Cancel
Name Gender Year Country St. No. Cat. Team Var. s. Paid
Anděl David M 2008 CZE 015 12-13 Tri club Česká Lípa 159312 Yes
Anderlová Adéla F 2002 CZE 199 18-19 TITAN TRILIFE 160045 Yes
Anderlová Monika F 2002 CZE 198 18-19 TITAN TRILIFE 160046 Yes
Andrš Petr M 1978 CZE 64 40-49 160627 Yes
ANDRŠ Petr M 2012 CZE 075 8 162265 No
Ardelt Václav M 2007 CZE 071 12-13 CzechTRI K. Team 162285 No
Bednarský Vojtěch M 1997 CZE 1 20-39 TITAN TRILIFE 160752 Yes
Bednář Šimon M 2012 CZE 0150 8 159841 Yes
Bednařík Martin M 2009 CZE 0122 10-11 160635 Yes
BEDNAŘÍKOVÁ Zuzana F 2011 CZE 0127 9 160633 Yes
Bednářová Nela F 2008 CZE 036 12-13 TJ Spartak Třebíč 159840 Yes
BENEŠ Petr M 2011 CZE 067 9 PROFI SPORT Cheb z.s. 162255 No
BERNARD Jáchym M 2011 CZE 0128 9 KB Letohrad 162281 No
Bezdíček Lukáš M 2009 CZE 073 10-11 CzechTRI K. Team 162236 No
Bisová Štěpánka F 2000 CZE 181 20-39 Tri club Česká Lípa 160210 Yes
Bláha Jan M 1974 CZE 92 40-49 Pardubice 159749 Yes
Blaho Martin M 1999 CZE 43 20-39 PRESTIGE CYCLING TEAM 157333 Yes
BLECHOVÁ Nikol F 2010 CZE 088 10-11 KB Letohrad 162278 No
Boháčová Tereza F 2004 CZE 183 16-17 TT Příbram, z. s. 161625 Yes
Bohdálková Jolana F 1974 CZE 175 40-49 Fitness Freedom race team 160024 Yes
Böse Patricie F 2012 CZE 0144 8 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl 159668 Yes
Böse Adam M 2007 CZE 017 12-13 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl 159669 Yes
Brabcová Milada F 1975 CZE 197 40-49 TJ Spartak Třebíč 159184 Yes
Bradáčová Nikola F 2007 CZE 037 12-13 ACT leraK 161111 Yes
Bryscejn Ondřej M 2003 CZE 22 16-17 KB OEZ LETOHRAD 162333 No
Března Matěj M 2005 CZE 010 14-15 TJ Spartak Třebíč 161636 No
Budina Zdeněk M 1976 CZE 40-49 3D Fitness RT 159864 Yes
BUDINOVÁ Eva F 2008 CZE 038 12-13 Sokol Rudná 159865 Yes
Cmunt Petr M 1996 CZE 58 20-39 Tri club Česká Lípa 160082 Yes
Coufalová Tereza F 2008 CZE 039 12-13 TJ Spartak Třebíč 160123 Yes
Čejka Bořivoj M 1980 CZE 89 40-49 TRI Chrudim 158429 Yes
Čepková Hana F 1980 CZE 162 40-49 162354 No
Černá Petra F 1977 CZE 176 40-49 3D Fitness Race Team 157283 Yes
Černý Jakub M 2009 CZE 077 10-11 Triatlon Plzeň 162225 No
David Václav M 1974 CZE 86 40-49 Smiřice 158882 Yes
David Pavel M 1972 CZE 88 40-49 Lokomotiva Nymburk 159930 Yes
Dejdarová Tereza F 2010 CZE 070 10-11 Ak Iscarex Č. T. 162233 No
Dlabka Ludvík M 1960 CZE 122 60+ 158777 Yes
Doleček Roman M 1979 CZE 84 40-49 LÍŠNICE 157992 Yes
Doležal Luboš M 1954 CZE 123 60+ Cyklotony 160808 Yes
