CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2020, 12. 9. 2020 - 700m - 20km - 5km (0,7-20-5), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Matthys Dries (1997) BEL TDL-Forsite --- 0:59:53,4 0:09:55,3 (6) 0:00:35,9 (24) 0:31:24,6 (1) 0:00:31,4 (16) 0:17:25,9 (2)
2. Grebík Radim (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 1:01:15,7 0:09:52,3 (4) 0:00:28,3 (4) 0:32:58,8 (4) 0:00:25,1 (2) 0:17:31 (4)
3. Michálek Filip (2001) CZE TRI KLUB Příbram --- 1:01:22,9 0:09:54,8 (5) 0:00:34,2 (15) 0:32:48,7 (2) 0:00:35,1 (37) 0:17:29,9 (3)
4. Červenka Lukáš (1995) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:01:25,2 0:09:42,3 (1) 0:00:36 (25) 0:33:00,9 (5) 0:00:28,3 (5) 0:17:37,5 (6)
5. Guilmot Thomas (2000) BEL KTT --- 1:01:39,1 0:09:58,9 (10) 0:00:47,7 (71) 0:33:27,1 (7) 0:00:29,4 (9) 0:16:55,7 (1)
6. Olšar Ondřej (1997) CZE Kerberos T.A. PLZEŇ 1:02:13,7 0:09:55,5 (7) 0:00:32,8 (13) 0:32:52,1 (3) 0:00:28,6 (6) 0:18:24,5 (9)
7. Zikmund Tomáš (1999) CZE TT Příbram, z. s. --- 1:02:16,9 0:09:56,6 (8) 0:00:40,1 (40) 0:33:37,7 (8) 0:00:29,9 (10) 0:17:32,4 (5)
8. Tlamka Filip (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:02:47,2 0:09:49,6 (3) 0:00:32,5 (12) 0:33:05,9 (6) 0:00:34,6 (35) 0:18:44,4 (11)
9. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 1:03:44,9 0:09:44 (2) 0:00:35,5 (19) 0:33:55,6 (9) 0:00:33,3 (26) 0:18:56,4 (13)
10. Juránek Lukáš (2002) CZE X-team BaNo T.A. PLZEŇ 1:03:55,3 0:10:30 (16) 0:00:29,9 (6) 0:34:14,8 (14) 0:00:27,6 (3) 0:18:12,8 (8)
11. Škoda Václav (2002) CZE AD team --- 1:04:14,7 0:10:33,4 (17) 0:00:35,5 (20) 0:34:09,9 (13) 0:00:30 (12) 0:18:25,7 (10)
12. Fencl Jiří (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:04:46 0:11:11,9 (26) 0:00:24,6 (1) 0:34:37,9 (18) 0:00:33 (25) 0:17:58,4 (7)
13. Kostlán Robert (2003) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:04:50,5 0:10:22,3 (13) 0:00:30,5 (7) 0:34:23,4 (15) 0:00:30,7 (13) 0:19:03,4 (16)
14. Korous David (2004) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:05:17,5 0:10:20,9 (12) 0:00:45,9 (62) 0:34:08,5 (12) 0:00:31,4 (17) 0:19:30,6 (22)
15. Pásler Kryštof (2003) CZE Loko Trutnov --- 1:05:35,7 0:10:27,7 (15) 0:00:41,3 (46) 0:34:07,9 (11) 0:00:31 (14) 0:19:47,6 (25)
16. Marek Jakub (2003) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:05:52,8 0:09:57,6 (9) 0:00:28,8 (5) 0:34:27,3 (16) 0:00:29,3 (8) 0:20:29,7 (36)
17. Tkáč Daniel (1979) CZE TITAN TRILIFE --- 1:06:12,9 0:10:54,3 (20) 0:00:36 (26) 0:35:09,6 (21) 0:00:36 (41) 0:18:56,8 (15)
18. KUBÍČEK Jan (1980) CZE --- --- 1:06:22,2 0:11:54,9 (41) 0:00:35,3 (17) 0:34:06 (10) 0:00:41,8 (79) 0:19:04 (17)
19. Franěk Jan (1998) CZE TT Příbram, z. s. --- 1:07:12,3 0:11:39,1 (34) 0:00:35,8 (22) 0:34:59 (20) 0:00:29,9 (11) 0:19:28,3 (21)
20. Kynický Lukáš (1997) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:07:51,8 0:12:55,5 (66) 0:00:49,6 (73) 0:34:31,6 (17) 0:00:38,1 (50) 0:18:56,7 (14)
21. Ondrej Michal (1986) CZE 2BWINNER TEAM --- 1:08:23,4 0:11:21,9 (29) 0:00:43,8 (53) 0:35:30,3 (23) 0:00:40,8 (69) 0:20:06,4 (30)
22. Kozojed Martin (2004) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:08:30,6 0:11:20,7 (28) 0:00:37,5 (32) 0:35:36,3 (24) 0:00:27,7 (4) 0:20:28,2 (35)
23. Vrobel Lukáš (1977) CZE Kerberos --- 1:08:33,8 0:11:57,1 (42) 0:00:34,7 (16) 0:36:29 (35) 0:00:40,3 (67) 0:18:52,5 (12)
