Ironmaniac Teplice

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Balda Jiří 63 M 1947 CZE 60-64 SK OMT Pardubice --- 10224 No
Balík Michal 31 M 1986 CZE 25-29 --- --- 10244 No
Bednář Tomáš 7 M 1980 CZE 30-34 TRISTAR Kučera --- 1024 No
Bíba Jan 0 M 1976 CZE 35-39 Plzeň --- 1986 Yes
Bláha Jan 33 M 1978 CZE 30-34 BTT Libochovice --- 10270 No
Brynda Jaroslav 3 M 1977 CZE 30-34 TRISTAR Kučera --- 1025 No
Candrová Jana 12 F 1975 CZE 35-39 B&H Triatlon České Budějovice --- 10219 No
Cogan Rudolf M 1971 CZE 40-44 TJ Nová Paka --- 10240 Yes
Čapek Petr 35 M 1976 CZE 35-39 Sweep cycling --- 10249 No
Čečrle Stanislav 40 M 1971 CZE 40-44 SK těpánov --- 10257 No
Deml Marek 36 M 1974 CZE 35-39 --- --- 10259 No
Dražan Jaroslav 37 M 1981 CZE 30-34 Oxygen --- 10217 No
Dvořák Petr 62 M 1950 CZE 60-64 TC Dvořák --- 1990 Yes
Dvořák Ladislav 38 M 1982 CZE 25-29 GALANT BRNO --- 10256 No
Farda Petr 39 M 1973 CZE 35-39 Individuální --- 1988 Yes
Fibich Martin 58 M 1978 CZE 30-34 Sk vodní pólo Děčín --- 10243 No
Hauzírek Jaroslav 41 M 1968 CZE 40-44 RTP Děčín --- 10228 No
Horák Ondřej M 1984 CZE 25-29 ROCKTECHNIK TRIATLON --- 10255 No
Hotař Pavel 25 M 1990 CZE 18-24 JPK AXIS --- 10282 No
Immer Tomáš 26 M 1980 CZE 30-34 Krušnoman TT Litvínov --- 10216 No
Jakubíček Jan M 1982 CZE 25-29 SK Slavia Praha --- 1027 No
Jelínek Jan M 1957 CZE 50-54 3athlon --- 10264 No
Káňa Miroslav M 1953 CZE 55-59 TK DUKO Rýmařov --- 10241 Yes
Kašpárek Petr 20 M 1959 CZE 50-54 TT Pardubice --- 10237 No
Klika Petr 67 M 1979 CZE 30-34 NOVIS TK Praha --- 10269 No
Kočovský Miroslav M 1961 CZE 50-54 SK Slavia Praha --- 10252 No
Kodajek Petr M 1974 CZE 35-39 --- --- 1021 No
Konšel Petr 49 M 1986 CZE 25-29 GLASSMAN TT --- 10231 No
Kořínek Tomáš 69 M 1982 CZE 25-29 LABE TRI CLUB --- 10281 No
Kovařík Vít 70 M 1978 CZE 30-34 --- --- 10251 No
Kozel Tomáš 71 M 1982 CZE 25-29 SK Slavia Praha --- 10229 No
Králová Lenka 19 F 1985 CZE 25-29 Etriatlon Team --- 10283 No
Krejčí Ivo 54 M 1957 CZE 50-54 3atlon Team Uničov --- 10273 No
Krňávek Martin 6 M 1974 CZE 35-39 GALANT BRNO --- 10276 No
Kroupa Štěpán 72 M 1975 CZE 35-39 HISPORT Team --- 10263 No
Krutílek Marek 42 M 1965 CZE 45-49 TT Pardubice --- 10222 No
Křivánek Josef 73 M 1979 CZE 30-34 ROCKTECHNIK TRIATLON --- 10262 No
Křivánková Simona 13 F 1983 CZE 25-29 ROCKTECHNIK TRIATLON --- 10242 No
Kykal Pavel M 1956 CZE 55-59 --- --- 10275 No
Langhammer Tomáš 27 M 1971 CZE 40-44 Krušnoman TT Litvínov --- 10214 No
Lipták Lukáš M 1982 CZE 25-29 TJ Slavoj Český Brod --- 10215 Yes
Liška Petr 75 M 1979 CZE 30-34 DEKTRADE --- 1991 Yes
Loubková Ivana 16 F 1980 CZE 30-34 --- --- 10279 No
Loubková Kateřina 17 F 1981 CZE 30-34 --- --- 10280 No
