Aquatlon Jablonec n. N

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Adam Petr 1 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:33 88970 No
Bartošová Kristýna 6 F 2006 CZE 10-11 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 01:50 88737 No
Cihlář Prokop 17 M 2006 CZE 10-11 TT LOKO Beroun --- 01:20 88800 No
Dřízhalová Klára 29 F 2007 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 02:00 88788 No
Duba Lucas 30 M 2006 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 01:20 88139 No
Dvořáková Kateřina 32 F 2007 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 01:24 88540 No
Greplová Anna 38 F 2006 CZE 10-11 SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 01:58 88236 No
Gröschl Vojtěch 39 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:33 88967 No
Grus Ondřej 40 M 2006 CZE 10-11 TJ Bižuterie Jablonec n.N. --- 01:19 89009 No
Hanáček Pavel 45 M 2006 CZE 10-11 Elab --- 01:35 88915 No
Hrašová Tea 56 F 2007 CZE 10-11 Elab --- 01:36 88919 No
Janatová Zdeňka 65 F 2007 CZE 10-11 TJ BIŽU JBC --- 01:20 88809 No
Kaleb Maechler 72 M 2007 SUI 10-11 Triclub Zofingen --- 01:45 88952 No
Kirschová Nicol 78 F 2006 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 01:20 89000 No
Koblížek Mikuláš 80 M 2006 CZE 10-11 --- --- 01:20 88840 No
Kolomazník Jiří 83 M 2006 CZE 10-11 Zlínský plavecký klub --- 01:45 88644 No
Korousová Nikola 86 F 2006 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 01:22 88877 No
Kotišová Karolína 90 F 2006 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 01:46 88950 No
Koutná Barbora 92 F 2007 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 02:00 88817 No
Kozojed Ondřej 96 M 2007 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 01:23 88544 No
Krůtová Eliška 98 F 2006 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 01:50 88819 No
Kučera Robert M 2006 CZE 10-11 TRIKV --- 01:20 89006 No
Leszkowová Ivana 105 F 2006 CZE 10-11 Šumavský triatlon --- 01:30 88688 No
Marek Lukáš M 2007 CZE 10-11 Svitavy --- 01:30 88500 No
Míková Barbora 119 F 2007 CZE 10-11 --- --- 01:30 88829 No
Němečková Eliška F 2006 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 01:55 88821 No
Plic Lukáš 133 M 2006 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 01:23 88763 No
Pozlerová Edita 140 F 2007 CZE 10-11 OMT --- 01:27 89055 No
Seifertová Natálie F 2006 CZE 10-11 Triatlet K.Vary --- 01:50 88921 No
Strunz Martin 157 M 2006 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 01:30 88716 No
Šimečková Kateřina 166 F 2006 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 01:36 88929 No
Štibingrová Anna 170 F 2006 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 01:46 88870 No
Štolba Tomáš 172 M 2006 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 01:19 88895 No
Šulc Adam 173 M 2007 CZE 10-11 TJ Milovice u Hořic --- 01:31 89170 No
Tomková Kateřina F 2007 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 01:32 89035 No
Trinerová Nella F 2007 CZE 10-11 --- --- 01:50 88897 No
Tučková Tereza 182 F 2007 CZE 10-11 TriSK ČB --- 01:23 87312 No
URBÁNKOVÁ Bára 185 F 2006 CZE 10-11 AK Spartak Slatiňany --- 01:50 88940 No
Vachová Adéla F 2007 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 02:10 89004 No

39 registered racers
>