Levné Tisky-MORAVIAMAN Aquatlon

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Andrš Martin M 1988 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 05:00 28289 No
Atarsia Jakub 261 M 1990 CZE 20-39 --- --- --- 28686 No
Atarsia Adam 260 M 1993 CZE 20-39 --- --- --- 28687 No
Bis Dalibor 113 M 1975 CZE 20-39 Bullman team --- 07:30 28377 No
Bisová Zuzana 114 F 1975 CZE 20-39 Krasotinky --- 08:00 28378 No
Cívela Petr 111 M 1992 CZE 20-39 JulboWay --- 05:12 28374 Yes
Debnar Martin 5 M 1992 CZE 20-39 GALANT BRNO --- 04:38 27879 Yes
Doleček Igor 44 M 1983 CZE 20-39 --- --- 15:00 28180 No
Ďurdiaková Tereza 50 F 1991 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:10 28197 Yes
Gaisl Luboš 51 M 1985 CZE 20-39 Diana Sport --- 05:30 28202 Yes
Gajdošová Romana 11 F 1994 SVK 20-39 GALANT BRNO --- 05:08 27886 Yes
Hálová Kateřina 89 F 1981 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 05:10 28308 No
Hejtíková Gabriela 163 F 1981 CZE 20-39 TT Trnava --- 06:50 28494 No
Hokub Michal M 1985 SVK 20-39 R-Bike --- --- 28259 No
Chripko Oliver M 1993 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 04:50 28390 No
Janiš Radek 251 M 1976 CZE 20-39 Levné řízky --- --- 28677 No
Jasenský Lukáš 166 M 1992 CZE 20-39 HISPORT Team --- 05:19 28504 No
Jiroušková Jana 198 F 1979 CZE 20-39 RCR BIKE TEAM, z.s. --- 05:10 28602 No
Kabrhel Tomáš 6 M 1992 CZE 20-39 GALANT BRNO --- 04:35 27880 Yes
Kadlčák Martin 4 M 1986 CZE 20-39 MORAVIAMAN Team Otrokovice --- --- 27770 No
Kalus Jiří 7 M 1993 CZE 20-39 GALANT BRNO --- 04:37 27881 Yes
Kočař Jakub 242 M 1994 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- --- 28669 No
Komín Bohuslav 179 M 1976 CZE 20-39 Individuální --- 09:00 28528 No
Kott Martin 112 M 1982 CZE 20-39 JulboWay --- 05:25 28375 Yes
Kozel Tomáš 98 M 1982 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 06:00 28325 Yes
Kubínek František 254 M 1988 CZE 20-39 GALANT BRNO --- --- 28680 No
Kučera Vítězslav 9 M 1993 CZE 20-39 GALANT BRNO --- 04:45 27883 Yes
Kuříková Petra 142 F 1991 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 04:58 28438 No
Lečbychová Karolína F 1991 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 06:30 28294 No
Majer Jan 177 M 1994 CZE 20-39 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 05:10 28521 No
Marcinek Tomasz M 1991 POL 20-39 KS AZS AWF Katowice --- 05:30 28074 No
Marek Jakub 65 M 1977 CZE 20-39 --- --- 07:20 28268 Yes
Marková Ladislava 64 F 1978 CZE 20-39 SK ORBEA CZECH MASTERS --- 06:55 28267 Yes
Medlík Jan 176 M 1991 CZE 20-39 SDH Valdice --- 05:20 28520 No
Milerská Veronika 117 F 1991 CZE 20-39 Individuální --- 05:05 28381 No
Noah Daniel 94 M 1984 USA 20-39 Praha 6 --- 07:00 28316 No
Olivík Vojtěch 39 M 1989 CZE 20-39 TRILIFE --- 08:10 28119 Yes
Powada Jakub 110 M 1993 CZE 20-39 JulboWay --- 04:12 28373 Yes
Schoval František 144 M 1988 CZE 20-39 TRI SPORT TEAM --- 06:15 28440 Yes
Skuhrová Tereza 45 F 1994 CZE 20-39 OT SK SPORTPRESTIŽ --- 05:20 28181 No
Sladký Petr 55 M 1979 CZE 20-39 TRILIFE --- 07:31 28221 Yes
Soták Martin M 1994 CZE 20-39 Triatlon Team Trnava --- 08:30 28508 No
Stolarčíková Julie Sandra 42 F 1980 CZE 20-39 USK Akademik Cheb --- 07:00 28170 No
Stožek Libor 2 M 1983 CZE 20-39 Diana Sport --- 04:40 27732 Yes
Struhár Filip 165 M 1978 CZE 20-39 TRILIFE --- 06:45 28502 Yes
Sýkora Václav M 1980 CZE 20-39 --- --- 03:00 28175 No
Švecová Simona 250 F 1977 CZE 20-39 TRILIFE --- --- 28675 No
Tkáč Daniel 148 M 1979 CZE 20-39 TRILIFE --- 06:00 28467 No
Vala Michal 211 M 1982 CZE 20-39 VALACHY TOUR TEAM --- 08:15 28628 No
Vrobel Lukáš 109 M 1977 CZE 20-39 JulboWay --- 05:40 28372 Yes
Zahradníková Lenka 145 F 1994 CZE 20-39 SK Slavia PRAHA --- 05:30 28449 No
Zoričáková Magdaléna F 1994 SVK 20-39 TRIATLON TEAM TRNAVA --- 09:00 28452 No
Žaludek Přemysl M 1977 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 06:55 28314 No
Žaludková Jana F 1975 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 06:15 28563 No

54 registered racers
>