Triatlon Sokolov, 30. 8. 2014 - 0,75-20-5, celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Řenč Tomáš (1990) CZE LABE TRI CLUB --- 0:56:57,5 0:09:18,5 (5) 0:00:28,8 (1) 0:30:29,1 (13) 0:00:24,6 (2) 0:16:16,5 (2)
2. Kalus Jiří (1993) CZE EKOL ELITE TRIATLON TEAM --- 0:57:21,2 0:09:13,8 (4) 0:00:35,9 (17) 0:30:27,4 (10) 0:00:31,2 (33) 0:16:32,9 (3)
3. Debnar Martin (1992) CZE EKOL ELITE TRIATLON TEAM --- 0:57:28,2 0:09:20,8 (8) 0:00:32,9 (12) 0:30:55,2 (19) 0:00:27,1 (11) 0:16:12,2 (1)
4. Maiwaelder Lukáš (1991) CZE EKOL ELITE TRIATLON TEAM --- 0:57:36,7 0:09:21,6 (10) 0:00:31,1 (9) 0:30:09,4 (3) 0:00:24,8 (3) 0:17:09,8 (4)
5. Kočař Jakub (1994) CZE EKOL TEAM --- 0:57:48,9 0:08:31,9 (1) 0:00:30,7 (6) 0:30:42,6 (16) 0:00:27,5 (12) 0:17:36,2 (8)
6. Šlajs Petr (1990) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:58:15,1 0:09:00,3 (2) 0:00:29,1 (2) 0:30:34,6 (14) 0:00:27,6 (13) 0:17:43,5 (9)
7. Krátký Štěpán (1995) CZE OT SK SPORTPRESTIŽ --- 0:58:34,6 0:09:47,9 (17) 0:00:41 (27) 0:30:19,1 (6) 0:00:28,7 (21) 0:17:17,9 (5)
8. Volár Jan (1992) CZE SK OMT Pardubice --- 0:58:43,5 0:09:21,2 (9) 0:00:41,3 (28) 0:30:45,1 (17) 0:00:26,5 (8) 0:17:29,4 (7)
9. Majer Jan (1994) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:59:01,1 0:10:16,8 (24) 0:00:33,5 (13) 0:29:56,7 (1) 0:00:28,5 (19) 0:17:45,6 (10)
10. Pospíchal Vladimír (1985) CZE EKOL ELITE TRIATLON TEAM --- 0:59:27,2 0:10:10,2 (22) 0:00:32,3 (10) 0:30:03,5 (2) 0:00:31,3 (34) 0:18:09,9 (17)
11. Kabrhel Tomáš (1992) CZE EKOL ELITE TRIATLON TEAM --- 0:59:40,2 0:09:20,3 (7) 0:00:30,7 (7) 0:30:11,7 (4) 0:00:26,8 (9) 0:19:10,7 (31)
12. Kučera Vítězslav (1993) CZE EKOL ELITE TRIATLON TEAM --- 0:59:56,4 0:09:34,7 (14) 0:00:36 (18) 0:30:39,3 (15) 0:00:32,7 (43) 0:18:33,7 (21)
13. Štěpánek Patrik (1992) CZE SK Slavia Praha --- 1:00:16 0:09:38 (16) 0:00:57,8 (58) 0:30:26,7 (9) 0:00:30,4 (29) 0:18:43,1 (24)
14. Olšar Ondřej (1997) CZE TT Cyklorenova Cvikov --- 1:00:33,8 0:09:31,8 (13) 0:01:02,8 (66) 0:30:28,6 (12) 0:00:28,2 (16) 0:19:02,4 (27)
15. Janoušek Jakub (1991) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 1:00:39,8 0:09:19,9 (6) 0:00:30,9 (8) 0:30:27,4 (11) 0:00:25,1 (4) 0:19:56,5 (40)
16. Vrzák Michal (1992) CZE EKOL TEAM --- 1:00:40,5 0:10:13,2 (23) 0:00:30,1 (4) 0:30:20,6 (7) 0:00:33,6 (45) 0:19:03 (29)
