Jablonec n. N

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Antošová Barbora 1 F 2000 CZE 12-13 Ski klub Jablonec --- 02:58 16438 No
Banszel Vojtěch 2 M 2001 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 01:24 16467 No
Bednář Jiří 4 M 1980 CZE 20-39 --- --- 07:00 16470 No
Bedrníková Lída 5 F 2004 CZE 8 BiJa JBC --- 02:20 16489 No
Bejček Martin 6 M 1998 CZE 14-15 --- --- 02:24 1646 No
Bělinová Natálie 7 F 2000 CZE 12-13 BiJa JBC --- 02:45 164117 No
Bělinová Rozálie 8 F 2003 CZE 9 BiJa JBC --- 02:00 164119 No
Burian Vojtěch 9 M 2003 CZE 9 SK Slavia Praha --- 01:53 16450 No
Burian Matěj 10 M 2000 CZE 12-13 SK Slavia Praha --- 02:51 16451 No
Burian Ladislav M 1971 CZE 40-49 SK Slavia Praha --- 06:21 16452 No
Cihlář Jan 12 M 1970 CZE 40-49 TT LOKO Beroun --- 07:04 16462 No
Cihlář Zdislav 13 M 1964 CZE 40-49 TT LOKO Beroun --- 05:30 16463 No
Cihlář Vojtěch 14 M 2003 CZE 9 TT LOKO Beroun --- 01:35 16465 No
Cihlář Jakub 15 M 2003 CZE 9 TT LOKO Beroun --- 01:38 16466 No
Cihlářová Anna 16 F 2000 CZE 12-13 TT LOKO Beroun --- 02:45 16464 No
Djuhbyž Eren M 1964 CAF 40-49 --- --- 08:13 16498 No
Dostálová Sabina 112 F 1990 CZE 20-39 SPS --- --- 7541 No
Frajt Lukáš 18 M 1997 CZE 14-15 --- --- 02:30 16437 No
Frajtová Sára Julie F 2001 CZE 10-11 --- --- 01:32 16436 No
Gaisl Luboš 117 M 1985 CZE 20-39 Syner Turnov --- --- 7546 No
Grusová Kristýna 20 F 2001 CZE 10-11 --- --- 01:40 16493 No
Hálová Kateřina 21 F 1981 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 05:15 16460 No
Hanzal Jan 22 M 1998 CZE 14-15 --- --- 02:17 1643 No
Heidrich Jakub 23 M 2001 CZE 10-11 --- --- 01:20 16456 No
Heidrichová Anna 24 F 1999 CZE 12-13 --- --- 02:50 16455 No
Hercík Vojtěch M 1997 CZE 14-15 --- --- 02:12 164120 No
Heřman Petr 110 M 1999 CZE 12-13 SPK Liberec --- --- 7539 No
Horák Vilém 26 M 2001 CZE 10-11 Diana Sport --- 01:36 1644 No
Horák Vojtěch 27 M 2003 CZE 9 Diana Sport --- 01:55 1645 No
Houra Tomáš 28 M 1996 CZE 16-17 SK Slavia Praha --- 06:41 16446 No
Chripko Oliver 29 M 1993 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 05:00 16459 No
Jandera Petr 30 M 1966 CZE 40-49 TRI-CLUB Jablonec n.N. --- 05:50 16432 No
Jandera Tomáš 31 M 1998 CZE 14-15 --- --- 03:30 16433 No
Janderová Petra 32 F 2001 CZE 10-11 TRI-CLUB Jablonec n.N. --- 01:40 16434 No
Janečková Lucie 33 F 2001 CZE 10-11 --- --- 01:50 16492 No
Josef Jakub 34 M 1994 CZE 18-19 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 05:00 16488 No
Kareisová Ludmila 35 F 2002 CZE 10-11 Diana Sport --- 01:40 16423 No
Kareisová Lucie F 1970 CZE 40-49 Diana Sport --- 07:20 16424 No
Karpíšek Roman 37 M 1981 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 05:00 164100 No
Keclík Petr 38 M 1991 CZE 20-39 SK OMT Pardubice --- 04:47 16422 No
Knedla Dennis 39 M 1995 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 05:30 16457 No
