CZECHMAN Kid's Triatlon, 5. 9. 2021 - 0.4 + 10.0 + 3.0 km (0,4-10-3), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Plic Lukáš (2006) CZE 2BWINNER TEAM --- 0:31:13,5 0:05:03,6 0:00:45,3 0:13:45,5 0:00:36,9 0:11:02
2. Mittner Jakub (2006) CZE VOKOLOPOLE --- 0:31:17,5 0:04:54,1 0:00:39,5 0:13:59,7 0:00:39,2 0:11:04,8
3. Procházka Matěj (2007) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:31:24,5 0:05:03,4 0:00:52,3 0:13:39,7 0:00:50 0:10:58,9
4. Švarc Michal (2007) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:31:34,2 0:05:04,1 0:00:47 0:13:45,6 0:00:48,1 0:11:09,1
5. Bíba Mikuláš (2007) CZE Triatlon Plzeň --- 0:32:51 0:05:25,9 0:00:48,8 0:14:26,1 0:00:39,6 0:11:30,4
6. Kozojed Ondřej (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:33:21,5 0:05:06,9 0:00:42,5 0:14:50,3 0:00:38,6 0:12:02,9
7. Gröschl Vojtěch (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:33:28,5 0:05:53,6 0:00:46,6 0:14:29,9 0:00:43,8 0:11:34,4
8. Gončaruk Kyrill (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:33:43,7 0:05:52,4 0:00:51,5 0:14:27 0:00:38,2 0:11:54,4
9. Mařík Jakub (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:33:46,7 0:06:40,4 0:00:50,5 0:14:15,6 0:00:50,3 0:11:09,7
10. Jarošová Karolína (2006) CZE ArtSport Team --- 0:33:51,7 0:05:58,9 0:00:45,3 0:14:40,8 0:00:38,7 0:11:47,9
11. Kratochvíl Marek (2006) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:34:17,9 0:05:55,9 0:00:54,5 0:14:35,3 0:00:53,2 0:11:58,8
12. Jedličková Barbora (2006) CZE Triatlon Plzeň --- 0:34:25,4 0:05:12,9 0:01:00,8 0:14:29,8 0:00:43,1 0:12:58,7
13. Homola Matěj (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:34:34,2 0:05:55,4 0:01:04,5 0:14:44,6 0:00:49,1 0:12:00,4
14. Křížková Vanda (2006) CZE TITAN TRILIFE --- 0:34:44,4 0:05:53,1 0:00:52 0:14:57,1 0:00:37,4 0:12:24,6
15. Oborný Daniel (2007) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:34:48,2 0:06:25,9 0:00:50,8 0:14:30,8 0:00:49,8 0:12:10,7
16. Böse Adam (2007) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:34:52,5 0:06:18,4 0:00:47 0:14:35,8 0:00:51,6 0:12:19,4
17. Pozlerová Edita (2007) CZE OMT --- 0:34:56,9 0:05:13,7 0:01:30 0:14:58,3 0:00:44,5 0:12:30,3
18. Kraus Filip (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:35:15,2 0:05:52,4 0:00:49,5 0:15:05,8 0:00:44,3 0:12:43
19. Haman Bruno (2006) CZE Harfasport team --- 0:35:23,2 0:05:48,9 0:00:44,8 0:14:38,8 0:00:52,8 0:13:17,7
20. Kůrková Karolína (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:35:25,9 0:06:04,4 0:00:43,5 0:14:56,6 0:00:42,1 0:12:59
21. Řezníček Václav (2006) CZE Loko Trutnov --- 0:35:26 0:05:42,1 0:00:55 0:14:37,3 0:00:35,6 0:13:35,7
22. Šafránek Jáchym (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:35:44,7 0:06:14,6 0:00:43,3 0:14:45,3 0:00:48,6 0:13:12,7
23. Všetička Jan (2007) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:35:47,2 0:06:44,9 0:00:46,3 0:14:18,6 0:01:03,5 0:12:53,8
24. Simandl Pavel (2006) CZE LAP --- 0:35:51 0:06:03,9 0:00:54,3 0:14:48,6 0:00:47,1 0:13:16,9
25. Voda Jan (2007) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:36:19,7 0:06:58,1 0:00:41,5 0:16:01,8 0:00:47,1 0:11:50,9
26. Jadrníčková Šárka (2006) CZE SK Kopřivnice --- 0:36:21,5 0:06:09,4 0:00:52 0:15:01,8 0:00:46,1 0:13:32
27. Ardelt Václav (2007) CZE CzechTRI K. Team --- 0:36:38,5 0:07:02,9 0:00:45 0:14:30,6 0:00:45,8 0:13:34
28. Bradáčová Nikola (2007) CZE ACT leraK --- 0:37:31,7 0:07:16,6 0:00:58,8 0:15:52,8 0:00:44,9 0:12:38,4
29. Zavřelová Adéla (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:37:42,7 0:06:50,6 0:00:53,3 0:15:41,3 0:00:37,6 0:13:39,6
30. Marek Lukáš (2007) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:37:47 0:05:53,6 0:01:08,5 0:15:22,5 0:00:39,7 0:14:42,4
31. Hašlar Přemysl (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:37:55,4 0:07:11,1 0:01:11,3 0:15:59,3 0:00:59,1 0:12:34,4
