Příbramský triatlon, 15. 8. 2020 - 1500m - 40km - 10km (1,5-40-10), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Volár Jan (1992) CZE Etriatlon Team TEXACO – Prista Oil Team CZ 1:58:19,8 0:20:14 (2) 0:00:48,4 (2) 1:00:37,5 (2) 0:00:54,7 (1) 0:35:44,9 (1)
2. Kočař Lukáš (1992) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:59:48,8 0:20:43,3 (4) 0:00:57,1 (19) 1:00:32,1 (1) 0:00:58 (5) 0:36:38,1 (2)
3. Langhammer Jakub (1992) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 2:03:21,5 0:21:23,5 (9) 0:00:45,7 (1) 1:01:55 (3) 0:01:07,1 (20) 0:38:10,1 (4)
4. Soukup Petr (1987) CZE TJ Nová Paka --- 2:04:57,8 0:21:27,8 (10) 0:00:55,1 (13) 1:03:39,8 (6) 0:00:56,5 (4) 0:37:58,5 (3)
5. Kříž Tomáš (2000) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 2:05:20,3 0:20:36,3 (3) 0:00:48,9 (3) 1:03:55,8 (10) 0:00:56,4 (3) 0:39:02,7 (8)
6. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 2:08:03 0:20:04,8 (1) 0:00:53,4 (10) 1:03:46,3 (8) 0:01:02,8 (13) 0:42:15,6 (24)
7. Šneberger Jan (1985) CZE TT Příbram, z. s. --- 2:08:36 0:23:43,5 (20) 0:01:19,5 (53) 1:03:44 (7) 0:01:09,2 (26) 0:38:39,7 (5)
8. Dušek Karel (1996) CZE X-team BaNo --- 2:08:40,3 0:22:02,3 (14) 0:01:00,4 (25) 1:05:39,6 (11) 0:01:02,4 (11) 0:38:55,4 (7)
9. Petr Ondřej (1997) CZE Team CykloTrener Mandavan --- 2:09:43,5 0:24:57,2 (30) 0:01:06,5 (38) 1:03:53 (9) 0:00:55,9 (2) 0:38:50,7 (6)
10. Ottenschläger Oto (1995) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 2:10:41,2 0:23:36,2 (19) 0:00:58,7 (21) 1:05:41,8 (12) 0:01:09,9 (28) 0:39:14,4 (9)
11. Burian Matěj (2000) CZE SK Slavia Praha --- 2:10:55,7 0:20:44,3 (5) 0:00:56,7 (17) 1:02:20,7 (4) 0:00:59,8 (7) 0:45:54,1 (46)
12. Hradil Pavel (1998) CZE TITAN TRILIFE --- 2:12:55,2 0:22:25 (16) 0:00:56,2 (16) 1:08:59,2 (24) 0:01:10,2 (30) 0:39:24,4 (10)
13. Pohle Caroline (1995) GER Tri Stars Markleeberg --- 2:13:04 0:20:46,5 (6) 0:00:52,3 (6) 1:10:12,5 (38) 0:01:12,3 (33) 0:40:00,2 (12)
14. Gajdošová Romana (1994) SVK KONRAD TOOLS TEAM --- 2:13:16,9 0:21:29,7 (11) 0:00:52,7 (7) 1:09:33,3 (29) 0:01:14,8 (40) 0:40:06,1 (13)
15. Tkáč Daniel (1979) CZE TITAN TRILIFE --- 2:13:31,2 0:23:20,5 (17) 0:00:57 (18) 1:06:43,2 (13) 0:01:07,2 (22) 0:41:23,1 (19)
16. Hradecký Jan (1983) CZE TT Příbram, z. s. --- 2:13:57 0:21:44 (12) 0:00:59,9 (24) 1:06:54,3 (14) 0:01:02,7 (12) 0:43:15,9 (32)
17. Kuříková Petra (1991) CZE TJ BIŽU JBC --- 2:15:21,4 0:21:04,7 (7) 0:00:50,5 (5) 1:11:32,2 (53) 0:00:59,9 (8) 0:40:53,9 (16)
