Levné Tisky-MORAVIAMAN Aquatlon

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Andrš Martin M 1988 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 05:00 28289 No
Antošová Barbora 139 F 2000 CZE 14-15 TJ BIŽU JBC --- 02:38 28427 No
Atarsia Jakub 261 M 1990 CZE 20-39 --- --- --- 28686 No
Atarsia Adam 260 M 1993 CZE 20-39 --- --- --- 28687 No
Auf Jakub 200 M 2005 CZE 9 --- --- 01:50 28604 No
Bajerová Žaneta 81 F 1997 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 05:25 28300 No
Banský Filip 38 M 1998 SVK 16-17 Sportovní gymnázium Brno --- 04:56 28117 No
Banszel Vojtěch 75 M 2001 CZE 12-13 SK Slavia Praha --- 02:49 28292 Yes
Bartošová Denisa 101 F 2005 CZE 9 SK Slavia Praha --- 01:28 28339 Yes
Bařinová Adéla 222 F 2002 CZE 12-13 Zlínský plavecký klub --- --- 28649 No
Bečáková Aneta 225 F 2001 CZE 12-13 ZlPK --- --- 28652 No
Bedrníková Karolína 102 F 2003 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 01:23 28341 Yes
Bělinová Natálie 48 F 2000 CZE 14-15 TJ BIŽU JBC --- 02:31 28194 No
Bělinová Rozálie 49 F 2003 CZE 10-11 TriJa --- 01:24 28196 No
Bis Dalibor 113 M 1975 CZE 20-39 Bullman team --- 07:30 28377 No
Bis Viktor 115 M 2006 CZE 8 Tri klub Vašík --- 02:00 28379 No
Bisová Zuzana 114 F 1975 CZE 20-39 Krasotinky --- 08:00 28378 No
Bisová Nikola 116 F 2004 CZE 10-11 Tri klub Vašík --- 01:50 28380 No
Bohatá Anna 125 F 1999 CZE 14-15 --- --- 02:50 28389 No
Budínová Klára 201 F 2000 CZE 14-15 Moderní pětiboj Dukla Praha --- 03:00 28606 No
Burdová Anežka 188 F 2001 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 02:50 28591 No
Burdová Štěpánka 189 F 2004 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:30 28592 No
Burian Matěj 40 M 2000 CZE 14-15 SK Slavia Praha --- 02:25 28124 Yes
Burian Vojtěch 41 M 2003 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 01:28 28125 Yes
Burian Ladislav 93 M 1971 CZE 40-49 SK Slavia Praha --- 06:00 28315 No
Bursa Kryštof 212 M 2006 CZE 8 Trilife --- 02:00 28631 No
Buryanek Martin 141 M 1972 CZE 40-49 Valachbajk CykloMira --- 05:40 28431 No
Caha Adam 161 M 2005 CZE 9 TJ Spartak Třebíč --- 01:50 28491 No
Cahová Kateřina 160 F 2005 CZE 9 TJ Spartak Třebíč --- 01:50 28490 No
Cihlář Jan 118 M 1970 CZE 40-49 TT LOKO Beroun --- 08:00 28382 Yes
Cihlář Vojtěch 120 M 2003 CZE 10-11 TT LOKO Beroun --- 01:16 28384 Yes
Cihlář Prokop 121 M 2006 CZE 8 TDB --- 02:10 28385 Yes
Cihlář Zdislav 122 M 1964 CZE 50-59 TT LOKO Beroun --- 06:00 28386 Yes
Cihlář Jakub 123 M 2003 CZE 10-11 TT LOKO Beroun --- 01:18 28387 Yes
Cihlář Jan 124 M 2001 CZE 12-13 TT LOKO Beroun --- 02:45 28388 Yes
Cihlářová Anna 119 F 2000 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 02:28 28383 Yes
Cívela Petr 111 M 1992 CZE 20-39 JulboWay --- 05:12 28374 Yes
Cohla Martin 60 M 1970 CZE 40-49 TRILIFE --- 07:00 28250 Yes
Čagánková Tereza 224 F 2002 CZE 12-13 ZlPK --- --- 28651 No
ČECHMAN Zdeněk 236 M 2002 CZE 12-13 Zlínský plavecký klub --- --- 28667 No
Červenka Lukáš 149 M 1995 CZE 18-19 Triathlon Team Tábor --- 04:25 28475 No
Červenková Denisa 204 F 2004 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 01:27 28618 No