17. Sommer Vojtěch (1996) CZE SK Slavia Praha --- 1:00:58,4 0:09:24,3 (12) 0:00:30,5 (5) 0:30:24,2 (8) 0:00:30,5 (30) 0:20:08,9 (42)
18. Powada Jakub (1993) CZE JulboWay --- 1:01:17,1 0:09:03,9 (3) 0:00:44 (34) 0:32:50,8 (22) 0:00:31,8 (36) 0:18:06,6 (16)
19. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 1:01:20,8 0:09:22,2 (11) 0:00:36,1 (19) 0:31:06 (20) 0:00:33,7 (46) 0:19:42,8 (34)
20. Petr Ondřej (1997) CZE TT Cyklorenova Cvikov --- 1:01:35,7 0:11:12,5 (39) 0:00:37,9 (21) 0:31:46,8 (21) 0:00:31,3 (35) 0:17:27,2 (6)
21. Mitrenga Adam (1997) CZE EKOL TEAM --- 1:02:32,5 0:10:07,2 (21) 0:00:34,9 (15) 0:30:17,4 (5) 0:00:29,7 (27) 0:21:03,3 (52)
22. Dokulil Jan (1997) CZE EKOL TEAM --- 1:02:45,9 0:09:36,3 (15) 0:00:33,7 (14) 0:30:53,6 (18) 0:00:30 (28) 0:21:12,3 (53)
23. Ottenschläger Oto (1995) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:03:08,1 0:10:30,6 (30) 0:00:53,8 (52) 0:33:16 (32) 0:00:40,4 (66) 0:17:47,3 (11)
24. Veselý Vít (1995) CZE Triade Děčín --- 1:03:51,7 0:11:18,3 (42) 0:00:48,6 (44) 0:33:16 (33) 0:00:32 (38) 0:17:56,8 (12)
25. Plojhar Tomáš (1998) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:04:15,9 0:11:16 (41) 0:00:42 (29) 0:33:09,5 (27) 0:00:37,9 (56) 0:18:30,5 (19)
26. Materna Jan (1971) CZE CYKLOADAM RACING --- 1:04:26,7 0:11:21,2 (44) 0:00:38,7 (24) 0:33:18,3 (34) 0:00:31,9 (37) 0:18:36,6 (22)
27. Gajdošová Romana (1994) SVK EKOL ELITE TRIATLON TEAM --- 1:04:40,8 0:10:21,9 (27) 0:00:43,2 (33) 0:35:08,8 (53) 0:00:26,2 (7) 0:18:00,7 (13)
28. Rudolfová Jitka (1986) CZE ENERGY TEAM --- 1:04:48,3 0:10:20,3 (25) 0:00:37,9 (22) 0:35:16,3 (56) 0:00:29 (23) 0:18:04,8 (15)
29. Jiroušková Jana (1979) CZE RCR BIKE TEAM, z.s. --- 1:04:48,4 0:10:22,4 (28) 0:00:38 (23) 0:35:14,3 (55) 0:00:30,6 (32) 0:18:03,1 (14)
30. Dlabaja Roman (1970) CZE TITAN TRILIFE --- 1:04:51 0:11:15,9 (40) 0:01:03 (68) 0:33:00 (23) 0:00:30,5 (31) 0:19:01,6 (26)
31. Spálenský Robert (1994) CZE OT SK SPORTPRESTIŽ --- 1:04:58,1 0:10:44,3 (34) 0:00:35,4 (16) 0:33:49,1 (42) 0:00:25,1 (5) 0:19:24,2 (33)
32. Zeman Zbyšek (1969) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 1:05:24,8 0:09:57,8 (19) 0:01:03,5 (70) 0:33:32,6 (38) 0:00:38,1 (58) 0:20:12,8 (43)
33. Kesl Jiří (1995) CZE usk akademik cheb --- 1:06:14,9 0:12:41,2 (54) 0:01:04,9 (74) 0:33:02,5 (25) 0:00:34,3 (49) 0:18:52 (25)
34. Vyskočil Filip (1998) CZE CzechTRI K. Team --- 1:06:23 0:09:49,2 (18) 0:00:38,7 (25) 0:34:04,6 (45) 0:00:27,6 (14) 0:21:22,9 (57)
