Triatlon Pardubice

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Relay name Prof. team Var. s. Paid
Avramov Valentýn M 1972 CZE 40-49 UW Rugby Pardubice --- 19662 Yes
Avramov Valentýn 74 M 1972 CZE 40-49 UW Rugby Pardubice --- 13164 No
Bareš Michal 106 M 1959 CZE 50-59 HISPORT Team --- 196101 Yes
Bečvařík Jíří M 1960 CZE 50-59 Splašená Lokomotiva Chlumec/C. --- 19675 No
Beran Jan 30 M 1988 CZE 20-39 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 19692 No
Bis Dalibor 46 M 1975 CZE 20-39 Bullman team - --- 196109 Yes
Bis Viktor M 2006 CZE 0-6 Tri klub Vašík - --- 196111 No
Bisová Zuzana F 1975 CZE 20-39 Krasotinky - --- 196110 Yes
Bisová Nikola F 2004 CZE 8 Tri klub Vašík - --- 196112 Yes
Bláha Kamil 26 M 1972 CZE 40-49 AB Sped --- 13151 No
Brožek Jiří 29 M 1972 CZE 40-49 ZS Pastviny --- 196107 Yes
Brzák Milan M 1973 CZE 20-39 Splašená Lokomotiva Chlumec/C. --- 19632 No
Bureš Michal 23 M 1996 CZE 16-17 AC Čáslav --- 19647 No
Capoušek Miroslav 8 M 1970 CZE 40-49 3D Fitness RT --- 19654 Yes
Capoušek Adam 166 M 1999 CZE 12-13 --- --- 196120 No
Capoušek David 167 M 1999 CZE 12-13 SOKOL HK --- 196121 No
Ceral Michal 58 M 1973 CZE 20-39 3D Fitness RT --- 1961 Yes
Cimburek Josef 44 M 1988 CZE 20-39 KP Pardubice --- 13154 No
Cogan Rudolf 17 M 1971 CZE 40-49 TJ Nová Paka --- 13146 No
Cogan Ondřej 175 M 2005 CZE 7 --- --- 13183 No
Čejka Pavel 7 M 1971 CZE 40-49 --- --- 19660 Yes
Čejka Jan 162 M 2001 CZE 10-11 SK OMT Pardubice --- 19684 No
Čejka Radek 154 M 2005 CZE 7 Pardubice --- 13173 No
Čejka Jakub 155 M 2000 CZE 12-13 Pardubice --- 13174 No
Čejková Tereza F 2004 CZE 8 --- --- 19685 No
Čejková Tereza 163 F 2004 CZE 8 --- --- 13176 No
Čtvrtníček Aleš 41 M 1961 CZE 50-59 Brünner Sport Club --- 19648 Yes
David Václav 117 M 1974 CZE 20-39 --- --- 19636 Yes
Denera Filip 14 M 1990 CZE 20-39 TJ Sokol Semín --- 13144 No
Dlabka Ludvík 80 M 1960 CZE 50-59 3D Fitness RT --- 19642 Yes
Drápal Ivan 49 M 1964 CZE 40-49 Jiříkovice --- 13157 No
Dušek Patrik 86 M 1972 CZE 40-49 3D Fitness RT --- 19650 Yes
Dzoba Robin M 1983 CZE 20-39 --- --- 19689 No
Fairaislová Iveta 174 F 1998 CZE 14-15 PK Příbram --- 13182 No
Fisar Jiri 50 M 1975 CZE 20-39 Ford Motor Company --- 196127 No
Gonzalez de Castilla Jose Pablo 96 M 1985 MEX 20-39 Go!Mez --- 196113 No
Hájek Miroslav 68 M 1965 CZE 40-49 SK P.Bezruč --- 19610 Yes
Hampejs Jiří 61 M 1959 CZE 50-59 SK DNF --- 19635 Yes
Hantych Petr 32 M 1972 CZE 40-49 Kralupy --- 13152 No
