Triathlon Fest Račice - INTERVAL ČP žactva/Open, 3. 7. 2020 - Triatlon žactva 12-15 let (0.25 - 5 - 1 km) int. (0,25-5-1), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Eliáš David (2005) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:15:11,6 0:03:31,2 0:00:22,4 0:07:42,4 0:00:28,2 0:03:07,2
2. Homola Jakub (2005) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:15:16,6 0:03:53,9 0:00:22,4 0:07:50,7 0:00:26,7 0:02:42,7
3. Michálek Šimon (2005) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:15:22,4 0:03:28,9 0:00:37,3 0:07:41,3 0:00:20,9 0:03:13,7
4. Knejzlík Tomáš (2005) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:15:23,1 0:04:02,1 0:00:21,2 0:07:32,9 0:00:29,4 0:02:57,2
5. Nýdrle Filip (2005) CZE Triatlon Plzeň --- 0:15:24,8 0:03:40,1 0:00:23,3 0:07:42,6 0:00:25 0:03:13,6
6. Hrdlička Hynek (2005) CZE PK JH T.A. PLZEŇ 0:15:36,1 0:03:42,2 0:00:24,4 0:07:44,2 0:00:30,5 0:03:14,6
7. Souček Jakub (2005) CZE Triatlon Plzeň --- 0:15:47,5 0:03:57,4 0:00:26,4 0:07:43,4 0:00:31,4 0:03:08,6
8. Žirovnický Jan (2005) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:15:57,1 0:03:55,2 0:00:21,9 0:35:05,7 23:33:15,4 0:03:18,7
9. Kozojed Ondřej (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:16:00,7 0:03:56,3 0:00:31,5 0:08:05,1 0:00:18,9 0:03:08,7
10. Hadravová Kateřina (2005) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:16:11,8 0:04:09,4 0:00:23,7 0:08:10,3 0:00:27 0:03:01,2
11. Chmátal David (2005) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:16:11,8 0:04:02,8 0:00:27 0:07:55,7 0:00:26,7 0:03:19,4
12. Kotopulos Mikis (2006) CZE TITAN TRILIFE --- 0:16:24,1 0:04:00,6 0:00:24,7 0:08:16,4 0:00:29,7 0:03:12,5
13. Duba Lucas (2006) CZE 2BWINNER TEAM --- 0:16:43,1 0:04:08,1 0:00:26,5 0:08:31,8 0:00:29,5 0:03:06,9
14. Lemberka Ondřej (2005) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:16:44,3 0:04:09,2 0:00:26 0:08:22,3 0:00:27,8 0:03:18,9
15. Března Matěj (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:16:48 0:04:05,6 0:00:28,9 0:08:21,1 0:00:30,7 0:03:21,4
16. Plic Lukáš (2006) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:16:49,6 0:04:10,6 0:00:23,9 0:08:29,9 0:00:32 0:03:12,9
17. Jedličková Barbora (2006) CZE Triatlon Plzeň --- 0:16:58 0:04:19,1 0:00:24,7 0:08:22,9 0:00:27,5 0:03:23,6
18. Švarc Michal (2007) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:16:58,2 0:04:08 0:00:28,6 0:08:03,6 0:00:57,9 0:03:19,9
19. Rež Adam (2005) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:17:00,6 0:04:20,3 0:00:26,2 0:08:20,1 0:00:30,8 0:03:23
20. Gröschl Vojtěch (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:17:04,4 0:04:14,3 0:00:29,4 0:08:36,2 0:00:23,2 0:03:21,1
21. Mittner Jakub (2006) CZE SCP --- 0:17:08,1 0:03:55,6 0:00:37,6 0:08:19,8 0:00:33,9 0:03:41
22. Jarošová Karolína (2006) CZE ArtSport Team --- 0:17:08,7 0:04:14,8 0:00:29,8 0:08:31 0:00:21,8 0:03:31,1
