22. EKOL Superprestige 2014, 24. 5. 2014 - 0,4-6,6-2,8, celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Běh 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Hric Juraj (1999) SVK ŠK Iglovia --- 0:24:18 0:08:28,8 (2) 0:00:26,8 (2) 0:12:04,3 (4) 0:00:23,9 (1) 0:02:54,2 (1)
2. Řehula Jakub (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec CISCO 0:24:38,6 0:08:11,1 (1) 0:00:26 (1) 0:12:27,1 (5) 0:00:30,8 (17) 0:03:03,6 (2)
3. Mráz Martin (1999) SVK REALIZ SPORTTEAM Bratislava --- 0:24:44,9 0:08:42,4 (8) 0:00:28,4 (10) 0:11:47,7 (1) 0:00:34,2 (30) 0:03:12,2 (4)
4. Horák Vilém (2001) CZE Diana Sport ORGSU.com 0:24:54,2 0:08:38,1 (6) 0:00:31 (18) 0:11:52 (2) 0:00:35,6 (34) 0:03:17,5 (5)
5. Bernaciak Wojciech (1999) POL GTT DIAMENT --- 0:24:57,7 0:08:38 (5) 0:00:27 (3) 0:11:54,2 (3) 0:00:31,2 (18) 0:03:27,3 (12)
6. Trutna Jan (1999) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:25:44,3 0:08:45,9 (10) 0:00:30 (14) 0:12:55,2 (9) 0:00:25,1 (6) 0:03:08,1 (3)
7. Filgas Juraj (1999) SVK TriMaT Martin --- 0:25:59,4 0:08:37,4 (4) 0:00:30,5 (17) 0:13:01,3 (10) 0:00:25,4 (8) 0:03:24,8 (9)
8. Paulíny Andrej (2001) SVK TriMaT Martin --- 0:26:07,3 0:08:36,5 (3) 0:00:27,1 (4) 0:13:11,6 (12) 0:00:27,7 (11) 0:03:24,4 (8)
9. Błaszczyk Mateusz (1999) POL TS Akwedukt Kielce --- 0:26:20,6 0:08:38,2 (7) 0:00:28,3 (8) 0:13:14,6 (13) 0:00:27 (9) 0:03:32,5 (15)
10. Stříhavka Jindřich (2000) CZE CzechTRI K. Team --- 0:26:21,1 0:09:10,2 (12) 0:00:29,1 (11) 0:12:45,4 (8) 0:00:29,4 (14) 0:03:27 (11)
11. Jesenská Kristína (2000) SVK TriMaT Martin --- 0:26:34,3 0:08:52 (11) 0:00:27,6 (6) 0:13:10,3 (11) 0:00:30,4 (16) 0:03:34 (16)
12. Kowalski Kuba (2000) POL GTT DIAMENT --- 0:26:50 0:09:10,2 (13) 0:00:32,7 (23) 0:12:44,2 (7) 0:00:32,8 (26) 0:03:50,1 (30)
13. Nejedlý Jakub (1999) CZE SK Slavia Praha --- 0:27:02,8 0:08:45,2 (9) 0:00:29,5 (12) 0:13:43,9 (20) 0:00:24,9 (3) 0:03:39,3 (20)
14. Walter Jarko (2001) SVK REALIZ SPORTTEAM --- 0:27:07,8 0:09:18,6 (18) 0:00:28,1 (7) 0:13:35,3 (16) 0:00:27,1 (10) 0:03:18,7 (6)
15. Walterová Janka (2000) SVK Realiz sport team --- 0:27:09,1 0:09:12,3 (14) 0:00:27,4 (5) 0:13:43,1 (19) 0:00:24,7 (2) 0:03:21,6 (7)
16. Macháček Michal (2002) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:27:13,7 0:09:15,8 (16) 0:00:35 (30) 0:13:31,8 (15) 0:00:25,3 (7) 0:03:25,8 (10)
17. Váňa Radek (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:27:20,3 0:09:13,2 (15) 0:00:32,8 (25) 0:13:39,1 (17) 0:00:27,8 (13) 0:03:27,4 (13)