18. Minařík Petr (1976) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 2:16:05,2 0:25:42,4 (37) 0:01:09,3 (40) 1:07:16,7 (17) 0:01:04,9 (14) 0:40:51,7 (15)
19. Fencl Jiří (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 2:16:27,4 0:22:06,8 (15) 0:00:53 (9) 1:10:03,8 (35) 0:01:06,1 (18) 0:42:17,6 (25)
20. Berka Martin (1987) CZE --- --- 2:16:45,4 0:25:05,2 (32) 0:01:00,9 (26) 1:07:44 (18) 0:01:12,4 (34) 0:41:42,7 (21)
21. Kesl Jiří (1995) CZE USK Akademik Cheb --- 2:17:21,9 0:25:30,7 (35) 0:00:54 (12) 1:08:32,3 (19) 0:01:12,9 (35) 0:41:11,9 (18)
22. Hrušková Alžběta (2000) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 2:17:43,9 0:21:07,2 (8) 0:00:50 (4) 1:11:22,5 (50) 0:00:59,1 (6) 0:43:24,9 (33)
23. Jaroš Zbyšek (1974) CZE ArtSport Team --- 2:18:25,2 0:26:32,4 (46) 0:01:22,3 (57) 1:07:14 (16) 0:01:15,6 (42) 0:42:00,6 (22)
24. Fencl Marek (1997) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 2:18:26,7 0:23:51,5 (21) 0:00:55,2 (14) 1:09:30 (28) 0:01:00,4 (9) 0:43:09,4 (30)
25. Vrobel Lukáš (1977) CZE Kerberos --- 2:18:36,7 0:24:42,2 (26) 0:01:01,5 (29) 1:09:03,5 (25) 0:01:23,1 (58) 0:42:26,1 (26)
26. Zimovjanová Tereza (1995) CZE Triatlon Plzeň TEXACO – Prista Oil Team CZ 2:19:06,9 0:21:45 (13) 0:00:55,4 (15) 1:10:18,3 (40) 0:01:06,9 (19) 0:45:01,1 (42)
27. Bednarský Vojtěch (1997) CZE TITAN TRILIFE --- 2:19:43,3 0:26:21,5 (44) 0:00:52,7 (8) 1:10:38,3 (43) 0:01:09,3 (27) 0:40:41,2 (14)
28. Jordán Daniel (1997) CZE Tri club Česká Lípa --- 2:20:08,8 0:26:15,7 (41) 0:01:07,7 (39) 1:10:10,7 (37) 0:01:02 (10) 0:41:32,5 (20)
29. Svobodová Tereza (2000) CZE TITAN TRILIFE --- 2:20:10,2 0:23:22 (18) 0:00:58,7 (22) 1:14:43,8 (75) 0:01:05,8 (17) 0:39:59,7 (11)
30. Růžička Jakub (2000) CZE Individuální --- 2:20:14,5 0:28:08,7 (58) 0:01:34 (86) 1:02:50,2 (5) 0:01:24,9 (63) 0:46:16,4 (49)
31. Student Martin (1974) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 2:21:11,1 0:25:41,2 (36) 0:01:25,5 (65) 1:08:37,7 (20) 0:01:13,6 (38) 0:44:12,9 (38)
32. Kleibl Martin (1973) CZE Individuální --- 2:21:54,7 0:27:40,2 (50) 0:01:20,7 (55) 1:10:35,3 (42) 0:01:23,1 (59) 0:40:55,2 (17)
33. Rusek Jakub (1998) CZE --- --- 2:22:53,9 0:27:10,5 (47) 0:01:29 (75) 1:08:38,5 (21) 0:01:24,8 (61) 0:44:10,9 (37)
34. Schoval František (1988) CZE 2BWINNER TEAM --- 2:23:10,7 0:25:43,5 (38) 0:00:58,8 (23) 1:12:07,2 (56) 0:01:07,9 (24) 0:43:13,1 (31)