Dostál Václav M 1982 CZE 53 20-39 Individuální 159997 Yes
Dostál Marek M 2011 CZE 0136 9 161525 Yes
DUŠEK Ondřej M 2010 CZE 0110 10-11 KB Letohrad 162232 No
DUŠEK Adam M 2012 CZE 0147 8 KB Letohrad 162261 No
Dvořáček Martin M 1987 CZE 50 20-39 SK Kočí 157850 Yes
Dvořák Martin M 2003 CZE 27 16-17 KB OEZ LETOHRAD 162332 No
Dvořáková Kateřina F 2007 CZE 040 12-13 Triathlon Team Tábor 160232 Yes
Dvořáková Tereza F 2007 CZE 053 12-13 KB Letohrad 162298 No
Exler Pavel M 1958 CZE 129 60+ 3D Fitness RT 157315 Yes
Fáber Viliam M 1962 CZE 109 50-59 3D Fitness RT 159920 Yes
Fajfr František M 1972 CZE 11 40-49 Vencl servis Žamberk 159986 Yes
Fajfr Marek M 2006 CZE 01 14-15 OB Žamberk 159988 Yes
FAJFR Aleš M 2009 CZE 0121 10-11 159987 Yes
Fajt Jan M 1951 CZE 130 60+ CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí 162349 No
Faltová Eliška F 2004 CZE 161 16-17 Tri club Česká Lípa 159784 Yes
Faltusová Štěpánka F 2010 CZE 0102 10-11 Sokol Klášterec nad Orlicí 159952 Yes
Faltusová Ema F 2008 CZE 054 12-13 KB Letohrad 162296 No
Ferancová Vendula F 2009 CZE 084 10-11 KB Letohrad 162263 No
Ficová Markéta F 2004 CZE 182 16-17 TT Příbram, z. s. 161627 Yes
Fikejs Vladimír M 1957 CZE 128 60+ 3D Fitness Race team 159999 Yes
Filip Lukáš M 1976 CZE 82 40-49 CzechTRI K. Team 157639 Yes
Filip Tadeáš M 2008 CZE 12-13 SPSHK 157641 Yes
Filip Tadeáš M 2008 CZE 018 12-13 SPSHK 162289 No
FIŠER Radek M 2004 CZE 34 16-17 KB Letohrad 162325 No
Franěk Jan M 1998 CZE 62 20-39 TT Příbram, z. s. 161622 Yes
Fraňková Michaela F 1970 CZE 169 50-59 TT Příbram, z. s. 161623 Yes
Furbach Miroslav M 2006 CZE 064 14-15 PROFI SPORT Cheb z.s. 162288 No
Gregor Jan M 2004 CZE 20 16-17 KB Letohrad 162323 No
Grossmann Petr M 1977 CZE 66 40-49 159199 Yes
Grossmannová Tereza F 2002 CZE 166 18-19 KB OEZ LETOHRAD 162361 No
Grossmannová Klára F 2004 CZE 188 16-17 KB OEZ LETOHRAD 162362 No
Hájek Martin M 2001 CZE 16 18-19 3D Fitness RT 159381 Yes
Hanuš Petr M 1964 CZE 103 50-59 3D Fitness RT 160223 Yes
Harcula Michal M 2003 CZE 19 16-17 KB Letohrad 162324 No
HARTMANOVÁ Eliška F 2011 CZE 0123 9 KB Letohrad 162248 No
Hellier Bruce M 2008 CZE 019 12-13 Tri club Česká Lípa 159790 Yes
Hermann Jakub M 2003 CZE 21 16-17 KB OEZ LETOHRAD 162346 No
HOLČÁKOVÁ Adéla F 2004 CZE 194 16-17 KB Letohrad 162353 No
Holub Jaroslav M 1962 CZE 144 50-59 Úsobí 162343 No
Holubář Patrik M 2000 CZE 56 20-39 3D Fitness RT 159099 Yes
Homola Jakub M 2005 CZE 02 14-15 Triathlon Team Tábor 160231 Yes
Horáková Natálie F 2005 CZE 016 14-15 Elite Sport Boskovice 162007 Yes
