Triathlon Fest Račice - INTERVAL ČP žactva/Open, 3. 7. 2020 - Žactvo mladší (12-13)

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Kozojed Ondřej (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:16:00,7 0:03:56,3 (2) 0:00:31,5 (6) 0:08:05,1 (2) 0:00:18,9 (1) 0:03:08,7 (1)
2. Švarc Michal (2007) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:16:58,2 0:04:08 (3) 0:00:28,6 (1) 0:08:03,6 (1) 0:00:57,9 (38) 0:03:19,9 (2)
3. Gröschl Vojtěch (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:17:04,4 0:04:14,3 (6) 0:00:29,4 (2) 0:08:36,2 (6) 0:00:23,2 (9) 0:03:21,1 (3)
4. Bíba Mikuláš (2007) CZE Triatlon Plzeň --- 0:17:09 0:04:32,3 (11) 0:00:33,5 (8) 0:08:20,1 (3) 0:00:20,9 (2) 0:03:22 (4)
5. Ryšávka Jáchym (2007) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:17:09,5 0:03:52 (1) 0:00:41,3 (18) 0:08:41,3 (7) 0:00:21,2 (3) 0:03:33,5 (8)
6. Procházka Matěj (2007) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:17:20,4 0:04:13,7 (5) 0:00:32,2 (7) 0:08:20,2 (4) 0:00:39,5 (36) 0:03:34,6 (10)
7. Toul Filip (2007) CZE TriSK ČB --- 0:17:47,7 0:04:08,6 (4) 0:00:48 (26) 0:08:46,3 (10) 0:00:22,4 (6) 0:03:42,2 (15)
8. Kubias Matěj (2008) CZE Triatlon Plzeň --- 0:17:58,2 0:04:31,1 (9) 0:00:38,3 (14) 0:08:43,6 (8) 0:00:21,2 (4) 0:03:44 (19)
9. Kovář Jan (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec ORGSU.com 0:18:02,1 0:04:42,9 (16) 0:00:31 (5) 0:08:44,4 (9) 0:00:23,4 (12) 0:03:40,2 (13)
10. Homola Matěj (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:18:06,4 0:04:31,6 (10) 0:00:30,3 (4) 0:09:06,5 (18) 0:00:22,9 (8) 0:03:35 (11)
11. Šafránek Jáchym (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:18:11,4 0:04:32,8 (12) 0:00:36 (12) 0:08:59 (14) 0:00:29 (27) 0:03:34,4 (9)
12. Volf Štěpán (2008) CZE VOKOLOPOLE --- 0:18:21,2 0:04:14,3 (7) 0:00:56,9 (34) 0:09:00,1 (15) 0:00:26,5 (19) 0:03:43,2 (16)
13. Krátký Marek (2008) CZE ArtSport Team --- 0:18:25,6 0:04:33,8 (13) 0:00:34,3 (10) 0:08:53,3 (12) 0:00:30,7 (31) 0:03:53,4 (24)
14. Ardelt Václav (2007) CZE CzechTRI K. Team --- 0:18:35,4 0:04:58,8 (21) 0:00:29,7 (3) 0:08:47,2 (11) 0:00:39,7 (37) 0:03:40 (12)
15. Lemberka Jan (2008) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:18:35,9 0:04:45,3 (17) 0:00:40,5 (16) 0:09:16,3 (21) 0:00:21,4 (5) 0:03:32,2 (7)
16. Všetička Jan (2007) CZE TC DOBRUŠKA --- 0:18:44,6 0:05:21,6 (30) 0:00:45,3 (21) 0:08:31,1 (5) 0:00:25,7 (17) 0:03:40,9 (14)
17. Marek Lukáš (2007) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:18:47,4 0:04:41,8 (15) 0:00:34,4 (11) 0:09:13,9 (20) 0:00:22,7 (7) 0:03:54,5 (25)
18. Kraus Filip (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:19:13,9 0:04:21 (8) 0:00:45,4 (22) 0:09:47,2 (32) 0:00:30 (29) 0:03:50,1 (22)
19. Svatoš Adam (2008) CZE Loko Trutnov --- 0:19:22,4 0:04:53,5 (20) 0:00:49,9 (29) 0:09:28,2 (26) 0:00:23,3 (11) 0:03:47,4 (20)
