CZECHMAN Kid's Triatlon

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Adam Petr 0801 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 111797 No
Augusta Dan 0935 M 2003 CZE 14-15 --- --- 111930 No
Bakočová Ema 0806 F 2009 CZE 9 --- --- 111929 No
Balcarová Julie 0930 F 2003 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 111007 No
Bartík Ondřej 0956 M 2006 CZE 12-13 Triatlon Štoky --- 110129 No
Barvínková Adéla 0905 F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 111274 No
Beneš František 0853 M 2010 CZE 8 Joskatel Team --- 114407 No
Bis Viktor M 2006 CZE 12-13 Atletika Chrudim --- 109019 No
Blatný Jáchym 0943 M 2005 CZE 12-13 Elab --- 110991 No
Bludský Matěj 0833 M 2010 CZE 8 TITAN TRILIFE --- 110267 No
Brabec Tobiáš 0824 M 2009 CZE 9 AD team --- 111900 No
Brož Patrik 0825 M 2008 CZE 10-11 PaKa z Moravy --- 111977 No
Březina Vojtěch 0936 M 2005 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 111455 No
Burdych Adam 0917 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 111946 No
Buryšek Matyáš 0805 M 2008 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 111931 No
Čabanová Tereza 0923 F 2005 CZE 12-13 SCPAP-2 --- 114415 No
Dedek matěj 0821 M 2009 CZE 9 AD team --- 108755 No
DOBIIÁŠOVÁ Rebeka 0851 F 2008 CZE 10-11 CSG Tri Team --- 114402 No
Duba Lucas 0932 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 111693 No
Ducháčová Ema 0958 F 2006 CZE 12-13 BKL Machov --- 112152 No
Dvořáček Jindřich 0955 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 112092 No
Dvořáková Petra 0910 F 2005 CZE 12-13 BT Junior --- 111212 No
Eliáš David 0912 M 2005 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 111814 No
Franěk Tomáš 0817 M 2008 CZE 10-11 TRI KLUB Příbram --- 110946 No
Fraňková Natálie 0911 F 2004 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 110947 No
Gröschl Vojtěch 0802 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 110925 No
Gröschl Václav 0803 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 110926 No
GRÜNER Štěpán 0847 M 2008 CZE 10-11 Triatlet K Vary --- 114400 No
Harapát Radim 0950 M 2004 CZE 14-15 TJ Šumperk --- 112067 No
Hartmanová Kateřina 0837 F 2008 CZE 10-11 Elab --- 111728 No
Hartmanová Tereza 0838 F 2010 CZE 8 Elab --- 111729 No
Hašlar Matyáš 0922 M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 111551 No
Hašlar Přemysl 0831 M 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 111552 No
Heth Šimon 0849 M 2009 CZE 9 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 114401 No
Heth Filip 0850 M 2005 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 114413 No
Holka Matěj 0952 M 2006 CZE 12-13 Loko Teplice-beh na lyžích --- 107953 No
Horák Vojtěch 0934 M 2003 CZE 14-15 Diana Sport --- 111777 No
Horák Václav 0841 M 2008 CZE 10-11 Diana Sport --- 111791 No
Horák Radek 0816 M 2007 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 112163 No
Hrašová Berenika 0944 F 2005 CZE 12-13 Elab --- 114410 No
Hricišin Hugo 0819 M 2009 CZE 9 Kellys Bikeranch Junior team --- 111964 No
Hurdálková Marie F 2006 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 111275 No
Charvát Matyáš 0960 M 2005 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 111812 No
Jahelka Kryštof 0915 M 2005 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 111932 No
Jahelka Adam 0909 M 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 111933 No
Jarošová Karolína 0957 F 2006 CZE 12-13 ArTSport --- 111718 No
Jarošová Eliška F 2008 CZE 10-11 ArTSport --- 111719 No
Ježková Jasmína 0823 F 2009 CZE 9 Bjež Racing team --- 114405 No
Kábrt Aleš 0908 M 2005 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 111276 No
Kanócz Martin 0921 M 2005 CZE 12-13 profiq --- 111967 No
Káňová Kateřina 0815 F 2007 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 111277 No
Karanská Adéla F 2008 CZE 10-11 KSP Pardubice --- 111223 No
Karanská Magdaléna 0804 F 2009 CZE 9 KSP Pardubice --- 111224 No
Kašpar Lukáš 0907 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 111278 No
Kašparová Adéla 0809 F 2008 CZE 10-11 Dukla Praha --- 108217 No
Kejdana Vojtěch 0830 M 2008 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 111936 No
Kirschová Nicol 0906 F 2006 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 111279 No
Knobloch Florian 0937 M 2003 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 111667 No
Kopáčová Veronika 0832 F 2009 CZE 9 PK Pardubice --- 112085 No
