KALÁB AQUATLON

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Buigl Adam M 1994 CZE 20-29 --- --- 09:00 108190 No
Crhák Luděk M 1959 CZE 50-59 MSD Brno --- 13:00 109061 No
Čajda Michal M 1989 CZE 20-29 --- --- 07:30 109045 No
Černá Romana F 1974 CZE 40-49 Triatlon Veverská Bítýška --- 08:15 109050 No
Dlabaja Roman M 1970 CZE 40-49 TITAN TRILIFE --- 07:30 108929 No
Dokoupil Petr M 1977 CZE 40-49 Kalda team --- 09:00 109068 No
Dokoupilová Markéta F 1977 CZE 40-49 Kalda team --- 10:20 109066 No
Dragolov Daniel M 1967 CZE 50-59 --- --- 09:30 108932 No
Dufek Martin M 1983 CZE 30-39 RSFK --- 06:15 109048 No
Fichtová Iva F 1988 CZE 30-39 RSFK --- 09:30 108951 No
Foukal Libor M 1977 CZE 40-49 Individuální --- 08:18 108884 No
Goldschmidt Roman M 1973 CZE 40-49 SK Kolis Mor. Krumlov --- 09:50 109051 No
Hladný Marek M 1972 CZE 40-49 Individuální --- 11:00 109003 No
Hloušek Mirek M 1979 CZE 30-39 Tréninková skupina Adély Indrákové --- 08:45 108858 No
Horňová Adriana F 2000 CZE 18-19 Elite Sport Boskovice --- 05:05 109058 No
Hrabovská Lenka F 1983 CZE 30-39 AK Drnovice --- 12:20 108990 No
Hrabovský Petr M 1981 CZE 30-39 RACERS/AK Drnovice --- 10:00 109030 No
Hrubý Tomáš M 1991 CZE 20-29 Konrad tools team --- 08:00 108091 No
Hrušková Anežka F 1999 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 06:15 108968 No
Hyláková Dana F 1961 CZE 50-59 Individuální --- 09:45 109055 No
Chrástecký Lukáš M 1985 CZE 30-39 Individuální --- 09:30 108950 No
Jílek Radim M 1971 CZE 40-49 --- --- 12:00 107769 No
Kafka Radek M 1964 CZE 50-59 SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 09:00 109026 No
Kakáčová Jana F 1971 CZE 40-49 Elite Sport Team Blansko --- 11:30 108733 No
Kaláb Tomáš M 1983 CZE 30-39 --- --- 06:00 109063 No
Kališ Přemysl M 1952 CZE 60+ TJ Znojmo --- 12:30 107766 No
Kalus Jiří M 1993 CZE 20-29 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:35 108935 No
Káňa Jiří M 1988 CZE 30-39 --- --- 08:30 108683 No
Kinc Pavel M 1974 CZE 40-49 VF Sport Team Černá Hora --- 10:32 109017 No
Kleibl Martin M 1973 CZE 40-49 AK Kuřim --- 07:40 108753 No
Kropáček Jaroslav M 1970 CZE 40-49 --- --- 11:00 108917 No
Kruml Tomáš M 1966 CZE 50-59 --- --- 10:00 108204 No
Krupka Peter M 1965 CZE 50-59 TTC Brno --- 08:00 108855 No
Kubík Radomír M 1964 CZE 50-59 Triatlon klub Brno --- 14:10 107814 No
Kučera Jan M 1981 CZE 30-39 Individuální --- 06:40 108749 No
Kučera Jan M 1990 CZE 20-29 sKým.cz --- 10:00 108960 No
Kynický Lukáš M 1997 CZE 20-29 KONRAD TOOLS TEAM --- 07:25 108925 No
Labuda Tomáš M 1981 CZE 30-39 --- --- 09:45 108882 No
Laštůvka Zdeněk M 1989 CZE 20-29 sKým.cz --- 10:00 108989 No
Lukavský Ivan M 1972 CZE 40-49 --- --- 10:00 109007 No
Mach Zdeněk M 1974 CZE 40-49 --- --- 10:00 108336 No
Maňásek Lukáš M 1980 CZE 30-39 --- --- 09:30 108879 No
Marek Samuel M 2002 CZE 16-17 Elite Sport Boskovice --- 06:45 108806 No
Marek Jakub M 2003 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 06:00 109011 No
Maryšlerová Monika F 1974 CZE 40-49 RSFK --- 14:00 109018 No
Mitáček Jiří M 1991 CZE 20-29 TRIMITY Sport Academy --- 08:00 107715 No
Mráz Miroslav M 1988 CZE 30-39 Monthy Triathon --- 08:00 108878 No
Munteanu Hana F 1972 CZE 40-49 Kalda team --- 15:00 109022 No
Nakládal Čestmír M 1964 CZE 50-59 BikeClub Svitavy --- 10:00 107884 No
Novotná Lucie F 1975 CZE 40-49 RSFK --- 15:00 107631 No
Plundrák David M 1988 CZE 30-39 RSFK --- 09:00 108821 No
Podmelová Vilma F 1962 CZE 50-59 ČAU --- 12:05 108744 No
Schwarz Daniel M 1977 CZE 40-49 Individuální --- 09:00 108847 No
Skřivánková Dana F 1967 CZE 50-59 Orel Vyškov, LRS Vyškov --- 11:00 108888 No
Slavíčková Jarmila F 1956 CZE 60+ RSFK --- 10:30 109024 No
Stehlík Pavel M 1974 CZE 40-49 Individuální --- 08:15 108892 No
Studený Martin M 1989 CZE 20-29 --- --- 08:50 108954 No
Svobodová Martina F 1975 CZE 40-49 RSFK --- 10:00 108572 No
Šindelář Ondřej M 1988 CZE 30-39 Elite Sport Boskovice --- 09:17 108402 No
Škarková Andrea F 1985 CZE 30-39 --- --- 10:00 108937 No
Škoda Václav M 2002 CZE 16-17 AD team --- 06:30 109015 No
Štěpán Vladimír M 1971 CZE 40-49 OCA --- 10:00 107685 No
Štěpánek Radek M 1998 CZE 20-29 RSFK --- 12:00 108981 No
Štěpánek Martin M 1981 CZE 30-39 Kalda team --- 09:00 109067 No
Štěpánová Lenka F 1993 CZE 20-29 BKP --- 06:40 108890 No
Štourač Nikola M 1985 CZE 30-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 07:00 108776 No
Švarc Jiří M 1980 CZE 30-39 --- --- 11:00 107594 No
Švarcová Lenka F 1984 CZE 30-39 Individuální --- 10:00 107591 No
Táslar Marek M 1988 CZE 30-39 Loko Trutnov --- 06:20 108992 No
Tlamka Filip M 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 06:00 108558 No
Uhlíř Dalibor M 1980 CZE 30-39 AT&T --- 09:15 108788 No
Vaculova Lucie F 1982 CZE 30-39 RUN&MUM --- 09:30 108848 No
Vintrlík Martin M 1977 CZE 40-49 Triatlon křepice --- 08:30 108165 No
Zichová Jana F 1991 CZE 20-29 --- --- 12:50 108947 No

74 registered racers
>