24. Jaroš Zbyšek (1974) CZE ArtSport Team --- 1:08:44,5 0:12:05,9 (46) 0:00:46,7 (66) 0:36:08,6 (28) 0:00:34,3 (33) 0:19:08,8 (18)
25. Fencl Marek (1997) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:09:09,9 0:12:01,9 (45) 0:00:31,1 (8) 0:36:24,8 (31) 0:00:36,6 (45) 0:19:35,3 (23)
26. Grabmüllerová Aneta (1993) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 1:09:28,5 0:10:57,5 (21) 0:00:35,8 (23) 0:36:27,4 (33) 0:00:33,8 (29) 0:20:53,7 (42)
27. Semerád Martin (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:09:35 0:11:49,5 (37) 0:00:35,4 (18) 0:37:12,9 (46) 0:00:32,3 (22) 0:19:24,6 (20)
28. Rozsíval Erik (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:09:40,6 0:10:25,7 (14) 0:00:44,3 (55) 0:36:25,2 (32) 0:00:38,2 (52) 0:21:27 (51)
29. Juránková Heidi (2002) CZE X-team BaNo T.A. PLZEŇ 1:09:54,5 0:11:02,1 (23) 0:00:37,9 (33) 0:36:42,4 (40) 0:00:32,1 (19) 0:20:59,9 (45)
30. Tonder Oliver (2001) CZE RK Vesta --- 1:09:58,1 0:12:16,5 (52) 0:00:46,7 (67) 0:35:16,1 (22) 0:00:41,7 (78) 0:20:57 (44)
31. Lenaertz Kiara (1998) BEL SMO-Scott --- 1:10:12,1 0:10:52,4 (19) 0:00:32,2 (9) 0:36:34,5 (37) 0:00:35,6 (40) 0:21:37,3 (55)
32. Jahoda Vojtěch (2004) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:10:16,2 0:11:14,3 (27) 0:00:43,1 (50) 0:35:44,2 (25) 0:00:36,5 (43) 0:21:57,9 (61)
33. Svobodová Tereza (2000) CZE TITAN TRILIFE --- 1:10:27,7 0:11:08 (24) 0:00:39,7 (38) 0:38:40,1 (67) 0:00:37,4 (49) 0:19:22,3 (19)
34. Teplý Ondřej (1978) CZE HISPORT Team --- 1:10:31,4 0:12:07,7 (49) 0:00:55,6 (92) 0:35:58,5 (27) 0:00:38,2 (53) 0:20:51,2 (41)
35. Knobloch Florian (2003) CZE VOKOLOPOLE --- 1:10:32,4 0:12:52,8 (65) 0:00:42,9 (49) 0:34:52,1 (19) 0:00:36,6 (46) 0:21:27,8 (52)
36. Berka Martin (1987) CZE Lawi Stars --- 1:10:47,3 0:12:06,6 (48) 0:00:47,3 (70) 0:37:01,5 (42) 0:00:45,1 (97) 0:20:06,5 (31)
37. Bucek Michal (1981) SVK --- --- 1:11:08,2 0:11:51,5 (38) 0:00:43,6 (52) 0:36:16 (29) 0:00:38,9 (58) 0:21:38 (56)
38. Korous Martin (1974) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:11:25,3 0:13:26,8 (75) 0:00:47,2 (69) 0:36:38,2 (38) 0:00:32,9 (24) 0:20:00,1 (27)
39. Kalivoda Lukáš (2003) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 1:11:27,5 0:12:15,9 (51) 0:00:38,6 (35) 0:36:51,5 (41) 0:00:32,2 (21) 0:21:09 (46)
40. Petiška Ondřej (1997) CZE SK RN HK --- 1:11:52,8 0:13:00,1 (67) 0:00:45,9 (63) 0:37:22,6 (48) 0:00:41,7 (77) 0:20:02,3 (28)
41. Táslar Marek (1988) CZE Loko Trutnov --- 1:12:01,6 0:11:34,5 (33) 0:00:44,9 (56) 0:37:42 (52) 0:00:38,6 (54) 0:21:21,3 (50)
42. Čarňanský Ondřej (1981) CZE TSK PRAHA --- 1:12:03,4 0:12:11,7 (50) 0:01:01,4 (113) 0:38:05,6 (60) 0:00:41 (71) 0:20:03,5 (29)
43. Novák František (1998) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:12:03,5 0:12:42,3 (59) 0:00:46,3 (65) 0:35:48,2 (26) 0:00:41,4 (74) 0:22:05,2 (65)
44. Cihlář Jakub (2003) CZE TRI KLUB Příbram --- 1:12:08,5 0:10:01,2 (11) 0:00:32,2 (10) 0:37:37,1 (49) 0:00:32,1 (20) 0:23:25,6 (94)
45. Říhová Eliška (2002) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:12:16,2 0:11:29,7 (32) 0:00:41,4 (47) 0:39:03,4 (75) 0:00:39,4 (62) 0:20:22 (32)
46. Ihn Ondřej (2000) CZE Triatlon klub Ostrava --- 1:12:24,6 0:11:51,9 (39) 0:00:50,5 (76) 0:37:42,4 (54) 0:00:38,8 (57) 0:21:20,7 (49)
47. LEVI Aviv (2003) ISR --- --- 1:12:34,6 0:10:59,5 (22) 0:00:45,5 (59) 0:36:16,8 (30) 0:00:37 (48) 0:23:55,5 (110)
