Aquatlon Příbram

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Adam Petr 2 M 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 02:55 125904 Yes
Adamová Tereza 3 F 2005 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 03:25 125762 Yes
Adamová Žaneta 224 F 1980 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 08:00 125766 No
Augusta Ondřej 4 M 2005 CZE 14-15 SK Slavia Praha --- 03:04 126355 Yes
Bajer Vojtěch 5 M 2008 CZE 10-11 TITAN TRILIFE --- 01:34 126118 Yes
BAJER Petr 348 M 2011 CZE 8-9 PK Příbram --- --- 126673 No
Bala Kryštof 7 M 2010 CZE 8-9 SK Slavia Praha --- 02:00 126316 Yes
Bala Amélie 6 F 2009 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 01:45 126317 Yes
Balcarová Julie 8 F 2003 CZE 16-17 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 05:40 125865 Yes
Bartoš Petr 10 M 1978 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 04:40 125921 Yes
Bartoš Dominik 9 M 2009 CZE 10-11 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 01:50 125923 Yes
Bartošová Lenka 12 F 1982 CZE 20-39 --- --- 05:30 125922 Yes
Bartošová Kristýna 11 F 2006 CZE 12-13 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 03:05 125924 Yes
Barvínková Adéla 13 F 2003 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 05:30 126436 Yes
BAYEROVÁ Adéla 347 F 2008 CZE 10-11 PK Příbram --- --- 126682 No
Bednarský Václav 14 M 2001 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 05:08 125450 Yes
Benčová Renáta 15 F 1977 CZE 40-49 Individuální --- 06:20 125480 Yes
BERAN Pavel 323 M 2009 CZE 10-11 PK Příbram --- --- 126677 No
Bíba Mikuláš 17 M 2007 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 03:30 126487 Yes
Bíba Jan 16 M 1976 CZE 40-49 Triatlon Plzeň --- 07:30 126488 Yes
Blažek Cyril 18 M 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:50 125663 Yes
Bludský Matěj 19 M 2010 CZE 8-9 TITAN TRILIFE --- 01:00 125550 Yes
Bočková Izabela 20 F 2011 CZE 8-9 TCV Jindřichův Hradec --- 01:00 125763 Yes
Bonk Roman 332 M 1993 CZE 20-39 internetPB --- --- 126695 No
Böse Adam 21 M 2007 CZE 12-13 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 04:00 126499 Yes
Brožík Viktor 345 M 2010 CZE 8-9 A bude hůř --- --- 126671 No
Brožík Valdemar 346 M 1976 CZE 40-49 A bude hůř --- --- 126704 No
Burdych Adam 22 M 2004 CZE 14-15 --- --- 03:00 126440 Yes
Burlová Tereza 23 F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 03:00 126865 No
Cardal Nikodém 333 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- --- 126686 No
Cihlář Prokop 212 M 2006 CZE 12-13 TT LOKO Beroun --- 02:28 126296 No
Cihlář Zdislav 322 M 1964 CZE 50-59 TT LOKO Beroun --- --- 126697 No
Čadková Agáta 244 F 2005 CZE 14-15 Elab --- 02:50 126419 No
Černý Jakub 240 M 2009 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 01:45 126323 No
Červenka Lukáš 24 M 1995 CZE 20-39 Triathlon Team Tábor --- 04:12 126111 Yes
Červenková Denisa 25 F 2004 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:16 126066 Yes
Červenková Kateřina 26 F 2004 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:13 126067 Yes
ČÍP Roman 352 M 1970 CZE 40-49 Hobluj Brdy --- --- 126706 No
Datinská Viola 199 F 2008 CZE 10-11 --- --- 01:39 126085 No
Dočkálek Libor M 1973 CZE 40-49 Individuální --- 06:15 125494 Yes
Duba Lucas 28 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:30 125148 Yes
Duba Tomáš M 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 04:00 125751 No
Dvořáková Kristýna 213 F 2005 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:35 125655 No
Dvořáková Kateřina 29 F 2007 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 02:52 125876 Yes
Dvořáková Pavlína 198 F 2008 CZE 10-11 4SPORTS TEAM --- 01:08 126068 No
Dvořáková Petra 30 F 2005 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 02:28 126076 Yes
