Račice, 16. 6. 2013 - 0,75-20-5, celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Lebeda Václav (1994) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 1:02:26,3 0:10:14,3 (5) 0:00:27,7 (5) 0:31:18,3 (5) 0:00:20 (1) 0:20:06 (1)
2. Spálenský Robert (1994) CZE OT SK SPORTPRESTIŽ --- 1:02:48,2 0:10:16,9 (6) 0:00:27,6 (4) 0:30:49,3 (3) 0:00:28,3 (12) 0:20:46,1 (3)
3. Sommer Vojtěch (1996) CZE SK Slavia Praha --- 1:03:03,7 0:10:00,9 (1) 0:00:27,9 (6) 0:30:48,1 (2) 0:00:26,1 (6) 0:21:20,7 (5)
4. Krátký Štěpán (1995) CZE OT SK SPORTPRESTIŽ --- 1:03:16,5 0:10:08,7 (3) 0:00:25,6 (1) 0:31:16 (4) 0:00:30,6 (17) 0:20:55,6 (4)
5. Majer Jan (1994) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 1:04:23,8 0:11:08,2 (10) 0:00:29 (8) 0:30:18 (1) 0:00:25,3 (5) 0:22:03,3 (8)
6. Houra Tomáš (1996) CZE SK Slavia Praha --- 1:04:57,9 0:11:34,3 (19) 0:00:27,5 (3) 0:32:08,2 (9) 0:00:26,6 (7) 0:20:21,3 (2)
7. Schubert Petr (1994) CZE HISPORT Team --- 1:06:13 0:11:40,2 (20) 0:00:42 (29) 0:31:18,3 (6) 0:00:37,3 (33) 0:21:55,2 (7)
8. Petr Ondřej (1997) CZE TT Cyklorenova Cvikov --- 1:07:49,8 0:13:00,3 (35) 0:00:36,3 (25) 0:32:16,8 (10) 0:00:32,9 (21) 0:21:23,5 (6)
9. Čulík Tomáš (1995) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:08:45,9 0:11:58,8 (24) 0:00:26,9 (2) 0:32:19,3 (12) 0:00:30,5 (16) 0:23:30,4 (13)
10. Šimůnková Simona (1997) CZE TriSK ČB --- 1:08:54,8 0:10:06,4 (2) 0:00:29,4 (9) 0:33:47,1 (18) 0:00:23,7 (3) 0:24:08,2 (15)
11. Štibingr Matěj (1997) CZE SK Slavia Praha --- 1:09:11,6 0:12:33,4 (33) 0:01:02,3 (35) 0:32:18,9 (11) 0:00:50,6 (39) 0:22:26,4 (9)
12. Mitrenga Adam (1997) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:09:26,7 0:11:05,4 (7) 0:00:34,1 (20) 0:31:19 (7) 0:00:31,3 (18) 0:25:56,9 (21)
13. Poláčková Pavlína (1996) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:09:40,3 0:11:12,9 (15) 0:00:30,2 (10) 0:33:45,6 (17) 0:00:23,8 (4) 0:23:47,8 (14)
14. Jirků Petr (1997) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:10:21,8 0:12:16,2 (32) 0:00:51,9 (34) 0:33:24,9 (13) 0:00:27 (9) 0:23:21,8 (12)
15. Straka Pavel (1997) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:10:57 0:11:13,6 (16) 0:00:33 (16) 0:34:35,3 (24) 0:00:26,9 (8) 0:24:08,2 (16)
16. Kášková Niki (1995) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:11:02,3 0:11:10,6 (12) 0:00:28,1 (7) 0:34:23,2 (21) 0:00:32 (20) 0:24:28,4 (17)
17. Nekoranec Matěj (1997) CZE TRILIFE --- 1:11:16,3 0:12:50,2 (34) 0:01:03,4 (36) 0:33:39,1 (16) 0:00:46 (38) 0:22:57,6 (11)
18. Beber Martin (1996) CZE PSK Klatovy --- 1:11:38,9 0:11:09,7 (11) 0:01:14,7 (39) 0:31:44,1 (8) 0:00:36,6 (30) 0:26:53,8 (26)
19. Pechar Matyáš (1995) CZE OT SK SPORTPRESTIŽ --- 1:11:56,6 0:12:06,8 (30) 0:00:36,2 (24) 0:34:03,1 (20) 0:00:36 (27) 0:24:34,5 (18)
20. Keňa David (1996) CZE TITAN TRILIFE --- 1:12:05,8 0:10:09,7 (4) 0:00:39,5 (27) 0:34:57,5 (28) 0:00:30,1 (15) 0:25:49 (20)
21. Šram Kryštof (1997) CZE --- --- 1:12:26,1 0:11:05,8 (8) 0:00:49,5 (32) 0:34:26,5 (22) 0:00:41,4 (36) 0:25:22,9 (19)
22. Vlčková Veronika (1996) CZE PSK Klatovy --- 1:13:12,9 0:12:02,4 (27) 0:00:31,8 (12) 0:33:53,3 (19) 0:00:36,6 (31) 0:26:08,8 (22)