48. Mrňávek Martin (2003) CZE SPSHK --- 1:12:43 0:11:09,3 (25) 0:00:39,3 (37) 0:37:53,7 (57) 0:00:42,2 (81) 0:22:18,2 (70)
49. Kubec Filip (2001) CZE Triatlon Plzeň --- 1:12:47,2 0:12:44,5 (60) 0:00:37,2 (31) 0:38:28 (63) 0:00:34,3 (34) 0:20:23 (33)
50. Balcarová Julie (2003) CZE Here To Win team --- 1:12:48,4 0:12:18,9 (53) 0:00:39,9 (39) 0:36:41,8 (39) 0:00:41,9 (80) 0:22:25,7 (75)
51. Skořepa Adam (2004) CZE Loko Trutnov --- 1:12:48,9 0:10:35 (18) 0:00:32,2 (11) 0:36:27,8 (34) 0:00:31,6 (18) 0:24:42,1 (131)
52. Tůma Zdeněk (1966) CZE VANAMAN --- 1:12:52,8 0:13:01,9 (68) 0:01:16,1 (143) 0:36:34,3 (36) 0:00:47,6 (105) 0:21:12,7 (48)
53. Sedlar Daniel (2001) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:13:29 0:11:53,2 (40) 0:00:51,4 (82) 0:37:08,3 (44) 0:00:42,3 (83) 0:22:53,6 (82)
54. Horňová Adriana (2000) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:13:36,4 0:11:59 (44) 0:00:52,1 (83) 0:37:51,6 (56) 0:00:41 (72) 0:22:12,5 (69)
55. Půstová Šárka (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:14:14,4 0:11:23,3 (30) 0:00:33,7 (14) 0:38:53,5 (71) 0:00:29,2 (7) 0:22:54,5 (83)
56. Valtr Matěj (1977) CZE TRIVA Praha --- 1:14:26,5 0:12:32,4 (56) 0:00:58,9 (105) 0:39:18,4 (83) 0:00:40,3 (68) 0:20:56,3 (43)
57. Burdych Adam (2004) CZE Loko Trutnov --- 1:14:32,8 0:11:48,1 (36) 0:00:59,3 (108) 0:37:12,7 (45) 0:00:39 (59) 0:23:53,6 (108)
58. Bíba Jan (1976) CZE Triatlon Plzeň --- 1:14:49,3 0:15:01,3 (107) 0:00:56 (94) 0:37:54,5 (58) 0:00:34 (31) 0:20:23,3 (34)
59. Maxian Boris (1991) SVK --- --- 1:14:50,5 0:13:58,8 (84) 0:00:40,1 (41) 0:37:39,2 (50) 0:00:33,9 (30) 0:21:58,3 (62)
60. Jócsik Ondřej (2001) CZE Triatlon Plzeň --- 1:14:56,7 0:13:02,9 (69) 0:00:45,8 (61) 0:38:28,4 (64) 0:00:40,8 (70) 0:21:58,6 (63)
61. Adam Richard (1996) CZE EGZ Triathlon Görlitz --- 1:14:56,9 0:13:24,6 (74) 0:01:00,2 (110) 0:38:42,7 (69) 0:01:03 (148) 0:20:46,2 (39)
62. Šilhan Jiří (1976) CZE WITTE Bike Team --- 1:14:58,6 0:14:24,8 (98) 0:00:45,4 (57) 0:37:51,5 (55) 0:00:45,2 (98) 0:21:11,5 (47)
63. Fraňková Natálie (2004) CZE TRI KLUB Příbram --- 1:15:01,1 0:11:57,4 (43) 0:00:42,1 (48) 0:38:12,2 (61) 0:00:40 (64) 0:23:29,2 (95)
64. Šrámek Martin (1990) CZE --- --- 1:15:19,1 0:16:02,9 (121) 0:01:06,5 (125) 0:37:16,3 (47) 0:00:58,6 (137) 0:19:54,6 (26)
65. Stupková Barbora (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 1:15:24,2 0:12:06,1 (47) 0:00:38,9 (36) 0:39:41,8 (86) 0:00:34,1 (32) 0:22:23,1 (74)
66. Palider Jan (1991) CZE Triatlon klub Ostrava --- 1:15:26,3 0:14:17,4 (94) 0:00:25,3 (2) 0:40:26,8 (96) 0:00:32,6 (23) 0:19:43,9 (24)
67. Krobová Eliška (2003) CZE Tri club Česká Lípa --- 1:15:35,8 0:12:52,1 (64) 0:00:35,7 (21) 0:38:58,9 (72) 0:00:42,8 (89) 0:22:26,1 (76)
68. Kindl Robert (1972) CZE IRON STARS BEROUN --- 1:16:07,7 --- --- --- --- ---
69. Brož Milan (1982) CZE KOME klub Kraslice --- 1:16:37,3 0:13:06,9 (70) 0:01:08,8 (127) 0:39:43,8 (87) 0:00:44,8 (94) 0:21:52,8 (60)
70. Fiala Aleš (1966) CZE SK Slavia Praha --- 1:16:40,2 0:14:07 (89) 0:00:44 (54) 0:39:00,8 (73) 0:00:43,5 (91) 0:22:04,8 (64)
71. Procházková Nikola (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:16:40,4 0:12:21,6 (54) 0:00:43,2 (51) 0:40:48,3 (106) 0:00:34,6 (36) 0:22:12,4 (68)
72. Pekárek Milan (1965) CZE Etriatlon Team --- 1:16:51,5 0:13:34,8 (77) 0:00:53,2 (85) 0:39:02,7 (74) 0:00:50,2 (112) 0:22:30,4 (78)
