Aquatlon České Budějovice

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Boháčová Tereza 131 F 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 03:00 104851 No
Koutný Roman 132 M 2003 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:55 104855 No
Parez Jan 228 M 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 03:00 104858 No
Kuchařová Karolína 128 F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:51 104881 No
Řimnáč Jakub 77 M 2003 CZE 14-15 Hopman Team Žatec --- 03:00 104882 Yes
Dvořák Václav M 2004 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 03:26 104962 No
Tischlerová Lucie 231 F 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 02:56 104978 No
Fraňková Natálie 18 F 2004 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 02:55 104989 Yes
Penner Tadeáš 69 M 2003 CZE 14-15 TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 03:00 104996 Yes
Jahoda Vojtěch 29 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:35 105017 Yes
Chmátalová Adéla 163 F 2004 CZE 14-15 LBS sport team --- 02:53 105065 No
Štěpka Tadeáš 212 M 2004 CZE 14-15 Elab --- 02:27 105126 No
Marek Jakub 59 M 2003 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 02:15 105164 Yes
Korous David 40 M 2004 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:27 105175 Yes
Kostlán Robert 43 M 2003 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:24 105176 Yes
Kozojed Martin 47 M 2004 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:25 105177 Yes
Mičková Kateřina 61 F 2004 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:45 105179 Yes
Caha Jan 143 M 2003 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 02:35 105182 No
Trojan Adam 235 M 2004 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 02:55 105193 No
Dvořáček Jindřich 152 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 03:35 105220 No
Barvínková Adéla 3 F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:25 105223 Yes
Skořepa Adam 80 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:20 105227 Yes
Duchková Tereza F 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 02:55 105241 No
Němec Matyáš 67 M 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 02:30 105245 Yes
Cihlář Jakub 8 M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 02:15 105254 Yes
Rozsíval Erik 303 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:25 105265 No
Balcarová Julie 111 F 2003 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:35 105267 No
Minářová Veronika 66 F 2004 CZE 14-15 TJ Šumperk --- 02:40 105280 Yes
Vimmerová Nikola 103 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:59 105286 Yes
Kříž Matěj 50 M 2003 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 02:28 105287 Yes
Maixnerová Eliška 55 F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 02:50 105290 Yes
Ptáčková Anna 73 F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 02:50 105291 Yes
Kušová Anna 51 F 2004 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 02:40 105296 Yes
Weber Adam 234 M 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 03:00 105340 No
Piknerová Zuzana 71 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 03:05 105360 Yes
Urbanová Michaela 248 F 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 02:27 105419 No
Provod Vojtěch 224 M 2003 CZE 14-15 --- --- 02:40 105424 No
Škarková Markéta 93 F 2004 CZE 14-15 SK Termit --- 04:00 105427 Yes
Ottová Michaela 239 F 2003 CZE 14-15 TJ Šumperk --- 02:40 105440 No

39 registered racers
>