Červenková Kateřina 205 F 2004 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 01:28 28619 No
Debnar Martin 5 M 1992 CZE 20-39 GALANT BRNO --- 04:38 27879 Yes
Dlouhý David 223 M 2001 CZE 12-13 ZlPK --- --- 28650 No
Dohnalík Jiří 256 M 2000 CZE 14-15 ACT lerak --- --- 28682 No
Dokulil Jan 12 M 1997 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:58 27887 Yes
Doleček Igor 44 M 1983 CZE 20-39 --- --- 15:00 28180 No
Duba Lucas M 2006 CZE 8 Tri DoPo --- 02:15 27533 No
Ďurdiaková Tereza 50 F 1991 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:10 28197 Yes
Dvořák Jan 190 M 2001 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:20 28593 No
Foret Miloslav 244 M 1967 CZE 40-49 --- --- --- 28670 No
Gaisl Luboš 51 M 1985 CZE 20-39 Diana Sport --- 05:30 28202 Yes
Gajdošová Romana 11 F 1994 SVK 20-39 GALANT BRNO --- 05:08 27886 Yes
Grabmüllerová Šárka 183 F 1969 CZE 40-49 B&H Triatlon České Budějovice --- 06:40 28555 No
Grüner Jan 170 M 1999 CZE 14-15 Moderní pětiboj Dukla Praha --- 02:55 28510 No
Hálová Kateřina 89 F 1981 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 05:10 28308 No
Harabiš Zbyněk 84 M 1965 CZE 40-49 TITAN TRILIFE --- 06:55 28303 No
Havlíček Michal M 1971 CZE 40-49 ACES TEAM KARLOVY VARY --- 06:40 27978 No
Heidrich Jakub 68 M 2001 CZE 12-13 --- --- 02:26 28274 No
Heidrichová Anna 67 F 1999 CZE 14-15 TJ BIŽU JBC --- 02:37 28273 No
Hejtíková Gabriela 163 F 1981 CZE 20-39 TT Trnava --- 06:50 28494 No
Herring Tomáš 229 M 2001 CZE 12-13 Zlínský plavecký klub --- --- 28656 No
Hladká Karolína 96 F 2004 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 01:51 28318 Yes
Hochmanová Berta 136 F 2003 CZE 10-11 CzechTRI K. Team --- 01:50 28411 No
Hokub Michal M 1985 SVK 20-39 R-Bike --- --- 28259 No
Horák Jaromír 26 M 1966 CZE 40-49 Diana Sport --- 05:28 28060 Yes
Horák Vilém 27 M 2001 CZE 12-13 Diana Sport --- 02:45 28062 Yes
Horák Vojtěch 28 M 2003 CZE 10-11 Diana Sport --- 01:40 28063 Yes
Houra Tomáš 100 M 1996 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 05:15 28333 Yes
Hrdlička Jakub 240 M 2002 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- --- 28665 No
Hrdlička Hynek 241 M 2005 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- --- 28666 No
Hrdličková Anna 239 F 2001 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- --- 28664 No
Hromadníková Kateřina 187 F 1997 CZE 16-17 Zlínský plavecký klub --- 05:15 28565 No
Hrtan Maťo 129 M 2002 SVK 12-13 Larynx team Bratislava --- 03:52 28398 No
Hudečková Eliška 215 F 2002 CZE 12-13 ZlPK --- --- 28642 No
Chripko Oliver M 1993 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 04:50 28390 No
Chudárková Gabriela 249 F 1997 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 04:55 28301 No
Janák Karel 79 M 1957 CZE 50-59 TITAN TRILIFE --- 06:45 28296 No
Janásek Jan 230 M 2003 CZE 10-11 Zlínský plavecký klub --- --- 28657 No
Janásková Anna 231 F 2003 CZE 10-11 Zlínský plavecký klub --- --- 28658 No
Janečka Jiří 83 M 1944 CZE 60+ TITAN TRILIFE --- 09:30 28302 No
Janiš Radek 251 M 1976 CZE 20-39 Levné řízky --- --- 28677 No
Jasenský Lukáš 166 M 1992 CZE 20-39 HISPORT Team --- 05:19 28504 No