35. Čarňanský Ondřej (1981) CZE TSK PRAHA --- 2:23:18,9 0:26:30,5 (45) 0:01:15,5 (47) 1:10:20,2 (41) 0:01:13,6 (39) 0:43:58,9 (36)
36. Knejzlík Marek (1976) CZE Tri club Česká Lípa --- 2:23:19,9 0:24:50,2 (29) 0:01:22,7 (59) 1:10:58,5 (46) 0:01:23,6 (60) 0:44:44,6 (40)
37. Korous Martin (1974) CZE Triathlon Team Tábor --- 2:24:09,1 0:27:44,9 (52) 0:01:38,1 (94) 1:10:46,7 (44) 0:01:10,6 (32) 0:42:48,7 (28)
38. Pivrnec Tomáš (1999) CZE Individuální --- 2:24:58,3 0:25:07 (34) 0:00:53,9 (11) 1:11:12,3 (49) 0:01:10,3 (31) 0:46:34,5 (53)
39. Plojhar Tomáš (1998) CZE Triatlon Plzeň --- 2:25:32,3 0:25:46 (40) 0:01:01,3 (28) 1:10:17,3 (39) 0:01:05,3 (15) 0:47:22,3 (57)
40. Andrš Martin (1988) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 2:25:37,4 0:24:38,5 (24) 0:01:04,7 (33) 1:12:18,5 (57) 0:01:25,8 (65) 0:46:09,6 (48)
41. Bonk Roman (1993) CZE internetPB --- 2:25:39,3 0:27:51,7 (54) 0:01:09,5 (41) 1:12:02 (55) 0:01:07,1 (21) 0:43:28,9 (34)
42. Teplý Ondřej (1978) CZE HISPORT Team --- 2:25:39,4 0:26:15,7 (42) 0:01:29 (76) 1:10:10,6 (36) 0:01:17,8 (48) 0:46:26,1 (51)
43. Charbuský Jiří (1998) CZE --- --- 2:26:15,9 0:27:37,2 (49) 0:01:48,5 (108) 1:09:44,3 (30) 0:01:39,1 (96) 0:45:26,6 (44)
44. Fic Martin (1974) CZE TT Příbram, z. s. --- 2:26:33,9 0:31:55,6 (80) 0:01:31,5 (80) 1:09:50,5 (31) 0:01:08,3 (25) 0:42:07,6 (23)
45. Svoboda Marek (1995) CZE AD team --- 2:27:31,5 0:28:42,2 (62) 0:01:04,7 (34) 1:10:49,5 (45) 0:01:17,1 (46) 0:45:37,8 (45)
46. Kotopulu Helena (1980) CZE TITAN TRILIFE --- 2:27:45,3 0:30:14,4 (75) 0:01:15,6 (48) 1:11:02,6 (48) 0:01:22,9 (56) 0:43:49,6 (35)
47. Kindl Marek (1969) CZE LOKO Beroun --- 2:27:54,4 0:24:40 (25) 0:01:27,2 (71) 1:10:03,6 (34) 0:01:26 (68) 0:50:17,4 (78)
48. Sládeček David (1978) CZE Individuální --- 2:27:58,9 0:28:48,9 (64) 0:01:33,2 (84) 1:09:51,1 (32) 0:01:41 (100) 0:46:04,4 (47)
49. Hosnedl Marek (1991) CZE Café racers --- 2:28:06,4 0:27:52,7 (56) 0:01:13 (44) 1:10:01,8 (33) 0:01:07,6 (23) 0:47:51,1 (61)
50. Gregorová Eliška (1998) CZE CSG TRI TEAM --- 2:28:32,6 0:24:33,5 (23) 0:01:19,3 (52) 1:16:29,8 (80) 0:01:32 (82) 0:44:37,9 (39)
51. Tajč Jan (1968) CZE HH Smíchov --- 2:30:04,3 0:30:10,7 (72) 0:01:37 (92) 1:08:53,8 (23) 0:01:18 (49) 0:48:04,6 (64)
52. Houška Michal (1978) CZE Individuální --- 2:30:04,8 0:28:07,4 (57) 0:01:01,1 (27) 1:12:40,7 (62) 0:01:25,8 (66) 0:46:49,6 (54)
53. Paparega Jan (1981) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 2:30:26,4 0:25:44 (39) 0:01:31,5 (81) 1:09:17,5 (26) 0:01:43,4 (103) 0:52:09,9 (92)
