Aquatlon Příbram

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Bajer Vojtěch 5 M 2008 CZE 10-11 TITAN TRILIFE --- 01:34 126118 Yes
Bala Amélie 6 F 2009 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 01:45 126317 Yes
Bartoš Dominik 9 M 2009 CZE 10-11 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 01:50 125923 Yes
BAYEROVÁ Adéla 347 F 2008 CZE 10-11 PK Příbram --- --- 126682 No
BERAN Pavel 323 M 2009 CZE 10-11 PK Příbram --- --- 126677 No
Černý Jakub 240 M 2009 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 01:45 126323 No
Datinská Viola 199 F 2008 CZE 10-11 --- --- 01:39 126085 No
Dvořáková Pavlína 198 F 2008 CZE 10-11 4SPORTS TEAM --- 01:08 126068 No
Filip Tadeáš 35 M 2008 CZE 10-11 SPSHK --- 01:15 125617 Yes
Franěk Tomáš 36 M 2008 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 01:28 126090 Yes
Gončaruk Ilja 354 M 2009 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:30 125752 No
Hanáčková Johana 205 F 2008 CZE 10-11 Elab --- 01:25 126377 No
Hrubý Adam 51 M 2009 CZE 10-11 TriSK ČB --- 01:47 125589 Yes
Hubáček Ondřej 54 M 2009 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 01:28 125875 Yes
Ihn Tobiáš 211 M 2008 CZE 10-11 Klub plaveckých sport Opava --- 01:30 126287 No
Jahodová Eliška 195 F 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:20 125754 No
Jarošová Eliška 311 F 2008 CZE 10-11 --- --- --- 126681 No
Jiruška Matyáš 251 M 2009 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:54 124930 No
Jungmannová Kateřina 62 F 2008 CZE 10-11 TRIKV --- 01:38 125819 Yes
Karasova Karolina 67 F 2008 CZE 10-11 PK Příbram --- 01:30 125945 Yes
Kolář Matěj M 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:45 125756 No
KOLÁŘOVÁ Kateřina 342 F 2009 CZE 10-11 PK Příbram --- --- 126684 No
Kolman Matěj M 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:45 125755 No
Kopecký Daniel 232 M 2009 CZE 10-11 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 02:00 126501 No
Koptík Jiří 78 M 2008 CZE 10-11 TriSK ČB --- 01:25 125443 Yes
Koptíková Kristýna 79 F 2009 CZE 10-11 TriSK ČB --- 02:08 125444 Yes
Kovář Jan 259 M 2008 CZE 10-11 Diana Sport --- 01:21 126370 No
Lemberka Jan 96 M 2008 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 01:31 126110 Yes
LHOTOVÁ Tereza 329 F 2009 CZE 10-11 LS Kladno --- --- 126683 No
Maloch Václav M 2008 CZE 10-11 CzechTRI K. Team --- 01:22 126404 No
Michálek Antonín 107 M 2009 CZE 10-11 TRI KLUB Příbram --- 01:55 126152 Yes
Ošmyk Matyáš 200 M 2009 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 02:00 126365 No
Parezová Anna 117 F 2009 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 02:05 126094 Yes
Patáková Tereza 118 F 2009 CZE 10-11 --- --- 01:35 126585 Yes
Petr Martin 120 M 2008 CZE 10-11 TriSK ČB --- 02:01 125710 Yes
Plic Ondřej 235 M 2009 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 01:20 126403 No
Potužníková Magdaléna F 2008 CZE 10-11 TRIKV --- 01:31 125995 No
Ryšavá Anna 131 F 2008 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 01:20 126332 Yes
Stočes Vojtěch 145 M 2009 CZE 10-11 TRI KLUB Příbram --- 01:19 126480 Yes
Straka Eduard 314 M 2009 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- --- 126678 No
ŠIMŮNEK Štěpán 327 M 2008 CZE 10-11 Lachmánek --- --- 126676 No
Šmídová Simona 161 F 2008 CZE 10-11 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 01:30 126318 Yes
Šoula Václav 204 M 2009 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 01:40 126364 No
Štefanič Adam 355 M 2009 CZE 10-11 TRI KLUB Příbram --- --- 126679 No
Štolba Marek M 2009 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 01:40 126521 No
Tichý Michael 325 M 2008 CZE 10-11 Minas --- --- 126680 No
Tischlerová Linda 203 F 2009 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:45 125761 No
Tourková Julie 174 F 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:35 125735 Yes
Valda Antonín 177 M 2009 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:27 125601 Yes
Valuchová Veronika 181 F 2008 CZE 10-11 JUVE --- 03:00 126526 Yes
Valuchová Julie 180 F 2009 CZE 10-11 JUVE --- 05:00 126527 Yes
Vokurková Zuzana 186 F 2009 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 01:56 126075 Yes

52 registered racers
>