73. Grabmüller Ivo (1962) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 1:16:56 0:14:56,8 (106) 0:01:12,3 (135) 0:37:41,8 (51) 0:00:42,7 (88) 0:22:22,2 (73)
74. Hänisch Nick (1999) CZE --- --- 1:17:12,7 0:11:26 (31) 0:00:36,1 (27) 0:37:07,5 (43) 0:00:38,6 (55) 0:27:24,4 (157)
75. Stránský Jiří (2001) CZE Bürger Transport triTeam --- 1:17:54,3 0:13:44,5 (80) 0:00:53,8 (86) 0:39:15,1 (80) 0:00:42,3 (84) 0:23:18,3 (89)
76. Coufal Lukáš (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:18:08,4 0:12:50,7 (63) 0:00:59 (106) 0:40:28 (97) 0:00:42,5 (85) 0:23:08 (84)
77. Chmátalová Adéla (2004) CZE TJ Sokol Senohraby --- 1:18:17,9 0:12:26,3 (55) 0:00:40,9 (44) 0:40:45,1 (104) 0:00:33,7 (27) 0:23:51,7 (104)
78. Hašlar Matyáš (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 1:18:29,5 0:13:32,8 (76) 0:01:17,3 (146) 0:38:30,7 (65) 0:00:46,2 (102) 0:24:22,4 (121)
79. Foukal Libor (1977) CZE Individuální --- 1:18:31,6 0:15:47,9 (117) 0:01:14,7 (142) 0:38:30,7 (66) 0:00:47,1 (103) 0:22:10,9 (67)
80. Krátký Martin (1979) CZE --- --- 1:18:37,7 0:12:33,1 (57) 0:00:57 (98) 0:42:05,1 (123) 0:00:52,2 (119) 0:22:10,1 (66)
81. Zadražil Filip (1998) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:18:51,8 0:13:54,9 (83) 0:00:45,6 (60) 0:40:26,2 (95) 0:00:22,9 (1) 0:23:22 (92)
82. Urban Michal (1985) CZE TRI Chrudim --- 1:18:53,4 0:13:09,7 (72) 0:01:30,1 (164) 0:38:48,4 (70) 0:00:53 (121) 0:24:32,1 (127)
83. Flak David (1979) CZE CSG TRI TEAM --- 1:18:54,6 0:16:07,2 (122) 0:01:14 (139) 0:39:08,2 (76) 0:00:36,5 (44) 0:21:48,4 (58)
84. Slaníková Nela (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 1:18:59 0:14:21 (97) 0:00:28,2 (3) 0:39:08,7 (77) 0:00:39,3 (61) 0:24:21,5 (120)
85. Šafka Sebastian (2001) CZE OK Kamenice --- 1:19:10,5 0:16:53,5 (138) 0:00:54,9 (90) 0:39:16 (82) 0:01:22,5 (178) 0:20:43,4 (37)
86. Jalč Michal (1983) CZE --- --- 1:19:20 0:12:45,9 (61) 0:01:03,3 (117) 0:41:19,6 (113) 0:00:33,7 (28) 0:23:37,4 (96)
87. Srogoňová Alena (2003) CZE PROFI SPORT Cheb --- 1:19:23,5 0:13:07,3 (71) 0:00:37,9 (34) 0:41:21 (114) 0:00:31,3 (15) 0:23:45,8 (100)
88. Moravec Pavel (1980) CZE TC DOBRUŠKA --- 1:19:27,2 0:15:58,8 (119) 0:01:03,2 (116) 0:39:44,8 (88) 0:00:48,6 (107) 0:21:51,6 (59)
89. Hofreiter Bohdan (1968) CZE ACES Team K.Vary --- 1:19:38,6 0:17:22,2 (149) 0:01:02,3 (115) 0:38:41 (68) 0:01:04,8 (156) 0:21:28,1 (53)
90. Dubcová Jana (1988) CZE KOME klub Kraslice --- 1:19:59,6 0:16:45,6 (135) 0:01:05,4 (122) 0:39:13,3 (78) 0:00:36,1 (42) 0:22:18,9 (71)
91. Odlová Hana (1992) CZE KOME klub Kraslice --- 1:19:59,6 0:16:37,2 (130) 0:00:47,7 (72) 0:39:30,1 (85) 0:00:42,5 (86) 0:22:21,8 (72)
92. Kalina Bohumil (1976) CZE Kardašova Řečice --- 1:20:05,3 0:17:04,7 (143) 0:01:06,1 (124) 0:37:42,1 (53) 0:01:02,7 (146) 0:23:09,5 (86)
93. Filippov David (1989) CZE Betri --- 1:20:17,7 0:12:37,3 (58) 0:01:25,3 (156) 0:41:05,8 (111) 0:00:49,1 (109) 0:24:20 (119)
94. Matoušová Michaela (2000) CZE Elitavers Jihlava --- 1:20:27,4 0:13:43,5 (79) 0:01:05,1 (121) 0:40:19 (93) 0:00:43,2 (90) 0:24:36,5 (129)
95. Včeliš Michal (1987) CZE RUN --- 1:20:35,8 0:16:40,4 (131) 0:01:39,8 (172) 0:40:47,8 (105) 0:00:43,6 (92) 0:20:44,1 (38)
96. Ježková Kateřina (1983) CZE NUTREND Sportteam Brozany --- 1:20:37,8 0:17:43,9 (157) 0:00:57,9 (101) 0:39:15,4 (81) 0:01:04,5 (154) 0:21:35,8 (54)
97. Dvořák Vítězslav (1983) CZE --- --- 1:20:41,3 0:14:31 (99) 0:00:58,8 (104) 0:40:34 (99) 0:00:48,2 (106) 0:23:49,1 (103)
