Cancel
Name Gender Year Country St. No. Cat. Team Relay name Var. s. Paid
Bača Jan M 1976 CZE 1 20-39 321start 47781 Yes
Balda Jiří M 1947 CZE 2 60+ OMT 48401 Yes
Benedova Lenka F 1985 CZE 3 20-39 SK SRCH 48103 Yes
Berka Martin M 1987 CZE 4 20-39 SK OMT Pardubice 50106 Yes
Bláhová Veronika F 2004 CZE 416 10-11 AB Sped Pardubice 50216 No
Brzobohatý Václav M 1998 CZE 78 16-17 Bike&Ski Bakajda 50141 No
Březina Vojtěch M 2005 CZE 415 10-11 Czech K.T. 50198 No
Buršík Michal M 1990 CZE 5 20-39 Hradec Králové 48486 Yes
Capoušek Miroslav M 1970 CZE 6 40-49 3D Fitness RT 48215 Yes
Cibulka Stanislav M 1981 CZE 7 20-39 IRON STARS BEROUN 49985 Yes
Cogan Rudolf M 1971 CZE 107 40-49 TJ Nová Paka 50181 No
Cogan Mikuláš Rudolf M 2005 CZE 319 10-11 50218 No
Čejka Pavel M 1971 CZE 97 40-49 Proteco Pardubice 50176 No
Čejka Jan M 2001 CZE 309 14-15 CzechTRI K. Team 50205 No
Čejková Tereza F 2004 CZE 411 10-11 CzechTRI K. Team 50204 No
Černý Aleš M 1964 CZE 8 50-59 TC DOBRUŠKA 47803 Yes
David Václav M 1974 CZE 10 40-49 47834 Yes
David Pavel M 1972 CZE 9 40-49 Lokomotiva Nymburk 49797 Yes
Davidová Veronika F 2004 CZE 403 10-11 Smiřice 50166 No
Davidová Michaela F 2002 CZE 302 12-13 Smiřice 50167 No
Ded Petr M 1987 CZE 11 20-39 spsvd jistebnice 49297 Yes
Dlabka Ludvík M 1960 CZE 12 50-59 3D Fitness RT 47649 Yes
Ducháč Michal M 1968 CZE 98 40-49 BKL Machov 50175 No
Ducháčková Ema F 2006 CZE 405 9 BKL Machov 50173 No
Erben Lukáš M 1982 CZE 84 20-39 TSR Metal Club 50150 No
Fibiger Richard M 1983 CZE 105 20-39 Etriatlon 50178 No
Fořt Michal M 1978 CZE 13 20-39 47600 Yes
Fronch Petr M 1975 CZE 82 40-49 OK LOKO Pardubice 50151 No
gajdoš juraj M 1988 SVK 14 20-39 50092 Yes
Hájek Miroslav M 1965 CZE 15 50-59 SK P.Bezruč 47698 Yes
HAJŠÍNEK Vojtěch M 2006 CZE 418 8 SK Hodonín 50211 No
Hartman Karel M 1977 CZE 16 20-39 SK OMT Pardubice 47759 Yes
Hejna Marek M 1980 CZE 17 20-39 Triatlon TJ Praha Háje 48060 Yes
Hofman Oldřich M 1963 CZE 87 50-59 TC DOBRUŠKA 50154 No
Holas Jaromír M 1952 CZE 18 60+ Tragéd Team Praha 49560 Yes
Holasová Jarmila F 1954 CZE 19 60+ Tragéd Team Praha 49561 Yes
Holík Martin M 2006 CZE 413 9 CzechTRI K. Team 50200 No
Hronová Markéta F 1990 CZE 20 20-39 CzechTRI K. Team 49766 Yes
Hrubý David M 1975 CZE 21 40-49 etriatlon team 49317 Yes
Choutková Aneta F 1991 CZE 22 20-39 IRON STARS BEROUN 47980 Yes
Jaroš Jakub M 1985 CZE 81 20-39 SK RN Hradec Králové 50149 No
Jelínek Petr M 1978 CZE 23 20-39 Kostelec u HM 47715 Yes
Jiránková Lenka F 1980 CZE 77 20-39 Lawi Sport Team z.s. 50142 No
Jirásko Dušan M 1973 CZE 75 40-49 SK SRCH 50138 No
Jirásko Josef M 2001 CZE 300 14-15 SK SRCH 50139 No
Jirásko Lubomír M 1971 CZE 74 40-49 Individuální 50140 No
Jíšková Anna F 2005 CZE 404 10-11 50174 No
Jurica Josef M 1998 CZE 101 16-17 50183 No
Karel Vojtěch M 2004 CZE 420 10-11 50223 No
Kašpárek Pavel M 1961 CZE 24 50-59 OMT 48122 Yes
Kavanová Růžena F 1979 CZE 76 20-39 Diana Sport 50143 No
