Praha, Podolí, 6. 4. 2014 - 0,2-2, celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Zikmund Tomáš (1999) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:08:33,9 0:02:12,6 (1) 0:06:21,3 (2)
2. Semerád Martin (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:08:48,6 0:02:29 (12) 0:06:19,6 (1)
3. Trutna Jan (1999) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:08:59,6 0:02:20,8 (7) 0:06:38,8 (4)
4. Krejča Zdeněk (1999) CZE SBR TT Ústí nad Labem --- 0:09:05 0:02:15,5 (3) 0:06:49,5 (5)
5. Stloukal Štěpán (2000) CZE Ráječko --- 0:09:11,5 0:02:37,8 (18) 0:06:33,7 (3)
6. Široký Václav (2000) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:09:20,5 0:02:15,8 (4) 0:07:04,7 (9)
7. Nejedlý Jakub (1999) CZE SK Slavia Praha --- 0:09:22,1 0:02:26,5 (10) 0:06:55,6 (8)
8. Burian Matěj (2000) CZE SK Slavia Praha --- 0:09:27 0:02:34,6 (16) 0:06:52,4 (7)
9. Šimůnek Rostislav (2000) CZE TriSK ČB --- 0:09:28,3 0:02:13 (2) 0:07:15,3 (11)
10. Horák Vilém (2001) CZE Diana Sport --- 0:09:30,1 0:02:40,1 (20) 0:06:50 (6)
11. Váňa Radek (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:09:35,2 0:02:20,3 (5) 0:07:14,9 (10)
12. Urban Tomáš (1999) CZE Hopman Team Žatec --- 0:09:42,3 0:02:21,1 (8) 0:07:21,2 (13)
13. Kopřiva Filip (2001) CZE PK JH --- 0:09:54,1 0:02:34,2 (15) 0:07:19,9 (12)
14. Minář Patrik (2000) CZE NM --- 0:09:59,9 0:02:35,1 (17) 0:07:24,8 (14)
15. Heidrich Jakub (2001) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:10:10,3 0:02:32,2 (14) 0:07:38,1 (23)
16. Čermák Jan (2000) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:10:12,8 0:02:31,4 (13) 0:07:41,4 (25)
17. Kava Ondřej (2001) CZE SBR TT Ústí nad Labem --- 0:10:13,5 0:02:38 (19) 0:07:35,5 (22)
18. Michálek Filip (2001) CZE PK JH --- 0:10:15,3 0:02:41,5 (21) 0:07:33,8 (20)
19. Macek David (2002) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:10:16,8 0:02:43,7 (23) 0:07:33,1 (19)
20. Šilhavý Šimon (1999) CZE SK Slavia Praha --- 0:10:21 0:02:56,1 (30) 0:07:24,9 (15)
21. Lahoda Jakub (2000) CZE SK Slavia Praha --- 0:10:21,3 0:02:24,7 (9) 0:07:56,6 (28)
22. Všetička Jaroslav (2002) CZE Diana Sport --- 0:10:24,9 0:02:58,6 (33) 0:07:26,3 (16)
23. Moudrý Petr (2001) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:10:26,5 0:02:54,5 (27) 0:07:32 (17)
24. Červenka Petr (2002) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:10:26,7 0:02:48,2 (25) 0:07:38,5 (24)
25. Čejka Jan (2001) CZE CzechTRI K. Team --- 0:10:29,4 0:02:20,5 (6) 0:08:08,9 (31)
26. Stuchlík Jiří (2001) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:10:30 0:02:57,1 (31) 0:07:32,9 (18)
27. Služevský Matěj (2002) CZE Diana Sport --- 0:10:31,6 0:02:43,5 (22) 0:07:48,1 (27)
28. Macháček Michal (2002) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:10:31,6 0:02:57,4 (32) 0:07:34,2 (21)
29. Banszel Vojtěch (2001) CZE SK Slavia Praha --- 0:10:46,6 0:02:59,2 (34) 0:07:47,4 (26)
30. Cihlář Jan (2001) CZE TT LOKO Beroun --- 0:10:49,7 0:02:44,1 (24) 0:08:05,6 (29)
31. Macháček Tomáš (2000) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:11:05,6 0:02:55,4 (28) 0:08:10,2 (32)
32. Kmoníček Martin (2002) CZE SBR TT Ústí nad Labem --- 0:11:14 0:03:00,1 (35) 0:08:13,9 (33)
33. Dohnalík Jiří (2000) CZE Ráječko --- 0:11:15,8 0:02:55,4 (29) 0:08:20,4 (34)
34. Sotona Jan (2001) CZE CzechTRI K. Team --- 0:11:18,6 0:03:11,4 (38) 0:08:07,2 (30)
35. Dvořák Matěj (2002) CZE TTJH --- 0:11:28,7 0:03:04,8 (36) 0:08:23,9 (35)
36. Tala Alexander (1999) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:11:33 0:02:27,3 (11) 0:09:05,7 (37)
37. Volek Michal (2002) CZE SBR TT Ústí nad Labem --- 0:11:53,5 0:02:53,4 (26) 0:09:00,1 (36)
38. Kešnar Jonáš (2001) CZE PK JH --- 0:12:38,4 0:03:07 (37) 0:09:31,4 (38)
Špringl Matyáš (2002) CZE Triatlon Jablonec n.N. --- DNF 0:00:00 0:00:00