98. Vojtěšková Barbora (2004) CZE TITAN TRILIFE --- 1:20:45,9 0:11:45,9 (35) 0:00:50,7 (78) 0:42:13 (127) 0:00:35,4 (39) 0:25:20,6 (138)
99. Pitrmanová Kateřina (2004) CZE Loko Trutnov --- 1:20:49,4 0:12:46 (62) 0:00:45,4 (58) 0:42:11,1 (126) 0:00:42,2 (82) 0:24:24,4 (122)
100. Macháček Marek (1976) CZE Triatlet Karlovy Vary --- 1:21:22 0:16:28,1 (128) 0:01:00,3 (111) 0:41:16,5 (112) 0:00:49 (108) 0:21:48 (57)
101. Kropáček Jan (1973) CZE Individuální --- 1:21:27,6 0:17:58,2 (164) 0:01:29,9 (162) 0:38:20,1 (62) 0:01:05,5 (158) 0:22:33,8 (79)
102. Odl Jakub (1989) CZE KOME klub Kraslice --- 1:21:27,9 0:16:43,9 (134) 0:00:56,2 (96) 0:39:14,8 (79) 0:00:38,7 (56) 0:23:54 (109)
103. Hudeček Ondřej (1981) CZE MedeorKV --- 1:21:45,8 0:17:40,9 (155) 0:01:09,9 (128) 0:37:59,8 (59) 0:00:47,3 (104) 0:24:07,7 (113)
104. Žember Ondrej (1981) SVK 3NT --- 1:21:47,2 0:14:14,4 (92) 0:01:20,5 (151) 0:40:04,8 (91) 0:00:54,2 (124) 0:25:13,1 (136)
105. Matějka Jiří (1975) CZE Profisport Jiří Matějka K.Vary --- 1:21:53,5 0:14:01,1 (85) 0:00:58,2 (102) 0:40:37,9 (101) 0:00:38,1 (51) 0:25:38 (145)
106. Pánek Šimon (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 1:21:56,3 0:14:04,2 (87) 0:00:59 (107) 0:41:39,5 (119) 0:00:45,3 (99) 0:24:28 (125)
107. Piknerová Zuzana (2003) CZE Triatlon Plzeň --- 1:22:08,5 0:14:02,6 (86) 0:00:57,6 (100) 0:42:10,8 (125) 0:00:40 (65) 0:24:17,4 (117)
108. Flynn Robert (1970) GBR --- --- 1:22:18 0:14:19,4 (96) 0:01:19,1 (148) 0:43:07,7 (138) 0:00:41,5 (75) 0:22:50 (80)
109. Krátká Lucie (1978) CZE ArtSport Team --- 1:22:25,5 0:15:18,6 (111) 0:00:50,5 (77) 0:42:14,6 (128) 0:00:41,6 (76) 0:23:20 (90)
110. Trojan Karel (1990) CZE --- --- 1:22:48,1 0:20:54,7 (180) 0:00:40,8 (43) 0:39:23,9 (84) 0:01:01 (140) 0:20:47,5 (40)
111. Musilová Nikola (1989) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:23:01 0:14:43 (102) 0:00:40,5 (42) 0:42:59,4 (136) 0:00:44,7 (93) 0:23:53,3 (106)
112. Kobík Martin (1987) CZE Běžci Chomutov --- 1:23:04,8 0:14:34 (101) 0:01:13,5 (138) 0:42:40,7 (131) 0:01:28,1 (179) 0:23:08,4 (85)
113. Stuchlík Jiří (1975) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:23:17,6 0:16:18,2 (126) 0:01:12,6 (137) 0:40:22,2 (94) 0:00:51,6 (116) 0:24:32,8 (128)
114. Běhounková Veronika (2003) CZE Triatlon Plzeň --- 1:23:22,5 0:13:52,3 (82) 0:00:46 (64) 0:42:17,3 (129) 0:00:49,6 (110) 0:25:37,2 (143)
115. Parez Jan (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 1:23:23 0:15:10,4 (108) 0:00:51,2 (80) 0:43:15,1 (140) 0:00:53 (122) 0:23:13,1 (87)
116. Omrai Jan (1976) CZE Triatlet Karlovy Vary --- 1:23:24,1 0:17:44,4 (158) 0:01:36 (169) 0:40:10,1 (92) 0:01:01 (141) 0:22:52,3 (81)
117. Nedorost Josef (1988) CZE Individuální --- 1:23:26,7 0:16:58,5 (140) 0:01:17 (145) 0:39:48,4 (89) 0:01:08,8 (162) 0:24:13,8 (116)
118. Malecek Ladislav (1993) CZE --- --- 1:23:30,5 0:16:42,6 (133) 0:00:52,9 (84) 0:40:52,8 (109) 0:00:35,1 (38) 0:24:26,9 (124)
119. Procházka Milan (1966) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:23:31,7 0:17:49,7 (161) 0:00:50,1 (75) 0:40:55 (110) 0:00:41,3 (73) 0:23:15,5 (88)
120. Ficová Markéta (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 1:23:40,7 0:16:09,7 (123) 0:00:36,6 (29) 0:42:51,7 (135) 0:00:39,1 (60) 0:23:23,4 (93)
121. Studený Pavel (1968) CZE Somich --- 1:23:42,6 0:14:48,8 (104) 0:01:48,9 (176) 0:40:44,4 (103) 0:01:04,3 (152) 0:25:16,2 (137)
