Xterra Czech - Prachatice, 9. 8. 2014 - 1,5-36-10, celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Ruzafa Ruben (1984) ESP --- --- 2:40:44,4 0:22:22,3 (7) 0:00:29,7 (4) 1:35:00,8 (1) 0:00:29,7 (6) 0:42:21,9 (1)
2. Middaugh Josiah (1980) USA --- --- 2:43:53,5 0:22:23,1 (8) 0:00:31,4 (6) 1:36:58,7 (2) 0:00:29,1 (5) 0:43:31,2 (2)
3. Allen Ben (1985) AUS Xterra Warriors --- 2:47:25 0:19:51,6 (1) 0:00:27,7 (2) 1:42:31,4 (4) 0:00:30,9 (9) 0:44:03,4 (3)
4. Currie Braden (1986) NZL Red Bull racing --- 2:48:24,3 0:20:18,6 (2) 0:00:34,1 (9) 1:41:56,3 (3) 0:00:39,9 (32) 0:44:55,4 (4)
5. Kubíček Jan (1980) CZE Individuální --- 2:54:06,6 0:23:15,1 (18) 0:00:36,4 (10) 1:44:41,4 (7) 0:00:33,4 (15) 0:45:00,3 (5)
6. Holub Václav (1983) CZE VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM --- 2:55:50,9 0:24:58,6 (34) 0:00:50 (23) 1:43:01,7 (5) 0:00:33,1 (13) 0:46:27,5 (7)
7. Andreev Pavel (1983) RUS TRI Atleta --- 2:56:51,2 0:22:33,5 (12) 0:00:43,7 (16) 1:45:35,4 (8) 0:00:19,5 (1) 0:47:39,1 (12)
8. Rakita Branden (1981) USA MITCH, SRM, 2XU --- 2:57:42,1 0:20:59,8 (4) 0:00:25,2 (1) 1:47:05,7 (9) 0:00:38,6 (29) 0:48:32,8 (15)
9. Jiránek Tomáš (1973) CZE Lawi Sport Team z.s. --- 2:58:48,9 0:27:08 (63) 0:00:56,1 (37) 1:43:28,2 (6) 0:00:34,6 (18) 0:46:42 (8)
10. Truhlář Luboš (1987) CZE TRI SPORT TEAM --- 3:02:02,1 0:24:57,3 (33) 0:00:48,2 (20) 1:48:53,2 (14) 0:00:34,4 (17) 0:46:49 (10)
11. Kohoutek Michal (1987) CZE Kellys Bike Ranch Team --- 3:02:57,3 0:23:09,4 (16) 0:00:57 (39) 1:48:10,2 (12) 0:00:41,7 (36) 0:49:59 (25)
12. Kriegl Flo (1981) AUT Pewag Racing Team --- 3:03:48,3 0:23:16,1 (19) 0:00:58,1 (43) 1:47:29,7 (10) 0:00:30,6 (8) 0:51:33,8 (37)
13. Schmidt Martial (1980) FRA sg wantzenau --- 3:04:31,3 0:25:03,2 (38) 0:01:03,4 (55) 1:50:12,6 (15) 0:01:24,3 (109) 0:46:47,8 (9)
14. Christiaans Joost (1980) NLD TVA Arnhem --- 3:04:34,3 0:24:48,8 (27) 0:00:55,4 (35) 1:48:52,1 (13) 0:00:55,4 (60) 0:49:02,6 (18)
15. Kathrin Müller (1984) DEU SKINFIT RACING TRI Team --- 3:05:18,8 0:21:52,4 (6) 0:00:33,8 (8) 1:53:17,1 (21) 0:00:40,6 (33) 0:48:54,9 (16)
16. Pascal Faivre Pierret (1979) FRA HTC Geko bike --- 3:05:21,9 0:22:25,2 (9) 0:00:38,6 (12) 1:54:12,8 (25) 0:00:51,5 (53) 0:47:13,8 (11)
17. Brikovskis Atis (1971) LVA --- --- 3:05:22,1 0:22:30,1 (11) 0:00:50,3 (24) 1:55:36,5 (30) 0:00:34 (16) 0:45:51,2 (6)
18. Rosa Diego Miguel (1992) PRT Sporting Clube de Portugal --- 3:08:00,4 0:22:26,8 (10) 0:00:30,5 (5) 1:51:57,1 (18) 0:00:51,9 (54) 0:52:14,1 (43)
19. Vidner Štěpán (1985) CZE TSK PRAHA --- 3:09:20,3 0:24:56,3 (32) 0:00:54,2 (32) 1:51:27,4 (16) 0:00:29 (4) 0:51:33,4 (36)
20. DRAJER LEON MARTIN (1981) ESP --- --- 3:09:44 0:24:08,3 (21) 0:00:56,5 (38) 1:53:19 (22) 0:00:32,4 (10) 0:50:47,8 (31)
21. Slack Jacqui (1983) GBR Xterra Warriors --- 3:10:23,1 0:22:38,7 (13) 0:00:37,2 (11) 1:57:02,4 (35) 0:00:32,6 (11) 0:49:32,2 (22)