23. Bíba Mikuláš (2007) CZE Triatlon Plzeň --- 0:17:09 0:04:32,3 0:00:33,5 0:08:20,1 0:00:20,9 0:03:22
24. Ryšávka Jáchym (2007) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:17:09,5 0:03:52 0:00:41,3 0:08:41,3 0:00:21,2 0:03:33,5
25. Auf Jakub (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:17:18,1 0:03:49,1 0:00:35,2 0:08:14,2 0:00:29,2 0:04:10,2
26. Kirschová Nicol (2006) CZE Loko Trutnov --- 0:17:20 0:04:01,7 0:00:37,3 0:08:17,5 0:00:23,9 0:03:59,4
27. Procházka Matěj (2007) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:17:20,4 0:04:13,7 0:00:32,2 0:08:20,2 0:00:39,5 0:03:34,6
28. Dvořáková Kristýna (2005) CZE Triatlon Plzeň T.A. PLZEŇ 0:17:24 0:04:19,1 0:00:23,7 0:08:34,9 0:00:38,3 0:03:27,8
29. Mitisková Michaela (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:17:29,5 0:04:25,2 0:00:35,9 0:08:29,8 0:00:24,5 0:03:33,9
30. Kábrt Aleš (2005) CZE Loko Trutnov --- 0:17:30,8 0:04:30,6 0:00:38,9 0:08:40,6 0:00:21 0:03:19,4
31. Kratochvíl Marek (2006) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:17:38,3 0:04:23,9 0:00:56,4 0:08:25,5 0:00:27,4 0:03:24,9
32. Chytilová Kateřina (2008) CZE Triatlon Plzeň --- 0:17:44,9 0:04:19,8 0:00:26,2 0:08:44,9 0:00:29,9 0:03:44
33. Toul Filip (2007) CZE TriSK ČB --- 0:17:47,7 0:04:08,6 0:00:48 0:08:46,3 0:00:22,4 0:03:42,2
34. Dvořáková Petra (2005) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:17:50,6 0:04:06,6 0:00:38,9 0:08:49,9 0:00:28,3 0:03:46,7
35. Páník Šimon (2005) CZE --- --- 0:17:51,3 0:03:49,2 0:00:38,3 0:08:00,3 0:00:23,7 0:04:59,7
36. Charvát Matyáš (2005) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:17:53,1 0:04:46,9 0:00:28,7 0:08:42,9 0:00:33,7 0:03:20,7
37. Ryšávková Emma (2005) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:17:53,5 0:04:10,3 0:00:45,9 0:09:02,4 0:00:21 0:03:33,7
38. Kubias Matěj (2008) CZE Triatlon Plzeň --- 0:17:58,2 0:04:31,1 0:00:38,3 0:08:43,6 0:00:21,2 0:03:44
39. Šmídová Anna (2005) CZE Triatlon Plzeň --- 0:17:58,5 0:04:01,4 0:00:32,6 0:09:00,6 0:00:33,3 0:03:50,4
40. Dvořáková Pavlína (2008) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:18:02,1 0:04:07,5 0:00:35,7 0:08:45,7 0:00:21,2 0:04:12
41. Kovář Jan (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec ORGSU.com 0:18:02,1 0:04:42,9 0:00:31 0:08:44,4 0:00:23,4 0:03:40,2
42. Kolomazník Jiří (2006) CZE TITAN TRILIFE --- 0:18:02,6 0:04:24,4 0:00:42,4 0:08:16,9 0:00:30 0:04:08,6
43. Homola Matěj (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:18:06,4 0:04:31,6 0:00:30,3 0:09:06,5 0:00:22,9 0:03:35
44. Jelínek Pavel (2005) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:18:09,9 0:04:31,9 0:00:38,4 0:08:43,3 0:00:32,1 0:03:44
45. Šafránek Jáchym (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:18:11,4 0:04:32,8 0:00:36 0:08:59 0:00:29 0:03:34,4
46. Tučková Tereza (2007) CZE TriSK ČB --- 0:18:15,6 0:04:01,2 0:00:40,2 0:09:18,7 0:00:20 0:03:55,4