Horníček Tomáš M 1969 CZE 107 50-59 CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí 160196 Yes
Horníček Jakub M 2005 CZE 03 14-15 CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí 160288 Yes
Horník Jan M 1971 CZE 85 40-49 TJ Sokol Pražské Předměstí 157135 Yes
Hovorka Tomáš M 1976 CZE 101 40-49 Říčky v OH - Betlém 162355 No
Hrazdil Filip M 2012 CZE 0137 8 Elite Sport Boskovice 161944 Yes
Hrazdilová Tereza F 2011 CZE 0126 9 Elite Sport Boskovice 160112 Yes
Hrubá Klára F 2004 CZE 193 16-17 KB Letohrad 162345 No
HRUBÝ Jan M 2004 CZE 30 16-17 KB Letohrad 162337 No
Hruda Tomáš M 2009 CZE 0120 10-11 Drahanský sport team 160833 Yes
Hruda Petr M 2011 CZE 0135 9 Drahanský sport team 160834 Yes
Hubáček Ondřej M 2009 CZE 0119 10-11 Triathlon Team Tábor 160229 Yes
Hübl Radek M 1988 CZE 14 20-39 RunSport.cz 160048 Yes
Hudák Kryštof M 2011 CZE 044 9 Tri club Česká Lípa 162252 No
Hyláková Dana F 1961 CZE 171 50-59 Individuální 160825 Yes
Chalupníková Valerie F 2010 CZE 061 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 162238 No
Charvátová Tereza F 2002 CZE 163 18-19 Elite Sport Boskovice 161943 Yes
Chudějová Andrea F 2004 CZE 195 16-17 KB Letohrad 162351 No
Jakeš Michal M 1979 CZE 79 40-49 Nymburk 160349 Yes
JAKEŠ Matyáš M 2011 CZE 069 9 Nymburk 162266 No
JAKEŠOVÁ Lucie F 2010 CZE 089 10-11 KB Letohrad 162229 No
Janouchová Jana F 1963 CZE 172 50-59 3D Fitness RT 159734 Yes
JANSA Štěpán M 2011 CZE 0131 9 KB Letohrad 162231 No
Jedlička Václav M 1961 CZE 105 50-59 SK Žamberk 160717 Yes
Jedličková Tereza F 2008 CZE 041 12-13 SK Žamberk 160720 Yes
Jindra Jiří M 1962 CZE 137 50-59 159359 Yes
Jíra Jaroslav M 1971 CZE 70 40-49 Tri club Česká Lípa 159782 Yes
Jirák Karel M 1973 CZE 8 40-49 Tri club Česká Lípa 159329 Yes
Jirásko Lubomír M 1971 CZE 68 40-49 SK SRCH 157267 Yes
Jócsik Ondřej M 2001 CZE 131 18-19 Triatlon Plzeň 162359 No
Jurajda Pavel M 1974 CZE 78 40-49 159213 Yes
Kábrtová Jitka F 1971 CZE 177 40-49 Sokol Studnice 158635 Yes
Kacálková Vendula F 2002 CZE 164 18-19 SKP Duha Lanškroun 157048 Yes
Kadidlo Jiří M 1972 CZE 12 40-49 CK Slovan Moravská Třebová 158880 Yes
Kadlec Ludovit M 1986 SVK 61 20-39 161086 Yes
Kalda Martin M 2009 CZE 0118 10-11 TJ Spartak Třebíč 160650 Yes
Kaldová Vendula F 1974 CZE 174 40-49 TJ Spartak Třebíč 160651 Yes
KAŠKA František M 2012 CZE 0146 8 KB Letohrad 162275 No
Kleibl Martin M 1973 CZE 7 40-49 Individuální 160944 Yes
KLOHNA Radovan M 2010 CZE 0108 10-11 KB Letohrad 162247 No