Koranda David 40 M 1983 CZE 20-39 TriSK ČB --- 05:20 16440 No
Kováříková Klára 41 F 1997 CZE 14-15 SPK Plzeň --- 02:25 164102 No
Kováříková Barbora 42 F 1997 CZE 14-15 SPK Plzeň --- 02:25 164103 No
Krátký Štěpán 43 M 1995 CZE 16-17 OT SK SPORTPRESTIŽ --- 05:19 164109 No
Kršňák Jakub M 2000 CZE 12-13 USK Akademik --- 04:30 16442 No
Kršňák Jakub 45 M 1991 CZE 20-39 USK Akademik Cheb --- 04:30 16443 No
Kryštof Bedrník M 2001 CZE 10-11 BiJa JBC --- 01:20 16490 No
Kuřík Bronislav 47 M 1965 CZE 40-49 Maják Jablonec nad Nisou --- 07:15 16487 No
Kuříková Petra 48 F 1991 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 04:55 16445 No
Kuříková Eva 49 F 1965 CZE 40-49 TRI-CLUB Jablonec n.N. --- 08:20 16479 No
Landsmannová Eliška 51 F 2003 CZE 9 --- --- 01:24 16415 No
Marková Michaela 50 F 1988 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 06:00 16486 No
Maruška Jindřich 52 M 1979 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 05:05 16435 No
Matošková Kateřina 53 F 2001 CZE 10-11 Diana Sport --- 01:12 16417 No
Matošková Bára 54 F 2003 CZE 9 Diana Sport --- 01:43 16418 No
Matoušková Leontýna 55 F 2003 CZE 9 --- --- 01:55 16494 No
Milichovská Andrea 56 F 2001 CZE 10-11 --- --- 02:00 164108 No
Moudrá Veronika 57 F 1993 CZE 18-19 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 06:10 1641 No
Moudrý Petr 58 M 2001 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:00 1642 No
Nejedlý Jakub 59 M 1999 CZE 12-13 SK Slavia Praha --- 02:55 16482 No
Neumann Petr 60 M 1970 CZE 40-49 Diana Sport --- 05:36 16411 No
Novák Lukáš 61 M 1996 CZE 16-17 TJ BIŽU JBC --- 04:58 16449 No
Oliver Seidl 62 M 2000 CZE 12-13 Ski klub Jablonec --- 02:00 16491 No
Oplíštilová Tereza 113 F 1995 CZE 16-17 --- --- --- 7542 No
Ottenschläger Oto 63 M 1995 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 05:56 16483 No
Paták Pavel 64 M 1971 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 04:30 1647 No
Petr Tomáš 65 M 1970 CZE 40-49 SK OMT Pardubice --- 04:55 16461 No
Picka Matěj 66 M 1989 CZE 20-39 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 04:30 164107 No
Pičmanová Vendula 67 F 2001 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 01:33 16447 No
Pokorná Tereza 68 F 2004 CZE 8 BiJa JBC --- 01:59 16496 No
Pokorná Barbora 69 F 2004 CZE 8 BiJa JBC --- 02:00 16497 No
Pour Ladislav 70 M 1981 CZE 20-39 BiJa JBC --- 05:10 16499 No
Preisler Richard 118 M 1969 CZE 40-49 --- --- --- 7547 No
Procházková Michaela 71 F 1995 CZE 16-17 OT SK SPORTPRESTIŽ --- 04:45 164101 No
Prokop Evžen 114 M 1968 CZE 40-49 TJ BIŽU JBC --- --- 7543 No
Prokop Tomáš 72 M 1996 CZE 16-17 TJ BIŽU JBC --- 05:10 164114 No
Prokopová Daniela 73 F 1994 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 05:53 164115 No
Ptáček David 74 M 2000 CZE 12-13 --- --- 03:50 164105 No
Ptáček Jakub 75 M 2002 CZE 10-11 --- --- 01:50 164106 No
