TRIATHLON MĚLNÍK 2018, 21. 7. 2018 - Teams - Dospělí 20+, absolutní pořadí


1 Kerberos
Počet bodů: 2710
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Dospělí 20+, absolutní pořadí 2710
78 Olšar Ondřej Dospělí (20-39) 2 31 950 1:01:17,4
129 Andrlová Veronika Dospělí (20-39) 3 7 920 1:11:18,8
42 Powada Jakub Dospělí (20-39) 10 31 840 1:05:43

2 KONRAD TOOLS TEAM
Počet bodů: 2687
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Dospělí 20+, absolutní pořadí 2687
76 Čelůstka Jan Dospělí (20-39) 1 31 1000 0:59:52,2
99 Kalus Jiří Dospělí (20-39) 4 31 900 1:03:27,9
52 Štourač Nikola Dospělí (20-39) 27 31 787 1:09:49,3

3 SK Slavia Praha
Počet bodů: 2451
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Dospělí 20+, absolutní pořadí 2451
141 Krátký Štěpán Dospělí (20-39) 3 31 920 1:01:47,5
143 Sommer Vojtěch Dospělí (20-39) 33 31 781 1:10:43,2
91 Fiala Aleš Dospělí (50-59) 64 11 750 1:16:34,4

4 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice
Počet bodů: 2427
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Dospělí 20+, absolutní pořadí 2427
130 Skuhrová Tereza Dospělí (20-39) 10 7 840 1:20:15,7
120 Kotěšovcová Anna Dospělí (20-39) 20 7 794 1:30:53,3
84 Walter Jan Dospělí (20-39) 21 31 793 1:08:14,9

5 Krušnoman TT Litvínov
Počet bodů: 2393
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Dospělí 20+, absolutní pořadí 2393
57 Ottenschläger Oto Dospělí (20-39) 5 31 890 1:04:51,6
105 Süsserová Lucie Dospělí (40-49) 25 4 789 1:41:10,3
49 Zeman Zbyněk Dospělí (60+) 100 6 714 1:34:56,5

6 TTT
Počet bodů: 2375
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Dospělí 20+, absolutní pořadí 2375
94 Mužíček Pavel Dospělí (20-39) 14 31 800 1:06:50,1
83 Novotný Jan Dospělí (40-49) 15 17 799 1:07:02,5
79 Peřinka Filip Dospělí (20-39) 38 31 776 1:11:34,7

7 HISPORT Team
Počet bodů: 2334
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Dospělí 20+, absolutní pořadí 2334
90 Teplý Ondřej Dospělí (40-49) 23 17 791 1:08:30,9
112 Vlasáková Romana Dospělí (40-49) 27 4 787 1:46:35,6
82 Kroupa Štěpán Dospělí (40-49) 58 17 756 1:15:24,7

8 TITAN TRILIFE
Počet bodů: 2306
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Dospělí 20+, absolutní pořadí 2306
30 Václavík Filip Dospělí (20-39) 18 31 796 1:07:27,7
29 Hradil Pavel Dospělí (20-39) 20 31 794 1:07:43,7
32 Janak Karel Dospělí (60+) 98 6 716 1:31:48

9 TJ BIŽU JBC
Počet bodů: 2296
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Dospělí 20+, absolutní pořadí 2296
118 Kratochvílová Lucie Dospělí (20-39) 12 7 820 1:21:14,3
72 Zadražil Filip Dospělí (20-39) 59 31 755 1:15:36,2
73 Mužíček Josef Dospělí (60+) 93 6 721 1:28:19,3