Poděbradský triatlon

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
ANDRLE Richard 1 M 1974 CZE 40-49 PK Vysoké Mýto --- 160351 Yes
Bendl Martin 89 M 1988 CZE 30-39 --- --- 161041 No
Beneš Vladimír 2 M 1969 CZE 50-59 Joskatel Team --- 149433 Yes
Beneš František 134 M 2010 CZE 10-11 Joskatel Team --- 149434 Yes
Ber Tobiáš 3 M 2000 CZE 20-29 --- --- 159919 Yes
Bergmann David 4 M 1974 CZE 40-49 Individuální --- 158273 Yes
Borecky Ladislav M 1987 CZE 30-39 --- --- 149341 No
Borek Martin M 1972 CZE 40-49 --- --- 161911 No
Canal Priel 5 M 1988 CZE 30-39 --- --- 161549 Yes
Cibulka Stanislav M 1981 CZE 30-39 IRON STARS BEROUN --- 151766 No
Cimpl Marek 88 M 1989 CZE 30-39 --- --- 161939 No
Černý Vladimír M 1981 SVK 30-39 HolecBekele --- 151726 No
Čížek Petr 6 M 1984 CZE 30-39 Poděbrady --- 160119 Yes
Čornej Jan 98 M 1977 CZE 40-49 --- --- 161592 No
Dienstbier Oldřich M 1981 CZE 30-39 Triatlon Plzeň --- 151794 No
Dočkálek Libor 7 M 1973 CZE 40-49 Individuální --- 161569 Yes
Dočkálková Martina F 1975 CZE 40-49 Nordic Team --- 161601 Yes
Dolná Ivana F 1987 CZE 30-39 --- --- 161605 No
Dolný Martin 8 M 1976 CZE 40-49 --- --- 161095 Yes
Dufek Milan M 1985 CZE 30-39 --- --- 149338 No
Dugová Barbora F 1994 CZE 20-29 --- --- 161099 Yes
Dvořáková Kristýna F 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň T.A. PLZEŇ 150672 No
Elsner Ben 9 M 1959 CZE 60+ --- --- 159019 Yes
Englová Eva F 1992 CZE 20-29 Betri --- 159348 Yes
Fiedler Martin 10 M 1994 CZE 20-29 TJ Sokol Podlázky --- 152072 Yes
Filip Tadeáš 142 M 2008 CZE 12-13 SPSHK --- 161030 Yes
Franc Petr 11 M 1974 CZE 40-49 Triatlon Mladá Boleslav --- 157278 Yes
Galek Tomáš 12 M 1986 CZE 30-39 --- --- 159287 Yes
Garlík Michal 13 M 1973 CZE 40-49 --- --- 160757 Yes
Goj Tomáš M 1997 CZE 20-29 TT LOKO Beroun --- 161113 No
Golda Václav 14 M 1977 CZE 40-49 BCS Boudy+ --- 161022 Yes
Griščík Matúš 86 M 1990 CZE 30-39 --- --- 161763 No
Gurnik Stanislav 15 M 1987 CZE 30-39 2BWINNER TEAM --- 157011 Yes
Hantych Petr M 1972 CZE 40-49 Kralupy --- 152463 No
HARRAN Guillaume 16 M 1993 CZE 20-29 --- --- 151755 Yes
Havránek Richard 17 M 1983 CZE 30-39 --- --- 152415 Yes
Heřman Jakub 135 M 2009 CZE 10-11 --- --- 161002 Yes
Heřman Tomáš 18 M 1976 CZE 40-49 --- --- 161035 Yes
Heřmanová Lucie 148 F 2007 CZE 12-13 AK Olymp Brno --- 161003 Yes
Hoferek Karel 19 M 1971 CZE 40-49 Triatlon Mladá Boleslav --- 161033 Yes
Hofman Marek 156 M 2007 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 164081 No
Holka Matěj M 2006 CZE 14-15 Lokomotiva Teplice --- 159948 No
Holubová Šárka M 1996 CZE 20-29 --- --- 161609 Yes
Horáček Zdeněk 21 M 1983 CZE 30-39 CK Kolokrám --- 150697 Yes
Houška Michal 22 M 1978 CZE 40-49 Individuální --- 149410 Yes
Houška Matyáš 131 M 2011 CZE 8-9 Individuální --- 149411 Yes
Houška Lukáš 161 M 2013 CZE Houšánci --- 164074 No
Hrabek Jakub 23 M 1987 CZE 30-39 --- --- 159955 Yes
Hrazdilová Tereza 133 F 2011 CZE 8-9 Elite Sport Boskovice --- 152781 Yes
Hrubá Beáta 168 F 2011 CZE 8-9 Hrubasovi --- 164077 No
Hrubá Eliška 169 F 2009 CZE 10-11 Hrubasovi --- 164080 No