Hartl Martin 84 M 1994 CZE 18-19 Pardubice --- 19618 Yes
Hartman Karel 67 M 1977 CZE 20-39 SK OMT Pardubice --- 19611 No
Hladina Tomáš 100 M 1982 CZE 20-39 Fox-Klub Praha --- 13167 No
Holubec David 178 M 2000 CZE 12-13 LOKO Trutnov --- 13185 No
Hoppova Renáta 62 F 1976 CZE 20-39 Atletika Kolín --- 19691 Yes
Hrdina Jaroslav 71 M 1975 CZE 20-39 SMC FORT UO --- 13163 No
Hruška Pavel 24 M 1963 CZE 40-49 --- --- 19694 Yes
Husák Ondřej 78 M 1978 CZE 20-39 --- --- 196123 Yes
Hyláková Dana F 1961 CZE 50-59 --- --- 19665 Yes
Chládková Pavla 55 F 1985 CZE 20-39 --- --- 19637 Yes
Janíček Radek 110 M 1966 CZE 40-49 --- --- 19651 Yes
Jelínek Petr 59 M 1978 CZE 20-39 --- --- 19629 Yes
Jeniš Vojtěch 13 M 1990 CZE 20-39 --- --- 13143 No
Jeřábek Josef 37 M 1979 CZE 20-39 --- --- 13153 No
Jirásko Lubomír 98 M 1971 CZE 40-49 --- --- 19639 Yes
Jokeš Petr 72 M 1965 CZE 40-49 --- --- 1967 Yes
Joska Marek 6 M 1991 CZE 20-39 Chrudim --- 13141 No
Kašpárek Pavel 97 M 1961 CZE 50-59 SK OMT Pardubice --- 196124 No
Kaupa Berthold M 1961 CZE 50-59 --- --- 19646 Yes
Kava Ondřej 161 M 2001 CZE 10-11 SBR TT Ústí nad Labem --- 19656 No
Kavka Michal 152 M 1997 CZE 14-15 Extreme Team Hylváty --- 13172 No
Kervitcer Jan 60 M 1978 CZE 20-39 --- --- 13159 No
Kindl Robert 83 M 1972 CZE 40-49 IRON STARS BEROUN --- 19695 No
Kmoníčková Petra 169 F 1998 CZE 14-15 SK OMT Pardubice --- 19686 No
Kmoníčková Pavla 168 F 2000 CZE 12-13 SK OMT Pardubice --- 13179 No
Kolín Jaroslav 12 M 1972 CZE 40-49 --- --- 19669 Yes
Kolínova Anna 171 F 2006 CZE 0-6 SCP --- 19668 No
Krejčí Jaromír 40 M 1966 CZE 40-49 SKI Klub Pastviny --- 19663 Yes
Kremp Aleš 70 M 1968 CZE 40-49 --- --- 19645 Yes
Křenek Jan M 1984 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 19655 No
Kubias Ondřej 34 M 1974 CZE 20-39 --- --- 19676 No
Kučírek Tomáš 27 M 1992 CZE 20-39 SK OMT Pardubice --- 19628 No
Kusyová Veronika 111 F 1987 CZE 20-39 --- --- 19683 Yes
Kutálek Michal 52 M 1953 CZE 50-59 Pardubice SPŠE --- 13158 No
Kyral Václav 54 M 1979 CZE 20-39 HISPORT Team --- 196122 No
Laur Zbyněk 91 M 1962 CZE 50-59 Praha 6 --- 196105 Yes
Lebeda Martin 3 M 1973 CZE 20-39 Ústí nad Orlicí --- 1966 No
Lebeda Jakub 108 M 1972 CZE 40-49 IRON STARS BEROUN --- 13170 No
Mader Jan 19 M 1971 CZE 40-49 LABE TRI CLUB --- 13148 No
Mader Zdeněk 177 M 2003 CZE 9 --- --- 13184 No
Mach Jakub 73 M 1990 CZE 20-39 ČVK Brno --- 196108 Yes
Maleček Václav 64 M 1983 CZE 20-39 totalniplavani.cz --- 13161 No