54. Matějovič Martin (1969) CZE Triatlon Plzeň --- 2:31:18,2 0:27:48,9 (53) 0:01:18,1 (50) 1:13:13,8 (63) 0:01:15,3 (41) 0:47:41,9 (60)
55. Černohorský Tomáš (1997) CZE TT Příbram, z. s. --- 2:32:35,6 0:25:05,5 (33) 0:01:05,4 (35) 1:12:27,6 (61) 0:01:22,8 (55) 0:52:34,1 (96)
56. Dienstbier Oldřich (1981) CZE Triatlon Plzeň --- 2:32:53,1 0:30:54,4 (77) 0:01:41,6 (99) 1:12:24,2 (59) 0:01:33,1 (83) 0:46:19,6 (50)
57. Vokroj Petr (1976) CZE HISPORT Team --- 2:33:01,1 0:24:47 (28) 0:01:25,5 (66) 1:13:47,3 (66) 0:01:40 (98) 0:51:21,1 (85)
58. Bíba Jan (1976) CZE Triatlon Plzeň --- 2:33:20,6 0:29:13 (68) 0:00:57,5 (20) 1:14:56,6 (77) 0:01:05,7 (16) 0:47:07,7 (56)
59. Holý Jakub (1978) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 2:33:44,1 0:28:15,4 (59) 0:01:22,5 (58) 1:14:26,6 (73) 0:01:21 (51) 0:48:18,4 (66)
60. Blaho Martin (1999) CZE Prestige Cycling Team --- 2:33:50,8 0:36:32,4 (118) 0:01:26,8 (69) 1:09:22,8 (27) 0:01:17 (45) 0:45:11,6 (43)
61. Foukal Libor (1977) CZE Individuální --- 2:34:08,4 0:31:13,6 (78) 0:01:36,3 (90) 1:11:45,7 (54) 0:01:29 (74) 0:48:03,5 (63)
62. Hrubý Jan (1982) CZE CSG TRI TEAM --- 2:34:12,1 0:32:07,7 (82) 0:02:03,3 (120) 1:11:23 (51) 0:01:38,6 (95) 0:46:59,4 (55)
63. Mikula Miroslav (1968) CZE IRON STARS BEROUN --- 2:34:27,1 0:37:20,6 (121) 0:01:39,8 (95) 1:11:00,3 (47) 0:01:30,7 (79) 0:42:55,4 (29)
64. Hendrych Jaroslav (1975) CZE Tri club Česká Lípa --- 2:34:31,6 0:32:03,9 (81) 0:01:43,6 (101) 1:08:51,5 (22) 0:01:45,8 (106) 0:50:06,6 (77)
65. Horňová Adriana (2000) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 2:34:34 0:24:06 (22) 0:01:03,3 (32) 1:17:12,2 (84) 0:01:24,8 (62) 0:50:47,6 (80)
66. Nekoranec Matěj (1997) CZE TITAN TRILIFE --- 2:34:52,1 0:28:30,9 (61) 0:01:01,5 (30) 1:19:06 (100) 0:01:21,8 (53) 0:44:51,6 (41)
67. Kroupa Štěpán (1975) CZE Café racers --- 2:34:59,5 0:27:42,2 (51) 0:01:10,7 (42) 1:14:46,5 (76) 0:01:25,1 (64) 0:49:54,8 (74)
68. Jíra Jaroslav (1971) CZE Tri club Česká Lípa --- 2:35:06,5 0:30:32 (76) 0:01:24,5 (62) 1:12:23,8 (58) 0:01:30,2 (76) 0:49:15,8 (70)
69. Kindl Robert (1972) CZE IRON STARS BEROUN --- 2:35:26,6 0:27:36,7 (48) 0:01:21,1 (56) 1:14:22 (72) 0:01:16,5 (43) 0:50:50,1 (81)
70. Zmeškal Ondřej (1991) CZE Individuální --- 2:35:37,8 0:34:08,9 (99) 0:01:19,8 (54) 1:06:58,5 (15) 0:01:33,3 (84) 0:51:37,1 (87)
71. Hašlar Přemysl (1975) CZE VOKOLOPOLE --- 2:36:10 0:27:52,2 (55) 0:01:18 (49) 1:16:34,1 (82) 0:01:13,2 (36) 0:49:12,4 (69)
