TRIATHLON MĚLNÍK 2018, 21. 7. 2018 - Teams


1 KONRAD TOOLS TEAM
Počet bodů: 5607
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 880
097 Marek Jakub Žactvo starší (14-15) 6 21 880 0:38:30
Dorost a junioři 2920
124 Kučerová Lucie Dorost (16-17) 1 9 1000 1:12:31
131 Holešovská Monika Junioři (18-19) 1 7 1000 1:17:59,6
43 Tlamka Filip Dorost (16-17) 3 25 920 1:06:09,7
Dospělí 20+, absolutní pořadí 2687
76 Čelůstka Jan Dospělí (20-39) 1 31 1000 0:59:52,2
99 Kalus Jiří Dospělí (20-39) 4 31 900 1:03:27,9
52 Štourač Nikola Dospělí (20-39) 27 31 787 1:09:49,3

2 E.ON Triathlon Team
Počet bodů: 5590
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2920
096 Kostlán Robert Žactvo starší (14-15) 1 21 1000 0:35:24,4
077 Mičková Kateřina Žactvo starší (14-15) 1 13 1000 0:38:19
095 Kozojed Martin Žactvo starší (14-15) 3 21 920 0:35:38,6
Dorost a junioři 2670
50 Vosejpka Jan Junioři (18-19) 3 15 920 1:07:04,6
58 Stuchlík Jiří Dorost (16-17) 6 25 880 1:07:38,3
6 Macháček Michal Dorost (16-17) 7 25 870 1:09:05,4
Dospělí 20+, absolutní pořadí 783
64 Korous Martin Dospělí (40-49) 31 17 783 1:10:14,4

3 Triatlon Plzeň
Počet bodů: 5420
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2760
0146 Nýdrle Filip Žactvo mladší (12-13) 2 20 950 0:18:38,2
0144 Jedličková Barbora Žactvo mladší (12-13) 2 13 950 0:21:36,2
0110 Švecová Andrea Žactvo mladší (12-13) 8 13 860 0:23:11,3
Dorost a junioři 2660
59 Matějovič Filip Dorost (16-17) 1 25 1000 1:05:27,5
87 Marek Matěj Dorost (16-17) 8 25 860 1:09:34,1
88 Marek Jakub Dorost (16-17) 14 25 800 1:12:57
Dospělí 20+, absolutní pořadí 743
86 Marek Daniel Dospělí (40-49) 71 17 743 1:19:31,4

4 TJ Spartak Třebíč
Počet bodů: 5274
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2670
0162 Mitisková Michaela Žactvo mladší (12-13) 3 13 920 0:21:43,2
0167 Auf Jakub Žactvo mladší (12-13) 5 20 890 0:19:52,2
0165 Března Matěj Žactvo mladší (12-13) 8 20 860 0:20:36,2
Dorost a junioři 2604
127 Březnová Radka Junioři (18-19) 3 7 920 1:20:58,5
128 Procházková Nikola Dorost (16-17) 5 9 890 1:22:25,2
4 Grulich Ondřej Dorost (16-17) 20 25 794 1:19:52,9
Dospělí 20+, absolutní pořadí 1453
80 Procházka Dušan Dospělí (40-49) 79 17 735 1:22:11,9
66 Mejzlík Petr Dospělí (50-59) 96 11 718 1:29:23,9

5 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice
Počet bodů: 5057
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2630
070 Balcarová Julie Žactvo starší (14-15) 4 13 900 0:41:01,8
086 Rozsíval Erik Žactvo starší (14-15) 4 21 900 0:36:17,6
094 Stehlíková Klára Žactvo starší (14-15) 11 13 830 0:47:12,6
Dorost a junioři 900
119 Kotěšovcová Pavla Junioři (18-19) 4 7 900 1:22:39,7
Dospělí 20+, absolutní pořadí 2427
130 Skuhrová Tereza Dospělí (20-39) 10 7 840 1:20:15,7
120 Kotěšovcová Anna Dospělí (20-39) 20 7 794 1:30:53,3
84 Walter Jan Dospělí (20-39) 21 31 793 1:08:14,9

6 Krušnoman TT Litvínov
Počet bodů: 4953
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 1617
0132 Rež Adam Žactvo mladší (12-13) 12 20 820 0:22:35,3
0138 Jiřík Adam Žactvo mladší (12-13) 17 20 797 0:26:04,5
Dorost a junioři 2560
61 Vodrážka Borek Junioři (18-19) 7 15 870 1:12:17,3
113 Nejdlová Valérie Dorost (16-17) 9 9 850 1:44:28,7
48 Ihnačinec Jakub Junioři (18-19) 10 15 840 1:15:36,4
Dospělí 20+, absolutní pořadí 2393
57 Ottenschläger Oto Dospělí (20-39) 5 31 890 1:04:51,6
105 Süsserová Lucie Dospělí (40-49) 25 4 789 1:41:10,3
49 Zeman Zbyněk Dospělí (60+) 100 6 714 1:34:56,5