CZECHMAN Kid's Triatlon, 5. 9. 2021 - 0.4 + 10.0 + 3.0 km (0,4-10-3), muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Plic Lukáš (2006) CZE 2BWINNER TEAM --- 0:31:13,5 0:05:03,6 0:00:45,3 0:13:45,5 0:00:36,9 0:11:02
2. Mittner Jakub (2006) CZE VOKOLOPOLE --- 0:31:17,5 0:04:54,1 0:00:39,5 0:13:59,7 0:00:39,2 0:11:04,8
3. Procházka Matěj (2007) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:31:24,5 0:05:03,4 0:00:52,3 0:13:39,7 0:00:50 0:10:58,9
4. Švarc Michal (2007) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:31:34,2 0:05:04,1 0:00:47 0:13:45,6 0:00:48,1 0:11:09,1
5. Bíba Mikuláš (2007) CZE Triatlon Plzeň --- 0:32:51 0:05:25,9 0:00:48,8 0:14:26,1 0:00:39,6 0:11:30,4
6. Kozojed Ondřej (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:33:21,5 0:05:06,9 0:00:42,5 0:14:50,3 0:00:38,6 0:12:02,9
7. Gröschl Vojtěch (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:33:28,5 0:05:53,6 0:00:46,6 0:14:29,9 0:00:43,8 0:11:34,4
8. Gončaruk Kyrill (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:33:43,7 0:05:52,4 0:00:51,5 0:14:27 0:00:38,2 0:11:54,4
9. Mařík Jakub (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:33:46,7 0:06:40,4 0:00:50,5 0:14:15,6 0:00:50,3 0:11:09,7
10. Kratochvíl Marek (2006) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:34:17,9 0:05:55,9 0:00:54,5 0:14:35,3 0:00:53,2 0:11:58,8
11. Homola Matěj (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:34:34,2 0:05:55,4 0:01:04,5 0:14:44,6 0:00:49,1 0:12:00,4
12. Oborný Daniel (2007) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:34:48,2 0:06:25,9 0:00:50,8 0:14:30,8 0:00:49,8 0:12:10,7
13. Böse Adam (2007) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:34:52,5 0:06:18,4 0:00:47 0:14:35,8 0:00:51,6 0:12:19,4
14. Kraus Filip (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:35:15,2 0:05:52,4 0:00:49,5 0:15:05,8 0:00:44,3 0:12:43
15. Haman Bruno (2006) CZE Harfasport team --- 0:35:23,2 0:05:48,9 0:00:44,8 0:14:38,8 0:00:52,8 0:13:17,7
16. Řezníček Václav (2006) CZE Loko Trutnov --- 0:35:26 0:05:42,1 0:00:55 0:14:37,3 0:00:35,6 0:13:35,7
17. Šafránek Jáchym (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:35:44,7 0:06:14,6 0:00:43,3 0:14:45,3 0:00:48,6 0:13:12,7
18. Všetička Jan (2007) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:35:47,2 0:06:44,9 0:00:46,3 0:14:18,6 0:01:03,5 0:12:53,8
19. Simandl Pavel (2006) CZE LAP --- 0:35:51 0:06:03,9 0:00:54,3 0:14:48,6 0:00:47,1 0:13:16,9
20. Voda Jan (2007) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:36:19,7 0:06:58,1 0:00:41,5 0:16:01,8 0:00:47,1 0:11:50,9
21. Ardelt Václav (2007) CZE CzechTRI K. Team --- 0:36:38,5 0:07:02,9 0:00:45 0:14:30,6 0:00:45,8 0:13:34
22. Marek Lukáš (2007) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:37:47 0:05:53,6 0:01:08,5 0:15:22,5 0:00:39,7 0:14:42,4
23. Hašlar Přemysl (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:37:55,4 0:07:11,1 0:01:11,3 0:15:59,3 0:00:59,1 0:12:34,4
24. HOFFMANN Ondra (2007) CZE Czech Multisport Coaching --- 0:38:12,5 0:06:45,1 0:01:14,8 0:15:26,9 0:01:05,7 0:13:39,7
25. Kovařčík Matěj (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:38:27,9 0:06:15,8 0:00:48,4 0:16:09,5 0:00:50,6 0:14:23,3
26. Hofman Marek (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:39:26,5 0:06:01,2 0:01:12,5 0:15:20,3 0:00:48,4 0:16:03,9
27. Talacko Oskar (2007) CZE Individuální --- 0:39:54,7 0:06:34,9 0:00:51,3 0:17:02,3 0:01:00,3 0:14:25,7
28. Blažek Cyril (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:40:08,1 0:06:39,1 0:00:41,3 0:15:14,8 0:00:42,3 0:16:50,4
29. Friedl Adam (2007) CZE --- --- 0:46:44,7 0:09:44,6 0:01:59 0:18:13,8 0:01:07,6 0:15:39,4
Duba Tomáš (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNS --- --- --- --- ---
Gröschl Václav (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNS --- --- --- --- ---
Bača Jáchym (2007) CZE CzechTRI K. Team --- DNS --- --- --- --- ---
Němec Robert (2006) CZE PKHK --- DNS --- --- --- --- ---
STOCH Matyáš Karel (2007) CZE SK Oceláci Ostrava --- DNS --- --- --- --- ---