Jedenástík Josef M 2000 CZE 14-15 TRIMRS --- 04:20 28225 No
Jedenástíková Pavlína 57 F 1973 CZE 40-49 TJ Sokol Mrsklesy --- 08:00 28224 No
Jedenástíková Anna M 2006 CZE 8 Triatlon Mrsklesy --- 10:00 28226 No
Jirků Petr 62 M 1997 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 05:25 28261 Yes
Jiroušková Jana 198 F 1979 CZE 20-39 RCR BIKE TEAM, z.s. --- 05:10 28602 No
Kabrhel Tomáš 6 M 1992 CZE 20-39 GALANT BRNO --- 04:35 27880 Yes
Kadlčák Martin 4 M 1986 CZE 20-39 MORAVIAMAN Team Otrokovice --- --- 27770 No
Kalus Jiří 7 M 1993 CZE 20-39 GALANT BRNO --- 04:37 27881 Yes
Kapusta David 210 M 2003 CZE 10-11 TRIVYLANTA --- 05:00 28627 No
Karná Anna 13 F 1995 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:25 27888 Yes
Kašpárek Tomáš 216 M 2001 CZE 12-13 ZlPK --- --- 28643 No
Kava Ondřej M 2001 CZE 12-13 SBR TT Ústí nad Labem --- 02:33 28484 No
Keňa David 85 M 1996 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 04:55 28304 No
Kmoníček Martin M 2002 CZE 12-13 SBR TT Ústí nad Labem --- 02:59 28486 No
Kmoníčková Pavla 133 F 2000 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 02:32 28408 No
Knedla Dennis 78 M 1995 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 05:45 28295 No
Kočař Jakub 242 M 1994 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- --- 28669 No
Kolomazník Jan 213 M 1999 CZE 14-15 Zlínský plavecký klub --- --- 28640 No
Kolomazník Jiří 237 M 2006 CZE 8 --- --- --- 28663 No
Komín Bohuslav 179 M 1976 CZE 20-39 Individuální --- 09:00 28528 No
Kominova Karolina 180 F 2002 CZE 12-13 TRIVYLANTA --- 04:00 28529 No
Konečný Matěj 245 M 2003 CZE 10-11 Zlínský plavecký klub --- --- 28671 No
Kopečný Dominik 196 M 1998 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 06:15 28600 No
Kopřiva Filip 162 M 2001 CZE 12-13 PK JH --- 02:33 28493 No
Košťálová Kristýna 99 F 2000 CZE 14-15 SK Slavia Praha --- 02:30 28328 Yes
Kott Martin 112 M 1982 CZE 20-39 JulboWay --- 05:25 28375 Yes
Kozel Tomáš 98 M 1982 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 06:00 28325 Yes
Krátký Štěpán 182 M 1995 CZE 18-19 OT SK SPORTPRESTIŽ --- 05:00 28554 No
Krejčí Kateřina 167 F 2000 CZE 14-15 Moderní pětiboj Dukla Praha --- 02:45 28506 No
Kubalčík Marek 21 M 1970 CZE 40-49 TITAN TRILIFE --- 05:00 28009 No
Kubínek František 254 M 1988 CZE 20-39 GALANT BRNO --- --- 28680 No
Kučera Vítězslav 9 M 1993 CZE 20-39 GALANT BRNO --- 04:45 27883 Yes
Kučerová Lucie 206 F 2001 CZE 12-13 ACT Lerak --- 03:50 28620 No
Kuncl Šimon M 1995 CZE 18-19 Triathlon Team Tábor --- 04:47 28476 No
Kunclová Tereza F 1998 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 01:00 28477 No
Kuříková Petra 142 F 1991 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 04:58 28438 No
Kuříková Eva 143 F 1965 CZE 40-49 TRI-CLUB Jablonec n.N. --- 08:15 28439 No
Lavičková Tereza 238 F 1996 CZE 18-19 Zlínský plavecký klub --- --- 28668 No
Lečbychová Karolína F 1991 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 06:30 28294 No
Lorencová Anna 221 F 2002 CZE 12-13 Zlínský plavecký klub --- --- 28648 No
Lorencová Ema 234 F 2005 CZE 9 Zlínský plavecký klub --- --- 28661 No
