Xterra Czech - Prachatice, 9. 8. 2014 - 1,5-36-10, ženy

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Kathrin Müller (1984) DEU SKINFIT RACING TRI Team --- 3:05:18,8 0:21:52,4 (6) 0:00:33,8 (8) 1:53:17,1 (21) 0:00:40,6 (33) 0:48:54,9 (16)
2. Slack Jacqui (1983) GBR Xterra Warriors --- 3:10:23,1 0:22:38,7 (13) 0:00:37,2 (11) 1:57:02,4 (35) 0:00:32,6 (11) 0:49:32,2 (22)
3. Erbenová Helena (1979) CZE Lawi Sport Team z.s. --- 3:12:58 0:26:16,8 (51) 0:01:03,7 (56) 1:55:14,1 (29) 0:00:40,9 (34) 0:49:42,5 (23)
4. Wasle Carina (1984) AUT Team Erdinger Alkoholfrei --- 3:14:40,1 0:24:37,6 (25) 0:00:46,5 (18) 1:59:10,2 (41) 0:00:45,9 (43) 0:49:19,9 (19)
5. BUCHER Renata (1982) SUI --- --- 3:16:20,8 0:24:34,7 (23) 0:00:42,4 (15) 1:55:10,6 (28) 0:00:28,6 (3) 0:55:24,5 (61)
6. Maud Golsteyn (1980) NLD aloha racing team --- 3:18:36,5 0:25:08,9 (41) 0:00:39,1 (13) 2:00:56,7 (49) 0:00:36 (23) 0:51:15,8 (33)
7. Poór Brigitta (1989) HUN Merida Maraton Team CST Salomon --- 3:20:13,6 0:24:32,3 (22) 0:00:53 (29) 2:02:18,6 (56) 0:00:47,4 (47) 0:51:42,3 (40)
8. Cibulková Lenka (1980) CZE Lawi Sport Team z.s. --- 3:31:21,3 0:24:50,4 (30) 0:00:50,7 (25) 2:07:04,3 (69) 0:00:45,1 (41) 0:57:50,8 (77)
9. Snyder Suzie (1982) USA Luna --- 3:38:54,8 0:23:00,9 (15) 0:00:31,7 (7) 2:24:51,9 (101) 0:01:10,2 (88) 0:49:20,1 (20)
10. Fox Louise (1980) GBR Mountain Trax / Zone3 --- 3:39:57,6 0:24:36,4 (24) 0:00:59,9 (46) 2:17:15,9 (88) 0:01:23,7 (108) 0:55:41,7 (65)
11. Eisenbarth Verena (1985) DEU EJOT Team Buschhütten --- 3:40:22,7 0:26:30,1 (54) 0:01:08,7 (61) 2:15:53,9 (85) 0:01:00,3 (68) 0:55:49,7 (67)
12. Parfinenko Olga (1986) RUS Krasnoyarsk --- 3:46:50,7 0:29:25,7 (92) 0:00:54,5 (34) 2:24:08,8 (100) 0:00:45,8 (42) 0:51:35,9 (38)
13. Sopoušková Mariana (1988) CZE Author Xterra Team --- 3:48:28,4 0:28:40,3 (82) 0:01:32,4 (90) 2:16:32,8 (86) 0:00:52,3 (57) 1:00:50,6 (93)
14. Veelenturf Jip (1992) NLD --- --- 3:53:17 0:27:40,5 (69) 0:01:02,8 (52) 2:21:10,3 (94) 0:00:57,7 (64) 1:02:25,7 (101)
15. Rudolfová Tereza (1989) CZE Lawi Sport Team z.s. --- 3:55:37,8 0:33:32,8 (122) 0:00:59,1 (45) 2:22:27,1 (96) 0:00:36,7 (26) 0:58:02,1 (80)
16. Peier Franziska (1980) SWZ Triathlon club fribourg --- 4:04:19,5 0:26:37,8 (55) 0:01:11,9 (66) 2:26:42,8 (106) 0:01:00,3 (69) 1:08:46,7 (118)