47. Karasová Anna (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:18:17,8 0:04:14,6 0:00:50,8 0:08:48,8 0:00:26,5 0:03:56,9
48. Volf Štěpán (2008) CZE VOKOLOPOLE --- 0:18:21,2 0:04:14,3 0:00:56,9 0:09:00,1 0:00:26,5 0:03:43,2
49. Pozlerová Edita (2007) CZE OMT --- 0:18:22,6 0:04:48,9 0:00:42,4 0:08:58,6 0:00:20,9 0:03:31,5
50. Krátký Marek (2008) CZE ArtSport Team --- 0:18:25,6 0:04:33,8 0:00:34,3 0:08:53,3 0:00:30,7 0:03:53,4
51. Churavá Veronika (2005) CZE Triatlon Plzeň --- 0:18:29 0:04:53,6 0:00:33,4 0:08:54,1 0:00:30 0:03:37,6
52. Švecová Andrea (2005) CZE Triatlon Plzeň --- 0:18:29 0:04:35,8 0:00:24,4 0:09:06,6 0:00:31,3 0:03:50,7
53. Dvořáková Kateřina (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:18:31,4 0:04:17,5 0:00:35,1 0:09:07,7 0:00:21,7 0:04:09,2
54. Gončaruk Kyrill (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:18:32,6 0:04:21,2 0:00:42,7 0:09:18,5 0:00:27,3 0:03:42,7
55. Ardelt Václav (2007) CZE CzechTRI K. Team --- 0:18:35,4 0:04:58,8 0:00:29,7 0:08:47,2 0:00:39,7 0:03:40
56. Lemberka Jan (2008) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:18:35,9 0:04:45,3 0:00:40,5 0:09:16,3 0:00:21,4 0:03:32,2
57. Všetička Jan (2007) CZE TC DOBRUŠKA --- 0:18:44,6 0:05:21,6 0:00:45,3 0:08:31,1 0:00:25,7 0:03:40,9
58. Marek Lukáš (2007) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:18:47,4 0:04:41,8 0:00:34,4 0:09:13,9 0:00:22,7 0:03:54,5
59. Nováková Jarmila (2007) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:18:55,9 0:05:06 0:00:35,6 0:08:57,8 0:00:20,5 0:03:55,7
60. Koudelka Matyáš (2006) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:18:56,3 0:05:06,1 0:00:46,4 0:08:44 0:00:23,4 0:03:56,2
61. Kůrková Karolína (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:18:57,4 0:04:26 0:00:36,5 0:09:27,4 0:00:22,6 0:04:04,6
62. Jarošová Eliška (2008) CZE ArtSport Team --- 0:18:58,4 0:14:43,8 23:50:41,4 0:09:19,6 0:00:23,9 0:03:49,4
63. Svoboda Vojtěch (2005) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:18:59,5 0:05:04,7 0:00:58,4 0:08:51,1 0:00:43,5 0:03:21,7
64. Mitisková Lucie (2007) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:19:02,6 0:05:02,2 0:00:39,2 0:08:58,7 0:00:23,9 0:03:58,5
65. Bednářová Nela (2008) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:19:03,9 0:05:08,5 0:00:35,8 0:08:56 0:00:23,3 0:04:00,1
66. Stuchlíková Natálie (2005) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:19:04,5 0:04:19,3 0:00:35,3 0:09:49,8 0:00:28,3 0:03:51,7
67. Kraus Filip (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:19:13,9 0:04:21 0:00:45,4 0:09:47,2 0:00:30 0:03:50,1
68. Karasová Karolína (2008) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:19:16,3 0:04:25,7 0:00:56,7 0:09:33,1 0:00:23,9 0:03:56,7
69. Bradáčová Nikola (2007) CZE ACT leraK --- 0:19:17,1 0:05:43,7 0:00:42 0:08:56,3 0:00:21,2 0:03:33,7
