Aquatlon Příbram

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Bednář Michal 131 M 2002 CZE 16-17 Elab --- 05:55 107641 No
Bláhová Magdalena 139 F 2002 CZE 16-17 Elab --- 06:00 107643 No
Coufal Lukáš 134 M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 06:00 107751 No
Dubová Johana 158 F 2002 CZE 16-17 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 06:30 106398 No
Grebik Radim 369 M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 04:45 107528 No
Grulich Ondřej 19 M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 05:27 107709 Yes
Hrdlička Jakub 27 M 2002 CZE 16-17 PK JH T.A. PLZEŇ 04:34 106389 Yes
Hrdličková Anna 28 F 2001 CZE 16-17 PK JH T.A. PLZEŇ 04:40 106390 Yes
Charvátová Tereza 32 F 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:20 107498 Yes
Kirsch Radomír 41 M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 06:45 107600 Yes
Macháček Michal 137 M 2002 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 05:30 107615 No
Marek Samuel M 2002 CZE 16-17 Elite Sport Boskovice --- 05:00 107562 No
Marek Matěj M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 04:27 107578 No
Michálek Filip 153 M 2001 CZE 16-17 PK JH --- 04:27 107489 No
Miklišová Lucie 367 F 2002 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 04:57 107534 No
Pagáč Ondřej M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 06:00 107764 No
Papež Michal 65 M 2001 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 05:15 107538 Yes
Pražák Tobiáš 77 M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 05:15 107602 Yes
Procházková Nikola 135 F 2002 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 06:20 107729 No
Půstová Šárka 79 F 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:00 107448 Yes
Rybařík Marek M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 06:30 107558 No
Stuchlík Jiří 140 M 2001 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 04:53 107616 No
Stupková Barbora 354 F 2002 CZE 16-17 TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 05:19 107584 No
Sýkorová Štěpánka 94 F 2002 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 05:00 105695 Yes
Šišková Barbora 366 F 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 05:15 107516 No
Švecová Lenka 99 F 2001 CZE 16-17 Elitavers Jihlava --- 05:20 107485 Yes
Vlasák Karel 306 M 2002 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- --- 107952 No

27 registered racers
>