Eliáš David 31 M 2005 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 02:20 126479 Yes
Fencl Jiří 317 M 1999 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- --- 126694 No
Fiala Aleš 32 M 1966 CZE 50-59 SK Slavia Praha --- 06:30 125782 Yes
Fic Martin 33 M 1974 CZE 40-49 STS Chvojkovice Brod "B" --- 06:30 125369 Yes
Ficová Radka 34 F 1973 CZE 40-49 STS Chvojkovice Brod "B" --- 06:30 125370 Yes
Ficová Anna F 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:30 126344 No
Filip Tadeáš 35 M 2008 CZE 10-11 SPSHK --- 01:15 125617 Yes
Flegl Vlastimil 245 M 1953 CZE 60+ Brtev --- 09:06 126359 No
Franěk Tomáš 36 M 2008 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 01:28 126090 Yes
Fraňková Natálie 37 F 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:28 126089 Yes
Franta Martin 221 M 2010 CZE 8-9 Lachmánek --- 00:49 126586 No
Ginzel Petr M 1972 CZE 40-49 CykloVAPE --- 10:00 125465 No
Gončaruk Ilja 354 M 2009 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:30 125752 No
Gončaruk Kyrill 353 M 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 02:55 125753 No
Grebik Radim 38 M 2001 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 04:40 125726 Yes
Gregora Jan 39 M 2000 CZE 18-19 Individuální --- 05:44 125851 Yes
Gröschl Vojtěch 41 M 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 02:40 125001 Yes
Gröschl Václav 40 M 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:05 125002 Yes
Günther Jan 42 M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 05:50 126438 Yes
Hájek Tomáš 194 M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 05:30 126380 No
Hanáčková Johana 205 F 2008 CZE 10-11 Elab --- 01:25 126377 No
Harakaľ František 43 M 2007 CZE 12-13 TJ BIŽU JBC --- 02:50 125585 Yes
Harapát Radim M 2004 CZE 14-15 TJ Šumperk --- 02:45 125685 No
Hašlar Přemysl 45 M 1975 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 05:55 126070 Yes
Hašlar Přemysl 46 M 2007 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 03:55 126072 Yes
Hašlar Matyáš M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 03:20 126073 Yes
Hejtíková Gabriela 340 F 1981 CZE 20-39 Individuální --- --- 126700 No
Holeček Petr 47 M 1961 CZE 50-59 Elab --- 06:30 126041 Yes
Horáková Natálie 48 F 2005 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 02:25 126334 Yes
Horká Lenka 49 F 1983 CZE 20-39 TRIEXPERT MILT racing team --- 07:00 126591 Yes
Hradecký Jan 331 M 2010 CZE 8-9 TT Příbram, z. s. --- --- 126668 No
Hradil Pavel 50 M 1998 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 04:50 126028 Yes
Hrašová Berenika F 2005 CZE 14-15 Elab --- 02:50 126538 No
Hrašová Tea 238 F 2007 CZE 12-13 Elab --- 03:10 126539 No
Hrubý David 52 M 2007 CZE 12-13 TriSK ČB --- 02:56 125588 Yes
Hrubý Adam 51 M 2009 CZE 10-11 TriSK ČB --- 01:47 125589 Yes
Hruška Ondřej 53 M 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:20 126507 Yes
Hrušková Lucie F 1973 CZE 40-49 --- --- 05:00 126566 No
Hubáček Ondřej 54 M 2009 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 01:28 125875 Yes
Hudečková Lucie 55 F 2006 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 02:30 126333 Yes
Charvát Matyáš 56 M 2005 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 02:30 126330 Yes
Charvátová Tereza 57 F 2002 CZE 16-17 Elite Sport Boskovice --- 05:25 126331 Yes
Chlumský Petr 1 M 1985 CZE 20-39 H-H Smíchov --- 06:55 124857 Yes
Chmátal David M 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:50 126264 Yes
Chmátalová Adéla 59 F 2004 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:45 126263 Yes
Chovanečková Nikola 242 F 2005 CZE 14-15 SK Kopřivnice --- 02:24 125860 No
Churavá Veronika 60 F 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 03:05 126341 Yes