23. Borčin Vladimír (1996) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:13:24 0:12:01,2 (26) 0:00:35,4 (21) 0:33:32,9 (14) 0:00:38,4 (34) 0:26:36,1 (24)
24. Dokulil Jan (1997) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:13:28,5 0:11:12 (14) 0:00:33,8 (19) 0:33:37 (15) 0:00:36,9 (32) 0:27:28,8 (30)
25. Vaverka Pavel (1996) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:14:53,4 0:12:04,2 (29) 0:00:33,1 (17) 0:34:42,8 (26) 0:00:31,9 (19) 0:27:01,4 (27)
26. Větrovský Jan (1996) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:15:04,8 0:11:11 (13) 0:00:35,4 (22) 0:34:43,8 (27) 0:00:28,4 (13) 0:28:06,2 (33)
27. Kotěšovcová Anna (1996) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:15:06,7 0:11:31,5 (17) 0:00:32,2 (15) 0:35:18 (29) 0:00:33,4 (23) 0:27:11,6 (28)
28. Skuhrová Tereza (1994) CZE OT SK SPORTPRESTIŽ --- 1:15:21,8 0:11:07,9 (9) 0:00:31,7 (11) 0:35:29,8 (31) 0:00:35,1 (25) 0:27:37,3 (31)
29. Macková Barbora (1997) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:15:52,9 0:11:45,2 (21) 0:00:48,1 (31) 0:36:02,4 (32) 0:00:27,9 (11) 0:26:49,3 (25)
30. Karná Anna (1995) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:16:11,5 0:11:58,1 (23) 0:00:31,9 (13) 0:35:22,6 (30) 0:00:29,1 (14) 0:27:49,8 (32)
31. ANTOŠ Jakub (1994) CZE Ski klub Jablonec --- 1:16:32,3 0:16:58,1 (40) 0:01:12,1 (38) 0:34:26,6 (23) 0:01:00,9 (40) 0:22:54,6 (10)
32. Zdražilová Simona (1996) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:17:38,6 0:12:03,9 (28) 0:00:32,1 (14) 0:34:37 (25) 0:00:27,2 (10) 0:29:58,4 (38)
33. Bajerová Žaneta (1997) CZE TITAN TRILIFE --- 1:17:55,9 0:11:33,5 (18) 0:00:37,3 (26) 0:36:34,3 (33) 0:00:36,3 (29) 0:28:34,5 (35)
34. Mrnka Martin (1996) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:18:45,7 0:12:08,7 (31) 0:00:33,1 (18) 0:36:52,7 (34) 0:00:33,1 (22) 0:28:38,1 (36)
35. Podlahová Aneta (1994) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:19:04,4 0:11:59,2 (25) 0:00:40,7 (28) 0:37:23,1 (36) 0:00:35,8 (26) 0:28:25,6 (34)
36. Prokopová Daniela (1994) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:19:56,5 0:11:51,4 (22) 0:01:37,3 (40) 0:38:37,9 (37) 0:00:34,4 (24) 0:27:15,5 (29)
37. Zemanová Kateřina (1994) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:22:04,7 0:14:40 (38) 0:00:42,6 (30) 0:36:58,7 (35) 0:00:39 (35) 0:29:04,4 (37)
38. Pelešková Gabriela (1996) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:23:39 0:15:40 (39) 0:00:35,8 (23) 0:40:31,1 (38) 0:00:36 (28) 0:26:16,1 (23)
39. Macháčková Petra (1997) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:29:22,5 0:13:12,1 (36) 0:00:50,3 (33) 0:40:34,2 (39) 0:00:45,7 (37) 0:34:00,2 (40)
40. Marková Johana (1996) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:30:54,7 0:14:03,8 (37) 0:01:06,8 (37) 0:43:02,7 (40) 0:00:21,9 (2) 0:32:19,5 (39)
Novák Lukáš (1996) CZE TJ BIŽU JBC --- DSQ 0:10:08,2 0:00:34,4 0:31:43,6 0:00:24,4 0:21:54,5
Prokop Tomáš (1996) CZE TJ BIŽU JBC --- DNF 0:10:41,6 0:00:31,8
Zadražil Lukáš (1997) CZE Triathlon Team Tábor --- DSQ 0:09:50,5 0:00:29,1 0:32:10,7 0:00:30,2 0:22:38,4