35. Vítová Linda (1993) CZE HISPORT Team --- 1:06:33 0:10:21,5 (26) 0:00:44,9 (37) 0:35:09 (54) 0:00:28,6 (20) 0:19:49 (37)
36. Hadrava Jiří (1971) CZE TJ Slavia Karlovy Vary --- 1:07:18,7 0:12:47,7 (56) 0:00:47,7 (42) 0:33:11,2 (29) 0:00:32,2 (42) 0:19:59,9 (41)
37. Fairaislová Iveta (1998) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:07:32,6 0:10:31 (31) 0:00:30 (3) 0:35:18,1 (57) 0:00:33,5 (44) 0:20:40 (49)
38. Děbnár Jan (1972) CZE Witte bike team --- 1:07:34,3 0:13:40,8 (67) 0:01:12,4 (77) 0:33:11,6 (30) 0:00:51,8 (89) 0:18:37,7 (23)
39. Urban Filip (1998) CZE SKJ Žatec --- 1:07:39,4 0:10:27,2 (29) 0:00:45,2 (38) 0:36:06,3 (62) 0:00:27 (10) 0:19:53,7 (38)
40. Procházka Zdeněk (1967) CZE ACES TEAM KARLOVY VARY --- 1:07:46,1 0:13:26,9 (61) 0:00:46,4 (39) 0:33:37,3 (39) 0:00:38,1 (59) 0:19:17,4 (32)
41. Hrabě Pavel (1983) CZE Plzeň --- 1:08:01,9 0:12:11,9 (50) 0:01:01,4 (64) 0:33:38,3 (40) 0:00:28,4 (18) 0:20:41,9 (50)
42. Šilhan Jiří (1976) CZE WITTE bike team --- 1:08:13,1 0:13:34,7 (65) 0:00:52,5 (48) 0:33:19,2 (35) 0:00:39,3 (61) 0:19:47,4 (36)
43. Matějka Jiří (1975) CZE SK Profisport --- 1:08:23,3 0:11:54,9 (47) 0:00:50 (47) 0:33:42,2 (41) 0:00:39,4 (63) 0:21:16,8 (54)
44. Švorc Michal (1997) CZE BIG SHOCK TEAM CISCO 1:08:55,8 0:10:00,8 (20) 0:00:32,8 (11) 0:34:01,2 (44) 0:00:26,1 (6) 0:23:54,9 (86)
45. Mikoláš Miroslav (1995) CZE TRISK --- 1:09:03,4 0:12:19,8 (52) 0:01:19,8 (86) 0:33:08,9 (26) 0:00:28,2 (17) 0:21:46,7 (61)
46. Tošner Michal (1978) CZE LK Slovan Karlovy Vary --- 1:09:04 0:13:51,7 (69) 0:00:59,6 (62) 0:34:19,7 (46) 0:00:46,7 (81) 0:19:06,3 (30)
47. Grabmüller Ivo (1962) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 1:09:06,3 0:13:33,9 (64) 0:00:58,2 (61) 0:33:31,2 (37) 0:00:42,3 (73) 0:20:20,7 (45)
48. Fraňo Michal (1981) CZE RACE SPACE --- 1:09:13,2 0:13:01,7 (58) 0:00:44,3 (35) 0:33:00,7 (24) 0:00:34,6 (50) 0:21:51,9 (63)
49. Šváb Petr (1962) CZE IRONMAN SUDOMĚŘ TEAM --- 1:09:15,7 0:12:47,3 (55) 0:00:54,9 (54) 0:33:13,2 (31) 0:00:41,5 (71) 0:21:38,8 (59)
50. Fanturová Lenka (1978) CZE HISPORT Team --- 1:09:54,3 0:10:58,1 (36) 0:00:44,3 (36) 0:36:37 (64) 0:00:34,9 (52) 0:21:00 (51)
51. Thoma Jiri (1983) CZE ELI Beamlines --- 1:09:59,6 0:14:18 (72) 0:01:13,5 (79) 0:35:25 (59) 0:00:40,9 (70) 0:18:22,2 (18)