Maloch Aleš 101 M 1979 CZE 20-39 SK OMT Pardubice --- 196129 No
Mann Ondřej M 2000 CZE 12-13 --- --- 1962 No
Mann Ondřej 4 M 1978 CZE 20-39 --- --- 1963 Yes
Marek Jakub 159 M 2003 CZE 9 KONRAD TOOLS TEAM --- 19624 No
Marková Ladislava 5 F 1978 CZE 20-39 SK ORBEA CZECH MASTERS --- 19623 Yes
Maršík Petr 93 M 1971 CZE 40-49 TJ Slavoj Čáslav --- 19658 No
Martinec Adam 76 M 1975 CZE 20-39 Pátek --- 19644 Yes
Mařík Jiří 89 M 1972 CZE 40-49 3D Fitness RT --- 196118 Yes
Mathy Jan 47 M 1979 CZE 20-39 TT Cyklorenova Cvikov --- 13156 No
Matula Martin 1 M 1971 CZE 40-49 HISPORT Team --- 19699 Yes
Medlík Jan 18 M 1991 CZE 20-39 SDH Valdice --- 13147 No
Mika Tomáš 75 M 1987 CZE 20-39 Etriatlon Team --- 19687 No
Miková Veronika 112 F 1988 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 19621 Yes
Mittner Leoš 11 M 1971 CZE 40-49 SCP --- 19666 Yes
Mittner Jakub 170 M 2006 CZE 0-6 SCP --- 19667 No
Moravec Filip M 1992 CZE 20-39 --- --- 19633 No
Morávek Ivan 103 M 1965 CZE 40-49 Žamberk --- 13169 No
Mužíček Petr 28 M 1980 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 196117 Yes
Nakládal Čestmír M 1964 CZE 40-49 --- --- 19671 No
Němec Václav 35 M 1973 CZE 20-39 va-le-to --- 19620 No
Němec Jan 69 M 1973 CZE 20-39 Kolín --- 196106 Yes
Nohejl Tomáš 181 M 2007 CZE 0-6 TONO AGENCY --- 13187 No
Novák Petr 87 M 1978 CZE 20-39 Chrudim --- 19653 Yes
Novák Radek 39 M 1971 CZE 40-49 TTC Olomouc --- 196126 Yes
Novák Radek 38 M 1998 CZE 14-15 TTC Olomouc --- 196128 No
Novotný Otakar 88 M 1996 CZE 16-17 KP Pardubice --- 19677 No
Novotný Petr 94 M 1987 CZE 20-39 --- --- 19693 Yes
Novotný Luděk M 2000 CZE 12-13 3D Fitness RT --- 196115 No
Novotný Luděk 81 M 1962 CZE 50-59 3D Fitness RT --- 196119 Yes
Novotný Přemysl 92 M 1959 CZE 50-59 3D Fitness RT --- 13165 No
Nýdrle Matyáš 157 M 2003 CZE 9 Sokol Nová Paka --- 19630 No
Nýdrle Filip 156 M 2005 CZE 7 Sokol Nová Paka --- 19631 No
Pallavicini Daniel 10 M 1994 CZE 18-19 UW Rugby Pardubice --- 1965 Yes
Patlevič Martin 165 M 2006 CZE 0-6 SK Lány na Důlku --- 13178 No
Pavelka Marek 36 M 1988 CZE 20-39 Pardubice --- 19649 No
Pavlata Dominik 151 M 2004 CZE 8 --- --- 13171 No
Pavlata Tomáš 160 M 2001 CZE 10-11 --- --- 13175 No
Petratur Radim 119 M 1977 CZE 20-39 Praha --- 19664 Yes
Pinta Martin 51 M 1968 CZE 40-49 SK Koppa --- 196102 Yes
Pinta Richard 176 M 2000 CZE 12-13 Koppa Turnov --- 196103 Yes
Polak David 65 M 1976 CZE 20-39 Veltruby --- 13162 No
Rejda Jan 48 M 1970 CZE 40-49 UW Rugby Pardubice --- 1968 Yes