Hrubý Jan 25 M 1982 CZE 30-39 CSG TRI TEAM --- 158898 Yes
HRUBÝ Aleš 24 M 1988 CZE 30-39 --- --- 151807 Yes
Hurych Roman 96 M 1971 CZE 40-49 --- --- 159270 No
Chalabala Pavel 26 M 1980 CZE 40-49 --- --- 152711 Yes
Chaloupka Přemysl 155 M 2011 CZE 8-9 Triatlon Lipno --- 164075 No
Chalupníková Valerie F 2010 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 161718 Yes
Chalupníková Valerie 139 F 2010 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 164079 No
Chmelik Tomáš 136 M 2010 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 161080 Yes
Iaskal Ievgenii 27 M 1982 CZE 30-39 --- --- 159135 Yes
Imríšek Lukáš 28 M 1991 CZE 20-29 --- --- 157263 Yes
Insausti Javier 29 M 1985 CZE 30-39 La grupetta --- 158567 Yes
Jandová Michaela M 1990 CZE 30-39 --- --- 157739 No
Janů Tomáš M 2009 CZE 10-11 --- --- 151933 No
Jedlička Jakub M 2008 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 161078 No
Jedličková Barbora F 2006 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 161077 No
Jenčová Barbora F 1966 CZE 50-59 --- --- 161617 Yes
Kábrt Aleš 166 M 2005 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 161058 No
Kahánek Stanislav 30 M 1981 CZE 30-39 Dýmka míru --- 161546 Yes
Karabut Vadim 31 M 1988 CZE 30-39 Stepp Praha --- 158768 Yes
Kašpar Tomáš 33 M 1978 CZE 40-49 Loko Trutnov --- 161529 Yes
Kašpar Lukáš 32 M 2004 CZE 16-19 Loko Trutnov --- 161530 Yes
Kažmír Roman M 1975 CZE 40-49 IRONMAN SUDOMĚŘ TEAM --- 157290 No
Kébl Karel 34 M 1968 CZE 50-59 Triatlon Mladá Boleslav --- 149408 Yes
Kesner Radek 35 M 1970 CZE 50-59 --- --- 160990 Yes
Kesnerová Natálie F 2004 CZE 16-19 --- --- 160991 Yes
Khýr Rostislav 36 M 1976 CZE 40-49 Betri --- 152843 Yes
Klamert Rudolf 92 M 1959 CZE 60+ --- --- 161810 No
Klírová Jana F 1967 CZE 50-59 SATT --- 156123 Yes
Klusák Aleš M 2005 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 159254 No
Kocková Tereza F 1997 CZE 20-29 HISPORT Team --- 151783 Yes
Kolouch David 37 M 1985 CZE 30-39 --- --- 152106 Yes
Kopecky Ivo 38 M 1983 CZE 30-39 --- --- 161084 Yes
Koudelka Matyáš M 2006 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 160798 Yes
Koudelka Matyáš 153 M 2006 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 164085 No
Koudelková Lucie F 2008 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 160799 Yes
Koudelková Lucie 149 F 2008 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 164084 No
Kovář Jan 143 M 2008 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec ORGSU.com 158411 Yes
Kovář Antonín M 2011 CZE 8-9 TCV Jindřichův Hradec --- 158413 Yes
Kovář Antonín 132 M 2011 CZE 8-9 TCV Jindřichův Hradec --- 164076 No
Kovařčík Matěj 144 M 2007 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 160800 Yes
Krajhanzlová Martina F 1987 CZE 30-39 --- --- 160761 Yes
Král Štěpán 39 M 1986 CZE 30-39 Individuální --- 159370 Yes
Kramolišová Markéta M 2001 CZE 16-19 --- --- 160917 Yes
Krapítek Vojtěch 41 M 1987 CZE 30-39 TTT --- 160330 Yes
Krejčí Vlastimil 119 M 1980 CZE 40-49 --- --- 164071 No
Kubová Michaela F 1976 CZE 40-49 Triatlon Mladá Boleslav --- 157240 Yes
