CZECHMAN Kid's Triatlon, 5. 9. 2021 - 0.4 + 10.0 + 3.0 km (0,4-10-3), ženy

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Jarošová Karolína (2006) CZE ArtSport Team --- 0:33:51,7 0:05:58,9 0:00:45,3 0:14:40,8 0:00:38,7 0:11:47,9
2. Jedličková Barbora (2006) CZE Triatlon Plzeň --- 0:34:25,4 0:05:12,9 0:01:00,8 0:14:29,8 0:00:43,1 0:12:58,7
3. Křížková Vanda (2006) CZE TITAN TRILIFE --- 0:34:44,4 0:05:53,1 0:00:52 0:14:57,1 0:00:37,4 0:12:24,6
4. Pozlerová Edita (2007) CZE OMT --- 0:34:56,9 0:05:13,7 0:01:30 0:14:58,3 0:00:44,5 0:12:30,3
5. Kůrková Karolína (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:35:25,9 0:06:04,4 0:00:43,5 0:14:56,6 0:00:42,1 0:12:59
6. Jadrníčková Šárka (2006) CZE SK Kopřivnice --- 0:36:21,5 0:06:09,4 0:00:52 0:15:01,8 0:00:46,1 0:13:32
7. Bradáčová Nikola (2007) CZE ACT leraK --- 0:37:31,7 0:07:16,6 0:00:58,8 0:15:52,8 0:00:44,9 0:12:38,4
8. Zavřelová Adéla (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:37:42,7 0:06:50,6 0:00:53,3 0:15:41,3 0:00:37,6 0:13:39,6
9. Kirschová Nicol (2006) CZE Loko Trutnov --- 0:38:25,7 0:05:29,9 0:00:47,5 0:14:56,1 0:00:46,8 0:16:25,2
10. Tučková Tereza (2007) CZE TriSK ČB --- 0:38:37,5 0:05:13,4 0:00:42,8 0:15:40,3 0:00:55,3 0:16:05,4
11. Štramberská Dorota (2007) CZE TITAN TRILIFE --- 0:38:39 0:06:40,1 0:00:46,1 0:16:01,2 0:00:44,3 0:14:27
12. Karasová Anna (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:38:45,2 0:05:57,1 0:01:03 0:15:30,1 0:00:58,3 0:15:16,5
13. Dvořáková Kateřina (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:39:13,9 0:06:17,1 0:00:57,5 0:15:32,3 0:00:37,6 0:15:49,1
14. Kotišová Karolína (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:39:14,7 0:06:44,1 0:00:58,8 0:17:06,8 0:00:40,6 0:13:44,3
15. Mládenková Josefína (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:39:20 0:07:26,1 0:01:09,5 0:16:35,5 0:00:37,7 0:13:30,9
16. Lichtenbergová Zuzana (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:41:00,7 0:07:17,9 0:01:02,8 0:17:00 0:00:49,8 0:14:50
17. Šťastná Lucie (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:41:12,2 0:07:27,4 0:00:58,3 0:16:48,3 0:00:47,4 0:15:10,7
18. Mitisková Lucie (2007) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:41:16,9 0:07:05,4 0:01:11,1 0:16:44 0:00:45,6 0:15:30,7
19. Budínová Blanka (2007) CZE 2BWINNER TEAM --- 0:41:43,9 0:07:19,1 0:01:20,8 0:17:23,8 0:01:00,6 0:14:39,5
20. Vojtová Klára (2007) CZE Žižkovský tygři --- 0:42:18,1 0:07:27,6 0:01:01,8 0:17:35,5 0:00:48,1 0:15:24,8
21. Čunátová Tereza (2007) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:42:19,7 0:07:09,1 0:01:12,5 0:16:52,8 0:00:50,1 0:16:14,9
22. Marešová Magdaléna (2006) CZE Triatlon Plzeň --- 0:42:24,1 0:07:09,1 0:01:00,8 0:16:39,3 0:00:56,1 0:16:38,6
23. Šrollová Viktorie (2007) CZE Spartak Trutnov --- 0:44:04,4 0:06:46,2 0:00:49,5 0:17:15,3 0:00:57,6 0:18:15,6
24. Pánková Emma (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:44:37,9 0:07:33,9 0:00:58,3 0:19:10,8 0:01:02,4 0:15:52,4
25. Talacková Olivie (2007) CZE Individuální --- 0:45:05,2 0:07:16,6 0:01:14 0:18:11,8 0:01:16,1 0:17:06,4
Lojková Tina (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNS --- --- --- --- ---
Kučerová Beáta (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNS --- --- --- --- ---
Vokrouhlecká Alice (2007) CZE VOKOLOPOLE --- DNS --- --- --- --- ---
Sarauerová Anna (2007) CZE CzechTRI K. Team --- DNS --- --- --- --- ---
Káňová Kateřina (2007) CZE Loko Trutnov --- DNS --- --- --- --- ---
Knejzlíková Tereza (2007) CZE Tri club Česká Lípa --- DNS --- --- --- --- ---
Heřmanová Lucie (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- DNS --- --- --- --- ---