Aquatlon České Budějovice

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Bednář Michal 114 M 2002 CZE 16-17 Elab --- 06:00 105338 No
Bláhová Magdalena 113 F 2002 CZE 16-17 Elab --- 06:05 105294 No
Boháčová Nikola 130 F 2001 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 06:30 105256 No
Coufal Lukáš 119 M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 06:00 105192 No
Dvořák Jan M 2001 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 06:04 104961 No
Grebik Radim 127 M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 04:45 105410 No
Grulich Ondřej 20 M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 05:27 105195 Yes
Günther Jan M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 06:00 105353 No
Hrdlička Jakub M 2002 CZE 16-17 PK JH T.A. PLZEŇ 04:32 105136 No
Charvátová Tereza 28 F 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:30 105247 Yes
Janoušek Kryštof 115 M 2002 CZE 16-17 Elab --- 06:10 105348 No
Kirsch Radomír 35 M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 06:00 105224 Yes
Marek Matěj 237 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 04:27 105135 No
Marek Jakub 236 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 04:59 105386 No
Michálek Filip 238 M 2001 CZE 16-17 PK JH --- 04:27 104879 No
Miklišová Lucie 62 F 2002 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 04:57 105376 Yes
Novotný Jindřich M 2001 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 05:34 104973 No
Pagáč Ondřej 203 M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 06:00 105420 No
Papež Michal 68 M 2001 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 05:15 105226 Yes
Poulek Ondřej M 2002 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 05:55 105246 No
Procházková Nikola 217 F 2002 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 06:15 105145 No
Provod Petr 223 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 04:50 105423 No
Rybařík Marek 204 M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 06:00 105425 No
Ryšavý Philip 75 M 2001 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 04:50 105387 Yes
Strejc Michal 84 M 2002 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 05:25 105333 Yes
Stuchlík Jiří 87 M 2001 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 04:58 105268 Yes
Stupková Barbora 89 F 2002 CZE 16-17 TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 05:25 105308 Yes
Sýkorová Štěpánka 215 F 2002 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 05:00 105260 No
Šišková Barbora F 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 05:20 105272 No
Škoda Václav 219 M 2002 CZE 16-17 AD team --- 05:10 105331 No
Švecová Lenka 94 F 2001 CZE 16-17 Elitavers Jihlava --- 05:20 104984 Yes
Tlamka Filip 97 M 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:44 105131 Yes
Vlasák Karel 214 M 2002 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 05:00 104860 No
Zdražilová Zoe 201 F 2002 CZE 16-17 Triatlon klub Ostrava --- 04:55 105056 No

34 registered racers
>