72. Švarc Petr (1966) CZE TRI KLUB Příbram --- 2:36:17 0:34:09,1 (100) 0:01:18,9 (51) 1:16:39,5 (83) 0:01:28,1 (72) 0:42:41,2 (27)
73. Souček Filip (1984) CZE TT Příbram, z. s. --- 2:38:30,1 0:36:27,6 (116) 0:01:45,3 (104) 1:11:25,1 (52) 0:01:28 (71) 0:47:23,9 (58)
74. HORÁK Aleš (1988) CZE Terenní bažanti --- 2:38:58,8 0:30:05,9 (71) 0:02:05,5 (123) 1:16:15,7 (79) 0:01:37,7 (92) 0:48:53,7 (67)
75. Šinský Peter (1988) CZE --- --- 2:39:29,8 0:32:11,7 (83) 0:02:05,3 (122) 1:13:52 (67) 0:01:21,5 (52) 0:49:59,1 (76)
76. Vokurka Pavel (1975) CZE VOKOLOPOLE --- 2:39:32,3 0:33:09,9 (94) 0:01:06,1 (36) 1:13:27,3 (64) 0:01:49,9 (110) 0:49:58,9 (75)
77. Kirsch Radomír (1975) CZE Loko Trutnov --- 2:40:36,8 0:33:03,6 (92) 0:01:36,6 (91) 1:13:55,8 (68) 0:01:28,9 (73) 0:50:31,7 (79)
78. Pičmanová Zuzana (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 2:40:52,5 0:24:45,2 (27) 0:01:06,2 (37) 1:20:55,5 (111) 0:01:17,5 (47) 0:52:47,9 (101)
79. Kahoun Filip (1968) CZE HC --- 2:40:58 0:30:11,2 (73) 0:01:44,3 (102) 1:18:19,5 (91) 0:01:31 (80) 0:49:11,9 (68)
80. Lapeš Jaromír (1976) CZE Individuální --- 2:41:08,5 0:33:18,6 (96) 0:01:35,9 (89) 1:16:33,5 (81) 0:02:04,4 (118) 0:47:35,9 (59)
81. Pekárek Milan (1965) CZE Etriatlon Team --- 2:41:40,3 0:28:46,9 (63) 0:01:26,6 (68) 1:17:39 (87) 0:01:22,9 (57) 0:52:24,6 (94)
82. Krátká Lucie (1978) CZE ArtSport Team --- 2:41:50 0:29:51,2 (70) 0:01:32,8 (83) 1:17:43,8 (88) 0:01:26,4 (69) 0:51:15,6 (84)
83. Michálek Martin (1975) CZE TRI KLUB Příbram --- 2:42:11 0:37:42,1 (125) 0:01:23,1 (60) 1:12:25,6 (60) 0:01:13,4 (37) 0:49:26,6 (71)
84. Fiala Aleš (1966) CZE SK Slavia Praha --- 2:42:56,3 0:30:12,6 (74) 0:01:26,1 (67) 1:17:59,6 (90) 0:01:27,9 (70) 0:51:49,9 (89)
85. Bret Tomáš (1975) CZE RUN4FUN --- 2:43:06,7 0:29:14,2 (69) 0:01:33,3 (85) 1:21:04,3 (112) 0:01:38,5 (94) 0:49:36,4 (72)
86. Šmehýl Peter (1980) CZE --- --- 2:43:35,2 0:24:57,7 (31) 0:02:43,3 (133) 1:20:27,2 (109) 0:02:28 (131) 0:52:58,9 (104)
87. Ježková Kateřina (1983) CZE NUTREND Sportteam Brozany --- 2:43:47,4 0:35:08,1 (108) 0:01:27,1 (70) 1:19:08,4 (102) 0:01:34,1 (86) 0:46:29,6 (52)
88. Světinská Švecová Simona (1977) CZE TITAN TRILIFE --- 2:43:59,5 0:33:16,6 (95) 0:01:28,6 (74) 1:19:50 (106) 0:01:31,9 (81) 0:47:52,2 (62)
89. Sliwka Zenon (1979) CZE Café racers --- 2:44:19,2 0:34:34,6 (104) 0:02:07,4 (125) 1:13:38,8 (65) 0:02:00,9 (116) 0:51:57,4 (90)
