Triatlon Pardubice 2015

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Relay name Prof. team Var. s. Paid
Ceral Michal 25 M 1973 CZE 40-49 3D Fitness RT --- 55249 No
Hrubý Martin 68 M 1982 CZE 20-39 --- --- 55305 No
Fořt Michal M 1978 CZE 20-39 Kolinecký Nerezák --- 55417 No
Žoha Jan 139 M 1988 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 55423 No
Černý Vladimír 58 M 1981 SVK 20-39 Holecbekele --- 55447 No
Balda Jiří 4 M 1947 CZE 60+ OMT --- 55740 No
Avramov Valentýn 21 M 1972 CZE 40-49 UW Rugby Pardubice --- 55744 No
Dušek Patrik 28 M 1972 CZE 40-49 3D Fitness RT --- 55760 No
Stach Jan 45 M 1972 CZE 40-49 Zentiva Praha --- 55773 No
Rejda Jan 44 M 1970 CZE 40-49 SK OMT Pardubice --- 55819 No
Rohlík Václav 118 M 1980 CZE 20-39 --- --- 55844 No
Malý Ondřej M 1985 CZE 20-39 --- --- 55920 No
Havlíček Petr 64 M 1976 CZE 20-39 Individuální --- 55946 No
Lukášek Jiří 83 M 1983 CZE 20-39 Individuální --- 55982 No
Lazar Marek 81 M 1977 CZE 20-39 NOVIS TK Praha --- 55995 No
Šiml Jan 48 M 1967 CZE 40-49 NOVIS TK Praha --- 56047 No
Jirásko Lubomír 34 M 1971 CZE 40-49 Individuální --- 56115 No
Jirásko Josef 403 M 2001 CZE 14-15 SK SRCH --- 56116 No
Pavelka Marek 93 M 1988 CZE 20-39 OMT --- 56126 No
Jelínek Petr 71 M 1978 CZE 20-39 Kostelec u HM --- 56154 No
Ryzner Jan 16 M 1959 CZE 50-59 TT Pardubice --- 56174 No
Avramová Pavla 113 F 1971 CZE 40-49 Sokol Pardubice --- 56175 No
Avramová Pavla 100 F 1999 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 56177 No
Kočí Josef 12 M 1949 CZE 60+ Triatlon TJ Praha Háje --- 56192 No
Koďous Petr 75 M 1980 CZE 20-39 Triatlon TJ Praha Háje --- 56063 No
Teplý Ondřej 5 M 1978 CZE 20-39 HISPORT Team --- 56207 No
Horad David 33 M 1969 CZE 40-49 SK Babice --- 56293 No
Moravec Marian 39 M 1971 CZE 40-49 SCHILLER Choceň TT --- 56297 No
Procházková Olga 107 F 1982 CZE 20-39 --- --- 56354 No
Salaj Lukáš 121 M 1985 CZE 20-39 OMT --- 56091 No
Dvořák Tomáš 60 M 1976 CZE 20-39 Individuální --- 56089 No
Fuchs Jan 62 M 1983 CZE 20-39 --- --- 56584 No
Bahník Jan 51 M 1986 CZE 20-39 --- --- 56240 No
Němec Václav 40 M 1973 CZE 40-49 Pardubice --- 56505 No
Košťálová Olga 103 F 1977 CZE 20-39 --- --- 56592 No
Mašát David 86 M 1982 CZE 20-39 --- --- 56589 No
Kodydek Tomáš 76 M 1978 CZE 20-39 TC DOBRUŠKA --- 56590 No
Vodehnal Jan 1 M 1973 CZE 40-49 OMT --- 56772 No
Prokop Daniel M 1974 CZE 40-49 --- --- 56781 No
Paulduro Miroslav M 1958 SVK 50-59 Triatlon Vladko --- 56797 No
Laur Zbyněk 15 M 1962 CZE 50-59 --- --- 56800 No
Pošík Vít 11 M 1997 CZE 18-19 --- --- 56828 No
Folberger Roman 29 M 1971 CZE 40-49 --- --- 56829 No
POKORNÁ Kristýna 106 F 1987 CZE 20-39 --- --- 56556 No
Navrátil Michal 91 M 1977 CZE 20-39 --- --- 56777 No
Kyral Vladimír 37 M 1972 CZE 40-49 --- --- 56780 No
Hejna Marek 65 M 1980 CZE 20-39 Triatlon TJ Praha Háje --- 56837 No