Ludvík Adam M 2002 CZE 12-13 SK Slavia Praha --- 02:59 28392 No
Lukovicsová Zuzana 217 F 2002 CZE 12-13 ZlPK --- --- 28644 No
Lukovicsová Kateřina 233 F 2004 CZE 10-11 Zlínský plavecký klub --- --- 28660 No
Macek Tomáš 252 M 1971 CZE 40-49 E-ON TÁBOR --- --- 28678 No
Macek David 253 M 2002 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- --- 28679 No
Maixnerová Eliška 135 F 2004 CZE 10-11 CzechTRI K. Team --- 01:40 28410 No
Majer Jan 177 M 1994 CZE 20-39 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 05:10 28521 No
Maloušková Klára 35 F 1998 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 05:15 28110 No
Maloušková Eliška 36 F 2002 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 02:50 28111 No
Marciánová Hana 70 F 2003 CZE 10-11 KONRAD TOOLS TEAM --- 01:13 28280 Yes
Marcinek Tomasz M 1991 POL 20-39 KS AZS AWF Katowice --- 05:30 28074 No
Marek Jakub 14 M 2003 CZE 10-11 KONRAD TOOLS TEAM --- 01:16 27890 Yes
Marek Jakub 65 M 1977 CZE 20-39 --- --- 07:20 28268 Yes
Marková Ladislava 64 F 1978 CZE 20-39 SK ORBEA CZECH MASTERS --- 06:55 28267 Yes
Marková Johana 191 F 1996 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 06:30 28594 No
Mašek David M 1998 CZE 16-17 TriSK ČB --- 04:47 28518 No
Matějíček Roman 56 M 2004 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:36 28222 No
Medlík Jan 176 M 1991 CZE 20-39 SDH Valdice --- 05:20 28520 No
Mejzlík Petr 20 M 1959 CZE 50-59 TJ Spartak Třebíč --- 07:00 27996 No
Metelová Klára 220 F 2002 CZE 12-13 ZlPK --- --- 28647 No
Mičková Michaela 226 F 2002 CZE 12-13 ZlPK --- --- 28653 No
Michalčíková Štepánka 255 F 2003 CZE 10-11 Bojkovice --- --- 28681 No
Michálek Filip 71 M 2001 CZE 12-13 PK JH --- 02:45 28285 No
Milerská Veronika 117 F 1991 CZE 20-39 Individuální --- 05:05 28381 No
Mitrenga Adam 15 M 1997 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:59 27891 Yes
Mitrenga Rostislav 247 M 1970 CZE 40-49 --- --- --- 28672 No
Nachtigall Matyáš M 2000 CZE 14-15 Moderní pětiboj Dukla Praha --- 02:55 28509 No
Nejedlý Jakub 95 M 1999 CZE 14-15 SK Slavia Praha --- 02:20 28317 Yes
Nekoranec Vojtěch M 2000 CZE 14-15 --- --- 03:00 27756 No
Nekoranec Matěj 30 M 1997 CZE 16-17 TRILIFE --- 05:40 28069 No
Němec Matyáš 207 M 2003 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:20 28621 No
Noah Daniel 94 M 1984 USA 20-39 Praha 6 --- 07:00 28316 No
Novák Lukáš 154 M 1996 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 04:38 28481 No
Novák Petr 178 M 1972 CZE 40-49 TJ BIŽU JBC --- 06:29 28523 No
Nutil Jiří 209 M 2004 CZE 10-11 Valachytour --- 05:00 28626 No
Okonkwo Naemeka 127 M 1999 CZE 14-15 TITAN SC --- 03:00 28391 No
Olivík Vojtěch 39 M 1989 CZE 20-39 TRILIFE --- 08:10 28119 Yes
Ondrášková Adriana 105 F 2000 CZE 14-15 TriSK ČB --- 02:20 28347 No
Orner Zdeněk 90 M 1956 CZE 50-59 TITAN TRILIFE --- 06:58 28311 No
Ott Vojtěch 138 M 2005 CZE 9 TTFrenštát --- 02:00 28413 No
Paták Pavel 66 M 1971 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 04:40 28270 No
Pech Roman 72 M 1962 CZE 50-59 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 06:50 28286 No
Penner Tadeáš 23 M 2003 CZE 10-11 --- --- 01:50 28053 No