22. Klančnik Janez (1985) SVN �RK Celje --- 3:10:42,2 0:24:02,9 (20) 0:00:57,5 (40) 1:53:53,8 (24) 0:00:41 (35) 0:51:07 (32)
23. Vicente Octavio (1984) PRT Casa do Benfica em Abrantes --- 3:11:32 0:29:22,8 (89) 0:00:49,3 (22) 1:52:39,7 (20) 0:00:35 (19) 0:48:05,2 (14)
24. Netík Lukáš (1988) CZE SK RN HK --- 3:12:20,7 0:27:20,6 (67) 0:00:52,1 (26) 1:51:40,9 (17) 0:00:37,2 (27) 0:51:49,9 (42)
25. Kostelničák Martin (1986) SVK Greenbike --- 3:12:45,1 0:25:02,5 (37) 0:00:54,5 (33) 1:47:47 (11) 0:00:29,9 (7) 0:58:31,2 (83)
26. Erbenová Helena (1979) CZE Lawi Sport Team z.s. --- 3:12:58 0:26:16,8 (51) 0:01:03,7 (56) 1:55:14,1 (29) 0:00:40,9 (34) 0:49:42,5 (23)
27. Bulava František (1966) CZE TT LOKO Beroun --- 3:13:39,6 0:27:03,9 (61) 0:01:04,7 (59) 1:54:24,9 (26) 0:00:47,1 (45) 0:50:19 (29)
28. Wasle Carina (1984) AUT Team Erdinger Alkoholfrei --- 3:14:40,1 0:24:37,6 (25) 0:00:46,5 (18) 1:59:10,2 (41) 0:00:45,9 (43) 0:49:19,9 (19)
29. patrick lichtsteiner (1973) FRA MJC buhl --- 3:14:42 0:28:30,3 (80) 0:01:13,1 (68) 1:53:44,1 (23) 0:00:36,1 (24) 0:50:38,4 (30)
30. Děbnár Jan (1972) CZE Witte bike team --- 3:14:52,6 0:29:14,1 (86) 0:01:04 (57) 1:55:43,3 (31) 0:00:47,1 (46) 0:48:04,1 (13)
31. Eberl Tomáš (1984) CZE X-team BaNo --- 3:15:21,7 0:25:34,3 (46) 0:00:53,7 (30) 1:51:59,2 (19) 0:00:39,8 (31) 0:56:14,7 (71)
32. Pospíchal Zbyněk (1986) CZE EKOL ELITE TT --- 3:15:29,3 0:22:53,5 (14) 0:00:59,1 (44) 1:59:37,3 (45) 0:00:42 (37) 0:51:17,4 (34)
33. Daubenmerkl Elmar (1968) DEU TRISTAR Regensburg --- 3:16:01,3 0:25:09,5 (42) 0:01:35,7 (94) 1:59:11,9 (42) 0:01:09,3 (83) 0:48:54,9 (17)
34. BUCHER Renata (1982) SUI --- --- 3:16:20,8 0:24:34,7 (23) 0:00:42,4 (15) 1:55:10,6 (28) 0:00:28,6 (3) 0:55:24,5 (61)
35. Navrátil Dušan (1984) CZE EKOL TEAM --- 3:16:48 0:25:37,5 (47) 0:00:49,2 (21) 1:56:26,6 (34) 0:00:33 (12) 0:53:21,7 (47)
36. Ellerbeck Tim (1978) ZAF --- --- 3:18:18,6 0:27:14,2 (66) 0:01:14,4 (69) 1:55:10 (27) 0:00:37,2 (28) 0:54:02,8 (50)
37. Škobrtal Michal (1982) CZE CYKLOADAM RACING --- 3:18:24,1 0:25:25,4 (45) 0:00:44,9 (17) 2:01:46,1 (53) 0:00:26 (2) 0:50:01,7 (27)
38. Schmid Stefan (1977) AUT Nora Racing Team --- 3:18:27 0:26:59,8 (59) 0:00:28 (3) 1:56:07 (32) 0:00:36,4 (25) 0:54:15,8 (54)
39. Maud Golsteyn (1980) NLD aloha racing team --- 3:18:36,5 0:25:08,9 (41) 0:00:39,1 (13) 2:00:56,7 (49) 0:00:36 (23) 0:51:15,8 (33)
40. Ščerba Marek (1969) CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc --- 3:19:08,6 0:27:41,5 (70) 0:01:26,3 (83) 1:59:13,5 (43) 0:00:42,8 (39) 0:50:04,5 (28)
41. Brewster Keith (1976) GBR Crystal Palace Triathletes --- 3:20:07 0:27:31,1 (68) 0:01:57,5 (111) 1:58:00 (36) 0:00:52 (55) 0:51:46,4 (41)
42. Poór Brigitta (1989) HUN Merida Maraton Team CST Salomon --- 3:20:13,6 0:24:32,3 (22) 0:00:53 (29) 2:02:18,6 (56) 0:00:47,4 (47) 0:51:42,3 (40)
43. stephane herold (1968) FRA nimes triathlon --- 3:20:58,5 0:27:43,7 (72) 0:01:33,4 (92) 1:58:49,5 (38) 0:01:12,4 (90) 0:51:39,5 (39)