Khýrová Aneta F 1993 CZE 79 20-39 50144 No
Kilingr Robert M 1967 CZE 91 40-49 rockmachine cyklokrosu max 50159 No
Kmoníčková Pavla F 1999 CZE 100 16-17 Czech K.T. 50182 No
Kmoníčková Pavla F 2000 CZE 312 14-15 CzechTRI K. Team 50197 No
Kolovratník Lukáš M 2006 CZE 317 9 Veselé volno Sezemice 50219 No
Kolovratník Martin M 2003 CZE 316 12-13 Veselé volno Sezemice 50220 No
Kovařík Vít M 1986 CZE 25 20-39 CykloVAPE 47999 Yes
Kratochvíl Jan M 1987 CZE 26 20-39 Sportovní klub Hasičů KHK 47916 Yes
Kratochvílová Anna F 2007 CZE 419 8 50210 No
Krejčíková Ella F 2006 CZE 315 9 Veselé volno Sezemice 50217 No
Kristl Aleš M 2005 CZE 412 10-11 Czech K.T. 50202 No
Kroužková Iva F 1977 CZE 200 95-99 štafeta 50161 No
Křivánek Josef M 1979 CZE 27 95-99 ROCKTECHNIK TRIATLON 49579 Yes
Křivánková Simona F 1983 CZE 28 20-39 ROCKTECHNIK TRIATLON 49580 Yes
Kříž Matěj M 2003 CZE 310 12-13 CzechTRI K. Team 50203 No
Kučírek Tomáš M 1992 CZE 29 20-39 OMT 50072 Yes
Kudrna David M 1977 CZE 30 20-39 TJ Slavoj Čáslav 49320 Yes
Kudrna Zbyněk M 1980 CZE 80 20-39 Enduraining 50145 No
KUDRNA Ondřej M 2005 CZE 401 10-11 SK Slavoj Čáslav 50146 No
KUDRNA Ladislav M 2002 CZE 301 12-13 SK Slavoj Čáslav 50147 No
Kuchyňka Tomáš M 2004 CZE 409 10-11 Týnyště nad Orlicí 50194 No
Kuznetsov Stanislav M 1981 RUS 31 20-39 48759 Yes
Lapeš Jaromír M 1976 CZE 99 20-39 H. Brod Velo Servis Team 50187 No
Majer Jan M 1994 CZE 32 20-39 TTK Slavia VŠ Plzeň 50074 Yes
Maršíková Karolína F 2005 CZE 305 10-11 Triatlon Jičín TCB 50189 No
Mařáček Tomáš M 1989 CZE 33 20-39 49937 Yes
Matousek Josef M 1979 CZE 85 20-39 Hradec Králové 50158 No
Matoušek Ondřej M 2006 CZE 402 9 Hradec Králové 50157 No
Mikyska Michal M 1974 CZE 34 40-49 Individuální 49589 Yes
Minařík Petr M 1976 CZE 35 20-39 HISPORT Team 49742 Yes
Mittner Leoš M 1971 CZE 36 40-49 SCP 49100 Yes
Mittner Jakub M 2006 CZE 406 9 SCP 50170 No
Mužátko Pavel M 1989 CZE 37 20-39 Individuální 48452 Yes
Navrátil Michal M 1988 CZE 90 20-39 Triatlon Jičín TCB 50168 No
Němec Arnošt M 1968 CZE 38 40-49 49638 Yes
Němec Václav M 1973 CZE 83 40-49 Pardubice 50152 No
Novák Jakub M 1983 CZE 39 20-39 47593 Yes
Nýdrle Filip M 2005 CZE 417 10-11 Triatlon Jičín 50212 No
Nýdrle Matyáš M 2003 CZE 317 12-13 Triatlon Jičín 50213 No
Oppolzer Jan M 1984 CZE 40 20-39 HISPORT Team 49792 Yes
Palguta Roman M 1977 CZE 88 20-39 Stalak Devoss Rychnov nad Kněžnou 50153 No
Pátková Alexandra F 2003 CZE 318 12-13 Jičín 50221 No
Petráček Milan M 1974 CZE 41 40-49 Česká Skalice 49423 Yes
Petrásek Pavel M 1990 CZE 42 20-39 OMT 48725 Yes
Pfeifer Pavel M 1991 CZE 43 20-39 Sportovní klub Hasičů KHK 49586 Yes
Pohanková Gabriela F 1984 CZE 44 20-39 Valy u Přelouče 49740 Yes
Portyš Jakub M 1987 CZE 45 20-39 48997 Yes
Pozlerová Edita F 2007 CZE 314 8 OMT 50222 No
Prager Karel M 1994 CZE 46 95-99 PragerTeam 49029 Yes
Pragrová Lucie F 1987 CZE 47 95-99 Pragušky 49030 Yes