Kotopulos Nikos 0834 M 2010 CZE 8 --- --- 114408 No
Kotopulu Mikis 0933 M 2006 CZE 12-13 TITAN TRILIFE --- 111823 No
Kovář Jan 0822 M 2008 CZE 10-11 diana sport --- 111828 No
Krůtová Eliška 0961 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 111473 No
KŘÍŽKOVÁ Vanda 0926 F 2006 CZE 12-13 PKNJ --- 108041 No
Kuba Filip M 2006 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 108720 No
Kubín Matyáš 0946 M 2003 CZE 14-15 Triatlon Jičín --- 111983 No
Kulinová Klára 0929 F 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 112158 No
Kušová Anna 0918 F 2004 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 111754 No
Kýbus Tadeáš M 2003 CZE 14-15 --- --- 108253 No
LADSMEER Matúš 0842 M 2007 SVK 10-11 --- --- 114404 No
LANDSMMER Thomas 0843 M 2010 CZE 8 --- --- 114399 No
Leitermannová Ellen Elisabeth 0953 F 2006 CZE 12-13 TJ Lokomotiva Teplice --- 111829 No
MACHAJOVÁ Tatiana 0903 F 2004 SVK 14-15 TTDK --- 114411 No
Maixnerová Eliška 0920 F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 114416 No
Mičková Kateřina 0941 F 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 111998 No
Mikulášová Eva 0810 F 2007 SVK 10-11 Triatlon team Dolný Kubín --- 110283 No
Němec Matyáš 0940 M 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 108883 No
Nováková Alžběta 0951 F 2004 CZE 14-15 Elab --- 114409 No
Odehnal Jan 0928 M 2004 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 111598 No
Odehnal Jakub 0927 M 2006 CZE 12-13 Konrad Tools team --- 111846 No
Ondráčková Barbora 0914 F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 111280 No
Pánek Šimon 0939 M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 111553 No
Pánková Emma 0836 F 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 111554 No
Pásler Kryštof 0916 M 2003 CZE 14-15 --- --- 111937 No
Pavelka Tobi 0947 M 2004 CZE 14-15 Sk Oceláci Ostrava --- 111479 No
Pecka Šimon 0835 M 2009 CZE 9 SK Řečany nad Labem 1920 --- 112080 No
Petr Martin M 2008 CZE 10-11 TriskČB --- 109035 No
PETR Pavel 0840 M 2010 CZE 8 --- --- 114406 No
Petráček Milan 0808 M 2009 CZE 9 P.J.P.T. junior team --- 111909 No
Petráčková Anna 0807 F 2008 CZE 10-11 P.J.P.T. junior team --- 111908 No
Pilc Adam 0949 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 108783 No
Procházka Matěj 0818 M 2007 CZE 10-11 IRON STARS BEROUN --- 110268 No
Pšeničková Karolína 0826 F 2009 CZE 9 PaKa z Moravy --- 111976 No
Ptáčková Anna 0919 F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 112100 No
Rozsíval Erik 0931 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 111399 No
Salcerová Karolina 0901 F 2003 SVK 14-15 Triatlon team Dolný Kubín --- 110567 No
Sedláček Jakub 0848 M 2005 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 114417 No
Sedlák Richard 0844 M 2007 SVK 10-11 Triatlon Team Trnava --- 111641 No
Skořepa Adam 0913 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 111281 No
Sochorova Amalie 0925 F 2006 CZE 12-13 PK Novy Jicin --- 111684 No
Staník Adam 0904 M 2006 CZE 12-13 Rover Praha --- 111921 No
Staník Ondřej 0812 M 2009 CZE 9 Rover Praha --- 111922 No
Staníková Julie 0811 F 2007 CZE 10-11 Julie Stanikova --- 111924 No
Staníková Magdalena 0813 F 2009 CZE 9 --- --- 111927 No
Stehlíková Klára 0948 F 2003 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 114412 No
STIBŮRKOVÁ Johana 0924 F 2005 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 114414 No
Ščerbová Julie 0852 F 2008 CZE 10-11 --- --- 114403 No
Šimonová Anežka 0945 F 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 111197 No
Škoda Matěj 0827 M 2005 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 112343 No
Škurek Kryštof 0959 M 2003 CZE 14-15 Cyklistika Krnov --- 108484 No
Špalek Jan 0839 M 2007 CZE 10-11 Lokomotiva Teplice --- 108801 No
Štěpánek Václav 0954 M 2006 CZE 12-13 TEAM Light Bike --- 114418 No
Štěpka Tadeáš 0942 M 2004 CZE 14-15 Elab --- 111359 No
TROJANOVÁ Viktorie 0846 F 2008 CZE 10-11 KSP Pardubice --- 109039 No
Tučková Tereza 0814 F 2007 CZE 10-11 TriSK ČB --- 108995 No
Tuž Jiří 0902 M 2004 CZE 14-15 TJ BIŽU JBC --- 111943 No
Vachová Adéla 0820 F 2007 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 111282 No
Vokurková Adéla 0828 F 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 111555 No
Vokurková Zuzana 0829 F 2009 CZE 9 VOKOLOPOLE --- 111556 No
Zlatohlávek Lukáš 0938 M 2006 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 111668 No
Zón Jakub 0845 M 2010 CZE 8 --- --- 108155 No

121 registered racers
>