Penner Jiří M 1970 CZE 40-49 TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 08:00 28054 No
Pičmanová Zuzana 106 F 1999 CZE 14-15 SK Slavia Praha --- 02:45 28348 Yes
Pičmanová Vendula 107 F 2001 CZE 12-13 SK Slavia Praha --- 02:46 28349 Yes
Plátek Daniel 171 M 1999 CZE 14-15 Moderní pětiboj Dukla Praha --- 02:55 28511 No
Poláčková Pavlína 16 F 1996 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:13 27892 Yes
Pospíšil Matyáš 202 M 2000 CZE 14-15 PK JH --- 02:15 28616 No
Pospíšil Marcel 262 M 2001 CZE 12-13 PK Zlín --- --- 28688 No
Powada Jakub 110 M 1993 CZE 20-39 JulboWay --- 04:12 28373 Yes
Preiss Přemysl 159 M 1998 CZE 16-17 SBR TT Ústí nad Labem --- 02:13 28488 No
Procházka Petr 194 M 1997 CZE 16-17 Zlínský plavecký klub --- 05:00 28597 No
Prokeš Filip 53 M 2000 CZE 14-15 Sokolnice --- 04:00 28204 No
Prokešová Jana 52 F 1972 CZE 40-49 --- --- 07:30 28203 No
Prokešová Vendula 54 F 2002 CZE 12-13 --- --- 02:00 28205 No
Přikryl Adam 140 M 1997 CZE 16-17 --- --- 05:20 28428 Yes
Půstová Šárka 37 F 2002 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 02:44 28114 Yes
Puščizna Rostislav M 1954 CZE 60+ Individuální --- 12:00 28405 No
Ráček Martin 219 M 2002 CZE 12-13 Zlínský plavecký klub --- --- 28646 No
Řehula Jakub 181 M 1999 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 02:12 28551 No
Řehula Šimon 243 M 2002 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- --- 28673 No
Samsonek Robert 218 M 2002 CZE 12-13 ZlPK --- --- 28645 No
Semerád Martin 131 M 1999 CZE 14-15 TJ BIŽU JBC --- 02:15 28406 No
Schincke Willi 257 M 2001 CZE 12-13 Zlínský plavecký klub --- --- 28684 No
Schinckeová Klára 258 F 2004 CZE 10-11 Zlínský plavecký klub --- --- 28683 No
Schoval František 144 M 1988 CZE 20-39 TRI SPORT TEAM --- 06:15 28440 Yes
Schovalová Tereza 45 F 1994 CZE 20-39 OT SK SPORTPRESTIŽ --- 05:20 28181 No
Schwarz Roman 192 M 2000 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 02:35 28595 No
Sladký Petr 55 M 1979 CZE 20-39 TRILIFE --- 07:31 28221 Yes
Slezáčková Monika 227 F 2001 CZE 12-13 ZlPK --- --- 28654 No
Služevský Matěj 69 M 2002 CZE 12-13 Diana Sport --- 02:36 28277 No
Sommer Vojtěch 97 M 1996 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 04:35 28319 Yes
Soták Martin M 1994 CZE 20-39 Triatlon Team Trnava --- 08:30 28508 No
Sotona Jan 134 M 2001 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 03:40 28409 No
Součková Zuzana 108 F 1954 CZE 60+ SK Slavia Praha --- 08:00 28353 Yes
Stehlík Pavel 184 M 1974 CZE 40-49 VP Agro --- 06:50 28559 No
Stloukal Štěpán 172 M 2000 CZE 14-15 Ráječko --- 01:12 28513 No
Stloukal Richard M 2002 CZE 12-13 ACT lerak --- 01:27 28514 No
Stolarčíková Julie Sandra 42 F 1980 CZE 20-39 USK Akademik Cheb --- 07:00 28170 No
Stožek Libor 2 M 1983 CZE 20-39 Diana Sport --- 04:40 27732 Yes
Struhár Filip 165 M 1978 CZE 20-39 TRILIFE --- 06:45 28502 Yes
Světinská Švecová Simona 250 F 1977 CZE 20-39 TRILIFE --- --- 28675 No
Sýkora Václav M 1980 CZE 20-39 --- --- 03:00 28175 No
Šebek Martin 164 M 1998 CZE 16-17 ACT leraK --- 09:30 28501 Yes
Široký Václav 18 M 2000 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 02:12 27969 Yes
