CZECHMAN Kid's Triatlon, 2. 6. 2019 - Teams - Žactvo 12-15 let


1 Triathlon Team Tábor
Počet bodů: 2840
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2840
651 Kozojed Martin Žactvo starší (14-15) 1 1000 0:35:29
533 Kozojed Ondřej Žactvo mladší (12-13) 3 920 0:25:26
666 Homola Jakub Žactvo starší (14-15) 3 920 0:35:49,3

2 Tri club Česká Lípa
Počet bodů: 2740
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2740
668 Knejzlík Tomáš Žactvo starší (14-15) 2 950 0:35:37,2
637 Hadravová Kateřina Žactvo starší (14-15) 3 920 0:39:35,7
638 Faltova Eliška Žactvo starší (14-15) 7 870 0:42:15,4

3 Triatlon Plzeň
Počet bodů: 2740
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2740
519 Jedličková Barbora Žactvo mladší (12-13) 1 1000 0:25:38,9
618 Nýdrle Filip Žactvo starší (14-15) 6 880 0:36:45,1
518 Bíba Mikuláš Žactvo mladší (12-13) 8 860 0:27:51,9

4 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice
Počet bodů: 2690
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2690
522 Duba Lucas Žactvo mladší (12-13) 4 900 0:25:44,4
630 Rozsíval Erik Žactvo starší (14-15) 4 900 0:36:09
632 Dvořáková Kristýna Žactvo starší (14-15) 5 890 0:40:30,2

5 TCV Jindřichův Hradec
Počet bodů: 2690
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2690
517 Gröschl Vojtěch Žactvo mladší (12-13) 1 1000 0:24:31,7
516 Gröschl Václav Žactvo mladší (12-13) 9 850 0:27:54,7
547 Gončaruk Kyrill Žactvo mladší (12-13) 10 840 0:28:01,7

6 KONRAD TOOLS TEAM
Počet bodů: 2690
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2690
538 Odehnal Jakub Žactvo mladší (12-13) 2 950 0:24:48,9
657 Dvořáková Petra Žactvo starší (14-15) 4 900 0:40:08,2
653 Odehnal Jan Žactvo starší (14-15) 10 840 0:37:12,8

7 TJ Sokol Senohraby
Počet bodů: 2660
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2660
609 Chmátalová Adéla Žactvo starší (14-15) 2 950 0:39:25,4
528 Štolba Tomáš Žactvo mladší (12-13) 5 890 0:26:31,7
511 Kotišová Karolína Žactvo mladší (12-13) 12 820 0:30:54,7

8 TRI KLUB Příbram
Počet bodů: 2620
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2620
610 Michálek Šimon Žactvo starší (14-15) 5 890 0:36:45
532 Švarc Michal Žactvo mladší (12-13) 6 880 0:27:00,2
649 Eliáš David Žactvo starší (14-15) 9 850 0:37:03,2

9 CzechTRI K. Team
Počet bodů: 2471
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2471
644 Ptáčková Anna Žactvo starší (14-15) 6 880 0:42:08,4
652 Bača Matyáš Žactvo starší (14-15) 15 799 0:38:57,7
659 Maixnerová Eliška Žactvo starší (14-15) 22 792 0:49:00,3

10 Loko Trutnov
Počet bodů: 2468
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2468
513 Vachová Adéla Žactvo mladší (12-13) 10 840 0:30:41
512 Káňová Kateřina Žactvo mladší (12-13) 11 830 0:30:46,1
636 Kašpar Lukáš Žactvo starší (14-15) 16 798 0:39:54,9

11 4SPORTS TEAM
Počet bodů: 2449
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2449
544 Marek Lukáš Žactvo mladší (12-13) 11 830 0:28:24,7
527 Ryšávka Jáchym Žactvo mladší (12-13) 12 820 0:28:44,9
639 Ryšávková Emma Žactvo starší (14-15) 15 799 0:43:53,4

12 TJ Spartak Třebíč
Počet bodů: 2443
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2443
507 Kratochvílová Šárka Žactvo mladší (12-13) 7 870 0:29:26,6
521 Voda Jan Žactvo mladší (12-13) 19 795 0:32:22,9
640 Fila Adam Žactvo starší (14-15) 36 778 0:48:21,4

13 VOKOLOPOLE
Počet bodů: 2389
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2389
540 Pánková Emma Žactvo mladší (12-13) 17 797 0:34:06,8
505 Hašlar Přemysl Žactvo mladší (12-13) 18 796 0:30:35,1
539 Vokurková Adéla Žactvo mladší (12-13) 18 796 0:34:22,8

14 Krušnoman TT Litvínov
Počet bodů: 2359
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2359
508 Rousová Sabina Žactvo mladší (12-13) 21 793 0:36:04,6
606 Salvet Martin Žactvo starší (14-15) 29 785 0:43:52,7
605 Novák Josef Žactvo starší (14-15) 33 781 0:45:09,9