32. HOFFMANN Ondra (2007) CZE Czech Multisport Coaching --- 0:38:12,5 0:06:45,1 0:01:14,8 0:15:26,9 0:01:05,7 0:13:39,7
33. Kirschová Nicol (2006) CZE Loko Trutnov --- 0:38:25,7 0:05:29,9 0:00:47,5 0:14:56,1 0:00:46,8 0:16:25,2
34. Kovařčík Matěj (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:38:27,9 0:06:15,8 0:00:48,4 0:16:09,5 0:00:50,6 0:14:23,3
35. Tučková Tereza (2007) CZE TriSK ČB --- 0:38:37,5 0:05:13,4 0:00:42,8 0:15:40,3 0:00:55,3 0:16:05,4
36. Štramberská Dorota (2007) CZE TITAN TRILIFE --- 0:38:39 0:06:40,1 0:00:46,1 0:16:01,2 0:00:44,3 0:14:27
37. Karasová Anna (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:38:45,2 0:05:57,1 0:01:03 0:15:30,1 0:00:58,3 0:15:16,5
38. Dvořáková Kateřina (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:39:13,9 0:06:17,1 0:00:57,5 0:15:32,3 0:00:37,6 0:15:49,1
39. Kotišová Karolína (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:39:14,7 0:06:44,1 0:00:58,8 0:17:06,8 0:00:40,6 0:13:44,3
40. Mládenková Josefína (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:39:20 0:07:26,1 0:01:09,5 0:16:35,5 0:00:37,7 0:13:30,9
41. Hofman Marek (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:39:26,5 0:06:01,2 0:01:12,5 0:15:20,3 0:00:48,4 0:16:03,9
42. Talacko Oskar (2007) CZE Individuální --- 0:39:54,7 0:06:34,9 0:00:51,3 0:17:02,3 0:01:00,3 0:14:25,7
43. Blažek Cyril (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:40:08,1 0:06:39,1 0:00:41,3 0:15:14,8 0:00:42,3 0:16:50,4
44. Lichtenbergová Zuzana (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:41:00,7 0:07:17,9 0:01:02,8 0:17:00 0:00:49,8 0:14:50
45. Šťastná Lucie (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:41:12,2 0:07:27,4 0:00:58,3 0:16:48,3 0:00:47,4 0:15:10,7
46. Mitisková Lucie (2007) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:41:16,9 0:07:05,4 0:01:11,1 0:16:44 0:00:45,6 0:15:30,7
47. Budínová Blanka (2007) CZE 2BWINNER TEAM --- 0:41:43,9 0:07:19,1 0:01:20,8 0:17:23,8 0:01:00,6 0:14:39,5
48. Vojtová Klára (2007) CZE Žižkovský tygři --- 0:42:18,1 0:07:27,6 0:01:01,8 0:17:35,5 0:00:48,1 0:15:24,8
49. Čunátová Tereza (2007) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:42:19,7 0:07:09,1 0:01:12,5 0:16:52,8 0:00:50,1 0:16:14,9
50. Marešová Magdaléna (2006) CZE Triatlon Plzeň --- 0:42:24,1 0:07:09,1 0:01:00,8 0:16:39,3 0:00:56,1 0:16:38,6
51. Šrollová Viktorie (2007) CZE Spartak Trutnov --- 0:44:04,4 0:06:46,2 0:00:49,5 0:17:15,3 0:00:57,6 0:18:15,6
52. Pánková Emma (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:44:37,9 0:07:33,9 0:00:58,3 0:19:10,8 0:01:02,4 0:15:52,4
53. Talacková Olivie (2007) CZE Individuální --- 0:45:05,2 0:07:16,6 0:01:14 0:18:11,8 0:01:16,1 0:17:06,4
54. Friedl Adam (2007) CZE --- --- 0:46:44,7 0:09:44,6 0:01:59 0:18:13,8 0:01:07,6 0:15:39,4
Duba Tomáš (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNS --- --- --- --- ---
Lojková Tina (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNS --- --- --- --- ---
Kučerová Beáta (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNS --- --- --- --- ---
Gröschl Václav (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNS --- --- --- --- ---
Vokrouhlecká Alice (2007) CZE VOKOLOPOLE --- DNS --- --- --- --- ---
Bača Jáchym (2007) CZE CzechTRI K. Team --- DNS --- --- --- --- ---
Sarauerová Anna (2007) CZE CzechTRI K. Team --- DNS --- --- --- --- ---
Káňová Kateřina (2007) CZE Loko Trutnov --- DNS --- --- --- --- ---
Němec Robert (2006) CZE PKHK --- DNS --- --- --- --- ---
STOCH Matyáš Karel (2007) CZE SK Oceláci Ostrava --- DNS --- --- --- --- ---
Knejzlíková Tereza (2007) CZE Tri club Česká Lípa --- DNS --- --- --- --- ---
Heřmanová Lucie (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- DNS --- --- --- --- ---