Procházka Matěj M 2007 CZE 400 8 IRON STARS BEROUN 50148 No
Procházková Petra F 1974 CZE 48 40-49 IRON STARS BEROUN 48839 Yes
Ptáčková Anna F 2004 CZE 414 10-11 CzechTRI K. Team 50199 No
Puchernová Tereza F 2004 CZE 408 10-11 50193 No
Rada Jan M 1977 CZE 104 20-39 Eleven Mercedes Mitas Team 50180 No
Rejda Jan M 1970 CZE 49 40-49 SK OMT Pardubice 47653 Yes
Rídra Aleš M 1990 CZE 92 20-39 50165 No
Rohlík Václav M 1980 CZE 50 20-39 49365 Yes
Ryzner Jan M 1959 CZE 51 50-59 TT Pardubice 48153 Yes
Ryzner Miroslav M 1961 CZE 108 50-59 TT Pardubice 50186 No
Řehák Tomáš M 1979 CZE 52 20-39 Lukostřelba Jablonné 49598 Yes
Salomon David M 1982 CZE 106 20-39 Etriatlon Team 50179 No
Slatinský Lukáš M 1983 CZE 53 20-39 HISPORT Team 48836 Yes
Sliwka Zenon M 1979 CZE 54 20-39 - 50081 Yes
Smith Matthew M 1978 CZE 95 20-39 Tri LAMY Brno 50163 No
Soukup Petr M 1987 CZE 89 20-39 YOGI racing team Ostrava 50169 No
Soukup Petr M 1987 CZE 89 20-39 TJ Nová Paka 50195 No
Strnad Tomáš M 1969 CZE 55 40-49 3D Fitness RT 47767 Yes
Stříhavka Jindřich M 1999 CZE 103 16-17 Czech K.T. 50185 No
Stříhavka Jindřich M 2000 CZE 311 14-15 CzechTRI K. Team 50215 No
Stříhavková Petra F 1979 CZE 56 20-39 CzechTRI K. Team 49173 Yes
Svoboda Milan M 1983 CZE 57 20-39 47872 Yes
Svoboda Ondřej M 2003 CZE 303 12-13 Czech K.T. 50172 No
Svobodová Tereza F 1999 CZE 102 16-17 Czech K.T. 50184 No
Svobodová Tereza F 2000 CZE 308 14-15 CzechTRI K. Team 50208 No
Šilar Tomáš M 1963 CZE 58 50-59 SK Staročernsko 49769 Yes
Šneberger Jan M 1985 CZE 59 20-39 TTK Slavia VŠ Plzeň 49271 Yes
Šnebergerová Lucie F 1983 CZE 96 20-39 Kola Víšek 50177 No
Šourek Martin M 1984 CZE 60 20-39 49741 Yes
Štangler David M 1974 CZE 61 40-49 Loko Trutnov 48708 Yes
Štěpánský Jan M 1994 CZE 62 20-39 Loko Trutnov 49745 Yes
Štrof Michal M 1973 CZE 63 40-49 Tenis Úpice 47886 Yes
Teplý Ondřej M 1978 CZE 64 20-39 HISPORT Team 47853 Yes
Tomčo Dušan M 1976 CZE 86 20-39 IRON STARS BEROUN 50156 No
Tylšová Daniela F 1978 CZE 65 20-39 HISPORT Team 49380 Yes
Urbánek Michal M 1977 CZE 94 20-39 Tri LAMY Brno 50164 No
Vaňková Barbora F 2002 CZE 66 12-13 SK OMT Pardubice 50103 Yes
Vaňková Markéta F 2004 CZE 410 10-11 Czech K.T. 50209 No
Vaňková Barbora F 2002 CZE 306 12-13 SK OMT Pardubice 50214 No
Vavák Libor M 1965 CZE 67 50-59 Sokol Sadská 49655 Yes
Vávra Tomáš M 1983 CZE 68 20-39 Individuální 49714 Yes
Venzara David M 1976 CZE 69 20-39 Pardubice 47856 Yes
Veverka Václav M 2003 CZE 307 12-13 Triatlon Jablonec n.N 50192 No
Vodehnal Jan M 1973 CZE 70 40-49 OMT 47915 Yes
Volejník Michal M 1988 CZE 93 20-39 HISPORT Team 50162 No
Vyčítal Jakub M 2007 CZE 304 8 Triatlon Jičín TCB 50190 No
Wainer Jan M 1974 CZE 71 40-49 OMT Pardubice 49585 Yes
Zeman Zbyšek M 1969 CZE 72 40-49 TK Slavie VŠ Plzeň 50041 Yes
Zeman Radim M 2004 CZE 407 10-11 Bike&Ski Bakajda, o.s. 50191 No
Zezulka Dušan M 1971 CZE 73 40-49 Individuální 49378 Yes
<1>