122. Cylková Anna Marie (1999) CZE --- --- 1:24:07,6 0:18:32,7 (171) 0:00:36,8 (30) 0:41:33 (117) 0:00:55,4 (128) 0:22:29,5 (77)
123. Bárta David (1984) CZE SK Svárov --- 1:24:13,6 0:15:34,2 (114) 0:00:55,3 (91) 0:41:26,6 (115) 0:01:20,7 (175) 0:24:56,7 (133)
124. Jungmann Petr (1966) CZE Slavia Karlovy Vary --- 1:24:20,9 0:17:22,8 (150) 0:01:31,1 (165) 0:40:48,5 (107) 0:00:54,7 (127) 0:23:43,5 (99)
125. Šafková Sofie (2001) CZE OK Kamenice --- 1:24:24,1 0:16:23,4 (127) 0:00:41 (45) 0:42:46,1 (133) 0:01:12,9 (167) 0:23:20,6 (91)
126. Kocík Vojtěch (1981) CZE Individuální --- 1:24:28,6 0:14:52,7 (105) 0:01:03,9 (119) 0:43:36 (143) 0:00:57,4 (133) 0:23:58,4 (111)
127. Stránský Vítězslav (1982) CZE FRUIT BIKE FACTORY TEAM --- 1:24:50,8 0:16:52,7 (137) 0:01:50,8 (179) 0:40:42,2 (102) 0:00:45,1 (95) 0:24:39,8 (130)
128. Blažek Zdeněk (1976) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:25:05,4 0:17:47,1 (159) 0:01:43,5 (174) 0:40:30,9 (98) 0:00:56 (129) 0:24:07,8 (114)
129. Nádvorník Tomáš (1988) CZE --- --- 1:25:16 0:14:06,6 (88) 0:01:12,4 (136) 0:44:46,3 (159) 0:00:40 (66) 0:24:30,5 (126)
130. Pelc Jaroslav (1975) CZE Krušnohorský výšvih --- 1:25:21,8 0:16:41,3 (132) 0:00:53,8 (87) 0:43:09,9 (139) 0:00:58,9 (138) 0:23:37,7 (97)
131. Vostřel Michal (1987) CZE --- --- 1:25:42,9 0:14:16,5 (93) 0:01:21,2 (152) 0:43:35,2 (142) 0:00:51,9 (117) 0:25:37,8 (144)
132. Marková Ladislava (1978) CZE 4SPORTS TEAM --- 1:25:45,2 0:14:19 (95) 0:00:51,3 (81) 0:43:39 (145) 0:00:57,6 (134) 0:25:58,2 (148)
133. Havlíček Michal (1971) CZE ACES TEAM KARLOVY VARY --- 1:25:55,4 0:14:46,8 (103) 0:00:54,7 (89) 0:42:45,8 (132) 0:00:58 (135) 0:26:29,9 (153)
134. Faltova Eliška (2004) CZE Tri club Česká Lípa --- 1:26:00,1 0:15:19,4 (112) 0:00:46,9 (68) 0:43:47,2 (147) 0:00:42,5 (87) 0:25:24 (141)
135. Orner Zdeněk (1956) CZE TITAN TRILIFE --- 1:26:01 0:16:02,3 (120) 0:01:11,1 (133) 0:39:55,8 (90) 0:00:49,6 (111) 0:28:02 (160)
136. Boháčová Tereza (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 1:26:06 0:14:12,7 (90) 0:00:57 (99) 0:44:44,8 (158) 0:00:50,3 (113) 0:25:21 (140)
137. Doupovec Petr (1974) CZE PRISTA OIL CZECH --- 1:26:49,5 0:16:15,3 (125) 0:01:39,7 (171) 0:40:52 (108) 0:01:05,2 (157) 0:26:57 (155)
138. Vastl Oldřich (1975) CZE Individuální --- 1:27:00,9 0:13:39,3 (78) 0:01:26,4 (160) 0:42:02,6 (122) 0:01:01,4 (143) 0:28:51,1 (166)
139. Hyláková Dana (1961) CZE Individuální --- 1:27:02,3 0:16:13,6 (124) 0:00:53,8 (88) 0:43:05,2 (137) 0:00:45,8 (100) 0:26:03,7 (149)
140. Ginzel Petr (1972) CZE Individuální --- 1:27:06,4 0:18:11,7 (167) 0:01:24,2 (155) 0:42:46,2 (134) 0:00:50,9 (114) 0:23:53,2 (105)
141. Grulich Ondřej (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:27:12,1 0:13:45,7 (81) 0:00:56,2 (97) 0:44:42,8 (157) 0:00:36,6 (47) 0:27:10,6 (156)
142. Vůjtek Karel (1985) CZE Triatlon TJ Praha Háje --- 1:27:20,4 0:17:07,1 (144) 0:00:36,4 (28) 0:45:03,1 (162) 0:00:45,1 (96) 0:23:48,5 (102)
143. Pejchar Ladislav (1967) CZE Triatlon Plzeň --- 1:28:15,6 0:18:30,5 (170) 0:01:10,6 (131) 0:42:31,1 (130) 0:01:03,6 (149) 0:24:59,5 (134)
144. Matoušek Ondřej (1998) CZE --- --- 1:28:45,7 0:17:01,4 (142) 0:01:06,9 (126) 0:45:33,7 (169) 0:01:16,1 (172) 0:23:47,5 (101)
145. Cerny Svatopluk (1964) CZE AK Bílina --- 1:28:49,2 0:18:12 (168) 0:03:33,4 (185) 0:42:01,8 (121) 0:01:08,6 (161) 0:23:53,3 (107)
