Triathlon Fest Račice - INTERVAL ČP žactva/Open, 3. 7. 2020 - Triatlon žactva 12-15 let (0.25 - 5 - 1 km) int. (0,25-5-1), muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Eliáš David (2005) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:15:11,6 0:03:31,2 0:00:22,4 0:07:42,4 0:00:28,2 0:03:07,2
2. Homola Jakub (2005) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:15:16,6 0:03:53,9 0:00:22,4 0:07:50,7 0:00:26,7 0:02:42,7
3. Michálek Šimon (2005) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:15:22,4 0:03:28,9 0:00:37,3 0:07:41,3 0:00:20,9 0:03:13,7
4. Knejzlík Tomáš (2005) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:15:23,1 0:04:02,1 0:00:21,2 0:07:32,9 0:00:29,4 0:02:57,2
5. Nýdrle Filip (2005) CZE Triatlon Plzeň --- 0:15:24,8 0:03:40,1 0:00:23,3 0:07:42,6 0:00:25 0:03:13,6
6. Hrdlička Hynek (2005) CZE PK JH T.A. PLZEŇ 0:15:36,1 0:03:42,2 0:00:24,4 0:07:44,2 0:00:30,5 0:03:14,6
7. Souček Jakub (2005) CZE Triatlon Plzeň --- 0:15:47,5 0:03:57,4 0:00:26,4 0:07:43,4 0:00:31,4 0:03:08,6
8. Žirovnický Jan (2005) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:15:57,1 0:03:55,2 0:00:21,9 0:35:05,7 23:33:15,4 0:03:18,7
9. Kozojed Ondřej (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:16:00,7 0:03:56,3 0:00:31,5 0:08:05,1 0:00:18,9 0:03:08,7
10. Chmátal David (2005) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:16:11,8 0:04:02,8 0:00:27 0:07:55,7 0:00:26,7 0:03:19,4
11. Kotopulos Mikis (2006) CZE TITAN TRILIFE --- 0:16:24,1 0:04:00,6 0:00:24,7 0:08:16,4 0:00:29,7 0:03:12,5
12. Duba Lucas (2006) CZE 2BWINNER TEAM --- 0:16:43,1 0:04:08,1 0:00:26,5 0:08:31,8 0:00:29,5 0:03:06,9
13. Lemberka Ondřej (2005) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:16:44,3 0:04:09,2 0:00:26 0:08:22,3 0:00:27,8 0:03:18,9
14. Března Matěj (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:16:48 0:04:05,6 0:00:28,9 0:08:21,1 0:00:30,7 0:03:21,4
15. Plic Lukáš (2006) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:16:49,6 0:04:10,6 0:00:23,9 0:08:29,9 0:00:32 0:03:12,9
16. Švarc Michal (2007) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:16:58,2 0:04:08 0:00:28,6 0:08:03,6 0:00:57,9 0:03:19,9
17. Rež Adam (2005) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:17:00,6 0:04:20,3 0:00:26,2 0:08:20,1 0:00:30,8 0:03:23
18. Gröschl Vojtěch (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:17:04,4 0:04:14,3 0:00:29,4 0:08:36,2 0:00:23,2 0:03:21,1
19. Mittner Jakub (2006) CZE SCP --- 0:17:08,1 0:03:55,6 0:00:37,6 0:08:19,8 0:00:33,9 0:03:41
20. Bíba Mikuláš (2007) CZE Triatlon Plzeň --- 0:17:09 0:04:32,3 0:00:33,5 0:08:20,1 0:00:20,9 0:03:22
21. Ryšávka Jáchym (2007) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:17:09,5 0:03:52 0:00:41,3 0:08:41,3 0:00:21,2 0:03:33,5
22. Auf Jakub (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:17:18,1 0:03:49,1 0:00:35,2 0:08:14,2 0:00:29,2 0:04:10,2
23. Procházka Matěj (2007) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:17:20,4 0:04:13,7 0:00:32,2 0:08:20,2 0:00:39,5 0:03:34,6
24. Kábrt Aleš (2005) CZE Loko Trutnov --- 0:17:30,8 0:04:30,6 0:00:38,9 0:08:40,6 0:00:21 0:03:19,4
25. Kratochvíl Marek (2006) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:17:38,3 0:04:23,9 0:00:56,4 0:08:25,5 0:00:27,4 0:03:24,9
26. Toul Filip (2007) CZE TriSK ČB --- 0:17:47,7 0:04:08,6 0:00:48 0:08:46,3 0:00:22,4 0:03:42,2
27. Páník Šimon (2005) CZE --- --- 0:17:51,3 0:03:49,2 0:00:38,3 0:08:00,3 0:00:23,7 0:04:59,7
28. Charvát Matyáš (2005) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:17:53,1 0:04:46,9 0:00:28,7 0:08:42,9 0:00:33,7 0:03:20,7
29. Kubias Matěj (2008) CZE Triatlon Plzeň --- 0:17:58,2 0:04:31,1 0:00:38,3 0:08:43,6 0:00:21,2 0:03:44
30. Kovář Jan (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec ORGSU.com 0:18:02,1 0:04:42,9 0:00:31 0:08:44,4 0:00:23,4 0:03:40,2
31. Kolomazník Jiří (2006) CZE TITAN TRILIFE --- 0:18:02,6 0:04:24,4 0:00:42,4 0:08:16,9 0:00:30 0:04:08,6
32. Homola Matěj (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:18:06,4 0:04:31,6 0:00:30,3 0:09:06,5 0:00:22,9 0:03:35