52. Mikoláš Jan (1961) CZE TriSK ČB --- 1:10:07,5 0:13:54,7 (70) 0:01:04 (73) 0:33:09,6 (28) 0:00:41,6 (72) 0:21:17,6 (55)
53. Pech Roman (1962) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 1:10:09,7 0:13:16,7 (60) 0:01:00,6 (63) 0:34:49,4 (48) 0:00:34 (48) 0:20:29 (46)
54. Novák Petr (1972) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:10:27,7 0:12:59,3 (57) 0:00:53,4 (51) 0:33:57,3 (43) 0:00:29 (24) 0:22:08,7 (70)
55. Mrnka Martin (1996) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:10:30,3 0:11:19,8 (43) 0:00:42,9 (30) 0:34:58,8 (50) 0:00:32 (39) 0:22:56,8 (75)
56. Chren Pavel (1974) CZE phkovo --- 1:10:37 0:13:43 (68) 0:01:02,2 (65) 0:33:20,6 (36) 0:00:37,9 (57) 0:21:53,3 (65)
57. Brantlová Jana (1995) CZE Velosport Domažlice --- 1:10:59,2 0:10:44,2 (33) 0:00:43,1 (31) 0:37:42,2 (77) 0:00:32,1 (40) 0:21:17,6 (56)
58. Trčková Eva (1997) CZE EKOL TEAM --- 1:11:54,4 0:10:56,7 (35) 0:00:37,6 (20) 0:37:50,6 (79) 0:00:29,6 (25) 0:21:59,9 (66)
59. Potužník Pavel (1983) CZE CITY TRIATLON K. V. --- 1:12:27,1 0:11:26,5 (45) 0:00:43,1 (32) 0:35:20,2 (58) 0:00:35,1 (54) 0:24:22,2 (89)
60. Pechar Matyáš (1995) CZE OT SK SPORTPRESTIŽ --- 1:12:38,7 0:11:55,7 (48) 0:01:20,2 (87) 0:36:58,2 (68) 0:00:45,8 (78) 0:21:38,8 (60)
61. Grabmüllerová Šárka (1969) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 1:12:44,3 0:14:30,2 (75) 0:00:53,3 (50) 0:36:21,1 (63) 0:00:40,2 (65) 0:20:19,5 (44)
62. Prokop Evžen (1968) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:12:44,8 0:11:41,1 (46) 0:01:36,5 (94) 0:36:58,9 (70) 0:00:35,2 (55) 0:21:53,1 (64)
63. Landiga Michal (1957) CZE TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 1:13:03,5 0:16:13,5 (82) 0:01:14,6 (82) 0:35:47,6 (60) 0:00:45 (77) 0:19:02,8 (28)
64. Hofreiter Bohdan (1968) CZE ACES Team Karlovy Vary --- 1:13:31,2 0:16:37,7 (87) 0:01:16,2 (83) 0:34:54,4 (49) 0:00:48,8 (86) 0:19:54,1 (39)
65. Hengerič Ondřej (1998) CZE usk akademik cheb --- 1:13:37,6 0:12:28,8 (53) 0:01:03,7 (72) 0:36:41,1 (65) 0:00:40,7 (68) 0:22:43,3 (74)
66. Tréšková Běla (1996) CZE usk akademik cheb --- 1:13:44,5 0:10:59,5 (38) 0:00:57,8 (59) 0:37:27,3 (75) 0:00:47,1 (84) 0:23:32,8 (81)
67. Pekárek Lukáš (1997) CZE CK Team Bike Bř. --- 1:13:56 0:15:22,7 (78) 0:00:57,8 (60) 0:37:20,6 (72) 0:00:32,1 (41) 0:19:42,8 (35)
68. Strnadová Kateřina (1991) CZE Eleven Mercedes Mitas --- 1:14:10,3 0:13:30,6 (62) 0:01:02,9 (67) 0:36:50,2 (66) 0:00:40,7 (69) 0:22:05,9 (69)
