SUPERSPRINT Triatlon Zlín-FINÁLE

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Auf Jakub 101 M 2005 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 174991 No
Auf Jan 1 M 2009 CZE 12-13 --- --- 175102 No
Bajer Vojtěch 39 M 2008 CZE 12-13 TITAN TRILIFE --- 175123 No
Bakoč Hynek 12 M 2009 CZE 12-13 Spartak Trutnov --- 175107 No
Bakočová Ema 13 F 2009 CZE 12-13 Spartak Trutnov --- 175066 No
Balcarová Julie 127 F 2003 CZE 18-19 Here To Win team --- 175034 No
Bednarský Václav 148 M 2001 CZE 20-29 TITAN TRILIFE --- 175029 No
Bednářová Nela 40 F 2008 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 175075 No
Bělobradičová Adéla 43 F 2008 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 175076 No
Bíba Jan 168 M 1976 CZE 40-49 Triatlon Plzeň --- 174995 No
Bíba Mikuláš 67 M 2007 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 175138 No
Blažek Zdeněk 169 M 1976 CZE 40-49 TCV Jindřichův Hradec --- 175009 No
Blažek Cyril 68 M 2007 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 175139 No
Boháčová Tereza 112 F 2004 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 175048 No
Böse Adam 63 M 2007 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 175136 No
Března Matěj 91 M 2005 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 174984 No
Burdych Adam 113 M 2004 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 175000 No
Cihlář Jakub 136 M 2003 CZE 18-19 TRI KLUB Příbram --- 175030 No
Coufalová Tereza 38 F 2008 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 175074 No
Červenka Lukáš 185 M 1995 CZE 20-29 TT LOKO Beroun --- 175018 No
Čunátová Tereza 65 F 2007 CZE 14-15 Tri club Česká Lípa --- 175085 No
Datinská Viola 26 F 2008 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 175098 No
DUBSKÁ Lucia Elisabeth 94 F 2005 CZE 16-17 --- --- 175058 No
Duspivová Iveta 173 F 1975 CZE 40-49 PROFI SPORT Cheb --- 175053 No
Dvořák Tomáš 25 M 2008 CZE 12-13 TITAN TRILIFE --- 175117 No
Dvořáková Petra 93 F 2005 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 175049 No
Dvořáková Kateřina 78 F 2007 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 175101 No
Eliáš David 104 M 2005 CZE 16-17 TRI KLUB Příbram --- 174977 No
Ficová Markéta 111 F 2004 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 175044 No
Fixová Anna 49 F 2008 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 175081 No
Foukal Libor 167 M 1977 CZE 40-49 Individuální --- 175007 No
Gajdoš Ondřej 124 M 2004 CZE 16-17 Sport Future Group --- 174978 No
Gončaruk Ilja 19 M 2009 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 175113 No
Gončaruk Kyrill 86 M 2006 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 175148 No
Gröschl Vojtěch 56 M 2007 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 175132 No
Gröschl Václav 57 M 2007 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 175133 No
Haman Bruno 80 M 2006 CZE 14-15 Harfasport team --- 175145 No
Hašlar Matyáš 121 M 2004 CZE 16-17 VOKOLOPOLE --- 174992 No
Hašlar Přemysl 172 M 1975 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 174998 No
Hašlar Přemysl 61 M 2007 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 175135 No
Hašlarová Alena 166 F 1978 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 175057 No
Hofman Marek 58 M 2007 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 175134 No
Homola Jakub 106 M 2005 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 174980 No
Homola Matěj 50 M 2007 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 175127 No
Horňáková Aneta 32 F 2008 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 175070 No
Horňová Adriana 152 F 2000 CZE 20-29 KONRAD TOOLS TEAM --- 175035 No
Hradil Pavel 184 M 1998 CZE 20-29 TITAN TRILIFE --- 174979 No
Hrdlička Matěj 109 M 2004 CZE 16-17 ROAD2KONA --- 174983 No
Hubáček Ondřej 9 M 2009 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 175106 No
HUDEČEK Ondřej 126 M 2003 CZE 18-19 --- --- 175011 No
Charvát Matyáš 98 M 2005 CZE 16-17 Elite Sport Boskovice --- 175017 No
Chmátal David 90 M 2005 CZE 16-17 TRI KLUB Příbram --- 175031 No
Chmátalová Adéla 120 F 2004 CZE 16-17 TRI KLUB Příbram --- 175040 No
Chovanečková Nikola 107 F 2005 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 175050 No
Churavá Veronika 99 F 2005 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 175047 No
Chytilová Kateřina 46 F 2008 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 175078 No
Ihn Ondřej 153 M 2000 CZE 20-29 Triatlon klub Ostrava --- 175003 No
Ihn Tobiáš 45 M 2008 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 175126 No