18. Klimek David (2000) CZE Bike centrum Olomouc --- 0:27:45,1 0:10:05,6 (30) 0:00:48,3 (46) 0:12:35,8 (6) 0:00:38,2 (39) 0:03:37,2 (19)
19. Drahovská Lýdia (1999) SVK ŠBR Piešťany --- 0:27:49,6 0:09:19,4 (19) 0:00:30,1 (15) 0:13:42,9 (18) 0:00:27,7 (12) 0:03:49,5 (29)
20. Koreň Matúš Jakub (2002) SVK REALIZ sport team Bratislava --- 0:28:21,1 0:09:37 (24) 0:00:34 (27) 0:13:20,4 (14) 0:00:31,7 (21) 0:04:18 (39)
21. Luis Matthieu (1999) FRA REALIZ SPORTTEAM --- 0:28:28,2 0:09:40 (26) 0:00:32,4 (22) 0:13:55,3 (22) 0:00:37,6 (38) 0:03:42,9 (22)
22. Macháček Tomáš (2000) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:28:33,2 0:09:52,6 (28) 0:00:32,7 (24) 0:13:47,7 (21) 0:00:31,6 (19) 0:03:48,6 (28)
23. Zábojníková Klára (1999) CZE TITAN TRILIFE --- 0:28:53,6 0:09:39,5 (25) 0:00:28,3 (9) 0:14:51,1 (26) 0:00:25 (4) 0:03:29,7 (14)
24. Kleja Denis (1999) SVK ŠK Iglovia --- 0:29:07,7 0:09:19,7 (20) 0:00:36,7 (32) 0:14:49,5 (25) 0:00:34,7 (31) 0:03:47,1 (24)
25. Kopřiva Filip (2001) CZE TT1 --- 0:29:09,8 0:09:22,2 (21) 0:00:34,7 (29) 0:15:00,2 (30) 0:00:31,9 (22) 0:03:40,8 (21)
26. Kmoníčková Pavla (2000) CZE CzechTRI K. Team --- 0:29:12,5 0:09:54,7 (29) 0:00:30,1 (16) 0:14:38,9 (24) 0:00:25 (5) 0:03:43,8 (23)
27. Hrtan Maťo (2002) SVK Realiz sport team --- 0:29:35,6 0:09:33,4 (23) 0:00:33,5 (26) 0:15:21 (33) 0:00:32,2 (24) 0:03:35,5 (18)
28. Všetička Jaroslav (2002) CZE Diana Sport --- 0:29:52,4 0:09:28,2 (22) 0:00:31,2 (19) 0:15:45,9 (38) 0:00:32,1 (23) 0:03:35 (17)
29. Kozáková Zuzana (1999) SVK ŠK Iglovia --- 0:30:03,1 0:10:13 (31) 0:00:31,3 (20) 0:14:58 (29) 0:00:32,5 (25) 0:03:48,3 (27)
30. Březnová Radka (1999) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:30:21,3 0:10:33,2 (35) 0:00:32 (21) 0:14:55,6 (27) 0:00:29,4 (15) 0:03:51,1 (31)
31. Toma Jakub (2001) SVK ŠK Atóm Levice --- 0:30:25,3 0:10:14,9 (32) 0:00:37,3 (34) 0:15:14,4 (32) 0:00:31,6 (20) 0:03:47,1 (25)
32. Machálková Petra (2000) SVK TriMaT Martin --- 0:30:34,3 0:09:18,1 (17) 0:00:29,8 (13) 0:16:20,3 (40) 0:00:34,1 (29) 0:03:52 (32)
33. Horváthová Hana (2001) SVK Hospitality Triathlon Team --- 0:30:57,1 0:10:59,2 (39) 0:00:54,5 (48) 0:14:04,4 (23) 0:00:42,8 (41) 0:04:16,2 (38)
34. Peciar Tomáš (2002) SVK Šk Delfín Nitra --- 0:31:17,9 0:10:32,3 (34) 0:00:38,3 (35) 0:15:10 (31) 0:00:35,3 (32) 0:04:22 (40)
35. Gašpar Jozef (1999) SVK Slávia ŠG Trenčín --- 0:31:34,7 0:10:33,7 (36) 0:00:35,4 (31) 0:15:40,9 (37) 0:00:37 (37) 0:04:07,7 (35)