Ihn Ondřej 209 M 2000 CZE 18-19 Triatlon klub Ostrava --- 05:20 126286 No
Ihn Tobiáš 211 M 2008 CZE 10-11 Klub plaveckých sport Opava --- 01:30 126287 No
Ihn Šimon 210 M 2010 CZE 8-9 Klub plaveckých sport Opava --- 01:50 126288 No
Immer Jaroslav M 1962 CZE 50-59 Hejvy´s intimmate team --- 08:30 126243 No
Jadrníčková Šárka 241 F 2006 CZE 12-13 SK Kopřivnice --- 02:35 125861 No
Jahn Bohumil 258 M 1980 CZE 20-39 Individuální --- 05:25 125628 No
Jahodová Eliška 195 F 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:20 125754 No
Jarošová Eliška 311 F 2008 CZE 10-11 --- --- --- 126681 No
Jarošová Karolína 307 F 2006 CZE 12-13 ArTSport --- --- 126689 No
Jedličková Barbora 61 F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 02:35 126335 Yes
Jiruška Matyáš 251 M 2009 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:54 124930 No
Jungmannová Kateřina 62 F 2008 CZE 10-11 TRIKV --- 01:38 125819 Yes
Juránek Lukáš 222 M 2002 CZE 16-17 X-team BaNo T.A. PLZEŇ 04:36 126266 No
Juránková Heidi 223 F 2002 CZE 16-17 X-team BaNo T.A. PLZEŇ 04:59 126265 No
Justová Adéla 63 F 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:40 126441 Yes
Kábrt Lukáš 65 M 2000 CZE 18-19 Loko Trutnov --- 05:10 126431 Yes
Kábrt Aleš 64 M 2005 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 03:00 126435 Yes
Kahuda Jiří 246 M 2000 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 05:10 126273 No
Kališ Přemysl 66 M 1952 CZE 60+ TJ Znojmo --- 10:40 125568 Yes
Kalivoda Lukáš 321 M 2003 CZE 16-17 TTK Slavia VŠ Plzeň --- --- 126696 No
Kamenická Karolína F 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:30 126343 No
Karasova Martina 68 F 2010 CZE 8-9 --- --- 01:00 125946 Yes
Karasová Anna 334 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- --- 126690 No
Karasova Karolina 67 F 2008 CZE 10-11 PK Příbram --- 01:30 125945 Yes
Karasová Pavla 69 F 1978 CZE 40-49 --- --- 08:08 125948 Yes
Keclík Petr 70 M 1991 CZE 20-39 OMT --- 05:20 126010 Yes
Kirsch Radomír 71 M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 06:20 126439 Yes
Kirschová Nicol 72 F 2006 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 02:30 126434 Yes
Koblížek Šimon 73 M 1999 CZE 20-39 Krušnoman TT Litvínov --- 04:06 126012 Yes
Kolář Matěj M 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:45 125756 No
KOLÁŘOVÁ Kateřina 342 F 2009 CZE 10-11 PK Příbram --- --- 126684 No
Kolman Matěj M 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:45 125755 No
Kopecký Vít 76 M 2003 CZE 16-17 TJ Sokol Senohraby --- 06:50 125868 Yes
Kopecký Štěpán 75 M 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 03:30 125869 Yes
Kopecký Jonáš 74 M 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 03:50 125870 Yes
Kopecký Ondřej 233 M 2006 CZE 12-13 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 03:15 126500 No
Kopecký Daniel 232 M 2009 CZE 10-11 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 02:00 126501 No
Kopenec Martin 77 M 2005 CZE 14-15 SK Slavia Praha --- 02:43 125445 Yes
Koptík Jiří 78 M 2008 CZE 10-11 TriSK ČB --- 01:25 125443 Yes
Koptíková Kristýna 79 F 2009 CZE 10-11 TriSK ČB --- 02:08 125444 Yes
Korous David 80 M 2004 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:22 125880 Yes
Korous Martin 81 M 1974 CZE 40-49 Triathlon Team Tábor --- 06:13 126104 Yes
Korousová Nikola F 2006 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 02:47 125879 Yes
Kostlán Robert M 2003 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 05:00 126173 Yes
Kotopulos Mikis 84 M 2006 CZE 12-13 TITAN TRILIFE --- 03:00 125554 Yes
Kotopulos Nikos 85 M 2010 CZE 8-9 TITAN TRILIFE --- 01:00 125719 Yes
Kotopulu Helena 86 F 1980 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 04:45 125718 Yes
