Triathlon Fest Račice - INTERVAL ČP žactva/Open

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Anděl David 25 M 2008 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 155811 No
Ardelt Václav 36 M 2007 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 156214 Yes
Auf Jakub 66 M 2005 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 153864 No
Bača Matyáš M 2004 CZE 16+ CzechTRI K. Team --- 155803 Yes
Báča Zdeněk M 2005 CZE 14-15 Stribrnaci Z.s. --- 155239 No
Bednářová Nela 1001 F 2008 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 154125 No
Běhounková Veronika F 2003 CZE 16+ Triatlon Plzeň --- 154120 Yes
Bělobradičová Adéla 1009 F 2008 CZE 12-13 --- --- 154181 No
Bíba Mikuláš 2 M 2007 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 153918 Yes
Blažek Cyril 9 M 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 155572 Yes
Böse Adam 33 M 2007 CZE 12-13 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 155784 Yes
Bradáčová Nikola 1004 F 2007 CZE 12-13 ACT leraK --- 154378 Yes
Března Matěj 71 M 2005 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 154306 Yes
Caha Jan M 2003 CZE 16+ TJ Spartak Třebíč --- 156000 Yes
Coufal Lukáš M 2001 CZE 16+ TJ Spartak Třebíč --- 154131 No
Čunátová Tereza 1024 F 2007 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 155972 No
Dlabaja Roman M 1970 CZE 16+ TITAN TRILIFE --- 155294 Yes
Duba Lucas M 2006 CZE 14-15 2BWINNER TEAM --- 154369 Yes
Duba Lucas 67 M 2006 CZE 14-15 2BWINNER TEAM --- 156260 No
Dvořáková Kristýna 1042 F 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň T.A. PLZEŇ 153923 Yes
Dvořáková Pavlína 1019 F 2008 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 155324 Yes
Dvořáková Kateřina 1003 F 2007 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 155388 Yes
Dvořáková Petra 1056 F 2005 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 155757 Yes
Eliáš David 49 M 2005 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 153894 Yes
Ginzel Petr M 1972 CZE 16+ CykloVAPE --- 156067 No
Gončaruk Kyrill 52 M 2006 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 155569 Yes
Gröschl Vojtěch 8 M 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 155471 Yes
Gröschl Václav 10 M 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 155697 Yes
Hadravová Kateřina 1060 F 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 155395 Yes
Hašlar Přemysl 17 M 2007 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 153802 Yes
Hellier Bruce 26 M 2008 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 155575 No
Holomoucký Adam M 1999 CZE 16+ Elab --- 153950 No
Homola Jakub 50 M 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 155386 Yes
Homola Matěj 5 M 2007 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 155394 Yes
Horáková Natálie 1061 F 2005 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 154316 Yes
Horňáková Aneta 1020 F 2008 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 154353 No
Hrdlička Hynek 47 M 2005 CZE 14-15 PK JH T.A. PLZEŇ 155877 Yes
Charvát Matyáš 68 M 2005 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 154301 Yes
Charvátová Tereza F 2002 CZE 16+ Elite Sport Boskovice --- 155689 Yes
Chmátal David 53 M 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 155696 Yes
Chmátalová Adéla F 2004 CZE 16+ TJ Sokol Senohraby --- 154104 No
Churavá Veronika 1043 F 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 153913 Yes
Chytilová Kateřina 1002 F 2008 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 153986 Yes
Ihn Tobiáš 28 M 2008 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 155429 Yes
Jadrníčková Šárka 1047 F 2006 CZE 14-15 SK Kopřivnice --- 154063 Yes
Jakubec Matej M 1997 CZE 16+ --- --- 155241 Yes
Jarošová Karolína 1053 F 2006 CZE 14-15 ArtSport Team --- 154210 No
Jarošová Eliška 1016 F 2008 CZE 12-13 ArtSport Team --- 154211 No
Jedličková Barbora 1041 F 2006 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 153964 Yes
Jelínek Pavel 63 M 2005 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 153912 Yes
Jiřík Adam 69 M 2005 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 155509 Yes
Kábrt Aleš 72 M 2005 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 153790 Yes
Káňová Kateřina 1011 F 2007 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 153787 Yes
Karasová Karolína 1029 F 2008 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 155344 Yes
Karasová Anna 1062 F 2006 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 155345 Yes
Karbanová Marie 1026 F 2008 CZE 12-13 TJ Nová Paka --- 155738 Yes
Kirsch Radomír M 2002 CZE 16+ Loko Trutnov --- 153792 Yes
Kirschová Nicol 1051 F 2006 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 153789 Yes
Knejzlík Tomáš 65 M 2005 CZE 14-15 Tri club Česká Lípa --- 154381 No
Knejzlíková Tereza 1021 F 2007 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 154382 No
Kolomazník Jiří 58 M 2006 CZE 14-15 TITAN TRILIFE --- 155304 Yes
Koptík Jiří 14 M 2008 CZE 12-13 TriSK ČB --- 155989 No
Kotopulos Mikis 64 M 2006 CZE 14-15 TITAN TRILIFE --- 155954 Yes
Kotopulu Helena F 1980 CZE 16+ TITAN TRILIFE --- 155953 Yes
Koudelka Matyáš M 2006 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 155686 Yes
Koudelka Matyáš 59 M 2006 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 156261 No
Koudelková Lucie F 2008 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 155687 Yes
Koudelková Lucie 1015 F 2008 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 156263 No
Kovář Jan 20 M 2008 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec ORGSU.com 155846 Yes
Kovařčík Matěj 30 M 2007 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 155688 Yes
Kozojed Ondřej 3 M 2007 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 155385 Yes
Krátká Kateřina 1054 F 2006 CZE 14-15 ArtSport Team --- 153882 Yes
Krátká Lucie F 1978 CZE 16+ ArtSport Team --- 153885 Yes
Krátký Martin M 1979 CZE 16+ --- --- 153836 Yes