Šišková Barbora 86 F 2001 CZE 12-13 --- --- 02:45 28305 No
Škrabal Martin 195 M 1998 CZE 16-17 Zlínský plavecký klub --- 05:01 28599 No
Šmejkalová Veronika F 1995 CZE 18-19 Triathlon Team Tábor --- 05:20 28478 No
Švecová Lenka 46 F 2001 CZE 12-13 TS Jihlava --- 03:05 28185 Yes
Táborská Lenka 25 F 1999 CZE 14-15 TJ BIŽU JBC --- 02:33 28055 No
Tala Alexander 17 M 1999 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 02:20 27893 Yes
Tischlerová Lucie 193 F 2003 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:35 28596 No
Tkáč Daniel 148 M 1979 CZE 20-39 TRILIFE --- 06:00 28467 No
Toufarová Barbora 186 F 2002 CZE 12-13 TS Jihlava --- 03:46 28564 Yes
Traxler Arnošt 299 M 1955 CZE 50-59 TRILIFE --- --- 28676 No
Trutna Jan 174 M 1999 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 02:16 28515 No
Urbánek Petr 232 M 2003 CZE 10-11 Zlínský plavecký klub --- --- 28659 No
Vabroušek Petr 33 M 1973 CZE 40-49 TRILIFE --- 05:08 28081 No
Vabroušek Filip M 1999 CZE 14-15 TRIK --- 02:44 28082 No
Václavík Filip 87 M 1995 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 04:45 28306 No
Vala Michal 211 M 1982 CZE 20-39 VALACHY TOUR TEAM --- 08:15 28628 No
Váňa Radek 103 M 2000 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 02:18 28344 No
Váňa Jan 104 M 1996 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 04:55 28345 No
Vážkových Richard 248 M 2003 CZE 10-11 --- --- --- 28674 No
Veselý Matěj 137 M 2001 CZE 12-13 TTFrenštát --- 04:00 28412 No
Vítů Martin M 1995 CZE 18-19 Triathlon Team Tábor --- 05:25 28479 No
Vojtěchová Josefína 22 F 2001 CZE 12-13 SK Slavia Praha --- 02:32 28051 Yes
Volek Michal M 2002 CZE 12-13 SBR TT Ústí nad Labem --- 02:55 28487 No
Vrba Filip 208 M 2002 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:30 28622 No
Vrobel Lukáš 109 M 1977 CZE 20-39 JulboWay --- 05:40 28372 Yes
Všetička Jaroslav 29 M 2002 CZE 12-13 Diana Sport --- 02:56 28066 Yes
Vyskočil Filip 132 M 1998 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 04:33 28407 No
Zábojník Matěj 214 M 2000 CZE 14-15 Zlínský plavecký klub --- --- 28641 No
Zábojník Michal 228 M 2002 CZE 12-13 Zlínský plavecký klub --- --- 28655 No
Zábojníková Klára 88 F 1999 CZE 14-15 TITAN TRILIFE --- 02:25 28307 No
Zadražil Filip 47 M 1998 CZE 16-17 TJ BIŽU JBC --- 06:05 28187 No
Zahradníková Lenka 145 F 1994 CZE 20-39 SK Slavia PRAHA --- 05:30 28449 No
Zelená Eliška 147 F 1998 CZE 16-17 OT SK SPORTPRESTIŽ --- 05:05 28459 Yes
Zikmund Martin 76 M 1998 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 05:16 28293 No
Zikmund Tomáš 197 M 1999 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 02:08 28601 No
Zimovjanová Tereza 259 F 1995 CZE 18-19 Profistáj1 --- --- 28685 No
Zoričáková Magdaléna F 1994 SVK 20-39 TRIATLON TEAM TRNAVA --- 09:00 28452 No
Žaludek Přemysl M 1977 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 06:55 28314 No
Žaludková Jana F 1975 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 06:15 28563 No
Železo Bohumil 63 M 2003 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:25 28262 No

251 registered racers
>