44. Campbell Bruce (1987) ZWE --- --- 3:22:48,9 0:21:23,1 (5) 0:01:03 (53) 2:01:02,3 (50) 0:00:54,7 (59) 0:58:25,8 (81)
45. Šulc Petr (1993) CZE Individuální --- 3:22:57,5 0:29:50,6 (95) 0:01:07,3 (60) 1:56:21,4 (33) 0:00:33,1 (14) 0:55:05,1 (59)
46. Rithner Yann (1977) CHE Procycles/vcPayerne --- 3:23:15,9 0:26:48,7 (57) 0:01:01,7 (49) 1:59:08,6 (40) 0:00:35,8 (21) 0:55:41,1 (64)
47. Kačena Vojtěch (1979) CZE --- --- 3:23:23,3 0:32:40,4 (112) 0:01:51,9 (106) 1:58:00,9 (37) 0:00:59,8 (67) 0:49:50,3 (24)
48. Kubín Jaromír (1987) CZE X-team BaNo --- 3:24:05,9 0:25:00,7 (35) 0:00:52,4 (28) 2:02:49,4 (57) 0:00:39 (30) 0:54:44,4 (55)
49. Surwiło Armand (1961) POL Triass Tychy --- 3:25:04,2 0:26:00,9 (50) 0:01:25,5 (79) 2:00:14,7 (47) 0:01:12,9 (93) 0:56:10,2 (70)
50. Ezéchiel RENCKER (1976) FRA HTC-GEKOBIKE --- 3:25:11,1 0:24:49,4 (28) 0:02:07,1 (118) 2:00:28,2 (48) 0:01:05,5 (76) 0:56:40,9 (73)
51. Stephane Delicourt (1974) FRA TRIALP MOIRANS --- 3:25:21,4 0:26:22,9 (52) 0:01:29,5 (85) 2:03:23,8 (58) 0:00:52,2 (56) 0:53:13 (46)
52. Steinbauer Jan (1974) CZE Individuální --- 3:25:51,2 0:24:50,2 (29) 0:02:10,7 (119) 2:05:03,3 (64) 0:01:02 (72) 0:52:45 (44)
53. Goossens Thomas (1967) ESP --- --- 3:26:12 0:26:49,2 (58) 0:01:46,4 (102) 2:01:30,3 (52) 0:01:05,6 (77) 0:55:00,5 (58)
54. Maleňák Filip (1990) CZE VSK Univerzita Brno --- 3:27:21,2 0:20:19,8 (3) 0:00:53,8 (31) 2:10:32,3 (81) 0:00:35,6 (20) 0:54:59,7 (57)
55. Dvořan Stanislav (1983) CZE Author Xterra Team --- 3:27:33,6 0:25:14,3 (44) 0:01:16,3 (72) 2:01:51,5 (54) 0:01:23 (106) 0:57:48,5 (76)
56. Tůma Zdeněk (1966) CZE VANAMAN --- 3:28:44,2 0:27:00,8 (60) 0:01:01,9 (50) 2:09:20 (77) 0:01:22 (104) 0:49:59,5 (26)
57. Tomša Juraj (1995) SVK Kompava H-triathlon team --- 3:29:20,5 0:24:54,8 (31) 0:01:09,1 (62) 2:05:33,4 (67) 0:00:50,8 (52) 0:56:52,4 (75)
58. Ryška Marek (1996) CZE TK DUKO Rýmařov --- 3:29:44,2 0:28:18,7 (76) 0:00:48,1 (19) 2:04:03,6 (61) 0:00:49,8 (50) 0:55:44 (66)
59. Šoula Oldřich (1978) CZE Triclub Homolka --- 3:29:47,5 0:33:04,5 (118) 0:01:30,9 (89) 1:59:00,3 (39) 0:00:46,3 (44) 0:55:25,5 (62)
60. Stehouwer Jan (1971) NLD Ironmanager.nl --- 3:29:51,4 0:25:07,9 (40) 0:01:47,1 (104) 2:08:43 (74) 0:01:08,6 (81) 0:53:04,8 (45)
61. Janáček Miroslav (1984) CZE TSK PRAHA --- 3:30:05,3 0:25:39,2 (48) 0:01:14,5 (70) 2:01:22,4 (51) 0:00:35,9 (22) 1:01:13,3 (98)
62. Gabla Martin (1976) CZE CHRUDO� RACING TEAM --- 3:30:34,7 0:27:46,8 (73) 0:01:27,1 (84) 2:04:19 (62) 0:01:09,4 (84) 0:55:52,4 (68)
63. Auferbauer Martin (1980) AUT SU TRI STYRIA --- 3:30:44,7 0:25:04,8 (39) 0:00:57,7 (42) 2:09:38,5 (79) 0:01:12,5 (92) 0:53:51,2 (49)
64. Bílek Jan (1980) CZE RESOLUTION TEAM --- 3:30:53,9 0:30:27,5 (101) 0:01:18,5 (74) 2:03:43,7 (60) 0:01:09,6 (85) 0:54:14,6 (53)
65. Cibulková Lenka (1980) CZE Lawi Sport Team z.s. --- 3:31:21,3 0:24:50,4 (30) 0:00:50,7 (25) 2:07:04,3 (69) 0:00:45,1 (41) 0:57:50,8 (77)