Svozil Vít 125 M 1992 CZE 20-39 --- --- 56840 No
Buršík Michal 56 M 1990 CZE 20-39 --- --- 56856 No
Kroupa Štěpán 35 M 1975 CZE 40-49 HISPORT Team --- 56870 No
Strnad Tomáš 46 M 1969 CZE 40-49 3D Fitness RT --- 56910 No
Hladík Petr 66 M 1979 CZE 20-39 --- --- 56919 No
Hartman Karel 63 M 1977 CZE 20-39 SK OMT Pardubice --- 57034 No
Brožek Jiří 23 M 1972 CZE 40-49 Extrém team Hylváty --- 56962 No
Škoda Milan 127 M 1979 CZE 20-39 LEFFI TEAM --- 57033 No
Mašek Martin 87 M 1976 CZE 20-39 Triatlon TJ Praha Háje --- 57047 No
Filipová Tereza 402 F 2000 CZE 14-15 --- --- 57181 No
Filipová Ivana 114 F 1973 CZE 40-49 --- --- 57182 No
Bláha Jan 53 M 1982 CZE 20-39 --- --- 57060 No
Páral Marek 10 M 1996 CZE 18-19 --- --- 57168 No
Ryzner Miroslav 17 M 1961 CZE 50-59 Sk Srch --- 57169 No
Peřinka Filip 94 M 1988 CZE 20-39 Individuální --- 57231 No
Venzara David 135 M 1976 CZE 20-39 Pardubice --- 57248 No
Menšl Pavel 88 M 1977 CZE 20-39 --- --- 57249 No
Čejka Pavel 26 M 1971 CZE 40-49 Proteco Pardubice --- 57315 No
Černý Jan 27 M 1975 CZE 40-49 --- --- 57269 No
Hulvert Jan 70 M 1992 CZE 20-39 --- --- 57346 No
Kasík Tomáš 141 M 1999 CZE 16-17 OSP Hodonín --- 57293 No
Zezulka Dušan 49 M 1971 CZE 40-49 Individuální --- 57390 No
Zeman Vojtěch M 1985 CZE 20-39 --- --- 57309 No
Borecky Ladislav 54 M 1987 CZE 20-39 --- --- 57329 No
Gobernac Karel 30 M 1973 CZE 40-49 --- --- 57386 No
Martinec Adam 38 M 1975 CZE 40-49 Pátek --- 57427 No
Bubla Michal 24 M 1974 CZE 40-49 SK Sever Brno --- 57475 No
Čížek Petr 59 M 1984 CZE 20-39 Petr a Jirka --- 57478 No
Pohanková Gabriela 105 F 1984 CZE 20-39 Valy u Přelouče --- 57487 No
Nourse Filip 142 M 1999 CZE 16-17 --- --- 57435 No
Nourse Frank M 1964 IRL 50-59 Frank Nourse --- 57438 No
Soukup Martin 123 M 1976 CZE 20-39 LubTec --- 57463 No
Nakládal Čestmír M 1964 CZE 50-59 BCS --- 57506 No
Nakládalová Radka F 1971 CZE 40-49 Volleyball Svitavy --- 57508 No
Polakis Tony M 1966 GRC 40-49 --- --- 57523 No
Veverka Václav 310 M 2003 CZE 12-13 TRIJA --- 57527 No
Kubias Ondřej 36 M 1974 CZE 40-49 Pardubice --- 57615 No
Pleskot Ondřej 97 M 1984 CZE 20-39 --- --- 57618 No
Kudrna David M 1977 CZE 20-39 TJ Slavoj Čáslav --- 57652 No
Bavor Jan 52 M 1984 CZE 20-39 Hradec Králové --- 57655 No
Hruška Tomáš 69 M 1976 CZE 20-39 Kbelští sokoli --- 57668 No
Malátek Antonín 84 M 1977 CZE 20-39 --- --- 57944 No
Štumpf Eduard 134 M 1980 CZE 20-39 3D Fitness --- 57939 No
Novák Luboš 92 M 1977 CZE 20-39 Dobruška --- 57650 No
Novák Pavel 42 M 1974 CZE 40-49 Dobruška --- 57651 No
Svatoň David 124 M 1977 CZE 20-39 Ceska Lipa --- 58013 No
Šofr Ondřej 129 M 1985 CZE 20-39 Golf & Country Club Svobodné Hamry --- 57990 No
Portyš Jakub 98 M 1987 CZE 20-39 --- --- 58081 No
Kyral Václav 6 M 1979 CZE 20-39 HISPORT Team --- 58020 No
Cimburek Josef 57 M 1988 CZE 20-39 KP Pardubice --- 58054 No
Šofr Zdeněk 19 M 1956 CZE 50-59 Kvítek --- 58082 No
