Aquatlon Příbram

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Balcarová Julie 156 F 2003 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:35 107469 No
Bartovský Tomáš 2 M 2003 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 03:05 107620 Yes
Barvínková Adéla 3 F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:20 107599 Yes
Boháčová Tereza 4 F 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:50 105682 Yes
Caha Jan M 2003 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 02:35 107683 No
Caha Jan 310 M 2003 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- --- 107942 No
Cihlář Vojtěch 122 M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 02:19 107518 No
Fraňková Natálie 14 F 2004 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 02:40 107719 Yes
Franta Lukáš 15 M 2004 CZE 14-15 PŠ Lachmánek --- 08:00 107785 Yes
Hašlar Matyáš 20 M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 03:50 107470 Yes
Chmátalová Adéla 160 F 2004 CZE 14-15 LBS sport team --- 02:50 107494 No
Karasová Daniela 40 F 2003 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:30 105688 Yes
Knobloch Florian 43 M 2003 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 03:30 107570 Yes
Kopecký Vít 46 M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 03:30 107586 Yes
Korous David 114 M 2004 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:27 107627 No
Kostlán Robert 339 M 2003 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:22 107632 No
Koutný Roman 50 M 2003 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:40 105690 Yes
Kozojed Martin 338 M 2004 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:22 107618 No
Kuchařová Karolína 52 F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:45 107483 Yes
Kušová Anna 54 F 2004 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 02:40 107512 Yes
Němec Matyáš 313 M 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- --- 107943 No
Novák Josef 61 M 2004 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 03:45 107718 Yes
Pánek Šimon M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 03:50 107473 No
Parez Jan 66 M 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 03:10 105693 Yes
Piknerová Zuzana 127 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:53 107772 No
Pluhař Daniel M 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 02:15 107716 Yes
Pluhař David 74 M 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- --- 107941 No
Přikrylová Dana 356 F 2003 CZE 14-15 --- --- 02:25 107477 No
Rozsíval Erik 157 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:24 106376 No
Řimnáč Jakub 81 M 2003 CZE 14-15 Hopman Team Žatec --- 03:00 104925 Yes
Skořepa Adam 83 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:20 107539 Yes
Stašková Sára 316 F 2003 CZE 14-15 KMP Kladno --- --- 107940 No
Šolc Matěj 330 M 2004 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 02:41 107827 No
Štěpka Tadeáš 333 M 2004 CZE 14-15 Elab --- 02:27 106351 No
Tischlerová Lucie 347 F 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 02:53 107585 No
Večeřová Barbora 351 F 2004 CZE 14-15 Activity club Praha --- 02:45 106403 No
Vesecká Nicol 362 F 2004 CZE 14-15 TRI KLUB PŘÍBRAM --- 02:39 107805 No
Vimmerová Nikola 124 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:50 107454 No
Weber Adam 129 M 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:48 107490 No

39 registered racers
>