90. Malik Martin (1980) SVK --- --- 2:45:13,7 0:39:13,8 (130) 0:01:35,6 (88) 1:13:57 (69) 0:02:21,4 (128) 0:48:05,6 (65)
91. Urban Michal (1985) CZE Triathlon Team Chrudim --- 2:45:22 0:29:11,7 (66) 0:01:45,3 (105) 1:13:59,8 (70) 0:01:55 (114) 0:58:30,1 (115)
92. Mašat Petr (1974) CZE --- --- 2:46:34,7 0:32:16,4 (86) 0:01:59,8 (117) 1:17:58,8 (89) 0:01:39,4 (97) 0:52:40,1 (99)
93. Stuchlík Jiří (1975) CZE Triathlon Team Tábor --- 2:46:55,7 0:32:25,6 (87) 0:01:14,8 (46) 1:18:46,8 (97) 0:01:33,5 (85) 0:52:54,9 (102)
94. Chlumský Petr (1985) CZE H-H Smíchov --- 2:47:17 0:36:45,4 (119) 0:01:47,3 (107) 1:17:36,8 (86) 0:01:25,9 (67) 0:49:41,4 (73)
95. Kopecký Libor (1985) CZE --- --- 2:47:32 0:37:33,4 (124) 0:01:37,8 (93) 1:14:31 (74) 0:01:36,7 (88) 0:52:12,8 (93)
96. tonder Martin (1973) CZE --- --- 2:48:13,2 0:32:38,9 (91) 0:01:49,3 (111) 1:19:48 (105) 0:01:51,4 (112) 0:52:05,4 (91)
97. Procházka Milan (1966) CZE TJ Spartak Třebíč --- 2:49:44,9 0:34:33,6 (103) 0:01:02,8 (31) 1:20:05,9 (108) 0:01:16,6 (44) 0:52:45,8 (100)
98. Štefan Radim (1974) CZE Individuální --- 2:50:24,4 0:32:32,9 (90) 0:01:34,4 (87) 1:21:35 (114) 0:02:10,4 (122) 0:52:31,6 (95)
99. Griščík Matúš (1990) SVK --- --- 2:51:04,8 0:36:23 (115) 0:01:48,5 (109) 1:18:25,3 (92) 0:01:30,4 (78) 0:52:57,4 (103)
100. Melzer Rudolf (1974) CZE Individuální --- 2:51:10,1 0:36:32,1 (117) 0:02:09,8 (126) 1:18:26,3 (95) 0:03:09,8 (135) 0:50:51,8 (82)
101. Ficová Radka (1973) CZE TT Příbram, z. s. --- 2:51:50,4 0:32:12,1 (84) 0:02:01,6 (119) 1:22:22 (118) 0:01:36,7 (89) 0:53:37,9 (106)
102. Lenemayer Jana (1983) CZE LIV Cycling --- 2:52:13,4 0:35:37,4 (112) 0:01:41,5 (98) 1:18:35 (96) 0:01:46,2 (107) 0:54:33,1 (108)
103. Matoušová Michaela (2000) CZE Elitavers Jihlava --- 2:52:36,2 0:29:12,9 (67) 0:01:29,6 (78) 1:21:47,1 (115) 0:01:22,4 (54) 0:58:44,1 (116)
104. Čermák Jan (1966) CZE Alset Racing Team --- 2:52:37,4 0:34:49,9 (105) 0:02:32,1 (130) 1:16:05 (78) 0:02:07,7 (121) 0:57:02,6 (114)
105. Černá Klára (1990) CZE LIV Cycling --- 2:53:23,4 0:35:06,6 (107) 0:01:27,6 (73) 1:19:04,9 (99) 0:01:58,9 (115) 0:55:45,3 (111)
106. Varga Miroslav (1968) CZE Individuální --- 2:53:34,8 0:35:01,6 (106) 0:01:31,9 (82) 1:18:26 (93) 0:01:45,2 (104) 0:56:50 (113)
107. Omrai Jan (1976) CZE Triatlet K. Vary --- 2:53:40,2 0:43:43,8 (136) 0:01:46,7 (106) 1:14:20,8 (71) 0:01:09,9 (29) 0:52:38,9 (97)