Petr Martin 95 M 1984 CZE 20-39 Sršni Velké Poříčí --- 58102 No
Suchodol Josef 47 M 1967 CZE 40-49 3D Fitness RT --- 58086 No
Janouchová Jana 117 F 1963 CZE 50-59 --- --- 58092 No
Stříhavková Petra 108 F 1979 CZE 20-39 CzechTRI K. Team --- 58093 No
Mittner Jakub 725 M 2006 CZE 9 plavecký oddíl TJ AUTO ŠKODA Mladá Boleslav --- 58125 No
Chlád Jan 730 M 2005 CZE 10-11 --- --- 58144 No
Vilas Ignacio 136 M 1980 ESP 20-39 X3M --- 58172 No
Kahánek Stanislav 73 M 1981 CZE 20-39 Podolí --- 58173 No
Bača Jan 50 M 1976 CZE 20-39 ČISTÝ SPORT --- 58175 No
Loskotová Daniela 104 F 1976 CZE 20-39 --- --- 58176 No
Bača Jáchym 734 M 2007 CZE 8 --- --- 58177 No
Bača Matyáš 732 M 2004 CZE 10-11 --- --- 58179 No
Mrňávek Martin 308 M 2003 CZE 12-13 --- --- 58192 No
Hanuš Petr 14 M 1964 CZE 50-59 Chládek a Tintěra Pardubice --- 58150 No
Blechová Lucie 405 F 2003 CZE 12-13 Alpine Pro Author --- 58314 No
Bálek Oldřich 22 M 1972 CZE 40-49 --- --- 58343 No
Nýdrle Filip 728 M 2005 CZE 10-11 Triatlon Jičín --- 58345 No
Nýdrle Matyáš 302 M 2003 CZE 12-13 Triatlon Jičín --- 58346 No
Cimburek Daniel 750 M 2004 CZE 10-11 KP Pardubice --- 58354 No
Němec Arnošt 41 M 1968 CZE 40-49 --- --- 58167 No
Vozarová Anna 112 F 1993 CZE 20-39 GALANT BRNO --- 58140 No
Švecová Lenka 304 F 2001 CZE 14-15 Individuální --- 58240 No
Koubková Jana F 1999 CZE 16-17 SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 58368 No
Kopáčová Marie 751 F 2005 CZE 10-11 Svítkov --- 58399 No
Walter Jan 138 M 1992 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 58450 No
Capoušek Miroslav 8 M 1970 CZE 40-49 3D Fitness RT --- 58453 No
Petrásek Pavel 2 M 1990 CZE 20-39 OMT --- 58454 No
Kocsisová Monika 116 F 1971 CZE 40-49 Báječné ženy v běhu --- 58419 No
Paroulek Jaroslav 43 M 1970 CZE 40-49 SKP Nymburk --- 58432 No
Řehák Tomáš 119 M 1979 CZE 20-39 Lukostřelba Jablonné --- 58459 No
Michovský Marek 89 M 1976 CZE 20-39 --- --- 58528 No
Slavíček Ondřej 122 M 1982 CZE 20-39 USK Pardubice --- 58529 No
Ryzner Miroslav 201 M 2004 CZE 10-11 SK SRCH --- 58507 No
Bedrníková Karolína 316 F 2003 CZE 12-13 SK Slavia Praha --- 58559 No
Hajšínek Vojtěch 731 M 2007 CZE 8 SK Hodonín u Nasavrk --- 58561 No
Kolář Jan 77 M 1991 CZE 20-39 Lodní sporty Brno --- 58520 No
Voráček Michal M 1978 CZE 20-39 Hrom do piecky! --- 58522 No
Štěpánek Martin 131 M 1981 CZE 20-39 --- --- 58656 No
Udržal Tomáš M 1990 CZE Relay --- Coudey, Tommy, Mazi --- 58545 No
Král Roman 78 M 1983 CZE 20-39 Keep Moving --- 58669 No
Musil José 742 M 2005 CZE 10-11 --- --- 58670 No
Musil Giulio 744 M 2006 CZE 9 SOP Kolín --- 58671 No
Mužátko Pavel 90 M 1989 CZE 20-39 Individuální --- 58691 No
Švecová Simona 110 F 1987 CZE 20-39 Individuální --- 58692 No
Budina Zdeněk 55 M 1976 CZE 20-39 3D Fitness RT --- 59021 No
Vlk Martin 137 M 1978 CZE 20-39 RETIA Pardubice --- 58662 No
