CZECHMAN Kid's Triatlon, 5. 9. 2021 - Žactvo mladší (12-13)

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Plic Ondřej (2009) CZE 2BWINNER TEAM --- 0:24:25,4 0:04:12 (3) 0:00:48,8 (6) 0:11:41,4 (4) 0:00:35,5 (5) 0:07:07,5 (1)
2. Kubias Matěj (2008) CZE Triatlon Plzeň --- 0:24:39,3 0:04:22,7 (5) 0:00:42,2 (1) 0:11:37,9 (1) 0:00:38,9 (10) 0:07:17,3 (3)
3. Schneiderka Samuel (2008) CZE SK Kopřivnice --- 0:25:09,8 0:04:10,5 (2) 0:00:53,3 (9) 0:11:40,1 (3) 0:00:38,4 (8) 0:07:47,4 (12)
4. Volf Štěpán (2008) CZE VOKOLOPOLE --- 0:25:22,8 0:04:27 (6) 0:00:54 (11) 0:12:04,6 (8) 0:00:38,9 (11) 0:07:18,1 (4)
5. Krátký Marek (2008) CZE ArtSport Team --- 0:25:27 0:04:35 (9) 0:00:47 (4) 0:12:01,1 (7) 0:00:39,6 (14) 0:07:24,1 (6)
6. Kovář Jan (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:25:30,6 0:04:41 (10) 0:01:00,8 (19) 0:11:39,6 (2) 0:00:40,9 (16) 0:07:28,2 (7)
7. Lemberka Jan (2008) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:26:08,8 0:04:42 (11) 0:00:46,5 (3) 0:11:55,9 (6) 0:00:43,9 (25) 0:08:00,3 (16)
8. Kmoch Štěpán (2009) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:26:17,8 0:05:15 (22) 0:00:54,7 (13) 0:12:19,5 (16) 0:00:35 (4) 0:07:13,4 (2)
9. Šoula Václav (2009) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:26:29,6 0:04:59,8 (16) 0:00:52,2 (8) 0:12:19,2 (15) 0:00:34,3 (3) 0:07:43,9 (11)
10. Michálek Antonín (2009) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:26:31 0:05:11,7 (21) 0:00:48 (5) 0:12:26,9 (20) 0:00:42,3 (20) 0:07:21,9 (5)
11. Netík Lukáš (2009) CZE --- --- 0:26:36,6 0:04:32 (7) 0:01:00,3 (18) 0:12:43,1 (23) 0:00:39,3 (13) 0:07:41,7 (10)
12. Dedek matěj (2009) CZE AD team z.s. --- 0:26:41,8 0:05:35 (28) 0:00:53,5 (10) 0:12:09,4 (9) 0:00:32 (1) 0:07:31,7 (8)
13. Filip Tadeáš (2008) CZE SPSHK --- 0:26:49,8 0:04:14,1 (4) 0:01:01,6 (20) 0:12:10,1 (10) 0:00:35,6 (6) 0:08:48,2 (25)
14. Dvořák Tomáš (2008) CZE TITAN TRILIFE --- 0:26:58,8 0:05:24,2 (25) 0:00:55,8 (14) 0:12:21,4 (18) 0:00:39 (12) 0:07:38,2 (9)
15. Kalda Martin (2009) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:27:00,3 0:05:10,7 (20) 0:00:51,8 (7) 0:12:25,9 (19) 0:00:34,1 (2) 0:07:57,7 (14)
16. Večeřa Matyáš (2009) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:27:05,6 0:05:03 (17) 0:00:56,3 (16) 0:12:16,9 (14) 0:00:42,1 (19) 0:08:07,2 (18)
17. Ščudla Ondřej (2008) CZE --- --- 0:27:06,8 0:04:04,7 (1) 0:01:29 (31) 0:12:16,1 (13) 0:00:53,6 (29) 0:08:23,2 (21)
18. Koptík Jiří (2008) CZE TriSK ČB --- 0:27:08,1 0:04:34,2 (8) 0:01:02,5 (21) 0:11:54,9 (5) 0:00:57,8 (30) 0:08:38,5 (24)
19. Svatoš Adam (2008) CZE Loko Trutnov --- 0:27:17,6 0:04:49,2 (13) 0:00:42,3 (2) 0:13:12,1 (29) 0:00:43,3 (24) 0:07:50,5 (13)