Koutná Barbora 87 F 2007 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 03:30 126091 Yes
Koutný Roman 88 M 2003 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 06:00 126087 Yes
Kovanda Vojtěch 89 M 2007 CZE 12-13 TITAN TRILIFE --- 03:00 126321 Yes
Kovář Jan 259 M 2008 CZE 10-11 Diana Sport --- 01:21 126370 No
Kozlová Kateřina F 1999 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 06:05 126027 No
Kozojed Ondřej 91 M 2007 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 02:44 126105 Yes
Kozojed Martin 90 M 2004 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:16 126112 Yes
Kracíková Adéla 214 F 2003 CZE 16-17 Individuální --- 04:50 126530 No
Kraus Tomáš 92 M 2007 CZE 12-13 Individuální --- 04:00 126358 Yes
Krumlová Alžběta 93 F 2004 CZE 14-15 SK JISKRA DOMAŽLICE --- 02:28 125803 Yes
Krůtová Eliška 94 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 03:20 126092 Yes
Kučerová Beáta 253 F 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:00 126342 No
Kuchařová Karolína F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:49 125797 No
Kulinová Klára 95 F 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 03:39 126255 Yes
Lemberka Ondřej 97 M 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 03:05 126109 Yes
Lemberka Jan 96 M 2008 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 01:31 126110 Yes
Lencová Alice 349 F 1993 CZE 20-39 Tj Dukla Praha --- --- 126699 No
Leszkow David 227 M 2000 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 04:40 126267 No
LHOTA Jindřich 328 M 2011 CZE 8-9 LS Kladno --- --- 126672 No
LHOTA Jindřich 330 M 1977 CZE 40-49 --- --- --- 126702 No
LHOTOVÁ Tereza 329 F 2009 CZE 10-11 LS Kladno --- --- 126683 No
LÖFFELMANNOVÁ Eliška 341 F 2010 CZE 8-9 Slavia --- --- 126675 No
Lojková Tina 98 F 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:30 125768 Yes
Lužová Sofie 99 F 2007 CZE 12-13 SK Slavia Praha --- 05:00 126319 Yes
Maixnerová Eliška F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 02:46 126405 No
Malá Anna 201 F 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:30 125769 No
Maloch Václav M 2008 CZE 10-11 CzechTRI K. Team --- 01:22 126404 No
Marek Lukáš 101 M 2007 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 03:05 125807 Yes
Marek Jakub 100 M 2003 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:35 125808 Yes
Marková Ladislava 102 F 1978 CZE 40-49 4SPORTS TEAM --- 06:50 125809 Yes
Maříková Kateřina 215 F 2011 CZE 8-9 --- --- 00:53 126502 No
Matoušová Michaela 103 F 2000 CZE 18-19 Elitavers Jihlava --- 06:10 126164 Yes
Mazánková Klára 104 F 2005 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 04:10 126195 Yes
Mejsnarová Sára 220 F 2004 CZE 14-15 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 02:41 126503 No
Mejzlík Petr 105 M 1959 CZE 60+ TJ Spartak Třebíč --- 07:40 126310 Yes
Melišková Barbora 230 F 2005 CZE 14-15 --- --- 03:30 126495 No
Mičková Kateřina 106 F 2004 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:28 126053 Yes
Michálek Antonín 107 M 2009 CZE 10-11 TRI KLUB Příbram --- 01:55 126152 Yes
Minář Patrik 108 M 2000 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 04:30 125547 Yes
Musil Gabriel M 2011 CZE 8-9 SOPKOLIN --- 00:50 125842 No
Musil Giulio M 2006 CZE 12-13 Sportovní oddíl plavání Kolín --- 02:45 125843 No
Musil José 226 M 2005 CZE 14-15 --- --- 02:33 126177 No
Mužíček Josef 206 M 1957 CZE 60+ TJ BIŽU JBC --- 06:10 126381 No
Němečková Eliška 109 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 03:15 126088 Yes
Neuschlová Adéla 196 F 2006 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 02:49 126176 No
Nosek Kryštof 207 M 1998 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 04:50 126187 No