Ptáček Jakub 109 M 1997 CZE 14-15 SPK Liberec --- --- 7538 No
Rexa Martin 76 M 1979 CZE 20-39 TRILIFE --- 05:30 16420 No
Rozsíval Erik 111 M 2004 CZE 8 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- --- 7540 No
Rýdlová Magdaléna 77 F 2002 CZE 10-11 BIJA --- 01:25 16441 No
Sádovský Marek 78 M 1994 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 04:59 16413 No
Skuhrová Tereza 79 F 1994 CZE 18-19 OT SK SPORTPRESTIŽ --- 05:02 16469 No
Služevský Matěj 80 M 2002 CZE 10-11 --- --- 01:25 16414 No
Sobotka Jiří 81 M 1980 CZE 20-39 TUL - KSP --- 08:20 164111 No
Sommer Vojtěch 82 M 1996 CZE 16-17 SK Slavia Praha --- 04:57 16448 No
Součková Zuzana 83 F 1954 CZE 50-59 SK Slavia Praha --- 08:00 164118 No
Spálenský Robert 121 M 1994 CZE 18-19 OT SK SPORTPRESTIŽ --- --- 7550 No
Staffenová Mariana F 2000 CZE 12-13 --- --- 03:00 164112 No
Staffenová Mariana 85 F 1998 CZE 14-15 --- --- 03:00 164113 No
Svěchota Lukáš 115 M 1997 CZE 14-15 Tj Dukla Praha --- --- 7544 No
Svěchota Ondřej 116 M 1993 CZE 18-19 Tj Dukla Praha --- --- 7545 No
Svoboda Jakub 108 M 1995 CZE 16-17 --- --- --- 7537 No
Sýkora Josef M 1996 CZE 16-17 TJ BIŽU JBC --- 06:00 164116 No
Šámalová Anna 119 F 1995 CZE 16-17 MP Dukla Praha --- --- 7548 No
Šimeček Michal 87 M 1997 CZE 14-15 TriSK ČB --- 02:15 16474 No
Šimůnek Rostislav M 2000 CZE 12-13 TriSK ČB --- 02:32 16478 No
Šimůnková Simona 89 F 1997 CZE 14-15 TriSK ČB --- 02:15 16476 No
Škréta Vojtěch 90 M 2002 CZE 10-11 --- --- 01:50 16481 No
Škrétová Viktorie 91 F 1999 CZE 12-13 --- --- 04:05 16480 No
Šváb Matěj M 2000 CZE 12-13 TriSK ČB --- 02:26 16477 No
Táborská Lenka 93 F 1999 CZE 12-13 TJ BIŽU JBC --- 02:42 16453 No
Táborský Jan 94 M 2001 CZE 10-11 TRIATHLON Mělník --- 01:42 16454 No
Táborský Petr 95 M 1964 CZE 40-49 TRIATHLON Mělník --- 07:05 16458 No
Trunečka Eduard 96 M 1999 CZE 12-13 BIJA --- 02:34 16426 No
Václavík Jaroslav M 1948 CZE 60+ SK OMT Pardubice --- 07:25 16425 No
Vachulková Petra 98 F 1993 CZE 18-19 Triathlon Team Tábor --- 05:00 16484 No
Vachulková Štěpánka 99 F 1996 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 05:00 16485 No
Vender Radovan 100 M 1979 CZE 20-39 --- --- 07:05 16471 No
Veselý Petr 101 M 1990 CZE 20-39 GLASSMAN TT --- 04:50 16419 No
Veselý Miroslav 102 M 1963 CZE 40-49 GLASSMAN TT --- 05:59 16427 No
Vojtěchová Josefína 103 F 2001 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 01:25 16473 No
Vrbata Jakub 104 M 1999 CZE 12-13 --- --- 03:20 16468 No
Všetička Jaroslav 105 M 2002 CZE 10-11 Diana Sport --- 01:45 16421 No
Zadražil Filip 106 M 1998 CZE 14-15 TJ BIŽU JBC --- 03:00 16495 No
Zadražil Lukáš 120 M 1997 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- --- 7549 No
Zahradníková Lenka 122 F 1994 CZE 18-19 --- --- --- 7551 No
Zikmund Jan 107 M 1990 CZE 20-39 Triathlon Team Tábor --- 04:45 16444 No

121 registered racers
>