Jadrníčková Šárka 85 F 2006 CZE 14-15 SK Kopřivnice --- 175094 No
Jahoda Vojtěch 119 M 2004 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 175032 No
Janák Karel 181 M 1957 CZE 60+ TITAN TRILIFE --- 175016 No
Jedličková Barbora 89 F 2006 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 175097 No
Jenčíková Anna 30 F 2008 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 175069 No
Jiruška Matyáš 14 M 2009 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 175108 No
Juránek Lukáš 141 M 2002 CZE 18-19 X-team BaNo --- 175023 No
Juránková Heidi 142 F 2002 CZE 18-19 X-team BaNo --- 175033 No
Kábrt Aleš 102 M 2005 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 174994 No
Kafka Šimon 123 M 2004 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 175004 No
Kahuda Jiří 150 M 2000 CZE 20-29 Triatlon Plzeň --- 174993 No
Kalda Martin 15 M 2009 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 175109 No
Kalivoda Lukáš 129 M 2003 CZE 18-19 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 174988 No
Káňová Kateřina 70 F 2007 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 175088 No
Karbanová Marie 47 F 2008 CZE 12-13 TJ Nová Paka --- 175079 No
Kašpar Lukáš 116 M 2004 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 174987 No
Kindl Marek 110 M 2004 CZE 16-17 TRI KLUB Příbram --- 175026 No
Kirschová Nicol 82 F 2006 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 175092 No
Klepešta Radek 162 M 1984 CZE 30-39 Spartak Trutnov --- 175013 No
Kmoch Štěpán 20 M 2009 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 175114 No
Knejzlík Tomáš 105 M 2005 CZE 16-17 Tri club Česká Lípa --- 175028 No
Knejzlíková Tereza 72 F 2007 CZE 14-15 Tri club Česká Lípa --- 175089 No
Knespl Kristian 16 M 2009 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 175110 No
Knobloch Florian 135 M 2003 CZE 18-19 VOKOLOPOLE --- 174986 No
Knobloch Kamila 176 F 1973 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 175055 No
Komínová Amálie 11 F 2009 CZE 12-13 TITAN TRILIFE --- 175065 No
Korous Martin 175 M 1974 CZE 40-49 Triathlon Team Tábor --- 174990 No
Korous David 118 M 2004 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 175027 No
Koudelková Lucie 36 F 2008 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 175073 No
Koutná Eva 165 F 1978 CZE 40-49 TT Příbram, z. s. --- 175054 No
Koutný Roman 125 M 2003 CZE 18-19 TT Příbram, z. s. --- 175001 No
Kovařčík Matěj 55 M 2007 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 175131 No
Kozojed Ondřej 76 M 2007 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 175143 No
Kratochvíl Marek 83 M 2006 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 175147 No
Kraumanová Lucie 5 F 2009 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 175061 No
Kraus Filip 52 M 2007 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 175129 No
Kříž Tomáš 151 M 2000 CZE 20-29 TITAN TRILIFE --- 175020 No
Křížová Kristýna 4 F 2009 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 175060 No
Kubias Matěj 31 M 2008 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 175120 No
Kučerová Beáta 88 F 2006 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 175096 No
Kuchařová Jana 163 F 1980 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- 175056 No
Kuchařová Adéla 35 F 2008 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 175072 No
Kůrková Karolína 75 F 2007 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 175090 No
Lebeda Štěpán 2 M 2009 CZE 12-13 --- --- 175103 No
Lojková Tina 69 F 2007 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 175087 No
Lukeš Matěj 145 M 2002 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 175025 No
Marek Jakub 132 M 2003 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 175024 No
Marek Lukáš 51 M 2007 CZE 14-15 4SPORTS TEAM --- 175128 No
Marešová Magdaléna 84 F 2006 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 175093 No
Marková Ladislava 164 F 1978 CZE 40-49 4SPORTS TEAM --- 175046 No
Marková Nela 21 F 2009 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 175067 No
Martin David 186 M 1998 CZE 20-29 TITAN TRILIFE --- 175019 No
Mejzlík Petr 180 M 1959 CZE 60+ TJ Spartak Třebíč --- 175012 No
Mezlíková Zuzana 6 F 2009 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 175062 No
Mígl Vojtěch 131 M 2003 CZE 18-19 TT Příbram, z. s. --- 175005 No
Michálek Filip 146 M 2001 CZE 20-29 TRI KLUB Příbram --- 175022 No
Michálek Antonín 18 M 2009 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 175112 No
Miklišová Lucie 144 F 2002 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 175038 No