Nováková Natálie 315 F 1997 CZE 20-39 Pražská kavárna --- --- 126701 No
Novotný Jindřich 202 M 2001 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 05:15 125767 No
Novotný Jan 110 M 1978 CZE 40-49 TTT --- 05:15 126045 Yes
Olšová Veronika 111 F 1993 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 06:10 125686 Yes
Ošmyk Matyáš 200 M 2009 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 02:00 126365 No
Pagáč Ondřej 112 M 2001 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 06:45 126097 Yes
Pánek Šimon 113 M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 03:11 126197 Yes
Pánková Emma 114 F 2007 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 03:40 126196 Yes
Pánková Ivana 115 F 1976 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 07:20 126198 Yes
Panuška Přemysl 248 M 1957 CZE 60+ --- --- 08:00 126132 No
PANUŠKA Antonín 343 M 2011 CZE 8-9 Florbal Dobříš --- --- 126670 No
Panušková Jaroslava 247 F 1977 CZE 40-49 --- --- 06:40 126131 No
Parez Jan 116 M 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 03:10 126093 Yes
Parezová Anna 117 F 2009 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 02:05 126094 Yes
Patáková Tereza 118 F 2009 CZE 10-11 --- --- 01:35 126585 Yes
Pech Roman 351 M 1962 CZE 50-59 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- --- 126703 No
Penner Tadeáš M 2003 CZE 16-17 TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 06:30 126035 Yes
Peřinová Zuzana 236 F 2005 CZE 14-15 X-team BaNo --- 03:20 126536 No
Peřinová Anna 237 F 2005 CZE 14-15 X-team BaNo --- 03:10 126534 No
Petr Martin 120 M 2008 CZE 10-11 TriSK ČB --- 02:01 125710 Yes
Petrová Lenka 121 F 2011 CZE 8-9 TriSK ČB --- 01:20 125711 Yes
Píclová Veronika 243 F 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 05:15 126429 No
Pičmanová Zuzana 239 F 1999 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 05:20 126015 No
Piknerová Zuzana 122 F 2003 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 06:20 125982 Yes
Plic Lukáš 234 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:45 126402 No
Plic Ondřej 235 M 2009 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 01:20 126403 No
Plza Marek M 2005 CZE 14-15 TriSK ČB --- 04:30 125709 Yes
Pokorná Pavlína 124 F 2000 CZE 18-19 SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 05:25 126159 Yes
Pokorný Martin 125 M 1974 CZE 40-49 SK Zahořany --- 08:00 125325 Yes
Potužníková Magdaléna F 2008 CZE 10-11 TRIKV --- 01:31 125995 No
Powada Jakub 219 M 1993 CZE 20-39 Kerberos T.A. PLZEŇ 04:10 126236 No
Pražák Tobiáš 126 M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 05:20 126437 Yes
Procházka Matěj 127 M 2007 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 03:05 125886 Yes
Procházka Dušan 335 M 1972 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- --- 126705 No
Procházková Nikola 338 F 2002 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- --- 126698 No
Přenosilová Nicole 216 F 2006 CZE 12-13 --- --- 03:36 126497 No
Přikrylová Dana 257 F 2003 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 05:00 125758 No
Půstová Šárka F 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:00 126249 Yes
Reissmüller Tomáš 129 M 2005 CZE 14-15 PK Příbram --- 02:10 125692 Yes
Rozsíval Erik 231 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:16 126163 No
Růžička Radek 218 M 2003 CZE 16-17 --- --- 06:51 126493 No
Růžička Martin 217 M 2003 CZE 16-17 --- --- 06:29 126504 No
Rybařík Marek 130 M 2001 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 05:50 126121 Yes
Ryšavá Anna 131 F 2008 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 01:20 126332 Yes
Ryšávková Kateřina 133 F 1977 CZE 40-49 --- --- 05:45 125640 Yes
Ryšávková Emma 132 F 2005 CZE 14-15 4SPORTS TEAM --- 02:26 125641 Yes