146. Tvrz Jakub (1991) CZE Individuální --- 1:29:04,6 0:17:58 (163) 0:01:22,8 (154) 0:40:35,4 (100) 0:00:57,2 (131) 0:28:11,1 (162)
147. Koráb Ondřej (1986) CZE Individuální --- 1:29:06,6 0:16:46,6 (136) 0:00:55,8 (93) 0:43:37,9 (144) 0:01:04,4 (153) 0:26:41,7 (154)
148. Kapráľová Katarína (1998) SVK --- --- 1:29:20 0:16:55,4 (139) 0:01:10,7 (132) 0:46:09,3 (172) 0:00:59,8 (139) 0:24:04,5 (112)
149. Duspivová Iveta (1975) CZE PROFI SPORT Cheb --- 1:29:31 0:14:31,5 (100) 0:01:01,4 (114) 0:44:17,2 (155) 0:00:54,6 (125) 0:28:46 (164)
150. RACEK Luboš (1968) CZE ACES Team K. Vary --- 1:29:49,6 0:19:16,1 (175) 0:01:48,9 (177) 0:41:28,2 (116) 0:01:10 (165) 0:26:06,2 (150)
151. Boudová Barbora (1988) CZE Apolinář VFN --- 1:30:07,4 0:18:22,6 (169) 0:01:04,6 (120) 0:43:51,8 (149) 0:01:02 (144) 0:25:46,2 (146)
152. Hájková Daniela (1980) CZE CITY TRIATLON K. V. --- 1:30:10,8 0:17:13,5 (147) 0:01:00 (109) 0:45:45 (170) 0:00:51,3 (115) 0:25:20,7 (139)
153. Vyleta Karel (1971) CZE KOME klub Kraslice --- 1:30:12,7 0:17:32,9 (153) 0:00:56,1 (95) 0:42:09,4 (124) 0:00:56,3 (130) 0:28:37,9 (163)
154. Šwarzová Linda (1992) CZE AK Bílina --- 1:30:28,9 0:20:39,5 (179) 0:00:49,6 (74) 0:43:55,6 (151) 0:00:52,2 (120) 0:24:11,7 (115)
155. Czerny Daniel (1977) GER EGZ Triathlon Görlitz --- 1:30:47,9 0:17:08,2 (145) 0:01:11,2 (134) 0:41:47,5 (120) 0:02:43,3 (185) 0:27:57,5 (159)
156. Kaldová Vendula (1974) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:30:50,3 0:17:50,3 (162) 0:00:51 (79) 0:44:59,1 (160) 0:00:46,1 (101) 0:26:23,7 (152)
157. Přáda Jan (1990) CZE Apolinář VFN --- 1:30:54,8 0:18:33,3 (172) 0:01:33,8 (166) 0:45:30,7 (167) 0:00:52 (118) 0:24:24,9 (123)
158. Statečný Jan (1986) CZE VIPRO cycling --- 1:31:07,5 0:17:48,2 (160) 0:01:26,1 (158) 0:41:37,4 (118) 0:01:01,1 (142) 0:29:14,6 (169)
159. Mejzlík Petr (1959) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:31:11 0:15:32,4 (113) 0:01:10,4 (130) 0:43:53,1 (150) 0:01:14,3 (169) 0:29:20,6 (170)
160. Kulinová Klára (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 1:31:42,3 0:15:44,2 (116) 0:01:38 (170) 0:48:06,1 (176) 0:01:04,2 (151) 0:25:09,7 (135)
161. Břečka Michal (1978) CZE Individuální --- 1:32:05,4 0:15:42,7 (115) 0:02:00,4 (180) 0:43:58,3 (152) 0:01:20,7 (176) 0:29:03,1 (167)
162. Czerny Kalea (2003) GER EGZ Triathlon Görlitz --- 1:32:08,5 0:14:12,8 (91) 0:00:58,3 (103) 0:45:27,4 (165) 0:00:54 (123) 0:30:35,7 (179)
163. Meidl Petr (1986) CZE --- --- 1:32:21 0:19:35,1 (176) 0:01:42,7 (173) 0:44:04,9 (154) 0:01:03,8 (150) 0:25:54,3 (147)
164. Matucha David (1977) CZE --- --- 1:32:21 0:19:12,4 (173) 0:02:07,1 (181) 0:45:02,4 (161) 0:01:39,2 (182) 0:24:19,7 (118)
165. Pánková Ivana (1976) CZE VOKOLOPOLE --- 1:32:33,1 0:15:55,4 (118) 0:01:19,8 (149) 0:46:36,8 (174) 0:01:15,6 (171) 0:27:25,3 (158)
166. Kožmínová Michaela (1994) CZE --- --- 1:32:57,6 0:18:07,5 (165) 0:01:03,7 (118) 0:46:12,4 (173) 0:01:18,2 (173) 0:26:15,6 (151)
167. Andreovský Jan (1979) CZE Triatlet KV --- 1:33:05,9 0:22:15,8 (183) 0:01:30 (163) 0:44:26,7 (156) 0:01:14,2 (168) 0:23:39 (98)
168. Prokop Jan (1970) CZE Pupkani KV --- 1:33:09,6 0:17:10,4 (146) 0:01:05,5 (123) 0:45:07,6 (163) 0:00:58 (136) 0:28:47,8 (165)
169. Raclavský Radoslav (1984) CZE --- --- 1:33:15 0:17:27,4 (151) 0:01:17,8 (147) 0:43:19,5 (141) 0:01:12,8 (166) 0:29:57,4 (175)