66. Kohel Petr (1993) CZE SCV Blatná --- 3:31:31 0:24:46,3 (26) 0:01:03,3 (54) 2:04:45,9 (63) 0:00:42,3 (38) 1:00:13,2 (90)
67. Svoboda Jiří (1966) CZE www.bodyid.com --- 3:32:12,5 0:30:06,2 (97) 0:01:33,2 (91) 2:03:39,3 (59) 0:00:49,3 (49) 0:56:04,5 (69)
68. Smith Mike (1976) CAN --- --- 3:32:35,9 0:27:10,3 (65) 0:01:29,8 (87) 2:09:35,2 (78) 0:00:44,7 (40) 0:53:35,9 (48)
69. Pasák Jan (1975) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri), z.s. --- 3:33:33,9 0:30:11,5 (98) 0:01:26,2 (82) 2:05:47,4 (68) 0:01:14,7 (95) 0:54:54,1 (56)
70. Houska David (1973) CZE SC Meran triathlon --- 3:34:11,5 0:28:27 (79) 0:01:22,7 (78) 2:13:45,2 (84) 0:01:07,6 (78) 0:49:29 (21)
71. Bregnard Cédric (1978) CHE --- --- 3:34:14,3 0:31:43,3 (106) 0:01:30,2 (88) 2:01:53,5 (55) 0:01:09,7 (86) 0:57:57,6 (79)
72. Bots Huub (1967) NLD BotsSports --- 3:34:33 0:29:21 (88) 0:01:57,2 (110) 2:10:10 (80) 0:01:42,4 (121) 0:51:22,4 (35)
73. Juráň Karel (1974) CZE TK Č.Krumlov --- 3:35:19,2 0:31:54,6 (108) 0:01:54,9 (108) 1:59:16,7 (44) 0:01:12,4 (91) 1:01:00,6 (95)
74. sebastien victor (1972) FRA endurance 72 triathlon --- 3:36:24,3 0:23:13,3 (17) 0:01:10,2 (63) 2:07:56,7 (70) 0:00:48,6 (48) 1:03:15,5 (105)
75. steven chenais (1988) FRA endurance 72 triathlon --- 3:36:25,5 0:34:26,8 (125) 0:01:39,2 (98) 2:05:06,8 (65) 0:00:58,7 (66) 0:54:14 (52)
76. Maury Christopher (1969) FRA Toulon Triathlon Mutuelle Verte --- 3:36:53,6 0:27:07,2 (62) 0:01:20,9 (77) 2:08:29,9 (72) 0:00:53,9 (58) 0:59:01,7 (86)
77. Santo Pavel (1962) CZE X-team BaNo --- 3:38:11,9 0:29:30,6 (93) 0:01:00,2 (47) 2:08:41,5 (73) 0:01:07,8 (79) 0:57:51,8 (78)
78. Eggeling Carsten (1968) DEU VfL Wolfsburg/TEAM SCHLIESSER-BIKE --- 3:38:37,3 0:28:19,5 (77) 0:01:00,6 (48) 2:05:08 (66) 0:01:01,9 (71) 1:03:07,3 (103)
79. Fulka Jiří (1960) CZE REDPOINT - ELEVEN TEAM --- 3:38:51,5 0:28:54,3 (83) 0:01:04,1 (58) 2:09:19,5 (76) 0:01:02,8 (73) 0:58:30,8 (82)
80. Snyder Suzie (1982) USA Luna --- 3:38:54,8 0:23:00,9 (15) 0:00:31,7 (7) 2:24:51,9 (101) 0:01:10,2 (88) 0:49:20,1 (20)
81. Zapletal Martin (1985) CZE SK VYHLÍDKA ŠTERNBERK --- 3:39:02,2 0:29:09 (85) 0:01:02,1 (51) 2:13:36 (83) 0:01:10 (87) 0:54:05,1 (51)
82. Smith Wil (1973) CAN QfactR Quadzilla Racing --- 3:39:48,1 0:32:27,1 (111) 0:01:29,6 (86) 2:07:58,4 (71) 0:01:22,5 (105) 0:56:30,5 (72)
83. Fox Louise (1980) GBR Mountain Trax / Zone3 --- 3:39:57,6 0:24:36,4 (24) 0:00:59,9 (46) 2:17:15,9 (88) 0:01:23,7 (108) 0:55:41,7 (65)
84. Eisenbarth Verena (1985) DEU EJOT Team Buschhütten --- 3:40:22,7 0:26:30,1 (54) 0:01:08,7 (61) 2:15:53,9 (85) 0:01:00,3 (68) 0:55:49,7 (67)
85. Höfelmaier Gregor (1964) DEU SC Riederau --- 3:42:16,5 0:26:28,6 (53) 0:01:36,4 (97) 2:17:10,8 (87) 0:01:34,4 (115) 0:55:26,3 (63)
86. stephane morel (1973) FRA Gérardmer Triathlon --- 3:44:58,5 0:29:54,9 (96) 0:01:10,5 (64) 2:17:17,6 (89) 0:01:18,3 (101) 0:55:17,2 (60)