70. Kratochvílová Šárka (2006) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:19:17,5 0:04:36,1 0:00:45 0:09:16 0:00:29,5 0:04:10,7
71. Svatoš Adam (2008) CZE Loko Trutnov --- 0:19:22,4 0:04:53,5 0:00:49,9 0:09:28,2 0:00:23,3 0:03:47,4
72. Jadrníčková Šárka (2006) CZE SK Kopřivnice --- 0:19:23,3 0:04:16,6 0:00:45,9 0:09:39,4 0:00:39,3 0:04:01,9
73. Zadražil Jan (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:19:26,2 0:05:09,8 0:00:38,9 0:09:13,2 0:00:28,7 0:03:55,5
74. Svobodová Agáta (2005) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:19:26,8 0:04:29,7 0:00:44,6 0:09:16,1 0:00:39 0:04:17,2
75. Böse Adam (2007) CZE LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 0:19:26,9 0:05:12,3 0:00:45 0:09:16,4 0:00:23,8 0:03:49,2
76. Petráčková Anna (2008) CZE Loko Trutnov --- 0:19:32,6 0:05:38,4 0:00:29,9 0:09:08,9 0:00:24,5 0:03:50,6
77. Hellier Bruce (2008) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:19:34,4 0:05:34 0:00:47,6 0:09:00,4 0:00:28,7 0:03:43,5
78. Hašlar Přemysl (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:19:36,1 0:05:29,3 0:00:53,5 0:09:02,8 0:00:26,9 0:03:43,4
79. Rutarová Karolína (2007) CZE Triatlon Plzeň --- 0:19:41,4 0:04:51 0:00:48,7 0:09:20,9 0:00:38,9 0:04:01,7
80. Talacko Oskar (2007) CZE Aquathlon Twins --- 0:19:44,4 0:04:49 0:00:56,7 0:09:23,2 0:00:34,9 0:04:00,5
81. Horáková Natálie (2005) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:19:45 0:04:48,6 0:00:40,2 0:09:55,2 0:00:24,2 0:03:56,7
82. Mařík Jakub (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:19:56,1 0:05:04 0:01:19,4 0:09:27,2 0:00:38 0:03:27,4
83. Maloch Václav (2008) CZE CzechTRI K. Team --- 0:20:00,1 0:05:11,3 0:00:51,9 0:09:40,7 0:00:24,5 0:03:51,6
84. Voda Jan (2007) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:20:04,9 0:05:46,8 0:00:49 0:09:39,5 0:00:25,1 0:03:24,4
85. Karbanová Marie (2008) CZE TJ Nová Paka --- 0:20:05,4 0:04:59,9 0:00:43,9 0:09:45,7 0:00:27,1 0:04:08,5
86. Blažek Cyril (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:20:06,9 0:05:25,3 0:00:33,6 0:08:56,2 0:00:23,2 0:04:48,4
87. Marešová Magdaléna (2006) CZE Triatlon Plzeň --- 0:20:07,5 0:05:21,2 0:00:37,1 0:09:03,6 0:00:34,3 0:04:31,2
88. Tabulka Štěpán (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:20:12,9 0:05:17,5 0:00:45,9 0:09:29,4 0:00:23,7 0:04:16,2
89. Knejzlíková Tereza (2007) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:20:14,1 0:05:49,9 0:00:40 0:09:36,3 0:00:23,8 0:03:43,9
90. Kovařčík Matěj (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:20:20,6 0:04:35,8 0:01:07,1 0:09:51,7 0:00:30,2 0:04:15,7
91. Káňová Kateřina (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:20:23,9 0:05:29,5 0:00:26,2 0:09:49,4 0:00:25,2 0:04:13,5
92. Bělobradičová Adéla (2008) CZE --- --- 0:20:29,1 0:04:21,2 0:00:39,9 0:09:25,4 0:00:29,2 0:05:33,2