170. Stibor Petr (1973) CZE Pupkani KV --- 1:33:28,6 0:19:15,2 (174) 0:01:25,9 (157) 0:45:59,7 (171) 0:01:14,9 (170) 0:25:32,8 (142)
171. Musil Jakub (1984) CZE TEXACO - Prista Oil Czech --- 1:34:11,9 0:16:34,6 (129) 0:01:26,2 (159) 0:44:02 (153) 0:01:02,8 (147) 0:31:06 (180)
172. Kopfstein Petr (1978) CZE --- --- 1:34:29,1 0:17:40,8 (154) 0:01:14,1 (141) 0:43:48,3 (148) 0:01:19,6 (174) 0:30:25,9 (178)
173. Ledvinka Michal (2000) CZE --- --- 1:34:40,9 0:17:00,1 (141) 0:01:19,8 (150) 0:45:09 (164) 0:00:54,7 (126) 0:30:17 (176)
174. Fraňková Michaela (1970) CZE TT Příbram, z. s. --- 1:35:27,7 0:19:40,7 (177) 0:01:10,2 (129) 0:49:07 (180) 0:00:39,6 (63) 0:24:50 (132)
175. Czerny Noreen (1976) GER EGZ Triathlon Görlitz --- 1:35:46,5 0:15:16,2 (110) 0:01:16,8 (144) 0:48:17,7 (178) 0:01:04,6 (155) 0:29:51,2 (174)
176. Reindl Michal (1955) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:36:30,8 0:17:29,7 (152) 0:01:27,4 (161) 0:45:31,6 (168) 0:01:36,5 (181) 0:30:25,4 (177)
177. Křížek Pavel (1976) CZE PKNJ --- 1:36:38,4 0:13:13,5 (73) 0:01:48,6 (175) 0:43:39,6 (146) 0:01:02,1 (145) 0:36:54,4 (185)
178. Grubner Tomáš (1967) CZE TRI Chrudim --- 1:37:00,2 0:15:14,6 (109) 0:01:50,7 (178) 0:49:06,7 (179) 0:01:07,1 (160) 0:29:40,8 (172)
179. Boudná Marta (1988) CZE --- --- 1:37:08,2 0:17:42,2 (156) 0:01:14 (140) 0:47:57,3 (175) 0:01:09,4 (164) 0:29:05,1 (168)
180. Hašlarová Alena (1978) CZE VOKOLOPOLE --- 1:39:20,4 0:17:19 (148) 0:01:34,6 (168) 0:49:18,6 (181) 0:01:20,9 (177) 0:29:47 (173)
181. Strniša Samo (1987) CZE sLOVEnia --- 1:40:23,2 0:20:04,5 (178) 0:01:34,5 (167) 0:45:27,9 (166) 0:01:09 (163) 0:32:07,1 (182)
182. Polívka Petr (1960) CZE --- --- 1:41:19,2 0:18:10,9 (166) 0:03:31,7 (184) 0:48:11,2 (177) 0:01:46,9 (183) 0:29:38,3 (171)
183. Preisler Richard (1969) CZE bike7 --- 1:44:43,7 0:21:16,7 (181) 0:02:16 (182) 0:51:01 (182) 0:02:02,1 (184) 0:28:07,8 (161)
184. Bejcek Vaclav (1956) CZE FoMoCo --- 1:47:33,5 0:22:09,6 (182) 0:01:00,5 (112) 0:51:17,7 (183) 0:01:06,8 (159) 0:31:58,8 (181)
185. Kovářová Magdalena (1995) CZE --- --- 2:01:50 0:23:55,5 (184) 0:01:21,5 (153) 1:00:19,7 (185) 0:00:57,2 (132) 0:35:16 (183)
186. Sirůček Petr (1968) CZE STS-Vojkovice-Brod --- 2:04:28,6 0:26:07,1 (185) 0:03:14,3 (183) 0:57:33,4 (184) 0:01:33,5 (180) 0:36:00 (184)
Gottschier Patrik (1973) CZE Triatlet Karlovy Vary --- DSQ 0:19:08,6 0:00:47,6 0:43:51,2 0:01:18,4 0:23:50,9
Svobodová Eliška (2002) CZE TJ Spartak Třebíč --- DNF 0:12:57,7 0:00:54,4 --- --- ---
Kvasničková Radka (1976) CZE ŠAK Chodov --- DSQ 0:17:08 0:01:07,1 0:48:25,7 0:01:01 0:18:54,6
Kříž Tomáš (2000) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- DNF 0:09:55,2 0:00:33,2 0:48:50,6 0:06:28,9 ---
Mičková Kateřina (2004) CZE 2BWINNER TEAM --- DNF 0:10:32,9 0:00:41,2 --- --- ---
Marek Matěj (2002) CZE Triatlon Plzeň --- DNF 0:09:52,4 0:00:30,2 0:34:54,1 0:00:40,4 ---
Koutný Roman (2003) CZE TT Příbram, z. s. --- DNF 0:12:48,2 0:00:38,5 0:41:02 0:00:34,4 ---
Mígl Vojtěch (2003) CZE TT Příbram, z. s. --- DNF 0:14:20,8 0:00:32,7 --- --- ---
Ameye Jarne (2002) BEL PTC --- DSQ 0:11:30,5 0:00:30,7 0:34:49,3 0:00:33,6 0:17:04,8
Pásler Jakub (2003) CZE Loko Trutnov --- DNF 0:10:22,8 0:00:40,4 0:34:14,2 0:00:31,7 ---
Landiga Michal (1957) CZE TJ SLAVIA Karlovy Vary --- DSQ 0:17:14,4 0:01:19,8 0:42:01,1 0:00:49 0:22:38
elsner ben (1959) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---