108. Skalický Zdeněk (1960) CZE PLUTO TEAM PRAHA --- 2:53:53,2 0:33:07,1 (93) 0:01:50,9 (114) 1:18:26,2 (94) 0:01:37,2 (91) 0:58:51,6 (118)
109. Žáček Michal (1970) CZE TITAN TRILIFE --- 2:54:14,2 0:35:28,6 (110) 0:01:27,4 (72) 1:19:53 (107) 0:01:49,2 (109) 0:55:35,9 (110)
110. Kratochvíl Ladislav (1970) CZE TJ BIŽU JBC --- 2:54:53,2 0:32:28,1 (89) 0:01:41,8 (100) 1:19:07,8 (101) 0:01:41,7 (101) 0:59:53,6 (120)
111. Šindelář Karel (1977) CZE Žižkovský tygři --- 2:54:56,4 0:37:32,6 (123) 0:02:04,1 (121) 1:21:56 (116) 0:02:12,9 (123) 0:51:10,6 (83)
112. Světinský Radek (1977) CZE TITAN TRILIFE --- 2:55:03,7 0:35:49,9 (114) 0:01:25 (63) 1:22:15,1 (117) 0:02:05,1 (119) 0:53:28,4 (105)
113. Kubec Karel (1978) CZE --- --- 2:55:06 0:32:26,1 (88) 0:01:59,8 (118) 1:17:15,1 (85) 0:01:40,8 (99) 1:01:44 (125)
114. Cerny Svatopluk (1964) CZE AK Bílina --- 2:56:04,9 0:38:40,3 (128) 0:02:50,1 (135) 1:20:37,8 (110) 0:02:24,4 (129) 0:51:32,1 (86)
115. Marková Ladislava (1978) CZE 4SPORTS TEAM --- 2:56:42,1 0:31:50,6 (79) 0:01:25,4 (64) 1:23:05,8 (119) 0:01:34,4 (87) 0:58:45,8 (117)
116. Mejzlík Petr (1959) CZE TJ Spartak Třebíč --- 2:59:08,9 0:34:28,1 (101) 0:01:23,1 (61) 1:19:00,5 (98) 0:01:38,1 (93) 1:02:38,8 (127)
117. Blodek Tomáš (1967) CZE --- --- 3:00:20,4 0:39:51,3 (131) 0:03:19,2 (137) 1:23:06,6 (120) 0:02:17,7 (126) 0:51:45,4 (88)
118. Mužíček Josef (1957) CZE TJ BIŽU JBC --- 3:00:28,1 0:28:25,9 (60) 0:01:40,1 (96) 1:24:28,2 (122) 0:01:52,9 (113) 1:04:00,8 (130)
119. Rožánková Tereza (1978) CZE - --- 3:01:28,6 0:32:12,4 (85) 0:02:06,9 (124) 1:30:37,2 (128) 0:01:46,6 (108) 0:54:45,4 (109)
120. Schovalová Tereza (1994) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 3:01:48,6 0:26:17,4 (43) 0:01:11 (43) 1:31:13,8 (129) 0:01:30,3 (77) 1:01:35,8 (123)
121. Hargaš Martin (1976) CZE --- --- 3:02:14,6 0:35:15,3 (109) 0:01:51,8 (115) 1:27:44,3 (125) 0:03:12,6 (136) 0:54:10,4 (107)
122. Minařík Štěpán (1980) CZE Go Vegan! --- 3:03:06,1 0:33:24,4 (98) 0:02:12,9 (128) 1:29:44,7 (127) 0:01:18,3 (50) 0:56:25,6 (112)
123. Orner Zdeněk (1956) CZE TITAN TRILIFE --- 3:03:26,4 0:37:23,3 (122) 0:01:50,7 (113) 1:19:15,5 (103) 0:01:42,3 (102) 1:03:14,3 (129)
124. Korandová Petra (1992) CZE --- --- 3:03:33,4 0:35:44,8 (113) 0:01:13,6 (45) 1:32:25,6 (132) 0:01:29,7 (75) 0:52:39,4 (98)
125. Hyláková Dana (1961) CZE Individuální --- 3:04:05,6 0:35:31,8 (111) 0:01:40,1 (97) 1:26:01,5 (123) 0:01:37 (90) 0:59:14,9 (119)
126. Landa Jan (1976) CZE IRON STARS BEROUN --- 3:04:57,8 0:39:04,3 (129) 0:02:34,2 (131) 1:19:27 (104) 0:02:03,9 (117) 1:01:48,3 (126)