Řezníčková Agáta Viktorie 134 F 2005 CZE 14-15 SK Slavia Praha --- 02:40 126373 Yes
Řezník Milan 135 M 1957 CZE 60+ Hejvy´s Intimmate Team --- 08:00 125815 Yes
Říhová Eliška 137 F 2002 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 05:27 125877 Yes
Říhová Denisa 136 F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 03:00 125927 Yes
Řimnáč Jakub 138 M 2003 CZE 16-17 Hopman Team Žatec --- 06:40 125586 Yes
Semerád Martin 319 M 1999 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- --- 126693 No
Shon Mathias 225 M 2006 CZE 12-13 Elab --- 02:53 126489 No
Schoval František 139 M 1988 CZE 20-39 TRIEXPERT MILT racing team --- 05:20 126030 Yes
Silvey Alexandra 255 F 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 03:04 126528 No
Skořepa Adam 140 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:10 126432 Yes
Skuhrová Tereza 141 F 1994 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 05:20 126269 Yes
Slezáková Jana F 1986 CZE 20-39 --- --- 09:00 125682 No
Smetanková Linda 339 F 2010 CZE 8-9 PK Příbram --- --- 126669 No
Souček Jakub 142 M 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:57 126174 Yes
Součková Zuzana 143 F 1954 CZE 60+ SK Slavia Praha --- 08:10 126315 Yes
Stočes Antonín 144 M 2011 CZE 8-9 TRI KLUB Příbram --- 00:50 126481 Yes
Stočes Vojtěch 145 M 2009 CZE 10-11 TRI KLUB Příbram --- 01:19 126480 Yes
Straka Eduard 314 M 2009 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- --- 126678 No
Straková Ema 313 F 2007 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- --- 126692 No
Stuchl Jindřich 197 M 1974 CZE 40-49 Cykloteam Ostrov --- 08:00 124939 No
Stuchlík Jiří M 2001 CZE 18-19 Triathlon Team Tábor --- 04:49 126108 Yes
Stuchlík Jiří 147 M 1975 CZE 40-49 Triathlon Team Tábor --- 07:00 126261 Yes
Stuchlíková Natálie 148 F 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:43 125878 Yes
Stupková Barbora 229 F 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 05:05 125789 No
Suchopár Vojtěch 149 M 1998 CZE 20-39 SK Vlaška --- 09:00 125695 Yes
Svoboda Pavel 256 M 1969 CZE 50-59 SK Vlaška --- 06:35 125724 No
Svoboda Vojtěch M 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 03:59 126390 Yes
Svoboda Marek M 1995 CZE 20-39 AD team --- 06:15 126529 No
Svoboda Patrik 336 M 2005 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- --- 126688 No
Svobodová Tereza 152 F 2000 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 05:10 125590 Yes
Svobodová Agáta 151 F 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:45 126389 Yes
Svobodová Eliška 337 F 2002 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- --- 126707 No
Šafránek Jáchym 153 M 2007 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 02:50 125228 Yes
Šafránková Anna 154 F 2010 CZE 8-9 Elite Sport Boskovice --- 00:40 125227 Yes
Šimonová Anežka 155 F 2005 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 02:45 125759 Yes
ŠIMŮNEK Štěpán 327 M 2008 CZE 10-11 Lachmánek --- --- 126676 No
Šimůnková Šárka 156 F 2006 12-13 --- --- 02:55 126494 Yes
Šiška Adam 157 M 2011 CZE 8-9 Triathlon Team Tábor --- 00:46 126107 Yes
Škvánová Alena 158 F 2003 CZE 16-17 --- --- 09:00 125955 Yes
Šmíd Jaroslav 159 M 1976 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 05:20 126213 Yes
Šmídová Anna 160 F 2005 CZE 14-15 --- --- 02:30 126214 Yes
Šmídová Simona 161 F 2008 CZE 10-11 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 01:30 126318 Yes
Šneberger Jan 162 M 1985 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 04:59 126372 Yes
Šoula Václav 204 M 2009 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 01:40 126364 No
Šrollová Viktorie 163 F 2007 CZE 12-13 --- --- 03:00 126433 Yes
ŠTAJGR Milan 318 M 2005 CZE 14-15 PK Příbram --- --- 126685 No