Veselý Matěj 400 M 2001 CZE 14-15 triatlon Frenštát --- 59043 No
Petratur Radim 96 M 1977 CZE 20-39 --- --- 59048 No
Ott Dalibor 401 M 2003 CZE 12-13 triatlon Frenštát --- 59044 No
Bis Dalibor 150 M 1975 CZE 40-49 Bullman team --- 59334 No
Lipták Lukáš 82 M 1982 CZE 20-39 TJ Slavoj Český Brod --- 58633 No
Hrouda Matěj 140 M 1998 CZE 16-17 TJ Lokomotiva Nymburk --- 58634 No
Slezák Adam 740 M 2006 CZE 9 --- --- 59377 No
Novotný Otakar 9 M 1996 CZE 18-19 KP Pardubice --- 59386 No
Jeník Jan 32 M 1972 CZE 40-49 --- --- 59354 No
Gut Robert 13 M 1961 CZE 50-59 --- --- 59364 No
Chvojka Jáchym 747 M 2005 CZE 10-11 --- --- 59371 No
Krejčí Ivo 80 M 1981 CZE 20-39 3atlon Team Uničov --- 59436 No
Zdražilová Zoe 300 F 2002 CZE 12-13 Triatlon klub Ostrava --- 59438 No
Stránský Jakub 745 M 2007 CZE 8 Sokol Řetová --- 59439 No
Stránská Vendula F 2003 CZE 12-13 Sokol Řetová --- 59441 No
Mrkvička Robert M 1971 CZE 40-49 Fanatic team Havlíčkův Brod --- 59610 No
Šilar Tomáš 18 M 1963 CZE 50-59 SK Sraročernsko --- 59431 No
Pilc Daniel 143 M 1998 CZE 16-17 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 59619 No
Pilc Adam 738 M 2004 CZE 10-11 --- --- 59620 No
Fialová Klára 101 F 1999 CZE 16-17 SBR TT Ústí nad Labem --- 59617 No
Kervitcer Jan 74 M 1978 CZE 20-39 Kerteam --- 59402 No
Jicinsky Pavel 72 M 1976 CZE 20-39 Kupkolo MTB Team Pardubice --- 59936 No
Širůček Jaromír 144 M 1962 CZE 50-59 LABE TRI CLUB --- 59406 No
Krankus Milan 79 M 1980 CZE 20-39 --- --- 59632 No
Cogan Mikuláš Rudolf M 2005 CZE 10-11 --- --- 59925 No
Kafka Šimon 729 M 2004 CZE 10-11 Triatlon Kuřim --- 60014 No
Šindlerová Magdalena 109 F 1980 CZE 20-39 Individuální --- 60000 No
Minářová Veronika 737 F 2004 CZE 10-11 --- --- 60021 No
Kašpárek Pavel 7 M 1961 CZE 50-59 OMT --- 60231 No
Kindl Robert M 1972 CZE 40-49 IRON STARS BEROUN --- 60018 No
Minář Patrik 317 M 2000 CZE 14-15 --- --- 60022 No
Holý Michal 67 M 1978 CZE 20-39 SK OMT Pardubice --- 60232 No
Kutálek Michal M 1953 CZE 60+ Pardubice SPŠE --- 60235 No
Jičínský Jakub 147 M 1998 CZE 16-17 --- --- 60236 No
Voženílek Miroslav 145 M 1969 CZE 40-49 --- --- 60242 No
Petr Pavel 3 M 1969 CZE 40-49 SK OMT Pardubice --- 60233 No
Bláhová Veronika 203 F 2004 CZE 10-11 AB Sped Pardubice --- 63367 No
Brožek Jaroslav 20 M 1962 50-59 --- --- 63368 No
Maloch Aleš 85 M 1979 CZE 20-39 SK OMT Pardubice --- 59944 No
Mužík Pavel 148 M 1976 CZE 20-39 --- --- 60234 No
Šusta Jan 149 M 1977 CZE 20-39 --- --- 60244 No
Halama Tomáš 307 M 2000 CZE 14-15 --- --- 63372 No
Hofman Oldřich 146 M 1963 CZE 50-59 TC DOBRUŠKA --- 63373 No
Holka Matěj 200 M 2006 CZE 9 Lokomotiva Teplice --- 63374 No
Holubec Miroslav 128 M 1976 CZE 20-39 Ostrov --- 63375 No
Horová Julie 202 F 2008 CZE --- --- 63376 No
Horová Anna Kateřina 309 F 2001 CZE 14-15 --- --- 63377 No
Hronová Markéta 903 F 1990 CZE 20-39 CzechTRI K. Team --- 63378 No