17. Roubalová Markéta (1994) CZE Author Xterra Team --- 4:11:48,9 0:27:09,6 (64) 0:01:11,3 (65) 2:28:41,5 (107) 0:01:23,4 (107) 1:13:23,1 (130)
18. Almirall Tracey (1980) ZWE --- --- 4:14:12 0:29:23,9 (90) 0:01:44,9 (101) 2:40:26,5 (122) 0:03:32 (141) 0:59:04,7 (87)
19. Nathaly CEDAT BERRUS (1964) FRA CROCO D'AIRAIN TRIATHLON NIMES --- 4:15:32,8 0:31:40,4 (105) 0:02:11,9 (120) 2:41:23,4 (123) 0:01:40,6 (120) 0:58:36,5 (84)
20. VanKoughnett Kim (1969) CAN BotsSports --- 4:16:10,5 0:29:47,1 (94) 0:02:17 (126) 2:41:24,3 (124) 0:01:43,4 (124) 1:00:58,7 (94)
21. Leicester Johandri (1987) ZAF --- --- 4:17:56,6 0:28:37,8 (81) 0:02:04,8 (116) 2:39:53 (121) 0:01:36,5 (117) 1:05:44,5 (113)
22. Kleindienst Beate (1966) DEU SC Riederau --- 4:19:37,8 0:32:59,1 (116) 0:01:35,9 (95) 2:43:07,2 (127) 0:01:29,1 (112) 1:00:26,5 (91)
23. Herbert Dawn (1969) ZAF --- --- 4:20:34 0:31:52,3 (107) 0:01:59,6 (112) 2:38:15,7 (118) 0:01:17,5 (100) 1:07:08,9 (115)
24. Beattie Monique (1964) ZAF --- --- 4:21:43,2 0:29:07,6 (84) 0:03:08,7 (135) 2:34:50,2 (113) 0:02:20,3 (133) 1:12:16,4 (128)
25. Werle Annette (1968) FRA Mistral Triath' Club Orange --- 4:27:02,8 0:30:13,8 (99) 0:02:04,3 (115) 2:48:49,6 (134) 0:01:37,1 (118) 1:04:18 (110)
26. Todd Terry (1958) ZAF --- --- 4:29:59,3 0:32:15,7 (110) 0:01:48,4 (105) 2:42:02,5 (125) 0:01:16,5 (98) 1:12:36,2 (129)
27. Übelhör Eva (1971) DEU TV Immenstadt --- 4:43:52,8 0:40:28,8 (141) 0:02:13,1 (123) 2:55:27,9 (138) 0:01:34 (114) 1:04:09 (108)
28. DEMELE Aneta (1986) CZE Tri Club Jablonec --- 4:50:46,2 0:33:03,8 (117) 0:00:57,5 (41) 2:55:25,3 (137) 0:00:49,8 (51) 1:20:29,8 (136)
Materová Lucie (1993) CZE Triatlon Team Opava --- NYS
Boon Hanneke (1981) NLD SPIF Triathlon --- NYS
Kloudová Dáša (1982) CZE --- --- NYS
Marková Eva (1988) CZE Individuální --- NYS
Olivari Nicole Diana (1995) ITA gp triathlon --- DNF 0:29:05,6 0:00:55,5
Rugelj Anja (1986) SVN KK Encijan --- NYS
Rzepka Sabina (1986) POL TRIsfera.pl --- NYS
Koblmueller Sandra (1990) AUT Haderer Sports Team Salomon --- NYS
goodwin francesca (1983) CAN --- --- NYS
Doláková Táňa (1958) CZE Toyota Dol�k --- NYS
Steininger Heike (1963) DEU TG 1848 Bad Waldsee --- NYS
Vlčková Veronika (1996) CZE Velosport Domažlice --- DNF 0:27:49,7 0:01:04,7