Kmoch Štěpán M 2009 CZE 0117 10-11 Tri club Česká Lípa 159282 Yes
KNÁPKOVÁ Anežka F 2010 CZE 096 10-11 KB Letohrad 162244 No
KNÁPKOVÁ Rozálie F 2012 CZE 0141 8 KB Letohrad 162273 No
Kňáva Martin M 1970 CZE 132 50-59 Individuální 162086 Yes
Knejzlík Tomáš M 2005 CZE 04 14-15 Tri club Česká Lípa 159316 Yes
Knejzlíková Tereza F 2007 CZE 042 12-13 Tri club Česká Lípa 159320 Yes
Knespl Kristian M 2009 CZE 0116 10-11 Tri club Česká Lípa 159783 Yes
Koblížek Kamil M 1980 CZE 138 40-49 Gymnázium Žamberk 160252 Yes
Költö Matěj Theo M 2003 CZE 32 16-17 KB OEZ LETOHRAD 162322 No
KÖLTÖ Tobias M 2010 CZE 0109 10-11 KB Letohrad 162282 No
Komárek Tomáš M 2004 CZE 40 16-17 ACT leraK 161882 Yes
KOPECKÁ Klára F 2010 CZE 095 10-11 KB Letohrad 162262 No
KOPECKÁ Tereza F 2012 CZE 0148 8 KB Letohrad 162267 No
Kopecká Nela F 2012 CZE 0142 8 OMT 161594 No
Korcián Petr M 1978 CZE 95 40-49 Fitnessfreedom race team 157041 Yes
Kostlán Robert M 2003 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor 160230 Yes
KOTALÍK Vilém M 2010 CZE 074 10-11 DV Vilík 162250 No
KOUBEK Matěj M 2013 CZE 060 ??? 162268 No
Koutníková Rozálie F 2009 CZE 059 10-11 162256 No
KOUTNÍKOVÁ Viktorie F 2012 CZE 083 8 KB Letohrad 162272 No
Koutný Roman M 2003 CZE 38 16-17 TT Příbram, z. s. 161624 Yes
Kozojed Ondřej M 2007 CZE 020 12-13 Triathlon Team Tábor 160227 Yes
Kozojed Martin M 2004 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor 160228 Yes
Kožnarová Julie F 2006 CZE 014 14-15 KB Letohrad 162302 No
Kraumanová Lucie F 2009 CZE 0101 10-11 Tri club Česká Lípa 159812 Yes
Krejčí Jaromír M 1966 CZE 36 50-59 SKI Klub Pastviny 162320 No
KREJSA Šimon M 2010 CZE 0107 10-11 KB Letohrad 162280 No
KRISTEJN Lukáš M 1989 CZE 5 20-39 Pijatlon 157165 Yes
KRISTEJN Oliver M 2012 CZE 0145 8 KB Letohrad 162274 No
Kristejnová Aneta F 2007 CZE 043 12-13 SOKOL KLÁŠTEREC 159949 Yes
Krobová Eliška F 2003 CZE 185 16-17 Tri club Česká Lípa 159759 Yes
Krsek Jaroslav M 1951 CZE 125 60+ CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí 160101 Yes
Krummer Jan M 1996 CZE 135 20-39 161895 Yes
Krutílek Marek M 1965 CZE 115 50-59 TT Pardubice 159273 Yes
KŘIVKA Adam M 2008 CZE 030 12-13 KB Letohrad 162294 No
Kubíčková Nikita F 2002 CZE 167 18-19 KB OEZ LETOHRAD 162350 No
KUBÍČKOVÁ Zuzana F 2004 CZE 192 16-17 KB Letohrad 162356 No
Kubišta Michal M 1990 CZE 48 20-39 Šmídl running team 159763 Yes
Kubová Klára F 2009 CZE 087 10-11 KB Letohrad 162277 No
Kudrna David M 1977 CZE 77 40-49 TJ Slavoj Čáslav 159278 Yes
