Race Date Finish time # category # final rank
Šlapanický aquatlon (AQT) 22. září 2019 0:05:36,6 1. place 2. place
Velká cena Tábora v triatlonu 2019 (TT) 4. srpna 2019 0:12:38,5 4. place . place
Moravskobudějovický triatlon (TT) 16. června 2019 0:17:56 3. place 19. place
CZECHMAN Kid's Triatlon (TT) 2. června 2019 0:12:09,5 7. place . place
Šlapanický triatlon (TT) 19. května 2019 0:15:37,4 3. place 4. place
Aquatlon Praha 11 (AQT) 28. dubna 2019 0:06:06,6 4. place . place
Šlapanický aquatlon (AQT) 27. dubna 2019 0:05:27,2 1. place 7. place
Aquatlon Jablonec n. N (AQT) 13. dubna 2019 0:05:51,9 8. place 140. place
Aquatlon Příbram (AQT) 7. dubna 2019 0:05:53,5 7. place 146. place
Šlapanický aquatlon (AQT) 31. března 2019 0:05:22,1 1. place 1. place
Šlapanický triatlon (TT) 23. září 2018 0:17:45,4 6. place 15. place
Loštický dětský triatlon 2018 (TT) 19. srpna 2018 N/A --- ---
TRIATHLON MĚLNÍK Baby (TT) 21. července 2018 N/A --- ---
TRIATHLON MĚLNÍK 2018 (TT) 21. července 2018 0:13:03,5 4. place . place
ŽĎÁRSKÝ TRIATLON Orka-děti (TT) 1. července 2018 N/A --- ---
Triatlon Příbram (TT) 9. června 2018 0:20:32,1 11. place . place
Šlapanický aquatlon (AQT) 13. května 2018 0:05:46,2 4. place 7. place
Šlapanický aquatlon (AQT) 29. dubna 2018 0:05:37,1 3. place 5. place
Aquatlon Praha 11 (AQT) 21. dubna 2018 0:06:29,3 13. place . place
Karvinský Aquatlon (AQT) 14. dubna 2018 0:05:31,2 4. place . place
Aquatlon Jablonec n. N (AQT) 31. března 2018 0:05:46,4 10. place . place
Šlapanický aquatlon (AQT) 25. března 2018 0:05:38,2 1. place 3. place
Olomoucký aquatlon mládeže (AQT) 29. října 2017 N/A --- ---
27. Žamberský duatlon (DT) 23. září 2017 0:07:00,9 3. place . place
Šlapanický triatlon mládeže 2017 (TT) 17. září 2017 0:17:58,1 1. place 9. place
CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2017, týmy (TT) 2. září 2017 0:15:06,2 3. place . place
CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2017- žactvo (TT) 1. září 2017 0:15:06,2 3. place . place
Loštický triatlon mládeže (TT) 27. srpna 2017 N/A --- ---
LV - Pardubický triatlon (DT) 26. srpna 2017 N/A --- ---
Jihlavský triatlon (TT) 12. srpna 2017 N/A --- ---
Velká cena E.ON (TT) 30. července 2017 0:13:25,2 4. place . place
XTRAIL VYSOČINA 2017 (TRT) 29. července 2017 N/A --- ---
Blanenský Plecháček (TT) 25. června 2017 N/A --- ---
Moravskobudějovický triatlon (TT) 18. června 2017 0:18:22 3. place 25. place
Šlapanický aquatlon mládeže 2017 (AQT) 10. června 2017 0:05:50,5 1. place 5. place
CZECHMAN Kid's Triatlon (TT) 3. června 2017 0:14:10,7 5. place . place
Šlapanický aquatlon mládeže 2017 (AQT) 13. května 2017 0:05:55,3 1. place 10. place
Šlapanický aquatlon mládeže 2017 (AQT) 29. dubna 2017 0:06:04,7 1. place 21. place
Olomoucký dětský duatlon 2017 (DT) 23. dubna 2017 N/A --- ---
Triatlon Pardubice (TT) 3. září 2016 0:10:01,27 2. place 141. place
Loštický triatlon mládeže 2016 (TT) 28. srpna 2016 N/A --- ---
Olomoucký aquatlon mláteže 2015 (AQT) 8. listopadu 2015 N/A --- ---
Náměšťský duatlon mládeže 2015 (DT) 20. září 2015 N/A --- ---
Loštický triatlon mládeže 2015 (TT) 30. srpna 2015 N/A --- ---
44 races