Triathlon Fest Račice - INTERVAL ČP žactva/Open, 3. 7. 2020 - Triatlon žactva 12-15 let (0.25 - 5 - 1 km) int. (0,25-5-1), ženy

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Hadravová Kateřina (2005) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:16:11,8 0:04:09,4 0:00:23,7 0:08:10,3 0:00:27 0:03:01,2
2. Jedličková Barbora (2006) CZE Triatlon Plzeň --- 0:16:58 0:04:19,1 0:00:24,7 0:08:22,9 0:00:27,5 0:03:23,6
3. Jarošová Karolína (2006) CZE ArtSport Team --- 0:17:08,7 0:04:14,8 0:00:29,8 0:08:31 0:00:21,8 0:03:31,1
4. Kirschová Nicol (2006) CZE Loko Trutnov --- 0:17:20 0:04:01,7 0:00:37,3 0:08:17,5 0:00:23,9 0:03:59,4
5. Dvořáková Kristýna (2005) CZE Triatlon Plzeň T.A. PLZEŇ 0:17:24 0:04:19,1 0:00:23,7 0:08:34,9 0:00:38,3 0:03:27,8
6. Mitisková Michaela (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:17:29,5 0:04:25,2 0:00:35,9 0:08:29,8 0:00:24,5 0:03:33,9
7. Chytilová Kateřina (2008) CZE Triatlon Plzeň --- 0:17:44,9 0:04:19,8 0:00:26,2 0:08:44,9 0:00:29,9 0:03:44
8. Dvořáková Petra (2005) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:17:50,6 0:04:06,6 0:00:38,9 0:08:49,9 0:00:28,3 0:03:46,7
9. Ryšávková Emma (2005) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:17:53,5 0:04:10,3 0:00:45,9 0:09:02,4 0:00:21 0:03:33,7
10. Šmídová Anna (2005) CZE Triatlon Plzeň --- 0:17:58,5 0:04:01,4 0:00:32,6 0:09:00,6 0:00:33,3 0:03:50,4
11. Dvořáková Pavlína (2008) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:18:02,1 0:04:07,5 0:00:35,7 0:08:45,7 0:00:21,2 0:04:12
12. Tučková Tereza (2007) CZE TriSK ČB --- 0:18:15,6 0:04:01,2 0:00:40,2 0:09:18,7 0:00:20 0:03:55,4
13. Karasová Anna (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:18:17,8 0:04:14,6 0:00:50,8 0:08:48,8 0:00:26,5 0:03:56,9
14. Pozlerová Edita (2007) CZE OMT --- 0:18:22,6 0:04:48,9 0:00:42,4 0:08:58,6 0:00:20,9 0:03:31,5
15. Churavá Veronika (2005) CZE Triatlon Plzeň --- 0:18:29 0:04:53,6 0:00:33,4 0:08:54,1 0:00:30 0:03:37,6
16. Švecová Andrea (2005) CZE Triatlon Plzeň --- 0:18:29 0:04:35,8 0:00:24,4 0:09:06,6 0:00:31,3 0:03:50,7
17. Dvořáková Kateřina (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:18:31,4 0:04:17,5 0:00:35,1 0:09:07,7 0:00:21,7 0:04:09,2
18. Nováková Jarmila (2007) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:18:55,9 0:05:06 0:00:35,6 0:08:57,8 0:00:20,5 0:03:55,7
19. Kůrková Karolína (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:18:57,4 0:04:26 0:00:36,5 0:09:27,4 0:00:22,6 0:04:04,6
20. Jarošová Eliška (2008) CZE ArtSport Team --- 0:18:58,4 0:14:43,8 23:50:41,4 0:09:19,6 0:00:23,9 0:03:49,4
21. Mitisková Lucie (2007) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:19:02,6 0:05:02,2 0:00:39,2 0:08:58,7 0:00:23,9 0:03:58,5
22. Bednářová Nela (2008) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:19:03,9 0:05:08,5 0:00:35,8 0:08:56 0:00:23,3 0:04:00,1
23. Stuchlíková Natálie (2005) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:19:04,5 0:04:19,3 0:00:35,3 0:09:49,8 0:00:28,3 0:03:51,7
24. Karasová Karolína (2008) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:19:16,3 0:04:25,7 0:00:56,7 0:09:33,1 0:00:23,9 0:03:56,7