69. Obermannová Lucie (1998) CZE EKOL TEAM --- 1:14:44 0:10:59,2 (37) 0:00:47,5 (41) 0:39:38,2 (92) 0:00:40,5 (67) 0:22:38,6 (73)
70. Kotěšovcová Anna (1996) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 1:14:46,9 0:11:59 (49) 0:00:48 (43) 0:38:44,2 (83) 0:00:43,3 (75) 0:22:32,4 (72)
71. Grobheiser Petr (1966) CZE --- --- 1:15:23,6 0:16:16,7 (83) 0:01:06,4 (76) 0:35:00,3 (51) 0:00:57,4 (94) 0:22:02,8 (67)
72. Urban Miroslav (1969) CZE SKJ Žatec --- 1:15:45,7 0:12:17,1 (51) 0:01:46,8 (98) 0:36:57,1 (67) 0:00:57,5 (95) 0:23:47,2 (84)
73. Altschul Rudolf (1957) CZE Sportovní škola Krupka --- 1:15:57,7 0:13:02,5 (59) 0:00:56,8 (56) 0:37:34,5 (76) 0:00:52,9 (90) 0:23:31 (80)
74. Masopust Ivan (1958) CZE Akademik Cheb --- 1:16:23,5 0:13:39 (66) 0:01:50,8 (99) 0:38:42,2 (82) 0:00:23,4 (1) 0:21:48,1 (62)
75. Stolarčíková Julie Sandra (1980) CZE USK Akademik Cheb --- 1:16:48,2 0:14:23,7 (73) 0:00:56,4 (55) 0:37:11,4 (71) 0:00:39,8 (64) 0:23:36,9 (82)
76. Ginzel Petr (1972) CZE --- --- 1:17:18,2 0:19:09,1 (100) 0:01:39,8 (96) 0:35:07,5 (52) 0:00:47 (83) 0:20:34,8 (47)
77. Jüptner Zdeněk (1973) CZE USK Akademik Cheb --- 1:17:51,3 0:14:46,2 (76) 0:01:03,5 (71) 0:39:10,1 (86) 0:00:48,5 (85) 0:22:03 (68)
78. Kočí Vojtěch (1997) CZE Cykloteam Ostrov --- 1:18:08,2 0:15:31,3 (79) 0:00:48,9 (45) 0:34:38,3 (47) 0:00:38,6 (60) 0:26:31,1 (98)
79. Průša Aleš (1975) CZE USK Akademik --- 1:18:43,9 0:16:18,1 (84) 0:01:13,7 (80) 0:37:23,2 (73) 0:00:28,9 (22) 0:23:20 (78)
80. Matějíček Ondřej (1981) CZE --- --- 1:19:03,3 0:10:43,3 (32) 0:00:39 (26) 0:40:01,1 (94) 0:00:43,2 (74) 0:26:56,7 (99)
81. Cipra Jiří (1981) CZE Forest Gump team --- 1:19:25,5 0:14:47,3 (77) 0:01:19,7 (85) 0:38:53,9 (85) 0:00:33,8 (47) 0:23:50,8 (85)
82. Hyláková Dana (1961) CZE VyVet Vyškov --- 1:19:43,8 0:14:28,8 (74) 0:01:03 (69) 0:38:53,8 (84) 0:00:49,5 (87) 0:24:28,7 (90)
83. Racek Luboš (1968) CZE ACES Team Karlovy Vary --- 1:19:45,1 0:18:22,9 (99) 0:01:35,8 (93) 0:36:04,7 (61) 0:01:25,7 (101) 0:22:16 (71)
84. JUNGMANN Petr (1966) CZE Slavia K. Vary --- 1:20:14,5 0:18:08,5 (97) 0:00:56,9 (57) 0:36:58,8 (69) 0:00:45,8 (79) 0:23:24,5 (79)
85. Nový Jaroslav (1976) CZE Kynšperk --- 1:20:19,8 0:16:34 (86) 0:03:48 (101) 0:40:59,3 (97) 0:00:27,9 (15) 0:18:30,6 (20)