93. Šrollová Viktorie (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:20:29,4 0:05:09,2 0:00:43 0:09:41 0:00:22,4 0:04:33,5
94. Šuláková Lucie (2006) CZE TITAN TRILIFE --- 0:20:37,3 0:04:54,9 0:00:30,7 0:09:54,3 0:00:42 0:04:35,2
95. Zavřelová Adéla (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:20:37,6 0:05:00,8 0:00:37,2 0:09:13,3 0:00:22,2 0:05:24
96. Uhlík Jan (2008) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:20:41,2 0:05:30,3 0:00:41,6 0:09:44,9 0:00:30,8 0:04:13,3
97. Ryšavá Anna (2008) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:20:42,1 0:05:03,7 0:00:45,9 0:10:26,6 0:00:22,9 0:04:02,7
98. Koptík Jiří (2008) CZE TriSK ČB --- 0:20:47,2 0:05:13,3 0:00:54,4 0:09:27 0:00:28,5 0:04:43,7
99. Šiška Matěj (2008) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:21:06,2 0:05:11,8 0:00:36,1 0:09:39,4 0:00:28,7 0:05:10
100. Jiřík Adam (2005) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:21:09 0:05:53,9 0:00:50,7 0:09:26,1 0:00:49,5 0:04:08,6
101. Ihn Tobiáš (2008) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:21:09,9 0:05:07,8 0:00:47,5 0:09:49,6 0:00:31 0:04:53,9
102. Vodová Nikola (2008) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:21:13,9 0:06:08,5 0:00:56,7 0:09:50,4 0:00:26,4 0:03:51,7
103. Krátká Kateřina (2006) CZE ArtSport Team --- 0:21:21,8 0:05:03,8 0:00:47,4 0:10:12,1 0:00:33,3 0:04:44,9
104. Koudelková Lucie (2008) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:21:25,4 0:05:58,2 0:00:36,7 0:09:45,4 0:00:27,4 0:04:37,5
105. Mazánková Klára (2005) CZE VOKOLOPOLE --- 0:21:48,5 0:06:04,6 0:00:44,9 0:09:36,9 0:00:29,5 0:04:52,4
106. Gröschl Václav (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:21:51,2 0:04:46,7 0:00:41,1 0:11:49,7 0:00:27,4 0:04:06,2
107. Šulák Marek (2008) CZE TITAN TRILIFE --- 0:22:23,4 0:05:27,8 0:00:48,1 0:10:37,1 0:00:26,6 0:05:03,6
108. Tourková Julie (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:22:31,6 0:05:55,5 0:00:51,4 0:10:15,4 0:00:29 0:05:00,1
109. Kutílková Elena (2008) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:22:41,3 0:06:09,4 0:01:10,8 0:11:01,5 0:00:27,7 0:03:51,7
110. Pánková Emma (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:23:06,3 0:05:43,9 0:01:11,6 0:10:20,6 0:00:37,3 0:05:12,6
111. Talacková Olivie (2007) CZE Aquathlon Twins --- 0:23:08,3 0:05:30,7 0:00:54,4 0:11:04,6 0:00:29,7 0:05:08,7
112. Čunátová Tereza (2007) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:23:15,8 0:05:46,7 0:01:04,4 0:11:25,6 0:00:34 0:04:24,9
113. Ospalý Adam (2008) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:24:37,1 0:06:12,8 0:01:04,8 0:11:27 0:00:26,4 0:05:25,9
114. Horňáková Aneta (2008) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:25:21,6 0:06:08,2 0:01:15,2 0:11:55,4 0:00:35,7 0:05:27
115. Anděl David (2008) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:26:26,6 0:07:34,8 0:01:20,1 0:11:14,9 0:00:29,9 0:05:46,7