87. fortier Charles (1973) CAN --- --- 3:46:06,8 0:36:14,7 (133) 0:00:52,3 (27) 2:09:04,7 (75) 0:01:03,2 (74) 0:58:51,9 (85)
88. Parfinenko Olga (1986) RUS Krasnoyarsk --- 3:46:50,7 0:29:25,7 (92) 0:00:54,5 (34) 2:24:08,8 (100) 0:00:45,8 (42) 0:51:35,9 (38)
89. Tondl Pavel (1964) CZE caffenannini MTB --- 3:47:15,2 0:30:38,7 (102) 0:02:21,1 (128) 2:12:08,8 (82) 0:01:04,3 (75) 1:01:02,3 (96)
90. Sopoušková Mariana (1988) CZE Author Xterra Team --- 3:48:28,4 0:28:40,3 (82) 0:01:32,4 (90) 2:16:32,8 (86) 0:00:52,3 (57) 1:00:50,6 (93)
91. Tomeš Jan (1967) CZE TJ Blatná --- 3:49:44,4 0:28:25,8 (78) 0:01:34 (93) 2:18:41,4 (90) 0:00:55,9 (61) 1:00:07,3 (88)
92. KELSAY Will (1981) USA --- --- 3:51:24,6 0:25:10,8 (43) 0:00:39,3 (14) 1:59:58,9 (46) 0:00:58,3 (65) 1:24:37,3 (139)
93. Gögele Georg (1981) ITA SCMT --- 3:52:26,6 0:30:53 (104) 0:02:15 (124) 2:20:38,2 (93) 0:01:54,2 (127) 0:56:46,2 (74)
94. Veelenturf Jip (1992) NLD --- --- 3:53:17 0:27:40,5 (69) 0:01:02,8 (52) 2:21:10,3 (94) 0:00:57,7 (64) 1:02:25,7 (101)
95. cipriani riccardo (1980) ITA A-TEAM Triathlon ASD --- 3:53:19,4 0:26:43,8 (56) 0:01:46,5 (103) 2:19:25,4 (92) 0:01:54,9 (128) 1:03:28,8 (106)
96. Rudolfová Tereza (1989) CZE Lawi Sport Team z.s. --- 3:55:37,8 0:33:32,8 (122) 0:00:59,1 (45) 2:22:27,1 (96) 0:00:36,7 (26) 0:58:02,1 (80)
97. Houska Petr (1981) CZE RESOLUTION TEAM --- 3:56:27,2 0:25:45,3 (49) 0:01:25,7 (80) 2:24:58,5 (102) 0:01:10,6 (89) 1:03:07,1 (102)
98. Beyerle Martin (1969) DEU --- --- 3:57:52,6 0:29:24,6 (91) 0:01:36,3 (96) 2:24:00,8 (99) 0:02:02,4 (130) 1:00:48,5 (92)
99. Sojka Hynek (1980) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri), z.s. --- 3:57:57,5 0:25:01,5 (36) 0:01:14,5 (71) 2:25:04,5 (103) 0:01:20,7 (103) 1:05:16,3 (112)
100. Andrási Ferenc (1977) HUN Cross to Save Cube Team --- 3:58:28,7 0:32:45,3 (114) 0:02:16,9 (125) 2:19:24 (91) 0:02:05,1 (132) 1:01:57,4 (100)
101. Trýzna Daniel (1995) CZE LASVIT BIKERS --- 4:00:05,5 0:29:17,8 (87) 0:01:19,1 (76) 2:21:23,1 (95) 0:01:18,7 (102) 1:06:46,8 (114)
102. Pascal Schiessle (1970) FRA gekobike HTC --- 4:00:20,8 0:27:42,8 (71) 0:01:54,5 (107) 2:25:45,8 (104) 0:01:42,6 (122) 1:03:15,1 (104)
103. THOMAS BRETON (1984) FRA BEAUVAIS TRIATHLON --- 4:03:17,6 0:32:55,4 (115) 0:02:12,2 (121) 2:26:01,2 (105) 0:00:56 (62) 1:01:12,8 (97)
104. Peier Franziska (1980) SWZ Triathlon club fribourg --- 4:04:19,5 0:26:37,8 (55) 0:01:11,9 (66) 2:26:42,8 (106) 0:01:00,3 (69) 1:08:46,7 (118)
105. Bieshaar Brent (1964) USA --- --- 4:08:51,6 0:30:15 (100) 0:02:30,1 (130) 2:23:25,1 (98) 0:01:39,6 (119) 1:11:01,8 (125)
106. Doškář Petr (1985) CZE Heart team --- 4:10:45,4 0:27:59,9 (74) 0:00:55,9 (36) 2:35:56,6 (115) 0:01:35,4 (116) 1:04:17,6 (109)
107. Roubalová Markéta (1994) CZE Author Xterra Team --- 4:11:48,9 0:27:09,6 (64) 0:01:11,3 (65) 2:28:41,5 (107) 0:01:23,4 (107) 1:13:23,1 (130)
108. richard sogno (1972) FRA --- --- 4:13:13,4 0:28:10,9 (75) 0:01:16,7 (73) 2:34:05,2 (112) 0:00:57,1 (63) 1:08:43,5 (117)
