SUPERSPRINT triatlon Zlín - štafety, 26. 9. 2021 - ČP štafeta žactvo (0,1-3-0,8), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 1. depo Běh
1. TCV JINDŘICHŮV HRADEC 1 CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:38:09,8 --- --- --- --- ---
Kurková Karolina
2. TRIATLON PLZEŇ 1 CZE Triatlon Plzeň --- 0:38:22,2 --- --- --- --- ---
Bíba Mikuláš, Chytilová Kateřina, Jedličková Barbora
3. TRIATLON TEAM TÁBOR 2 CZE Triathlon Team Tábor --- 0:40:04,2 --- --- --- --- ---
Kozojed Ondřej
4. TRIATLON PLZEŇ 2 CZE Triatlon Plzeň --- 0:40:20,7 --- --- --- --- ---
Kubias Matěj
5. TJ Spartak A CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:40:56,6 --- --- --- --- ---
Kratochvíl Marek, Bednářová Nela, Oborný Dan
6. TITAN CZE TITAN TRILIFE --- 0:41:16,3 --- --- --- --- ---
Vojtěch Bajer, Tomáš Dvořák
7. ELITE SPORT BOSKOVICE CZE Elite Sport Boskovice --- 0:41:18,6 --- --- --- --- ---
Adéla Zavřelová
8. LOKO TRUTNOV B CZE Loko Trutnov --- 0:42:05 --- --- --- --- ---
Křížová Kristýna
9. TRIATLON TEAM TÁBOR 1 CZE Triathlon Team Tábor --- 0:42:29,9 --- --- --- --- ---
Hubáček Ondřej
10. TCV JINDŘICHŮV HRADEC 2 CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:43:13,3 --- --- --- --- ---
Kučerová Beáta
11. VOKOLOPOLE CZE VOKOLOPOLE --- 0:43:21 --- --- --- --- ---
Hašlar Přemysl
12. TJ SPARTAK TŘEBÍČ B CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:43:43,8 --- --- --- --- ---
Kalda Martin
13. Tri club CZE Tri club Česká Lípa --- 0:43:50,5 --- --- --- --- ---
Anna, Štěpán, Tereza
14. ELITE SPORT BOSKOVICE CZE Elite Sport Boskovice --- 0:44:07,6 --- --- --- --- ---
Matěj Kovarčík
15. LOKO TRUTNOV A CZE Loko Trutnov --- 0:44:07,7 --- --- --- --- ---
Lukáš Netík
16. TCV JINDŘICHŮV HRADEC 3 CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:46:47,7 --- --- --- --- ---
Linda Tischlerová
17. TITAN TRILIFE B CZE TITAN TRILIFE --- 0:47:07,8 --- --- --- --- ---
Marek Šulák
18. SPARTAK TRUTNOV CZE Spartak Trutnov --- 0:47:53,6 --- --- --- --- ---
Bakoč Hynek
CZE Loko Trutnov --- DNS --- --- --- --- ---
CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNS --- --- --- --- ---
CZE Elite Sport Boskovice --- DNS --- --- --- --- ---