25. Bradáčová Nikola (2007) CZE ACT leraK --- 0:19:17,1 0:05:43,7 0:00:42 0:08:56,3 0:00:21,2 0:03:33,7
26. Kratochvílová Šárka (2006) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:19:17,5 0:04:36,1 0:00:45 0:09:16 0:00:29,5 0:04:10,7
27. Jadrníčková Šárka (2006) CZE SK Kopřivnice --- 0:19:23,3 0:04:16,6 0:00:45,9 0:09:39,4 0:00:39,3 0:04:01,9
28. Svobodová Agáta (2005) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:19:26,8 0:04:29,7 0:00:44,6 0:09:16,1 0:00:39 0:04:17,2
29. Petráčková Anna (2008) CZE Loko Trutnov --- 0:19:32,6 0:05:38,4 0:00:29,9 0:09:08,9 0:00:24,5 0:03:50,6
30. Rutarová Karolína (2007) CZE Triatlon Plzeň --- 0:19:41,4 0:04:51 0:00:48,7 0:09:20,9 0:00:38,9 0:04:01,7
31. Horáková Natálie (2005) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:19:45 0:04:48,6 0:00:40,2 0:09:55,2 0:00:24,2 0:03:56,7
32. Karbanová Marie (2008) CZE TJ Nová Paka --- 0:20:05,4 0:04:59,9 0:00:43,9 0:09:45,7 0:00:27,1 0:04:08,5
33. Marešová Magdaléna (2006) CZE Triatlon Plzeň --- 0:20:07,5 0:05:21,2 0:00:37,1 0:09:03,6 0:00:34,3 0:04:31,2
34. Knejzlíková Tereza (2007) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:20:14,1 0:05:49,9 0:00:40 0:09:36,3 0:00:23,8 0:03:43,9
35. Káňová Kateřina (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:20:23,9 0:05:29,5 0:00:26,2 0:09:49,4 0:00:25,2 0:04:13,5
36. Bělobradičová Adéla (2008) CZE --- --- 0:20:29,1 0:04:21,2 0:00:39,9 0:09:25,4 0:00:29,2 0:05:33,2
37. Šrollová Viktorie (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:20:29,4 0:05:09,2 0:00:43 0:09:41 0:00:22,4 0:04:33,5
38. Šuláková Lucie (2006) CZE TITAN TRILIFE --- 0:20:37,3 0:04:54,9 0:00:30,7 0:09:54,3 0:00:42 0:04:35,2
39. Zavřelová Adéla (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:20:37,6 0:05:00,8 0:00:37,2 0:09:13,3 0:00:22,2 0:05:24
40. Ryšavá Anna (2008) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:20:42,1 0:05:03,7 0:00:45,9 0:10:26,6 0:00:22,9 0:04:02,7
41. Vodová Nikola (2008) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:21:13,9 0:06:08,5 0:00:56,7 0:09:50,4 0:00:26,4 0:03:51,7
42. Krátká Kateřina (2006) CZE ArtSport Team --- 0:21:21,8 0:05:03,8 0:00:47,4 0:10:12,1 0:00:33,3 0:04:44,9
43. Koudelková Lucie (2008) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:21:25,4 0:05:58,2 0:00:36,7 0:09:45,4 0:00:27,4 0:04:37,5
44. Mazánková Klára (2005) CZE VOKOLOPOLE --- 0:21:48,5 0:06:04,6 0:00:44,9 0:09:36,9 0:00:29,5 0:04:52,4
45. Tourková Julie (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:22:31,6 0:05:55,5 0:00:51,4 0:10:15,4 0:00:29 0:05:00,1
46. Kutílková Elena (2008) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:22:41,3 0:06:09,4 0:01:10,8 0:11:01,5 0:00:27,7 0:03:51,7
47. Pánková Emma (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:23:06,3 0:05:43,9 0:01:11,6 0:10:20,6 0:00:37,3 0:05:12,6
48. Talacková Olivie (2007) CZE Aquathlon Twins --- 0:23:08,3 0:05:30,7 0:00:54,4 0:11:04,6 0:00:29,7 0:05:08,7
49. Čunátová Tereza (2007) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:23:15,8 0:05:46,7 0:01:04,4 0:11:25,6 0:00:34 0:04:24,9
50. Horňáková Aneta (2008) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:25:21,6 0:06:08,2 0:01:15,2 0:11:55,4 0:00:35,7 0:05:27