Hucl Tomáš 111 M 1975 CZE 40-49 Triski Horní Počernice --- 63379 No
Hucl Adam 749 M 2005 CZE 10-11 --- --- 63380 No
Huclová Veronika 748 M 2007 CZE 8 --- --- 63381 No
Jarý Petr 31 M 1972 CZE 40-49 --- --- 63382 No
Jurica Josef 61 M 1998 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 63383 No
Kaplan Jiří 120 M 1981 CZE 20-39 --- --- 63384 No
Kolínova Anna 746 F 2006 CZE 9 SCP --- 63385 No
Komárek Tomáš 727 M 2005 CZE 10-11 --- --- 63386 No
Krejčíková Amélie 741 F 2007 CZE 10-11 Veselé volno Sezemice --- 63387 No
Krejčíková Ella 743 F 2006 CZE 9 Veselé volno Sezemice --- 63388 No
Kubín Matyáš 311 M 2003 CZE 12-13 --- --- 63389 No
Kučírek Tomáš 130 M 1992 CZE 20-39 OMT --- 63390 No
Kuncová Gabriela 303 F 2001 CZE 14-15 --- --- 63391 No
Maixnerová Eliška 739 F 2004 CZE 10-11 CzechTRI K. Team --- 63392 No
Mikule Štěpán 315 M 2003 CZE 12-13 --- --- 63393 No
Neumann Adam 735 M 2004 CZE 10-11 --- --- 63394 No
Neumann David 736 M 2004 CZE 10-11 --- --- 63395 No
Pátková Alexandra 313 F 2003 CZE 12-13 --- --- 63396 No
Patlevič Filip 204 M 2004 CZE 10-11 --- --- 63397 No
Patlevič Martin 205 M 2006 CZE 9 SK Lány na Důlku --- 63398 No
Petiška Ondřej 99 M 1997 CZE 18-19 SK RN HK --- 63399 No
Podhajský Jakub 312 M 2003 CZE 12-13 --- --- 63400 No
Smolíková Pavlína 314 F 2003 CZE 12-13 --- --- 63401 No
Stloukal Richard 301 M 2002 CZE 12-13 ACT leraK --- 63402 No
Storeli Glog Hana 102 F 1980 CZE 20-39 --- --- 63403 No
Stříhavka Jindřich 319 M 2000 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 63404 No
Duchková Tereza 305 F 2003 CZE 12-13 Perštejn --- 63369 No
Goikoetxea Mintegi Lucie 115 F 1975 CZE 40-49 --- --- 63370 No
Halama Marek 306 M 2003 CZE 12-13 --- --- 63371 No
Svobodová Tereza 404 F 2000 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 63405 No
Šebková Kateřina 726 F 2005 10-11 --- --- 63406 No
Teplá Magdaléna 206 F 2005 CZE 10-11 ŠSK Újezd nad Lesy --- 63407 No
Vyčítal Jakub 733 M 2007 CZE 8 --- --- 63408 No
Fořt Vítězslav M 1983 CZE 20-39 Kolinecký Nerezák --- 55416 Yes
Ungerová Lenka F 1989 CZE 20-39 TC DOBRUŠKA --- 56269 Yes
Štěpánský Jan M 1994 CZE 20-39 Loko Trutnov --- 56436 Yes
Šneberger Filip M 1980 CZE 20-39 Individuální --- 56733 Yes
Štěpán Pavel M 1977 CZE 20-39 SK OMT Pardubice --- 57038 Yes
Šatník Jozef M 1981 SVK 20-39 Favorit --- 58452 Yes
Štourač Nikola M 1985 CZE 20-39 --- --- 58468 Yes
Procházka Jakub M 1985 CZE 20-39 TJ Lodní sporty Brno --- 58474 Yes
Štěpař Petr M 1964 CZE 50-59 SK OMT Pardubice --- 58426 Yes
Řehák Martin M 1991 CZE 20-39 Ivar CS Author Team --- 58560 Yes
Humajová Tereza F 1984 CZE 20-39 Elab --- 58627 Yes
Goikoetxea Mintegi Lucie F 1975 CZE 40-49 --- --- 59442 Yes
Jarý Petr M 1972 CZE 40-49 Kovošrot Jarý --- 60001 Yes
Uher Jiří M 1963 CZE Relay TT Pardubice Pardubice I. --- 60289 Yes

239 registered racers
>