Mittner Jakub 81 M 2006 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 175146 No
Musilová Nikola 160 F 1989 CZE 30-39 TCV Jindřichův Hradec --- 175045 No
Navrátilová Kateřina 34 F 2008 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 175071 No
Netík Lukáš 22 M 2009 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 175115 No
Nosek Kryštof 155 M 1998 CZE 20-29 TJ BIŽU JBC --- 174997 No
Oborný Daniel 71 M 2007 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 175140 No
Orner Zdeněk 182 M 1956 CZE 60+ TITAN TRILIFE --- 175014 No
Palider Jan 159 M 1991 CZE 30-39 Triatlon klub Ostrava --- 175006 No
Parez Jan 122 M 2004 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 175008 No
Pitrmanová Kateřina 115 F 2004 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 175059 No
Popelková Aneta 8 F 2009 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 175063 No
Pozlerová Edita 66 F 2007 CZE 14-15 OMT --- 175086 No
Procházka Milan 178 M 1966 CZE 50-59 TJ Spartak Třebíč --- 175010 No
Procházka Matěj 64 M 2007 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 175137 No
Procházková Nikola 138 F 2002 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 175041 No
Procházková Vendula 174 F 1974 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- 175052 No
Půst Karel 177 M 1971 CZE 50-59 Jachting Valašské Meziříčí --- 175015 No
Rutarová Karolína 54 F 2007 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 175082 No
Ryšávková Emma 92 F 2005 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 175037 No
Řezníček Josef 28 M 2008 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 175118 No
Řezníček Václav 79 M 2006 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 175144 No
Sedláčková Stella 10 F 2009 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 175064 No
Skořepa Adam 117 M 2004 CZE 16-17 Spartak Trutnov --- 174989 No
Souček Jakub 97 M 2005 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 174981 No
Srogoňová Alena 130 F 2003 CZE 18-19 PROFI SPORT Cheb --- 175036 No
Stránský Jiří 149 M 2001 CZE 20-29 Etriatlon Team --- 174996 No
Strejc Michal 143 M 2002 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 174982 No
Stupková Barbora 140 F 2002 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 175039 No
Svatoš Adam 29 M 2008 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 175119 No
Svobodová Eliška 137 F 2002 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 175042 No
Šafránek Jáchym 53 M 2007 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 175130 No
Šimáková Adéla 44 F 2008 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 175077 No
Šoula Václav 17 M 2009 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 175111 No
Šrollová Viktorie 77 F 2007 CZE 14-15 Spartak Trutnov --- 175091 No
Štourač Nikola 161 M 1985 CZE 30-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 174999 No
Štramberská Dorota 59 F 2007 CZE 14-15 TITAN TRILIFE --- 175100 No
Šulák Marek 42 M 2008 CZE 12-13 TITAN TRILIFE --- 175125 No
Šuláková Lucie 87 F 2006 CZE 14-15 TITAN TRILIFE --- 175095 No
Táborská Lenka 154 F 1999 CZE 20-29 TJ BIŽU JBC --- 175043 No
Tischlerová Linda 24 F 2009 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 175068 No
Tourková Julie 48 F 2008 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 175080 No
Václavík Filip 157 M 1995 CZE 20-29 TITAN TRILIFE --- 175021 No
Valda Antonín 3 M 2009 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 175104 No
Večeřa Matyáš 7 M 2009 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 175105 No
Voda Jan 74 M 2007 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 175142 No
Vodová Nikola 27 F 2008 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 175099 No
Vojtěšek Lukáš 33 M 2008 CZE 12-13 TITAN TRILIFE --- 175121 No
Vojtěšková Barbora 114 F 2004 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 175051 No
Vokrouhlecká Alice 62 F 2007 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 175084 No
Volf Štěpán 41 M 2008 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 175124 No
Všetička Jan 73 M 2007 CZE 14-15 4SPORTS TEAM --- 175141 No
Zadražil Filip 156 M 1998 CZE 20-29 TJ BIŽU JBC --- 175002 No
Zatloukal Filip 37 M 2008 CZE 12-13 KONRAD TOOLS TEAM --- 175122 No
Zavřel Jiří 23 M 2009 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 175116 No
Zavřelová Adéla 60 F 2007 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 175083 No
Žirovnický Jan 108 M 2005 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 174985 No

172 registered racers
>