109. Almirall Tracey (1980) ZWE --- --- 4:14:12 0:29:23,9 (90) 0:01:44,9 (101) 2:40:26,5 (122) 0:03:32 (141) 0:59:04,7 (87)
110. Sklenář Vladimír (1963) CZE XCT Karolína --- 4:14:25,8 0:33:53,2 (123) 0:02:18 (127) 2:29:27,3 (108) 0:01:01,3 (70) 1:07:46 (116)
111. Barták Vladimír (1946) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri), z.s. --- 4:14:32,6 0:38:42,3 (137) 0:01:43,1 (99) 2:22:30,6 (97) 0:01:15,9 (97) 1:10:20,7 (124)
112. Nathaly CEDAT BERRUS (1964) FRA CROCO D'AIRAIN TRIATHLON NIMES --- 4:15:32,8 0:31:40,4 (105) 0:02:11,9 (120) 2:41:23,4 (123) 0:01:40,6 (120) 0:58:36,5 (84)
113. leon cordero carlos (1965) ESP Morenito Triatlon --- 4:15:35 0:34:43,5 (127) 0:02:04,2 (114) 2:36:02,1 (116) 0:01:28,6 (111) 1:01:16,6 (99)
114. VanKoughnett Kim (1969) CAN BotsSports --- 4:16:10,5 0:29:47,1 (94) 0:02:17 (126) 2:41:24,3 (124) 0:01:43,4 (124) 1:00:58,7 (94)
115. Leicester Johandri (1987) ZAF --- --- 4:17:56,6 0:28:37,8 (81) 0:02:04,8 (116) 2:39:53 (121) 0:01:36,5 (117) 1:05:44,5 (113)
116. Kleindienst Beate (1966) DEU SC Riederau --- 4:19:37,8 0:32:59,1 (116) 0:01:35,9 (95) 2:43:07,2 (127) 0:01:29,1 (112) 1:00:26,5 (91)
117. Dvořák Miloš (1973) CZE FCB Team --- 4:20:21,1 0:35:03,4 (130) 0:01:18,9 (75) 2:32:36 (109) 0:01:08,7 (82) 1:10:14,1 (122)
118. Herbert Dawn (1969) ZAF --- --- 4:20:34 0:31:52,3 (107) 0:01:59,6 (112) 2:38:15,7 (118) 0:01:17,5 (100) 1:07:08,9 (115)
119. Beattie Monique (1964) ZAF --- --- 4:21:43,2 0:29:07,6 (84) 0:03:08,7 (135) 2:34:50,2 (113) 0:02:20,3 (133) 1:12:16,4 (128)
120. Chris BERRUS (1959) FRA CROCO D'AIRAIN TRIATHLON NIMES --- 4:25:07,9 0:33:21,1 (121) 0:03:00 (134) 2:42:14,7 (126) 0:01:17,3 (99) 1:05:14,8 (111)
121. Kadeřábek Bronislav (1983) CZE --- --- 4:25:22,8 0:34:29,4 (126) 0:04:22,1 (140) 2:43:18 (128) 0:03:01,6 (138) 1:00:11,7 (89)
122. Werle Annette (1968) FRA Mistral Triath' Club Orange --- 4:27:02,8 0:30:13,8 (99) 0:02:04,3 (115) 2:48:49,6 (134) 0:01:37,1 (118) 1:04:18 (110)
123. Todd Terry (1958) ZAF --- --- 4:29:59,3 0:32:15,7 (110) 0:01:48,4 (105) 2:42:02,5 (125) 0:01:16,5 (98) 1:12:36,2 (129)
124. Hora Daniel (1972) CZE Praha 5 --- 4:31:10,1 0:35:00,2 (129) 0:03:30,7 (137) 2:47:12,8 (132) 0:01:26,3 (110) 1:04:00,1 (107)
125. Karabinoš Tomáš (1983) SVK - --- 4:31:52,1 0:37:48,4 (136) 0:02:45,9 (133) 2:36:14,9 (117) 0:03:28,8 (140) 1:11:34,1 (127)
126. Kokeš Jiří (1951) CZE DELTA TEAM TRIATLON --- 4:32:15,5 0:33:13,6 (120) 0:01:44,3 (100) 2:38:35,2 (119) 0:01:43,1 (123) 1:16:59,3 (131)
127. Lenc Jiří (1954) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri), z.s. --- 4:32:27 0:40:11,6 (139) 0:01:55,7 (109) 2:39:23,3 (120) 0:01:15,3 (96) 1:09:41,1 (120)
128. GRAAE Rolf (1962) DEN 69N --- 4:33:25,1 0:35:06,6 (131) 0:01:12,5 (67) 2:47:02,6 (131) 0:01:13,6 (94) 1:08:49,8 (119)
129. Chochole Petr (1967) CZE XTERRA TEAM Hluboká n. Vltavou --- 4:34:51,3 0:32:44,8 (113) 0:02:02,5 (113) 2:33:56,5 (110) 0:01:08,5 (80) 1:24:59 (140)