36. Kučerová Lucie (2001) CZE ACT Lerak --- 0:31:46 0:11:13,1 (42) 0:00:38,3 (36) 0:14:55,6 (28) 0:00:42,9 (42) 0:04:16,1 (37)
37. Zdražilová Zoe (2002) CZE Triatlon klub Ostrava --- 0:31:55,8 0:10:57,4 (38) 0:00:36,8 (33) 0:15:49 (39) 0:00:33,7 (28) 0:03:58,9 (33)
38. Dvorská Ivana (1999) SVK ŠK Iglovia --- 0:32:06 0:10:51,5 (37) 0:00:39,3 (38) 0:15:40 (36) 0:00:45,9 (44) 0:04:09,3 (36)
39. Burdová Anežka (2001) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:32:30,5 0:11:03,7 (40) 0:00:43,2 (44) 0:15:25,5 (34) 0:00:36 (36) 0:04:42,1 (44)
40. Tala Alexander (1999) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:32:58,4 0:11:09,6 (41) 0:00:41 (43) 0:15:29 (35) 0:00:52,7 (46) 0:04:46,1 (45)
41. Stloukal Richard (2002) CZE Ráječko --- 0:33:41,9 0:09:51,8 (27) 0:00:49,7 (47) 0:18:00,7 (44) 0:01:00,6 (47) 0:03:59,1 (34)
42. Gašpar Nikolas (2001) SVK Slávia ŠG Trenčín --- 0:34:11,8 0:12:09,1 (46) 0:00:38,7 (37) 0:16:20,6 (41) 0:00:35,5 (33) 0:04:27,9 (42)
43. Šišková Barbora (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:34:15,6 0:11:53,5 (44) 0:00:34,4 (28) 0:16:50 (43) 0:00:33,6 (27) 0:04:24,1 (41)
44. Dunčková Pavlína (2001) SVK ŠK Iglovia --- 0:34:23,9 0:11:49,9 (43) 0:00:39,3 (39) 0:16:38,7 (42) 0:00:38,9 (40) 0:04:37,1 (43)
45. Maloušková Eliška (2002) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:34:32,4 0:10:31,4 (33) 0:00:40,8 (42) 0:18:57 (47) 0:00:35,7 (35) 0:03:47,5 (26)
46. Růža Daniel (2002) CZE ATK Šlapanice --- 0:40:21,8 0:12:08,7 (45) 0:00:47,9 (45) 0:21:31,8 (48) 0:01:01,6 (48) 0:04:51,8 (46)
47. Konečný Krištof (2001) SVK Realiz sportteam --- 0:41:35,6 0:15:24,6 (47) 0:00:39,5 (40) 0:18:36,1 (45) 0:00:45,8 (43) 0:06:09,6 (48)
48. Konečný Damián (2001) SVK Realiz sportteam --- 0:42:18,8 0:16:03,2 (48) 0:00:40,1 (41) 0:18:56,7 (46) 0:00:46 (45) 0:05:52,8 (47)
Ratajczak Magdalena (1999) POL GTT DIAMENT --- DNS
Jakubiak Aleksandra (2000) POL GTT DIAMENT --- DNS
Schwarz Roman (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNS
Buchta Lukáš (2002) CZE ATK Šlapanice --- DNS
Madič Viktor (1999) SVK Trian SK UMB Banska Bystrica --- DNS
Walter Jaromír (2001) SVK Realiz sport team --- DNS
Vágnerová Viktoria (1999) SVK Realiz Sprtteam --- DNS
Sotona Jan (2001) CZE CzechTRI K. Team --- DNS
Macek David (2002) CZE Triathlon Team Tábor --- DNS
Antošová Barbora (2000) CZE TJ BIŽU JBC --- DNS
Bělinová Natálie (2000) CZE TJ BIŽU JBC --- DNS
Walterová Janka (2000) SVK REALIZ SPORTTEAM --- DNS
Gram Indira (2002) DEU REALIZ SPORTTEAM --- DNS
Luis Camille (2002) FRA REALIZ SPORTTEAM --- DNS