Kudrna Zbyněk M 1980 CZE 2 40-49 Enduraining 161031 No
Kulhavý Tomáš M 1988 CZE 55 20-39 MONDRAKER Racing team 160205 Yes
Kulhavý Miroslav M 1967 CZE 117 50-59 Tessuti prestige team 160655 Yes
Kutílková Elena F 2008 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa 159868 Yes
Kvaček Antonín M 2004 CZE 28 16-17 KB Letohrad 162330 No
Kvačková Viktorie F 2008 CZE 045 12-13 Sokol Klášterec nad Orlicí 159950 Yes
KVAPIL Jaroslav M 2010 CZE 0106 10-11 KB Letohrad 162254 No
Kvášová Barbora F 2007 CZE 046 12-13 BHST 159310 Yes
LACHMANOVÁ Barbora F 1993 CZE 187 20-39 LACHMAN Team 162352 No
Lánová Tereza F 2006 CZE 013 14-15 KB Letohrad 162301 No
Lauterbach Patrik M 1972 CZE 75 40-49 MP Žamberk 158690 Yes
Lauterbach David M 1998 CZE 47 20-39 KOB Ústí nad Orlicí 158692 Yes
Lechnýř Dominik M 2011 CZE 099 9 T. J. Sokol Klášterec 162264 No
Lemberka Ondřej M 2005 CZE 05 14-15 Triathlon Team Tábor 160236 Yes
Lemberka Jan M 2008 CZE 021 12-13 Triathlon Team Tábor 160237 Yes
Lipenský Martin M 1969 CZE 116 50-59 CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí 160334 Yes
Lužná Anna F 1993 CZE 191 20-39 Individuální 162329 No
MÁLKOVÁ Lucie F 2010 CZE 094 10-11 KB Letohrad 162228 No
Maloch Václav M 2008 CZE 022 12-13 CzechTRI K. Team 160256 Yes
Maloch Aleš M 1979 CZE 90 40-49 BKP 160258 Yes
Malochová Alžběta F 2011 CZE 0125 9 160255 Yes
Marek Lukáš M 2007 CZE 023 12-13 4SPORTS TEAM 159247 Yes
Marek Jakub M 2003 CZE 17 16-17 KONRAD TOOLS TEAM 159248 Yes
Martinák Jiří M 1960 CZE 35 60+ CTC Fort SMC 162344 No
Martínek Jan M 1963 CZE 113 50-59 Individuální 161596 Yes
Mařík Jiří M 1972 CZE 65 40-49 3D Fitness race team 159272 Yes
Mařík Jakub M 2007 CZE 035 12-13 TJ Sokol Senohraby 162284 No
Matoušová Michaela F 2000 CZE 200 20-39 Elitavers Jihlava 162341 No
Mezlíková Zuzana F 2009 CZE 0100 10-11 TJ Spartak Třebíč 160096 Yes
Mígl Vojtěch M 2003 CZE 39 16-17 TT Příbram, z. s. 161626 Yes
Mikula Miroslav M 1968 CZE 133 50-59 IRON STARS BEROUN 162084 Yes
Mikyska Michal M 1974 CZE 94 40-49 Individuální 160175 Yes
Mikysková Tereza F 1997 CZE 179 20-39 Individuální 160176 Yes
Mikysková Svatava F 2003 CZE 189 16-17 KB OEZ LETOHRAD 162347 No
Mitisková Michaela F 2005 CZE 011 14-15 TJ Spartak Třebíč 159174 Yes
Mitisková Lucie F 2007 CZE 047 12-13 TJ Spartak Třebíč 159175 Yes
Mitisková Nela F 2011 CZE 0124 9 TJ Spartak Třebíč 160002 Yes
Mitvalská Bára F 2009 CZE 10-11 Sokol Klášterec nad Orlicí 159954 Yes
Mládenková Josefína F 2007 CZE 056 12-13 Elite Sport Boskovice 162069 Yes
<12>