130. Zachař Libor (1978) CZE --- --- 4:37:32,4 0:42:05,9 (143) 0:05:09,7 (143) 2:35:47,8 (114) 0:04:10,2 (142) 1:10:18,8 (123)
131. Karban Pavel (1964) CZE SCV Blatná --- 4:38:30,8 0:30:51,2 (103) 0:01:25,8 (81) 2:45:42 (129) 0:01:31,8 (113) 1:19:00 (135)
132. Übelhör Eva (1971) DEU TV Immenstadt --- 4:43:52,8 0:40:28,8 (141) 0:02:13,1 (123) 2:55:27,9 (138) 0:01:34 (114) 1:04:09 (108)
133. Sliwka Zenon (1979) CZE - --- 4:44:13 0:33:58,8 (124) 0:02:27 (129) 2:47:42 (133) 0:02:01,3 (129) 1:18:03,9 (133)
134. Malý Jaroslav (1972) CZE Lawi Sport Team z.s. --- 4:46:11,8 0:40:21,5 (140) 0:02:35,7 (132) 2:49:31,5 (136) 0:02:26,8 (136) 1:11:16,3 (126)
135. Benda Marcel (1978) CZE --- --- 4:47:26,3 0:33:05,2 (119) 0:04:12,8 (139) 2:45:56,2 (130) 0:02:20,9 (134) 1:21:51,2 (137)
136. DEMELE Aneta (1986) CZE Tri Club Jablonec --- 4:50:46,2 0:33:03,8 (117) 0:00:57,5 (41) 2:55:25,3 (137) 0:00:49,8 (51) 1:20:29,8 (136)
137. KELSEN Morten (1963) DEN 69N --- 4:52:34,7 0:32:02,4 (109) 0:02:06,8 (117) 2:49:29,2 (135) 0:01:47 (125) 1:27:09,3 (142)
138. Smutek Miloslav (1952) CZE TJ Stodůlky Praha --- 4:55:51,3 0:40:03,3 (138) 0:04:31,6 (142) 2:58:47,2 (139) 0:02:31,1 (137) 1:09:58,1 (121)
139. Karvánek Jiří (1954) CZE RRC Hluboká n. Vlt. --- 5:13:09,9 0:40:35,4 (142) 0:02:12,2 (122) 3:04:26,4 (140) 0:03:07,9 (139) 1:22:48 (138)
140. Křivánek Martin (1983) CZE Mist�i a Mark�tka --- 5:24:07 0:35:43,1 (132) 0:04:24,4 (141) 3:17:49,6 (141) 0:07:15,7 (143) 1:18:54,2 (134)
141. Werle Jurgen (1964) FRA Mistral Triath' Club Orange --- 5:37:38,1 0:34:53,1 (128) 0:04:06 (138) 3:29:45,4 (143) 0:02:24,1 (135) 1:26:29,5 (141)
142. Brown G L (1943) USA --- --- 6:04:48,9 0:37:21,4 (134) 0:03:08,9 (136) 3:27:15,1 (142) 0:02:03,2 (131) 1:55:00,397 (143)
Baloušek Jiří (1978) CZE --- --- NYS
Davies Bryn (1996) GBR --- --- DNF 0:24:45,2 0:01:02,5 2:14:28
Zottl Michael (1972) AUT Nora Racing Team --- NYS
Kuefner Sebastian (1987) DEU Triathlon Gera --- NYS
Kuefner Ronald (1963) DEU Triathlon Gera --- NYS
Küfner Ronald (1963) DEU Triathlon Gera --- NYS
Drahokoupil Aleš (1985) CZE Beermental Team --- NYS
Rondot Remi (1989) FRA Rixheim tri132 --- NYS
Julien Brazy (1985) FRA tritons meldois --- NYS
Materová Lucie (1993) CZE Triatlon Team Opava --- NYS
Behúň Tomáš (1996) CZE SKUP Olomouc --- NYS
Vyvlečka Jaromír (1976) CZE Valachbajk CykloMira --- NYS
Bušek Marek (1973) CZE BTT Libochovice --- DNF 0:29:04,8 0:01:00,8 2:07:50,5 0:01:34,5
Joy Craig (1984) GBR PMR@Toachim House --- NYS
Boon Hanneke (1981) NLD SPIF Triathlon --- NYS
JAHN Bohumil (1980) CZE BogasTeam 2011, WWW.BOBGEAR.CZ --- NYS
Westphal Abbi (1971) DEU Falcoon-Sports Team --- NYS
Langer Julian (1989) AUT Fun Sports Tri Team --- NYS
Kloudová Dáša (1982) CZE --- --- NYS
Vosecký Michal (1985) CZE CT Kardašova Řečice --- NYS
Resch Günther (1958) AUT Union TriaTeamWallsee --- NYS
Pokorný Jan (1966) CZE --- --- NYS
