Aquatlon Příbram

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Adamová Tereza 3 F 2005 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 03:25 125762 Yes
Augusta Ondřej 4 M 2005 CZE 14-15 SK Slavia Praha --- 03:04 126355 Yes
Burdych Adam 22 M 2004 CZE 14-15 --- --- 03:00 126440 Yes
Cardal Nikodém 333 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- --- 126686 No
Čadková Agáta 244 F 2005 CZE 14-15 Elab --- 02:50 126419 No
Červenková Denisa 25 F 2004 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:16 126066 Yes
Červenková Kateřina 26 F 2004 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:13 126067 Yes
Dvořáková Kristýna 213 F 2005 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:35 125655 No
Dvořáková Petra 30 F 2005 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 02:28 126076 Yes
Eliáš David 31 M 2005 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 02:20 126479 Yes
Fraňková Natálie 37 F 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:28 126089 Yes
Harapát Radim M 2004 CZE 14-15 TJ Šumperk --- 02:45 125685 No
Hašlar Matyáš M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 03:20 126073 Yes
Horáková Natálie 48 F 2005 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 02:25 126334 Yes
Hrašová Berenika F 2005 CZE 14-15 Elab --- 02:50 126538 No
Hruška Ondřej 53 M 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:20 126507 Yes
Charvát Matyáš 56 M 2005 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 02:30 126330 Yes
Chmátal David M 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:50 126264 Yes
Chmátalová Adéla 59 F 2004 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:45 126263 Yes
Chovanečková Nikola 242 F 2005 CZE 14-15 SK Kopřivnice --- 02:24 125860 No
Churavá Veronika 60 F 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 03:05 126341 Yes
Justová Adéla 63 F 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:40 126441 Yes
Kábrt Aleš 64 M 2005 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 03:00 126435 Yes
Kopecký Štěpán 75 M 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 03:30 125869 Yes
Kopecký Jonáš 74 M 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 03:50 125870 Yes
Kopenec Martin 77 M 2005 CZE 14-15 SK Slavia Praha --- 02:43 125445 Yes
Korous David 80 M 2004 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:22 125880 Yes
Kozojed Martin 90 M 2004 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:16 126112 Yes
Krumlová Alžběta 93 F 2004 CZE 14-15 SK JISKRA DOMAŽLICE --- 02:28 125803 Yes
Kuchařová Karolína F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:49 125797 No
Kulinová Klára 95 F 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 03:39 126255 Yes
Lemberka Ondřej 97 M 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 03:05 126109 Yes
Maixnerová Eliška F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 02:46 126405 No
Mazánková Klára 104 F 2005 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 04:10 126195 Yes
Mejsnarová Sára 220 F 2004 CZE 14-15 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 02:41 126503 No
Melišková Barbora 230 F 2005 CZE 14-15 --- --- 03:30 126495 No
Mičková Kateřina 106 F 2004 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:28 126053 Yes
Musil José 226 M 2005 CZE 14-15 --- --- 02:33 126177 No
Pánek Šimon 113 M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 03:11 126197 Yes
Parez Jan 116 M 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 03:10 126093 Yes
Peřinová Zuzana 236 F 2005 CZE 14-15 X-team BaNo --- 03:20 126536 No
Peřinová Anna 237 F 2005 CZE 14-15 X-team BaNo --- 03:10 126534 No
Plza Marek M 2005 CZE 14-15 TriSK ČB --- 04:30 125709 Yes
Reissmüller Tomáš 129 M 2005 CZE 14-15 PK Příbram --- 02:10 125692 Yes
Rozsíval Erik 231 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:16 126163 No
Ryšávková Emma 132 F 2005 CZE 14-15 4SPORTS TEAM --- 02:26 125641 Yes
Řezníčková Agáta Viktorie 134 F 2005 CZE 14-15 SK Slavia Praha --- 02:40 126373 Yes
Říhová Denisa 136 F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 03:00 125927 Yes
Silvey Alexandra 255 F 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 03:04 126528 No
Skořepa Adam 140 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:10 126432 Yes
Souček Jakub 142 M 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:57 126174 Yes
Stuchlíková Natálie 148 F 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:43 125878 Yes
Svoboda Vojtěch M 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 03:59 126390 Yes
Svoboda Patrik 336 M 2005 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- --- 126688 No
Svobodová Agáta 151 F 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:45 126389 Yes
Šimonová Anežka 155 F 2005 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 02:45 125759 Yes
Šmídová Anna 160 F 2005 CZE 14-15 --- --- 02:30 126214 Yes
ŠTAJGR Milan 318 M 2005 CZE 14-15 PK Příbram --- --- 126685 No
Štěpka Tadeáš M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:24 125900 No
Teplá Magdaléna 167 F 2005 CZE 14-15 SOPKo --- 02:40 125898 Yes
Tichá Natálie 326 F 2004 CZE 14-15 Matom --- --- 126691 No
Tkáč Daniel 170 M 2005 CZE 14-15 TITAN TRILIFE --- 03:00 126119 Yes
Valda Josef M 2005 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 02:55 125602 Yes
Vesecká Nicol 252 F 2004 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 02:30 126275 No
Weber Adam 250 M 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:34 126399 No
Žirovnický Jan 193 M 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:30 126106 Yes

66 registered racers
>