač Nikola (1985) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:25:37,5 0:04:18,4 (41) 0:00:30,7 (33) 0:00:00 (19) 0:00:00 (19) 0:20:48,2 (34)
36. Burdych Adam (2004) CZE Loko Trutnov --- 1:25:41,4 0:04:00,5 (32) 0:00:29 (30) 0:00:00 (20) 0:00:00 (20) 0:21:11,7 (38)
37. Koutný Roman (2003) CZE TT Příbram, z. s. --- 1:25:49,4 0:04:03,1 (35) 0:00:45,6 (44) 0:00:00 (21) 0:00:00 (21) 0:21:00,6 (36)
38. Zadražil Filip (1998) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:25:55,4 0:04:01 (33) 0:01:00,4 (49) 0:00:00 (22) 0:00:00 (22) 0:20:54 (35)
39. Ihn Ondřej (2000) CZE Triatlon klub Ostrava --- 1:25:58,5 0:03:48,9 (28) 0:00:30,7 (34) 0:00:00 (23) 0:00:00 (23) 0:21:38,8 (41)
40. Kafka Šimon (2004) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:26:18,8 0:03:43,3 (22) 0:00:33,5 (39) 0:00:00 (24) 0:00:00 (24) 0:22:01,9 (42)
41. Mígl Vojtěch (2003) CZE TT Příbram, z. s. --- 1:26:19,3 0:04:16,3 (40) 0:00:38,3 (40) 0:00:00 (25) 0:00:00 (25) 0:21:24,6 (40)
42. Palider Jan (1991) CZE Triatlon klub Ostrava --- 1:27:18,3 0:03:42,3 (21) 0:00:26,7 (12) 0:00:00 (26) 0:00:00 (26) 0:23:09,1 (45)
43. Foukal Libor (1977) CZE Individuální --- 1:27:45 0:04:54,9 (44) 0:00:47,7 (46) 0:00:00 (27) 0:00:00 (27) 0:22:02,3 (43)
44. Parez Jan (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 1:28:02 0:04:12,2 (37) 0:00:46,4 (45) 0:00:00 (28) 0:00:00 (28) 0:23:03,3 (44)
45. Blažek Zdeněk (1976) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:28:06,7 0:05:49,2 (52) 0:01:01,3 (51) 0:00:00 (29) 0:00:00 (29) 0:21:16,2 (39)
46. Procházka Milan (1966) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:29:31,3 0:05:03,2 (46) 0:00:32,7 (38) 0:00:00 (30) 0:00:00 (30) 0:23:55,2 (46)
47. HUDEČEK Ondřej (2003) CZE --- --- 1:30:46,3 0:05:02,7 (45) 0:00:57,2 (48) 0:00:00 (31) 0:00:00 (31) 0:24:46,3 (47)
48. Mejzlík Petr (1959) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:30:53,1 0:05:04,9 (47) 0:00:45,4 (43) 0:00:00 (32) 0:00:00 (32) 0:25:02,7 (49)
49. Klepešta Radek (1984) CZE Spartak Trutnov --- 1:31:37,1 0:05:45,5 (51) 0:00:54 (47) 0:00:00 (33) 0:00:00 (33) 0:24:57,5 (48)
50. Orner Zdeněk (1956) CZE TITAN TRILIFE --- 1:31:52,4 0:05:35,3 (50) 0:01:00,8 (50) 0:00:00 (34) 0:00:00 (34) 0:25:16,2 (50)
51. Půst Karel (1971) CZE Jachting Valašské Meziříčí --- 1:32:03,6 0:05:32,4 (49) 0:00:44,4 (42) 0:00:00 (35) 0:00:00 (35) 0:25:46,7 (51)
52. Janák Karel (1957) CZE TITAN TRILIFE --- 1:34:13,6 0:05:13,1 (48) 0:01:10,9 (52) 0:00:00 (36) 0:00:00 (36) 0:27:49,5 (52)
Eliáš David (2005) CZE TRI KLUB Příbram --- DNS 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
Gajdoš Ondřej (2004) CZE Sport Future Group --- DNS 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
Hradil Pavel (1998) CZE TITAN TRILIFE --- DNS 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
Homola Jakub (2005) CZE Triathlon Team Tábor --- DNS 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
Charvát Matyáš (2005) CZE Elite Sport Boskovice --- DNS 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00