Krátký Marek 22 M 2008 CZE 12-13 ArtSport Team --- 153881 Yes
Kratochvíl Marek 55 M 2006 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 154049 Yes
Kratochvílová Šárka 1049 F 2006 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 154047 Yes
Kraus Filip 29 M 2007 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 154308 Yes
Kříž Matěj M 2003 CZE 16+ CzechTRI K. Team --- 155799 Yes
Kubias Matěj 1 M 2008 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 154157 Yes
Kůrková Karolína 1005 F 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 155731 Yes
Kutílková Elena 1022 F 2008 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 155749 No
Lemberka Ondřej 51 M 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 155391 Yes
Lemberka Jan 4 M 2008 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 155392 Yes
Maixnerová Eliška F 2004 CZE 16+ CzechTRI K. Team --- 155801 Yes
Maloch Václav 37 M 2008 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 155800 Yes
Marek Lukáš 21 M 2007 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 154071 Yes
Marešová Magdaléna 1044 F 2006 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 154090 Yes
Mařík Jakub 34 M 2007 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 155826 Yes
Matula Michal M 2000 CZE 16+ Mika training --- 153954 Yes
Mazánková Klára 1058 F 2005 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 153803 Yes
Michálek Šimon 48 M 2005 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 153823 Yes
Michálek Martin M 1975 CZE 16+ TRI KLUB Příbram --- 156018 Yes
Mitisková Lucie 1010 F 2007 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 155349 Yes
Mitisková Michaela 1050 F 2005 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 155350 Yes
Mittner Jakub 62 M 2006 CZE 14-15 SCP --- 154095 Yes
Mládenková Josefína F 2007 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 154292 Yes
Nosek Martin M 2004 CZE 16+ Triatlon Plzeň --- 154113 Yes
Nováková Jarmila 1023 F 2007 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 154334 No
Nýdrle Filip 46 M 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 153897 Yes
Ospalý Adam 32 M 2008 CZE 12-13 KONRAD TOOLS TEAM --- 155842 Yes
Páník Šimon 56 M 2005 CZE 14-15 --- --- 155967 No
Pánková Emma 1025 F 2007 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 153804 Yes
Petráčková Anna 1017 F 2008 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 153788 Yes
Plic Lukáš 61 M 2006 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 153915 Yes
Pozlerová Edita 1028 F 2007 CZE 12-13 OMT --- 155690 Yes
Procházka Matěj 35 M 2007 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 155885 Yes
Procházková Nikola F 2002 CZE 16+ TJ Spartak Třebíč --- 155238 No
Přáda Jan M 1990 CZE 16+ Apolinář tým --- 156029 No
Ptáčková Anna F 2004 CZE 16+ CzechTRI K. Team --- 155802 Yes
Rež Adam 70 M 2005 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 154302 Yes
Rutarová Karolína 1013 F 2007 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 155944 Yes
Ryšavá Anna F 2008 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 154303 Yes
Ryšavá Anna 1027 F 2008 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 156262 No
Ryšávka Jáchym 27 M 2007 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 153855 Yes
Ryšávková Emma 1059 F 2005 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 155759 Yes
Souček Jakub 60 M 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 153813 Yes
Stuchlíková Natálie 1046 F 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 155389 Yes
Svatoš Adam 23 M 2008 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 153785 Yes
Svoboda Vojtěch 54 M 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 155735 No
Svobodová Agáta 1048 F 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 155736 No
Šafránek Jáchym 31 M 2007 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 154231 Yes
Šiška Matěj 6 M 2008 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 155390 Yes
Šmídová Anna 1055 F 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 153948 Yes
Šrollová Viktorie 1012 F 2007 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 153786 Yes
Štramberská Dorota F 2007 CZE 12-13 TITAN TRILIFE --- 155297 Yes
Šulák Marek 19 M 2008 CZE 12-13 TITAN TRILIFE --- 155330 Yes
Šuláková Lucie 1052 F 2006 CZE 14-15 TITAN TRILIFE --- 155295 Yes
Švarc Petr M 1966 CZE 16+ TRI KLUB Příbram --- 156081 Yes
Švarc Michal 7 M 2007 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 156082 Yes
Švecová Andrea 1045 F 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 153962 Yes
Tabulka Štěpán 38 M 2007 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 156002 Yes
Talacko Oskar 24 M 2007 CZE 12-13 Aquathlon Twins --- 155832 Yes
Talacková Olivie 1018 F 2007 CZE 12-13 Aquathlon Twins --- 155829 Yes
Toul Filip 13 M 2007 CZE 12-13 TriSK ČB --- 153938 No
Tourková Julie 1006 F 2008 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 155571 Yes
Tučková Tereza 1008 F 2007 CZE 12-13 TriSK ČB --- 153937 No
Uhlík Jan 11 M 2008 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 155393 Yes
Voda Jan 12 M 2007 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 155218 Yes
Vodová Nikola 1007 F 2008 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 155219 Yes
Vojtěšková Barbora F 2004 CZE 16+ TITAN TRILIFE --- 155296 Yes
Vokurková Adéla F 2007 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 153805 Yes
Volf Štěpán 18 M 2008 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 153806 Yes
Všetička Jan 15 M 2007 CZE 12-13 TC DOBRUŠKA --- 155266 Yes
Weber Adam M 2004 CZE 16+ Triatlon Plzeň --- 155253 Yes
Zadražil Jan 16 M 2007 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 156143 Yes
Zavřelová Adéla 1014 F 2007 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 154322 Yes
Žirovnický Jan 57 M 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 155387 Yes

148 registered racers
>