Prüßner Tobias (1980) DEU Tri Team TG Lage --- NYS
Ginzel Petr (1972) CZE --- --- NYS
Marková Eva (1988) CZE Individuální --- NYS
Peinhaupt Anton (1983) AUT Pewag Racing Team --- NYS
Olivari Nicole Diana (1995) ITA gp triathlon --- DNF 0:29:05,6 0:00:55,5
Burger Jan (1981) CZE --- --- NYS
Holdcraft Nicholas (1978) POL --- --- NYS
Kirchhoefer Mark (1963) USA --- --- NYS
Manuel GIORDANO (1971) FRA Trisaleve Annema Agglo --- NYS
Stephane Decressac (1978) FRA Team Zerod les stables --- NYS
Sedlák Michal (1981) CZE Etriatlon Team --- NYS
Roca Albert (1982) ESP Chiru Bikes --- NYS
Rugelj Anja (1986) SVN KK Encijan --- NYS
Bucek Michal (1981) SVK --- --- NYS
kk jj (1983) CZE --- --- NYS
Auferbauer Martin (1980) AUT SU TRI STYRIA --- NYS
Buri Vojtěch (1978) CZE HAVEN Extreme --- NYS
Lewey Richard (1964) GBR Crystal Palace Triathletes --- DNS
Rzepka Sabina (1986) POL TRIsfera.pl --- NYS
Domowicz Jacek (1967) POL GK Cyklosport Boleslawiec --- NYS
Auferbauer Martin (1980) AUT SU Tri Styria --- NYS
Koblmueller Sandra (1990) AUT Haderer Sports Team Salomon --- NYS
Kovařík Vít (1978) CZE Etriatlon Team --- NYS
Florian Luquet (1990) FRA --- --- NYS
Stehouwer Jan (1971) NLD Ironmanager.NL --- NYS
günther resch (1958) AUT --- --- NYS
Hrabě Pavel (1983) CZE Plzeň --- NYS
Toffalo Enzo Valenti (1989) ARG Tout Le Monde --- NYS
Yannick RUSCH (1969) FRA --- --- NYS
Lowe Scott (1967) CAN --- --- NYS
goodwin francesca (1983) CAN --- --- NYS
Lowe Charles (1967) CAN --- --- NYS
Francke Jan (1984) CZE TJ BIŽU JBC --- NYS
Wright Noah (1974) USA --- --- NYS
Lars van der Eerden (1977) NLD STORCK-Xterra-Racing --- NYS
Keppler Grayson (1987) USA XTERRA TEAM USA --- NYS
Pavlík Tadeáš (1994) CZE Cykloteam Ostrov --- NYS
Hirthammer Armin (1964) DEU TRISTAR Regensburg --- NYS
Svoboda Daniel (1974) CZE Triatlon Team Opava --- NYS
Willi Hauser (1962) AUT --- --- NYS
Bareš Michal (1959) CZE HISPORT Team --- NYS
Heral Vít (1952) CZE Slovan Černý Dub --- NYS
Hampejs Jiří (1959) CZE SK DNF --- NYS
Jäger Kurt (1959) DEU --- --- NYS
Schumann Felix (1982) CZE EJOT team --- NYS
Hass Alexander (1989) DEU TSG 08 Roth --- DNF 0:22:29,9 0:00:29,5
Horák Richard (1975) CZE 3atlon Team Uničov --- NYS
Gilles KELBERT (1984) FRA HTC GEKO BIKE --- NYS
Schmidt Martial (1980) FRA sg wantzenau --- NYS
Švec Luděk (1978) CZE TK DUKO Rýmařov --- NYS
Newton Kio (1979) FRA --- --- NYS
Doláková Táňa (1958) CZE Toyota Dol�k --- NYS
steve caulier (1982) BEL UTO --- NYS
Steininger Heike (1963) DEU TG 1848 Bad Waldsee --- NYS
Pacina Jan (1994) CZE KL Sport Děčín --- NYS
Keppler Grayson (1987) USA XTERRA TEAM USA --- NYS
Vlčková Veronika (1996) CZE Velosport Domažlice --- DNF 0:27:49,7 0:01:04,7
Řepa Jan (1967) CZE SK DNF --- NYS
Petr Tomáš (1970) CZE SK OMT Pardubice --- NYS
Obr Tomáš (1977) CZE Praha --- DNF 0:25:36,1 0:00:55,7
LOQUENZ Jan (1986) CZE --- --- DNF 0:34:58,7 0:01:14,1
KAČER Lukáš (1988) CZE --- --- DNF 0:34:41 0:02:18,1