Štefanič Adam 355 M 2009 CZE 10-11 TRI KLUB Příbram --- --- 126679 No
Štefanič Michal 356 M 1968 CZE 50-59 TRI KLUB Příbram --- --- 126708 No
Štěpka Tadeáš M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:24 125900 No
Štolba Tomáš 254 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 02:45 126430 No
Štolba Marek M 2009 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 01:40 126521 No
Šuláková Lucie 228 F 2006 CZE 12-13 --- --- 03:45 126120 No
Švarc Michal 164 M 2007 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 02:51 126482 Yes
Švecová Lenka 165 F 2001 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 05:10 125796 Yes
Teplá Magdaléna 167 F 2005 CZE 14-15 SOPKo --- 02:40 125898 Yes
Teplá Jana F 1979 CZE 40-49 TTT --- 07:00 125899 Yes
Teplý Ondřej 168 M 1978 CZE 40-49 HISPORT Team --- 05:20 125896 Yes
Tesař Jiří 169 M 2011 CZE 8-9 Individuální --- 00:50 126584 Yes
Thoma Jiří M 1983 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 07:30 126531 No
Tichá Natálie 326 F 2004 CZE 14-15 Matom --- --- 126691 No
Tichý Michael 325 M 2008 CZE 10-11 Minas --- --- 126680 No
Tischlerová Linda 203 F 2009 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:45 125761 No
Tkáč Daniel 170 M 2005 CZE 14-15 TITAN TRILIFE --- 03:00 126119 Yes
Tkáč Daniel M 1979 CZE 40-49 TITAN TRILIFE --- 04:30 126237 Yes
Tlamka Filip 172 M 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:39 125834 Yes
Tourková Jarmila 173 F 1977 CZE 40-49 TCV Jindřichův Hradec --- 09:00 125734 Yes
Tourková Julie 174 F 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:35 125735 Yes
Tučková Tereza 175 F 2007 CZE 12-13 TriSK ČB --- 02:26 125442 Yes
Václavík Filip 176 M 1995 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 04:16 125569 Yes
Valda Antonín 177 M 2009 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:27 125601 Yes
Valda Josef M 2005 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 02:55 125602 Yes
Valdová Marie 179 F 1977 CZE 40-49 TCV Jindřichův Hradec --- 08:00 125600 Yes
Valuchová Veronika 181 F 2008 CZE 10-11 JUVE --- 03:00 126526 Yes
Valuchová Julie 180 F 2009 CZE 10-11 JUVE --- 05:00 126527 Yes
Varlamov Anton 182 M 1991 RUS 20-39 TRIEXPERT MILT racing team --- 07:30 126336 Yes
Velísková Veronika 183 F 2001 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:05 125406 Yes
Vesecká Nicol 252 F 2004 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 02:30 126275 No
Vesecká Sarah 344 F 2010 CZE 8-9 PK Příbram --- --- 126674 No
Vlasák Karel M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 04:50 125500 No
Vokurka Pavel 184 M 1975 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 06:55 126071 Yes
Vokurková Adéla 185 F 2007 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 03:38 126074 Yes
Vokurková Zuzana 186 F 2009 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 01:56 126075 Yes
Vozobulová Viktorie 187 F 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 03:00 126549 Yes
Vrobel Lukáš M 1977 CZE 40-49 Kerberos --- 05:25 126587 Yes
Vrobel Richard M 2010 CZE 8-9 Kerberos --- 00:47 126588 Yes
Weber Martin 249 M 1967 CZE 50-59 K1 --- 05:24 126398 No
Weber Adam 250 M 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:34 126399 No
Zadražil Filip 208 M 1998 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 05:25 126043 No
Zadražil Jan 350 M 2007 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- --- 126687 No
Zikmund Tomáš 190 M 1999 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 04:15 126182 Yes
Zón Jakub 191 M 2010 CZE 8-9 --- --- 01:45 125226 Yes
Žáček Matěj 192 M 2007 CZE 12-13 TITAN TRILIFE --- 03:50 126320 Yes
Žirovnický Jan 193 M 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:30 126106 Yes

325 registered racers
>