Kučírek Tomáš 42 M 1992 CZE 20-29 OMT Pardubice --- 161108 Yes
Kudrna David 43 M 1977 CZE 40-49 TJ Slavoj Čáslav --- 150693 Yes
Lázňovská Markéta F 1985 CZE 30-39 --- --- 149330 Yes
Lhotský Michal 44 M 1972 CZE 40-49 --- --- 151695 Yes
Lištinský Ján 97 M 1980 CZE 40-49 Stáj Poříčí --- 152294 No
Lukášek Jiří 45 M 1983 CZE 30-39 Individuální --- 149339 Yes
Majerová Jana F 1978 CZE 40-49 --- --- 161804 No
Marholdová Klára F 1992 CZE 20-29 --- --- 152579 Yes
Maršíček Jan 46 M 1988 CZE 30-39 --- --- 151981 Yes
Martin Pauline F 1989 FRA 30-39 --- --- 151757 Yes
Mařík Jakub 145 M 2007 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 161064 Yes
Matějka Jindřich 93 M 1963 CZE 50-59 Dexter Cycling --- 164070 No
Mecko Peter 47 M 1987 CZE 30-39 Elab --- 161104 Yes
Mejzlík Petr 48 M 1959 CZE 60+ TJ Spartak Třebíč --- 161039 Yes
Mišík Juraj 49 M 1992 CZE 20-29 --- --- 160713 Yes
Mládenková Josa 167 F 2007 CZE 12-13 ELITE SPORT --- 164083 No
Moravec Pavel 50 M 1980 CZE 40-49 TC DOBRUŠKA --- 149425 Yes
Moštěk Dominik 51 M 1990 CZE 30-39 --- --- 151822 Yes
Müller Ondřej M 1988 CZE 30-39 Klub sportovního plavání Pardubice --- 155468 No
Nádhera Petr 52 M 1967 CZE 50-59 --- --- 160957 Yes
Najman David 120 M 1979 CZE 40-49 JOSKATEL TEAM --- 151720 No
Navrátil Jakub 53 M 1983 CZE 30-39 --- --- 161059 Yes
Nepomucká Zuzana F 1989 CZE 30-39 --- --- 161082 Yes
Novák Roman 54 M 1974 CZE 40-49 --- --- 160316 Yes
Nováková Natálie F 1997 CZE 20-29 Individuální --- 161618 No
Odvárka Leoš M 1988 CZE 30-39 HISPORT Team --- 151823 No
Pánková Tereza F 1983 CZE 30-39 Hrom do piecky! --- 160298 No
Paroulek Jaroslav 55 M 1970 CZE 50-59 SKP Nymburk --- 150509 Yes
Pechová Apolena 140 F 2010 CZE 10-11 --- --- 160981 Yes
Petráček Milan 157 M 2009 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 161909 No
Petráčková Anna 158 F 2008 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 161910 No
Petržílková Natálie F 1996 CZE 20-29 Betri --- 159825 Yes
Pičmanová Zuzana F 1999 CZE 20-29 TCV Jindřichův Hradec --- 151724 Yes
Pinkas Aleš 56 M 1981 CZE 30-39 --- --- 159931 Yes
Píša Ondřej M 1988 CZE 30-39 TUNA Triathlon Club --- 150699 No
Pokorný Matyáš 57 M 1988 CZE 30-39 --- --- 161541 Yes
POKORNÝ Miroslav 58 M 1960 CZE 60+ --- --- 161543 Yes
Policarová Martina F 1976 CZE 40-49 1na1 --- 160828 No
Poupa Petr 59 M 1982 CZE 30-39 Pot a krev --- 149413 Yes
Pozlerová Edita 150 F 2007 CZE 12-13 OMT --- 161616 Yes
Primas Aron 60 M 1998 CZE 20-29 --- --- 160760 Yes
Procházka Jakub 61 M 1996 CZE 20-29 FORT SMC --- 161528 Yes
Rejda Jan M 1970 CZE 50-59 OMT Pardubice --- 150496 No
Riečičiar Juraj 62 M 1975 CZE 40-49 Dolnolhotský triatlon --- 149336 Yes
Roháček Jan M 1982 CZE 30-39 XCS.CZ --- 160955 No
Rožánková Tereza F 1978 CZE 40-49 - --- 161042 Yes
Saulich Lukáš 63 M 1984 CZE 30-39 WTC --- 151961 Yes
Schoval František 64 M 1988 CZE 30-39 2BWINNER TEAM --- 160732 Yes
Schovalová Tereza F 1994 CZE 20-29 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 160730 Yes
Sirakov Marek 65 M 2002 CZE 16-19 --- --- 152108 Yes