86. Duspivová Iveta (1975) CZE --- --- 1:20:51,7 0:13:59 (71) 0:01:12,8 (78) 0:39:27,1 (91) 0:00:58,3 (97) 0:25:14,5 (93)
87. Procházka Milan (1964) CZE ACES TEAM KARLOVY VARY --- 1:21:12,7 0:16:48,4 (90) 0:01:18,3 (84) 0:39:16,5 (88) 0:00:46,1 (80) 0:23:03,4 (76)
88. Zikmund Jiří (1963) CZE internetPB --- 1:21:18,7 0:17:16,7 (95) 0:01:05,7 (75) 0:37:45,2 (78) 0:00:39,3 (62) 0:24:31,8 (91)
89. Dvořák Oldřich (1952) CZE TRIKV --- 1:21:25,1 0:16:45,7 (88) 0:00:53,2 (49) 0:39:20,1 (89) 0:00:46,9 (82) 0:23:39,2 (83)
90. Pelešková Gabriela (1996) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:22:00,3 0:15:47,9 (80) 0:00:49,4 (46) 0:43:19,8 (98) 0:00:34,7 (51) 0:21:28,5 (58)
91. Hrdina Jakub (1978) CZE TJ Baník Krásno --- 1:22:05,8 0:17:03,6 (93) 0:01:38,5 (95) 0:39:14,7 (87) 0:00:59 (98) 0:23:10 (77)
92. Paleček Dušan (1957) CZE Praha Satalice --- 1:22:44,2 0:16:46 (89) 0:02:48,5 (100) 0:38:07,7 (80) 0:00:57,5 (96) 0:24:04,5 (87)
93. Hašková Eva (1973) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:23:01 0:17:06,3 (94) 0:01:25,6 (91) 0:37:27,1 (74) 0:00:53,3 (92) 0:26:08,7 (96)
94. Sinkule Václav (1969) CZE BKP --- 1:23:07,4 0:16:58,9 (92) 0:01:25,2 (90) 0:38:38,5 (81) 0:00:35 (53) 0:25:29,8 (94)
95. Cabal Stanislav (1962) CZE Tri Cheb --- 1:23:15,3 0:16:58,1 (91) 0:01:22,4 (88) 0:39:21 (90) 0:00:54,2 (93) 0:24:39,6 (92)
96. Mrva Petr (1963) CZE Kynšperk --- 1:23:41,2 0:15:48,3 (81) 0:00:53,8 (53) 0:40:36 (95) 0:00:50,4 (88) 0:25:32,7 (95)
97. Reindlová Michaela (1998) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:24:50,5 0:13:31,7 (63) 0:00:46,8 (40) 0:43:27 (99) 0:00:44,2 (76) 0:26:20,8 (97)
98. ERMAK Vladimír (1965) CZE Rasia --- 1:25:09,2 0:22:51,3 (101) 0:01:24,8 (89) 0:39:43,9 (93) 0:00:29,6 (26) 0:20:39,6 (48)
99. Zeman Zbyněk (1954) CZE Litvínov --- 1:26:01,2 0:18:00,6 (96) 0:01:41,7 (97) 0:40:50,7 (96) 0:01:17,1 (100) 0:24:11,1 (88)
100. Tserlikakis Nikolaos (1991) GRC --- --- 1:36:26,4 0:16:31,8 (85) 0:01:30,2 (92) 0:46:27,6 (100) 0:01:13,8 (99) 0:30:43 (101)
101. Brožová Jana (1989) CZE USK Akademik --- 1:37:00 0:18:11,4 (98) 0:01:13,9 (81) 0:48:15,6 (101) 0:00:52,9 (91) 0:28:26,2 (100)
Novák Lukáš (1996) CZE TJ BIŽU JBC --- DNF 0:10:03,6 0:00:36,5
Krček Jan (1982) CZE RACE SPACE --- DNS
ŠNICER Miloslav (1972) CZE --- --- DNS
pilny miroslav (1962) CZE Thun Nová Role --- DNS
Roudnická Eva (1986) CZE Team Bike Březová --- DNF