Lysenko Vladimír 76 M 1972 CZ 35-39 Fujitsu --- 10260 No
Matula Martin 5 M 1971 CZE 40-44 HISPORT Team --- 10271 No
Mužíček Pavel 50 M 1984 CZE 25-29 TJ BIŽU JBC --- 10238 No
Nagy Jiří 77 M 1990 CZE 18-24 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 10261 No
Nováková Eva 11 F 1977 CZE 30-34 HISPORT Team --- 1028 No
Novotný Jan 8 M 1978 CZE 30-34 HISPORT Team --- 10267 No
Nový Pavel 28 M 1969 CZE 40-44 TRISTAR Kučera --- 10223 No
Olah Dušan 65 M 1948 CZE 60-64 GLASSMAN TT --- 10274 No
Oppelt Michal 0 M 1983 CZE 25-29 Spona Teplice --- 1987 Yes
Pauschek Karel 79 M 1985 CZE 25-29 ROCKTECHNIK TRIATLON --- 10266 No
Peterka Marek 43 M 1970 CZE 40-44 XTERRA Děčín --- 10236 No
Pišanová Miloslava 15 F 1983 CZE 25-29 JPK AXIS --- 1026 No
Plachý Hynek 81 M 1975 CZE 35-39 Marathon Děčín --- 10212 No
Podešva Pavel 61 M 1949 CZE 60-64 TK DUKO Rýmařov --- 10232 No
Polakis Tony M 1966 GRC 45-49 --- --- 10245 No
Polan Lukáš 21 M 1988 CZE 18-24 --- --- 1022 No
Polan Luboš 22 M 1962 CZE 45-49 CKKV Praha --- 10250 No
Procházka Milan 45 M 1966 CZE 45-49 TJ Spartak Třebíč --- 1029 No
Pudil Jaroslav 56 M 1961 CZE 50-54 SCV Blatná --- 10248 No
Rapličková Eliška 18 F 1985 CZE 25-29 3atlon Team Uničov --- 10272 No
Roubal Jiří 83 M 1982 CZE 25-29 Praha --- 10246 No
Rouček Petr 80 M 1981 CZE 30-34 DC Team --- 10227 No
Ruttner Jiří 84 M 1979 CZE 30-34 --- --- 10254 No
Rybáček Miroslav 88 M 1987 CZE 18-24 HISPORT Team --- 4113 No
Řehula Jan 111 M 1973 CZE 35-39 HISPORT Team --- 4111 No
Skotálek Michal 85 M 1985 CZE 25-29 ROCKTECHNIK TRIATLON --- 10265 No
Slatinský Lukáš 9 M 1983 CZE 25-29 TK M. Budějovice --- 10235 No
Soška Jan 86 M 1984 CZE 25-29 Traged Team Litvínov --- 10258 No
Studnička Václav 30 M 1974 CZE 35-39 --- --- 10225 No
Ščerba Marek M 1969 CZE 40-44 SK SKIVELO neslyšících Olomouc --- 10234 No
Šůs Jaroslav 47 M 1965 CZE 45-49 NOVIS TK Praha --- 10226 No
Švarc Petr 48 M 1966 CZE 45-49 TRI KLUB Příbram --- 10268 No
Vabroušek Petr M 1973 CZE 35-39 TITAN TRILIFE --- 10247 Yes
Veselý Petr 23 M 1990 CZE 18-24 GLASSMAN TT --- 10211 No
Votroubek Antonín 66 M 1975 CZE 35-39 TJ ČZU --- 10233 No
Vraštil Miroslav 60 M 1951 CZE 60-64 --- --- 10277 No
Vraštilová Denisa 14 F 1991 CZE 18-24 LOS RAPIDOS --- 10278 No
Wainer Michal 0 M 1974 CZE 35-39 T-line Team Louny --- 1989 Yes
Wainer Jan 29 M 1976 CZE 35-39 LEFFI TEAM --- 4112 No
Weimann Jakub M 1973 CZE 35-39 --- --- 10230 Yes
Zadák Karel 4 M 1978 CZE 30-34 --- --- 10239 No
Zelenák Dušan M 1950 CZE 60-64 GLASSMAN TT --- 10221 No
Zeman Zbyněk 57 M 1954 CZE 55-59 Litvínov --- 1985 No
Zemelka Tomasz 87 M 1981 POL 30-34 --- --- 4114 No
Zouhar Filip M 1970 CZE 40-44 GLASSMAN TT --- 1023 Yes

89 registered racers
>