Skotálek Jan 66 M 1997 CZE 20-29 FORT SMC --- 161512 Yes
Smékal Jan 67 M 1989 CZE 30-39 --- --- 149400 Yes
Sobotka Václav 68 M 1968 CZE 50-59 TRI sport ČEKO Sokolov --- 161056 Yes
Stach Jan 69 M 1972 CZE 40-49 TJ Zentiva --- 161037 Yes
Stára František 70 M 1989 CZE 30-39 --- --- 161540 Yes
Stránský Vítězslav M 1982 CZE 30-39 FRUIT BIKE --- 150689 No
Svamberova Veronika M 1992 CZE 20-29 --- --- 151951 No
Svěntý Radek 71 M 1987 CZE 30-39 Suche listi prdel cisti --- 161102 Yes
Svoboda Václav 99 M 1993 CZE 20-29 1na1 --- 160827 No
Šafránková Anna 141 F 2010 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 160797 Yes
Šiml Jan 72 M 1967 CZE 50-59 NOVIS TK Praha --- 161112 Yes
Šinský Peter M 1988 CZE 30-39 --- --- 153126 No
Šlauf Dalibor 73 M 1986 CZE 30-39 Individuální --- 159878 Yes
Šrollová Viktorie 159 F 2007 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 161057 No
Šťovíček Martin 74 M 1974 CZE 40-49 Joskatel Team --- 149437 Yes
Šťovíček Vojtěch M 2008 CZE 12-13 --- --- 149451 No
Šubrt David 75 M 1992 CZE 20-29 TT LOKO Beroun --- 159245 Yes
Šulc Jiří 163 M 2012 CZE 8-9 --- --- 164073 No
Šulc Petr 164 M 2008 CZE 12-13 --- --- 164082 No
Šulc Vojtěch 162 M 2006 CZE 14-15 --- --- 164086 No
Švec Jakub M 1987 CZE 30-39 SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- 150560 No
Švecová Andrea 154 F 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 159539 Yes
Tabulka Štěpán 146 M 2007 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 161634 Yes
Tabulková Barbora 165 F 2009 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 161635 No
Tichý Petr 76 M 1977 CZE 40-49 Granfondo --- 161580 Yes
Tomka Adam 77 M 1991 CZE 20-29 Gymnasťáci --- 151733 Yes
Ungerman Antonín M 1978 CZE 40-49 TJ Sokol Podlázky --- 151819 No
Uriča Aleš 78 M 1974 CZE 40-49 --- --- 161694 Yes
Uriča NINA 170 F 2011 CZE 8-9 --- --- 164078 No
Valent Viliam 79 M 1994 CZE 20-29 Individuální --- 152351 Yes
Váňa Radek 91 M 1971 CZE 40-49 Kanoistika Poděbrady --- 164072 No
Vaněk Pavel M 1978 CZE 40-49 --- --- 158682 No
Vávra Tomáš 80 M 1983 CZE 30-39 Individuální --- 161760 Yes
Vodehnal Jan 81 M 1973 CZE 40-49 OMT --- 160906 Yes
Volf Štěpán 147 M 2008 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 159196 Yes
Vosatka Jan 82 M 1980 CZE 40-49 --- --- 160283 Yes
Vrba Vaclav 87 M 1988 CZE 30-39 --- --- 161937 No
Všetička Jan 160 M 2007 CZE 12-13 TC DOBRUŠKA --- 161712 No
Wainer Jan M 1976 CZE 40-49 OMT --- 160776 No
Zavřel Jiří 137 M 2009 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 160795 Yes
Zavřelová Adéla 151 F 2007 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 160796 Yes
Zigl Michal 83 M 1982 CZE 30-39 Individuální --- 151913 Yes
Zloská Karolína 152 F 2007 CZE 12-13 Klub plavců mělnických --- 161061 Yes
Zloská Eva F 1978 CZE 40-49 Klub plavců mělnických --- 161062 Yes
Zloský Petr 84 M 1978 CZE 40-49 --- --- 161060 Yes
Zón Jakub 138 M 2010 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 161600 Yes
Žalud Ladislav 85 M 1972 CZE 40-49 Triatlon Mladá Boleslav --- 159125 Yes

194 registered racers
>