Race list


Collapse all Expand all iCalendar Add race
MAY (10 races)
8.5. (pá) KRUŠNOMAN Kids Mini Duathlon - přeloženo na 8.května 2021 Sportareál Klíny DT 0,8-1-0,1 Results Feedback Gallery
9.5. (so) KRUŠNOMAN Long Distance Duathlon - přeloženo na 8.května 2021 Sportareál Klíny DT 10-90-10 Results Feedback Gallery
9.5. (so) KRUŠNOMAN Short Distance Duathlon - přeloženo na 8.května 2021 Sportareál Klíny DT 5-45-5 Results Feedback Gallery
17.5. (ne) Terénní duatlon Štoky 2020 Štoky DT Results Application Gallery
17.5. (ne) Třebešovský duatlon - ZRUŠEN Velký Třebešov DT Results Application Gallery
23.5. (so) Sprint Triatlon LABE ARÉNA Račice - Labe Aréna TT 0,75-20-5 Results Feedback Gallery
23.5. (so) Šlapanický aquatlon - 3. kolo Šlapanice AQT 0,2-2 Results Application Gallery
24.5. (ne) LV Duatlon Čelákovice Čelákovice DT Results Application Gallery
24.5. (ne) Poděbradský triatlon - přeloženo na 13.9.!!! Poděbrady TT Results Feedback Gallery
24.5. (ne) Sprint Triatlon LABE ARÉNA Račice - Labe Aréna TT 0,75-20-5 Results Feedback Gallery
JUNE (28 races)
6.6. (so) Triatlon LABE ARÉNA 70.3 Račice - Labe Aréna TT 1,9-90-21 Proposition Application Starting list (100)
6.6. (so) Třebíčský triatlon - zrušeno Třebíč TT Proposition Application Starting list (0)
7.6. (ne) 27. Sokolský Triatlon Lysá nad Labem - přeloženo na červen 2021 Lysá nad Labem, Ostrá TT Proposition Application Starting list (7)
7.6. (ne) Northco triatlon Varnsdorf TRT Proposition Application Starting list (0)
7.6. (ne) Olympic Triatlon LABE ARÉNA Račice - Labe Aréna TT 1,5-40-10 Proposition Application Starting list (42)
7.6. (ne) Sprint Triatlon LABE ARÉNA Račice - Labe Aréna TT 0,75-20-5 Proposition Application Starting list (45)
7.6. (ne) Welas Triatlák Malešov u Kutné Hory TRT Proposition Application Starting list (2)
12.6. (pá) Plechovej dědek Plzeň - Senecký rybník TRT Proposition Application Starting list (0)
13.6. (so) Noční traitlon Ralsko - Hradčany TRT Proposition Application Starting list (0)
13.6. (so) OCELÁCKÝ TRIATLON Vrbice u Bohumína TT Proposition Application Starting list (0)
13.6. (so) X-RUNTO Triathlon Brušperk Brušperk TRT Proposition Application Starting list (81)
14.6. (ne) LV Triatlon Brandýs Brandýs nad Labem - Stará Boleslav TT Proposition Application Starting list (9)
14.6. (ne) XTRAIL VYSOČINA 2020 - Zrušeno Žďár nad Sázavou TRT 0,6-18-5 Proposition Application Starting list (7)
19.6. (pá) Triatlon pro každého - ZRUŠENO Hradec Králové TT Proposition Application Starting list (3)
20.6. (so) ICT triatlon Račice TT Proposition Application Starting list (0)
20.6. (so) KVADRIATLON TÝN NAD VLTAVOU - MS - zrušeno Týn nad Vltavou KT 1,5-36,5-8-10 Proposition Application Starting list (6)
20.6. (so) MORAVIAMAN štafety Otrokovice, RO Štěrkoviště TT Proposition Application Starting list (3)
20.6. (so) MORAVIAMAN Triatlon - zrušeno Otrokovice TT 3,8-180-42 Proposition Application Starting list (214)
20.6. (so) Šlapanický aquatlon - 1. kolo Šlapanice AQT 0,2-2 Proposition Application Starting list (3)
21.6. (ne) Enduro XTT Hořice Hořice Dachova TRT 0,2-2-1-0,2-2-1-0,2-2-1 Proposition Application Starting list (1)
21.6. (ne) Interval 1/2 Ironman Račice Račice TT 1,9-90-21 Proposition Application Starting list (0)
21.6. (ne) Moravskobudějovický triatlon Moravské Budějovice TT 0,7-24-5 Proposition Application Starting list (0)
21.6. (ne) Pojizerský sprint Bakov nad Jizerou TT Proposition Application Starting list (16)
27.6. (so) IRONMAN Labe Aréna Račice - Labe Aréna TT 3,8-180-42 Proposition Application Starting list (33)
27.6. (so) IRONMAN Labe Aréna RELAY TEAM Račice - Labe Aréna TT 3,8-180-42 Proposition Application Starting list (2)
27.6. (so) XTRI Grizzlyman !!! ZRUŠENO !!! Frýdek Místek, TT Proposition Application Starting list (0)
28.6. (ne) ŽĎÁRSKÝ TRIATLON Classic 2020 Žďár nad Sázavou TT 1,5-40-10 Proposition Application Starting list (49)
28.6. (ne) Žďárský triatlon Orka děti - dětský triatlon Žďár nad Sázavou TT Proposition Application Starting list (0)
DECEMBER (0 races)
>