20. Bajer Vojtěch (2008) CZE TITAN TRILIFE --- 0:27:27,3 0:05:09,7 (19) 0:01:18,5 (29) 0:12:15,7 (12) 0:00:36,3 (7) 0:08:06,9 (17)
21. Maloch Václav (2008) CZE CzechTRI K. Team --- 0:27:35,3 0:04:58,7 (15) 0:00:54,6 (12) 0:12:20,4 (17) 0:00:43,1 (23) 0:08:38,3 (23)
22. Gončaruk Ilja (2009) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:27:40,3 0:04:56 (14) 0:01:05,5 (23) 0:12:57,6 (25) 0:00:42,3 (21) 0:07:58,7 (15)
23. Hellier Bruce (2008) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:27:47,5 0:05:30,7 (27) 0:00:56 (15) 0:12:13,4 (11) 0:00:41,1 (17) 0:08:26,1 (22)
24. Ihn Tobiáš (2008) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:28:03,8 0:05:04 (18) 0:01:09 (25) 0:13:00,1 (26) 0:00:42,3 (22) 0:08:08,2 (19)
25. Pietrula Jakub (2009) CZE Kerberos --- 0:28:12 0:05:38 (29) 0:01:07 (24) 0:12:27,6 (21) 0:00:38,8 (9) 0:08:20,4 (20)
26. Řezníček Josef (2008) CZE Loko Trutnov --- 0:28:12,1 0:04:44,7 (12) 0:00:56,5 (17) 0:12:34,4 (22) 0:00:49,3 (28) 0:09:07 (27)
27. Heřman Jakub (2009) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:29:12,1 0:05:22,7 (24) 0:01:05 (22) 0:12:45,9 (24) 0:00:40,7 (15) 0:09:17,6 (29)
28. Jiruška Matyáš (2009) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:29:26 --- --- --- --- ---
29. Zavřel Jiří (2009) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:29:31 --- --- --- --- ---
30. Bakoč Hynek (2009) CZE Spartak Trutnov --- 0:30:17,1 0:05:20,7 (23) 0:01:12,7 (27) 0:13:18,6 (30) 0:00:41,1 (18) 0:09:43,6 (31)
31. Petráček Milan (2009) CZE Loko Trutnov --- 0:30:31,6 0:06:21,5 (31) 0:01:09,5 (26) 0:13:07,9 (27) 0:00:47,6 (26) 0:09:05 (26)
32. Váša Theodor (2009) CZE Triatlet Karlovy Vary --- 0:31:24,6 0:05:28,7 (26) 0:01:22,8 (30) 0:13:50,9 (31) 0:01:06,8 (31) 0:09:35,2 (30)
33. Anděl David (2008) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:32:36,1 0:06:14,5 (30) 0:01:17,5 (28) 0:13:09,9 (28) 0:00:48,5 (27) 0:11:05,5 (32)
34. MAITL Jáchym (2009) CZE KVS --- 0:36:46,2 0:06:23,7 (32) 0:02:01 (33) 0:14:51,6 (32) 0:01:08,7 (32) 0:12:21 (33)
35. PREISLER Štěpán (2008) CZE TJ Tanvald --- 0:37:37 0:09:33 (33) 0:01:35,2 (32) 0:15:28,9 (33) 0:01:45 (33) 0:09:14,7 (28)
Kolman Matěj (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNS --- --- --- --- ---
Kolář Matěj (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNS --- --- --- --- ---
Slanina Jindřich (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNS --- --- --- --- ---
Valda Antonín (2009) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNS --- --- --- --- ---
Kotiš Martin (2009) CZE TJ Sokol Senohraby --- DNS --- --- --- --- ---
Bezdíček Lukáš (2009) CZE CzechTRI K. Team --- DNS --- --- --- --- ---
Černý Jakub (2009) CZE Triatlon Plzeň --- DNS --- --- --- --- ---
NEDVÍDEK Jan (2008) CZE ABC Braník --- DNS --- --- --- --- ---