33. Jelínek Pavel (2005) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:18:09,9 0:04:31,9 0:00:38,4 0:08:43,3 0:00:32,1 0:03:44
34. Šafránek Jáchym (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:18:11,4 0:04:32,8 0:00:36 0:08:59 0:00:29 0:03:34,4
35. Volf Štěpán (2008) CZE VOKOLOPOLE --- 0:18:21,2 0:04:14,3 0:00:56,9 0:09:00,1 0:00:26,5 0:03:43,2
36. Krátký Marek (2008) CZE ArtSport Team --- 0:18:25,6 0:04:33,8 0:00:34,3 0:08:53,3 0:00:30,7 0:03:53,4
37. Gončaruk Kyrill (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:18:32,6 0:04:21,2 0:00:42,7 0:09:18,5 0:00:27,3 0:03:42,7
38. Ardelt Václav (2007) CZE CzechTRI K. Team --- 0:18:35,4 0:04:58,8 0:00:29,7 0:08:47,2 0:00:39,7 0:03:40
39. Lemberka Jan (2008) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:18:35,9 0:04:45,3 0:00:40,5 0:09:16,3 0:00:21,4 0:03:32,2
40. Všetička Jan (2007) CZE TC DOBRUŠKA --- 0:18:44,6 0:05:21,6 0:00:45,3 0:08:31,1 0:00:25,7 0:03:40,9
41. Marek Lukáš (2007) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:18:47,4 0:04:41,8 0:00:34,4 0:09:13,9 0:00:22,7 0:03:54,5
42. Koudelka Matyáš (2006) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:18:56,3 0:05:06,1 0:00:46,4 0:08:44 0:00:23,4 0:03:56,2
43. Svoboda Vojtěch (2005) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:18:59,5 0:05:04,7 0:00:58,4 0:08:51,1 0:00:43,5 0:03:21,7
44. Kraus Filip (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:19:13,9 0:04:21 0:00:45,4 0:09:47,2 0:00:30 0:03:50,1
45. Svatoš Adam (2008) CZE Loko Trutnov --- 0:19:22,4 0:04:53,5 0:00:49,9 0:09:28,2 0:00:23,3 0:03:47,4
46. Zadražil Jan (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:19:26,2 0:05:09,8 0:00:38,9 0:09:13,2 0:00:28,7 0:03:55,5
47. Böse Adam (2007) CZE LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 0:19:26,9 0:05:12,3 0:00:45 0:09:16,4 0:00:23,8 0:03:49,2
48. Hellier Bruce (2008) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:19:34,4 0:05:34 0:00:47,6 0:09:00,4 0:00:28,7 0:03:43,5
49. Hašlar Přemysl (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:19:36,1 0:05:29,3 0:00:53,5 0:09:02,8 0:00:26,9 0:03:43,4
50. Talacko Oskar (2007) CZE Aquathlon Twins --- 0:19:44,4 0:04:49 0:00:56,7 0:09:23,2 0:00:34,9 0:04:00,5
51. Mařík Jakub (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:19:56,1 0:05:04 0:01:19,4 0:09:27,2 0:00:38 0:03:27,4
52. Maloch Václav (2008) CZE CzechTRI K. Team --- 0:20:00,1 0:05:11,3 0:00:51,9 0:09:40,7 0:00:24,5 0:03:51,6
53. Voda Jan (2007) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:20:04,9 0:05:46,8 0:00:49 0:09:39,5 0:00:25,1 0:03:24,4
54. Blažek Cyril (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:20:06,9 0:05:25,3 0:00:33,6 0:08:56,2 0:00:23,2 0:04:48,4
55. Tabulka Štěpán (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:20:12,9 0:05:17,5 0:00:45,9 0:09:29,4 0:00:23,7 0:04:16,2
56. Kovařčík Matěj (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:20:20,6 0:04:35,8 0:01:07,1 0:09:51,7 0:00:30,2 0:04:15,7
57. Uhlík Jan (2008) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:20:41,2 0:05:30,3 0:00:41,6 0:09:44,9 0:00:30,8 0:04:13,3
58. Koptík Jiří (2008) CZE TriSK ČB --- 0:20:47,2 0:05:13,3 0:00:54,4 0:09:27 0:00:28,5 0:04:43,7
59. Šiška Matěj (2008) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:21:06,2 0:05:11,8 0:00:36,1 0:09:39,4 0:00:28,7 0:05:10
60. Jiřík Adam (2005) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:21:09 0:05:53,9 0:00:50,7 0:09:26,1 0:00:49,5 0:04:08,6
61. Ihn Tobiáš (2008) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:21:09,9 0:05:07,8 0:00:47,5 0:09:49,6 0:00:31 0:04:53,9
62. Gröschl Václav (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:21:51,2 0:04:46,7 0:00:41,1 0:11:49,7 0:00:27,4 0:04:06,2
63. Šulák Marek (2008) CZE TITAN TRILIFE --- 0:22:23,4 0:05:27,8 0:00:48,1 0:10:37,1 0:00:26,6 0:05:03,6
64. Ospalý Adam (2008) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:24:37,1 0:06:12,8 0:01:04,8 0:11:27 0:00:26,4 0:05:25,9
65. Anděl David (2008) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:26:26,6 0:07:34,8 0:01:20,1 0:11:14,9 0:00:29,9 0:05:46,7