127. ŠTĚCHOVÁ Kristýna (1990) CZE --- --- 3:07:55,1 0:33:20,4 (97) 0:01:50,3 (112) 1:29:24,6 (126) 0:02:05,8 (120) 1:01:13,8 (122)
128. Fajner Anton (1960) CZE Praha 8 --- 3:12:18,6 0:37:51,1 (126) 0:02:10,9 (127) 1:21:27,2 (113) 0:02:45,6 (134) 1:08:03,5 (135)
129. Kaldová Vendula (1974) CZE TJ Spartak Třebíč --- 3:14:03,8 0:34:30,9 (102) 0:01:29,6 (79) 1:33:04 (133) 0:01:45,2 (105) 1:03:13,9 (128)
130. Komárková Kateřina (1995) CZE SK Slavia Praha --- 3:14:45,5 0:29:07,2 (65) 0:02:15 (129) 1:35:39,1 (135) 0:02:38,1 (133) 1:05:06 (131)
131. Vydra Karel (1972) CZE TJ Sokol Žebrák --- 3:16:21,5 0:46:33 (137) 0:02:57 (136) 1:24:02,5 (121) 0:02:28,9 (132) 1:00:19,8 (121)
132. Macík Roman (1971) CZE --- --- 3:17:11,8 0:37:17,1 (120) 0:02:43,4 (134) 1:26:46 (124) 0:02:21,2 (127) 1:08:03,8 (136)
133. Zářecký Miloš (1961) CZE Praha (bez klubové příslušnosti) --- 3:17:25,8 0:39:53,6 (132) 0:01:29,4 (77) 1:32:11 (131) 0:02:13,2 (124) 1:01:38,4 (124)
134. Vavrochová Jaroslava (1976) CZE Individuální --- 3:23:16 0:38:19,8 (127) 0:02:41,7 (132) 1:31:58,7 (130) 0:02:24,7 (130) 1:07:50,9 (134)
135. Hašlarová Alena (1978) CZE VOKOLOPOLE --- 3:27:30,7 0:41:37 (133) 0:01:45,1 (103) 1:35:15,6 (134) 0:02:16,4 (125) 1:06:36,3 (132)
136. Pagáčová Irena (1974) CZE TITAN TRILIFE --- 3:31:37,7 0:42:08,8 (134) 0:01:56,7 (116) 1:38:13,8 (136) 0:01:50 (111) 1:07:28,2 (133)
137. Kunstýř Jan (1963) CZE Individuální --- 3:58:19,2 0:42:44,8 (135) 0:01:49 (110) 1:43:06 (137) 0:03:24,3 (137) 1:27:14,9 (137)
Stádník Daniel (1972) CZE TJ BIŽU JBC --- DNF --- --- --- --- ---
Šichan Martin (1991) CZE Acapulco Pools --- DSQ --- --- 1:07:19,3 0:01:53,4 0:43:57,1
Poláčková Pavlína (1996) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- DNF 0:25:15 0:00:53 1:19:18,8 0:01:06 ---
Dlabaja Roman (1970) CZE TITAN TRILIFE --- DNF 0:27:22,2 0:01:04 1:14:19,6 0:01:28 ---
Čelůstka Jan (1982) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- DNF 0:20:26,3 0:00:49,4 1:04:01 0:01:00,3 ---
Novotný Jan (1978) CZE TTT --- DNF 0:25:39,2 0:01:27,5 --- --- ---
Olšar Ondřej (1997) CZE Kerberos T.A. PLZEŇ DNF 0:20:14,1 0:00:47,4 --- --- ---
Peškař Petr (1973) CZE TRI KLUB Příbram --- DNF 0:40:14,5 0:03:04,1 1:19:27,5 0:02:43,3 ---
Vopálenský Tomáš (1972) CZE ArtSport Team --- DNF --- --- --- --- ---
Bisová Štěpánka (2000) CZE Tri club Česká Lípa --- DNF 0:29:54,9 0:01:23,3 1:40:15,7 --- ---