20. Zadražil Jan (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:19:26,2 0:05:09,8 (24) 0:00:38,9 (15) 0:09:13,2 (19) 0:00:28,7 (24) 0:03:55,5 (26)
21. Böse Adam (2007) CZE LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 0:19:26,9 0:05:12,3 (27) 0:00:45 (20) 0:09:16,4 (22) 0:00:23,8 (14) 0:03:49,2 (21)
22. Hellier Bruce (2008) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:19:34,4 0:05:34 (35) 0:00:47,6 (25) 0:09:00,4 (16) 0:00:28,7 (25) 0:03:43,5 (18)
23. Hašlar Přemysl (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:19:36,1 0:05:29,3 (33) 0:00:53,5 (31) 0:09:02,8 (17) 0:00:26,9 (21) 0:03:43,4 (17)
24. Talacko Oskar (2007) CZE Aquathlon Twins --- 0:19:44,4 0:04:49 (19) 0:00:56,7 (33) 0:09:23,2 (23) 0:00:34,9 (34) 0:04:00,5 (27)
25. Mařík Jakub (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:19:56,1 0:05:04 (22) 0:01:19,4 (37) 0:09:27,2 (25) 0:00:38 (35) 0:03:27,4 (6)
26. Maloch Václav (2008) CZE CzechTRI K. Team --- 0:20:00,1 0:05:11,3 (25) 0:00:51,9 (30) 0:09:40,7 (30) 0:00:24,5 (15) 0:03:51,6 (23)
27. Voda Jan (2007) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:20:04,9 0:05:46,8 (36) 0:00:49 (28) 0:09:39,5 (29) 0:00:25,1 (16) 0:03:24,4 (5)
28. Blažek Cyril (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:20:06,9 0:05:25,3 (31) 0:00:33,6 (9) 0:08:56,2 (13) 0:00:23,2 (10) 0:04:48,4 (33)
29. Tabulka Štěpán (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:20:12,9 0:05:17,5 (29) 0:00:45,9 (23) 0:09:29,4 (27) 0:00:23,7 (13) 0:04:16,2 (31)
30. Kovařčík Matěj (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:20:20,6 0:04:35,8 (14) 0:01:07,1 (36) 0:09:51,7 (34) 0:00:30,2 (30) 0:04:15,7 (30)
31. Uhlík Jan (2008) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:20:41,2 0:05:30,3 (34) 0:00:41,6 (19) 0:09:44,9 (31) 0:00:30,8 (32) 0:04:13,3 (29)
32. Koptík Jiří (2008) CZE TriSK ČB --- 0:20:47,2 0:05:13,3 (28) 0:00:54,4 (32) 0:09:27 (24) 0:00:28,5 (23) 0:04:43,7 (32)
33. Šiška Matěj (2008) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:21:06,2 0:05:11,8 (26) 0:00:36,1 (13) 0:09:39,4 (28) 0:00:28,7 (26) 0:05:10 (36)
34. Ihn Tobiáš (2008) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:21:09,9 0:05:07,8 (23) 0:00:47,5 (24) 0:09:49,6 (33) 0:00:31 (33) 0:04:53,9 (34)
35. Gröschl Václav (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:21:51,2 0:04:46,7 (18) 0:00:41,1 (17) 0:11:49,7 (38) 0:00:27,4 (22) 0:04:06,2 (28)
36. Šulák Marek (2008) CZE TITAN TRILIFE --- 0:22:23,4 0:05:27,8 (32) 0:00:48,1 (27) 0:10:37,1 (35) 0:00:26,6 (20) 0:05:03,6 (35)
37. Ospalý Adam (2008) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:24:37,1 0:06:12,8 (37) 0:01:04,8 (35) 0:11:27 (37) 0:00:26,4 (18) 0:05:25,9 (37)
38. Anděl David (2008) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:26:26,6 0:07:34,8 (38) 0:01:20,1 (38) 0:11:14,9 (36) 0:00:29,9 (28) 0:05:46,7 (38)