Rohlík Václav 113 M 1980 CZE 20-39 --- --- 19619 No
Rudolf Tomáš 25 M 1972 CZE 40-49 "ENERGY TEAM" --- 19617 No
Ryzner Míra M 1961 CZE 50-59 --- --- 19616 Yes
Ryzner Jan 85 M 1959 CZE 50-59 TT Pardubice --- 19625 No
Ryzner Miroslav 20 M 1961 CZE 50-59 TT Pardubice --- 13149 No
Rýznerová Alena 22 F 1975 CZE 20-39 SK SRCH --- 13150 No
Říha Miroslav M 1973 CZE 20-39 Lokomotiva Nymburk --- 19640 Yes
ŘÍHA Tomáš 9 M 1973 CZE 20-39 JUMAR Team --- 13142 No
Skála Ondřej 102 M 1973 CZE 20-39 UW Rugby Pardubice --- 13168 No
Slavotínková Zuzana 114 F 1986 CZE 20-39 --- --- 19670 Yes
Smička Tomáš 56 M 1980 CZE 20-39 Bikeinvest.cz --- 19652 Yes
Strnad Tomáš 82 M 1969 CZE 40-49 3D Fitness RT --- 1964 Yes
Suchodol Josef 79 M 1967 CZE 40-49 3D Fitness RT --- 19698 Yes
Suchomel Otto 77 M 1962 CZE 50-59 SK OMT Pardubice --- 1969 No
Surňák Peter 116 M 1981 CZE 20-39 --- --- 19626 Yes
Šiml Jan 90 M 1967 CZE 40-49 NOVIS TK Praha --- 19697 Yes
Šimůnek Petr M 1969 CZE 40-49 --- --- 196125 No
Šimůnek Petr 45 M 1969 CZE 40-49 --- --- 13155 No
Širůček Jaromír 118 M 1962 CZE 50-59 LABE TRI CLUB --- 196104 No
Šneberger Filip 57 M 1980 CZE 20-39 --- --- 19622 Yes
Štěpán Pavel 15 M 1977 CZE 20-39 SK OMT Pardubice --- 19615 No
Štrof Michal 31 M 1973 CZE 20-39 Tenis Úpice --- 19634 Yes
Šulc Jan M 1996 CZE 16-17 --- --- 19627 Yes
Švecová Lenka 153 F 2001 CZE 10-11 Jihlava --- 19659 Yes
Teplý Ondřej 115 M 1978 CZE 20-39 HISPORT Team --- 19638 Yes
Tomčo Dušan 16 M 1976 CZE 20-39 IRON STARS BEROUN --- 13145 No
Tomčová Adéla 172 F 2006 CZE 0-6 --- --- 13180 No
Urbánek Jíří M 1976 CZE 20-39 Splašená Lokomotiva Chlumec/C. --- 19674 No
Uxa Lukáš M 2003 CZE 9 TT LOKO Beroun --- 19679 No
Uxa Tomáš M 1965 CZE 40-49 TT LOKO Beroun --- 19681 No
Uxová Aneta F 2000 CZE 12-13 TT LOKO Beroun --- 19680 No
Václavík Jaroslav M 1948 CZE 60+ SK OMT Pardubice --- 19672 No
Valtr Matěj 95 M 1977 CZE 20-39 TRIVA Praha --- 196114 No
Vančurová Radka 2 F 1983 CZE 20-39 HISPORT --- 13140 No
Vodehnal Jan 43 M 1973 CZE 20-39 SK OMT Pardubice --- 19661 No
Vojtěchovský Tomáš 63 M 1974 CZE 20-39 TJ Slávie Chomutov, z.s. --- 13160 No
Volejník Michal 66 M 1988 CZE 20-39 HISPORT Team --- 19696 No
Vyskočil Jan M 1973 CZE 20-39 BKP --- 19690 No
Zakouřil Jonáš 173 M 2000 CZE 12-13 Turnov --- 13181 No
Zlesák Daniel 99 M 1988 CZE 20-39 --- --- 13166 No
Zpěvák Martin 105 M 1988 CZE 20-39 curve´s team --- 19641 Yes
Zummer Ondřej 53 M 1968 CZE 40-49 Turnov --- 19643 Yes

165 registered racers
>